Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Σάβ 27 Απρ 2024, 09:10 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 28 Σεπ 2022, 15:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Τα smart έχουν προ πολλού ξεπεράσει σε καγκουριά τον προηγούμενο πρωταθλητή (Ibiza). Κάθε φορά που ακούω μουσική στη διαπασών 90% είναι smart. Φώτα που τυφλώνουν ακόμα και νταλίκες, και οδήγηση οτι να ναι.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 29 Σεπ 2022, 09:11 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16608
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Μεγαλη αληθεια για τα smart...

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 230.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 152.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 19 Οκτ 2022, 07:12 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5581
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
H κατάσταση με τα διποδα ζώα ανάμεσά μας εχει ξεφύγει εντελώς. Δεν εχουμε μάθει να προγραμματίζουμε τη διαδρομή μας και τη θέση μας στο δρόμο. Οτι του κάτσει του καθενος στον εγκέφαλο τελευταια στιγμή πρέπει να το κάνει. Χθες το απογευμα γυριζοντας απο τη δουλεια , περνάω τον κομβο Μεταμόρφωσης , ειμαι στη δεξια λωρίδα και βγάζω φλάς δεξια για να αρχίσω να μπαίνω στην εισοδο της Αττικής Οδού, προσέχοντας αυτους απο δεξια που θελουν να βγουν εθνική και συνεχιζω να μπαινω πλέον στη λωριδα εισοδου της Αττικής Οδού εχοντας μονιμως, δεξι φλας αναμμένο. Πλησιάζοντας πλέον λιγο πριν την τριγωνική διαγράμμιση ξαφνικά ερχεται καταπανω μου απο αριστερα , γερμανικο περιπτερο (GLA καινουργια...) για να με προσπεράσει επανω στο διχαλο με την τριγωνικη διαγράμμιση για να μπει μπροστά μου. Αν δεν φρεναριζα αποτομα θα χτυπάγαμε...τον αφησα να μπει τον κρετινο αλλιως θα επεφτε επανω στο πλαστικο προστατευτικο...Μα τι νευρα μιλάμε, αν μπορουσα θα του χύμαγα να τον δαγκώσω στην καρωτιδα... :angr :spank . Πανηλίθια εγωκεντρική στελεχάρα με το leasing που το παιζεις επιτυχημενος πολυάσχολος αντε και γ......... Κριμα τα αμαξια που οδηγουν ολοι αυτοί...τα ξεφτιλίζουν, οπως ξεφτιλίζουν και το ανθρώπινο είδος. Προγραμμάτισε ρε τυχοδιώκτη καραγκιοζη λιγο τη ζωη σου και τις διαδρομες σου. Σεβασου την οδικη ασφάλεια και τη ζωή των γύρω σου... :angr :angr :angr Τους βλέπω καθημερινα στο ανεβασμα -κατεβασμα στην Καλυφτάκη. Οι περισσότεροι αυτου του είδους συμπεριφερονται σαν να εχουν την απολυτη προτεραιοτητα εναντι των άλλων επειδη ειναι δηθεν πολυάσχολα στελεχη....Ρε ούστ!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 19 Οκτ 2022, 09:21 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16608
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Αναλογο περιστατικο χθες βραδυ κινουμαι δεξια και περιμετρικα της πλατειας Ομονοιας και ερχεται καμικαζι ibiza και κοβει απο τερμα αριστερα και μπαινει στη 3ης Σεπτεμβριου :angr :laugh Κωλοζωο. Ουτε κορνα δε προλαβα να πατησω μα μονο να φρεναρω.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 230.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 152.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 19 Οκτ 2022, 11:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 647
Πριν λίγο στην Καποδιστρίου, τύπος έσφαξε κόκκινο στο ύψος της Αριστοτέλους. Με ηλεκτρικό πατίνι. Κ ζητούσε κ τα ρέστα.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 19 Οκτ 2022, 15:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Περνάει κόκκινο με πατίνι; Τα θέλει ο κ**ος του...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 19 Οκτ 2022, 19:07 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5581
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Πρίν απο λίγο, κατω απο το σπιτι στη διαστάυρωση. Αυτοκινητο με μηχανακι. Κατεληξε στο ασθενοφορο ο αναβατης με σπασμενο ποδι και ναρθηκα στον αυχένα...Δηλαδη βάζουν επανω απο την ασφαλεια τους, τη βιασυνη τους....Δεν εχω λογια.... :angr :(

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 03 Νοέμ 2022, 20:48 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5581
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Πλησιάζω σε φανάρι σε διασταύρωση για να στρίψω αριστερά με πράσινο το οποίο γίνεται κόκκινο γρήγορα και δεν προλαβαινω να περάσω γιατι ο μπροστινός κανει αναστροφή κατω απο την πινακιδα της απαγόρευσης αναστροφής. Μοιραία βρίσκομαι επάνω στις γραμμες της διάβασης των πεζών...Απο δεξια μου χώνεται νεαρά με θράσος και Πεζώ 206 , στο ενα χερι το τσιγαρο στο αλλο το κινητο...Να μπώ λιγο μπροστά? Μπες τι να σου πω...δεν εχει νοημα... :D

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Νοέμ 2022, 15:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Τρελό multitasking η κοπέλα. Τιμόνι, τσιγάρο, κινητό και παρ'όλα αυτά σε ρωτησε κιόλας. Άξια!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Νοέμ 2022, 18:50 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16608
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Λ.Σπατων στο ρεύμα προς Αγία Παρασκευή στο φανάρι πριν ανηφορίσουμε τη γέφυρα της Μπαλάνας. Τρεις λωρίδες. Η αριστερή πάει μονο αριστερά, η δεξιά μονο δεξιά προς Λ.Μαραθωνος και ευθεία συνεχίζει η Σπατών. Είναι γνωστή μλκια να έρχονται από αριστερά με φορά αν ανάψει πράσινο ή από δεξιά και να χώνονται ευθεία μπροστά που γίνεται μια.λωριδα + έρεισμα μπροστά..
Τώρα είναι κόκκινο και είμαστε τρεις ακινητοποιημένοι πρώτοι, εγώ στη μέση για να συνεχίσω ευθεία. Ε ανοίγει πράσινο και κανουν και οι δυο άλλο την ίδια μλκια, με γκάζια να χωθούν εμπρός και να φύγουν ευθεία ,ε και μοιραία σχεδόν ακούμπησαν πόρτες πόρτες οι ηλίθιοι... :D Αχ πόσο το χαρηκα :laugh

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 230.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 152.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Νοέμ 2022, 19:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2442
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
aiolos έγραψε:
Τρελό multitasking η κοπέλα. Τιμόνι, τσιγάρο, κινητό και παρ'όλα αυτά σε ρωτησε κιόλας. Άξια!


Θέλεις ΤΟ multitasking? Μαντάμ με τσιγάρο, κινητό ΚΑΙ καφέ σφάζει στοπ, πέφτω στα φρένα και της παίζω τα φώτα…τα αφήνει με τη μια, αρχίζει να με μπινελικώνει από πάνω…της απάντησα πραγματικά ευγενικά αλλά αν το γράψω θα με πείτε σεξιστή. Εγώ απλά θυμάμαι πως γούρλωσε τα μάτια, μου αρκεί… :D

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Νοέμ 2022, 18:28 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5581
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Σήμερα το μεσημέρι Σποράδων και Αγ.Μελετίου στη διαστάυρωση , νεαρά πολυάσχολη (?) σταματάει στο σταυροδρομι για να ελέξγει ενω ταυτόχρονα κραταει το τιμονι με τους δυο καρπους στο επανω σημειο και ταυτοχρομα με τους δυο αντίχειρες κανει texting στο κινητο με απιστευτη ταχυτητα και δεξιοτεχνια! Νομιζω απο εδω και περα θα τους φωτογραφιζω και θα τους αναρτώ εδω μηπως και ξερουμε πλεον τους εν δυνάμει εποχούμενους δολοφονους των δρομων μας. Αλλο περιστατικο, στην εξοδο του Mall...Hλεκτρικο πατίνι με νεαρο ατομο παει αναποδα στον δρομο και πεφτει επανω σε μητέρα με καροτσάκι που ανυποψιαστη κοιτάει απο την άλλη πλευρά μην ερχεται αυτοκινητο. Τους περνουν τα αιματα μυτες, γραρσιδαμα απο το πεσιμο στο δρομο και ευτυχως προλαβαινω και σταματάω το αμαξι ακαριαια...Επεσαν και οι δυο ασχημα στη μεση του δρομου και ευτυχως ο συζυγος της κυριας αντεδρασε εν τω μεταξύ ακαριαια και αρπαξε το καροτσι με το παιδακι. Ας απαιτήσουμε άμεσα η Ελληνική Πολιτεία να βγάλει την τροχαια στους δρομους και να μοιράζουν κλήσεις κατα κόρον μηπως και οι κρετινοι που κυκλοφορουν αναμεσά μας συμμαζευτούν λιγο. Θα βγάλει επίσης πολλά χρήματα το κράτος...

Aλλο συμβαν χθες το πρωι πηγαινοντας στη δουλεια και περιμενοντας στο φαναρι, διαπληκτισμός μεσα στη μεση του δρομου 2 μηχανακια που αν δεν αναβε πράσινο θα πλακωνόντουσαν....Ειπαν τα γαλλικα τους και εφυγαν...

Ελληνες, πολύ τσαντιλα εκει εξω, για συμμαζευτείτε λίγο...Ναι ξερω...κριση, πανδημια, κριση, πολεμος, οικογενειακα βάρη, καλαθι νοικοκυριου....ενταξει σκοτωθειτε μεταξυ σας τοτε...Ο Ερντογαν μεχρι να ερθει δεν θα βρει ζωντανο ανθρωπο σε αυτη τη χώρα...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Νοέμ 2022, 18:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Μια και είπες για το σουλτανάκο, δεν ξέρω αν έχεις πάει Κωνσταντινούπολη. Η Αθήνα είναι παράδεισος νομιμότητας. Το κορυφαίο βέβαια το έχω δει στη Δαμασκό. Απλά δεν υπάρχει ο παραμικρός κανόνας.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Νοέμ 2022, 19:43 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5581
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
aiolos έγραψε:
Μια και είπες για το σουλτανάκο, δεν ξέρω αν έχεις πάει Κωνσταντινούπολη. Η Αθήνα είναι παράδεισος νομιμότητας. Το κορυφαίο βέβαια το έχω δει στη Δαμασκό. Απλά δεν υπάρχει ο παραμικρός κανόνας.


Δεν έχω πάει στην Πόλη...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Δεκ 2022, 21:09 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16608
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Ειναι η δεύτερη φορά στη ζωή μου που χωρίς να το σκεφτώ πήρα το 100 τηλέφωνο και οδον... Κοντεψε να με πάρει παραμαζωμα με τουλάχιστον 250-270 μια τελευταίας γενιάς λογικά M3 ,σίγουρα πάντως μαυρη 3αρα και σίγουρα τετράθυρη τελευταίας γενιας γιατί είδα τον κωλο, 10km πριν τα διόδια των Αφιδνών ενώ ήμουν αριστερά με 140.
Είναι η πρωτη φορά στη ζωή μου που δε πρόλαβα ούτε να καταλάβω τι εγινε και με πολύ ψυχραιμία έβγαλα πρώτα φλας για δεξιοτερα και μετά το έκοψα δεξιά γιατί ήταν τόσο συνεχόμενο το αναβοσβημα των xenon που δεν ήξερα αν έχει τη πρόθεση να με περάσει απ' οπουδήποτε και μοιραία λόγω αλλαγής κατεύθυνσης μου να χτυπήσουμε. Κανονικός δολοφόνος, ελπίζω να τον βρήκαν αν και με τέτοια συμπεριφορά μάλλον πρέπει να είναι περίπτωση υπεράνω νόμου....

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 230.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 152.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 68 από 71 [ 1053 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Επόμενο



Συναφή θέματα

Κοινωνική καλλιέργεια και οδική συμπεριφορά.
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Brujo
Απαντήσεις: 47
Σεβασμός στο δρόμο
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: xsaramakis
Απαντήσεις: 26
Άνεση ανάρτησης ασταθής συμπεριφορά C5 III THP
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: tasos66
Απαντήσεις: 1
Oδική Συμπεριφορα Νew C5
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: gio
Απαντήσεις: 26
Δεν είναι μποικοτάζ. Πρέπει να είναι μια μόνιμη συμπεριφορά.
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Brujo
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron