Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 10:19 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Δεκ 2021, 19:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
grekoulis έγραψε:
Ερωτάται. Στα πόσα μέτρα είδες το εμπόδιο? Μεσολαβουν και 1-2 δευτερολεπτα αφου είδες να πατησεις φρενο.
Αρα μηπως δεν ησουν νηφάλιος ή μήπως δεν βλεπεις αριστα ή μηπως τα φωτα σου δεν φεγγουν σωστα για να βλεπεις στην σωστη αποσταση?

Αυτά δεν είναι ερωτηματα για να σε κατηγορήσω αλλά εμένα όποτε μου συμβαίνει το "παρ ολίγον ατύχημα" που λέμε στην διερεύνηση ατυχημάτων (ιδίως στην αεροπορία,) πάντα κάνω ενα assesment και προσπαθω να βρω τις αιτίες.
Διοτι το αστρα ηταν η αφορμή. Προφανως κουβαλούσε επενδυτές. Συνηθες στην περιοχη σου


Γιώργο, απαντώ στα ερωτήματα:
1) Το Astra ήταν στα 25 μέτρα. Τόσο περίπου υπολογίζω.
2) Πλήρως νηφάλιος, έχω να βάλω αλκοόλ στο στόμα μου 3 εβδομάδες. Η ώρα ήταν 8 το απόγευμα.
3) Δεν φοράω γυαλιά στην καθημερινότητά μου. 0,5 μυωπία και στα δύο μάτια, με είδες οφθαλμίατρος τέλη του καλοκαιριού.
4) Τα φώτα, ό,τι και να πω είναι λίγο. Θεωρώ πως αν δεν είχα τα led, μπορεί να μην είχα δει καν το Astra στα 25 μέτρα, αλλά στα 5.



nonos έγραψε:
Οι ανακλαστήρες των πίσω φώτων του astra και η φωσφοριζουσα ουσία της πινακίδας κυκλοφορίας του δεν ειδοποίησαν καθόλου...? Μου κάνει εντύπωση να φτάσεις να κάνεις πρωτα τιμόνια και μετά να φρενάρεις δλδ να καταλήξεις να μη δεις απολύτως τιποτα μέχρι σχεδόν να συγκρουστείς. Βέβαια και η βροχή δε βοηθάει καθόλου στο θέμα ορατότητα σε αυτή τη φάση.


Χρήστο, απολύτως τίποτα. Και είχα τα μάτια μου στο δρόμο, ούτε αφηρημένος ήμουν.
Και η τιμονιά και το φρένο έγιναν εντελώς αντανακλαστικά. Αυτό, το κατάλαβα.
Είχα 2η σκάλα υαλοκαθαριστήρες, ήταν βράδυ και το Astra μαύρο....

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Δεκ 2021, 20:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Ιούλ 2020, 11:09
Δημοσιεύσεις: 56
Σήμερα κινούμενος σε στενό δρόμο διπλής κυκλοφορίας (Κουρτίδου ανάμεσα Στρ. Καλλάρη και Νιρβάνα για όσους ξέρουν) στον οποίο σε κάποια σημεία δεν χωράνε δύο αυτοκίνητα, έχω σταματήσει στην άκρη για να περάσει ο απέναντι. Αφού πέρασε, ξαναβγαίνω στο δρόμο για να ξεκινήσω κι εκείνη την ώρα εμφανίζεται κι άλλο αυτοκίνητο αντίθετα κινούμενο. Βρίσκεται σε σημείο που έχει κάθετο στενό, οπότε αξιοποιώντας αυτόν τον χώρο κάνει στην άκρη και μου κάνει νόημα να περάσω. Έτσι, την ώρα που ξεκινάω εμφανίζεται δεύτερο αυτοκίνητο πίσω από αυτόν που περίμενε για να περάσω εγώ και αυτό που αποφασίζει να κάνει είναι ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΗ στο ακινητοποιημένο όχημα που περίμενε να περάσω εγώ, επιβάλλοντας ουσιαστικά να ξανακάνω εγώ στην άκρη που μόλις είχα ξεκινήσει για να περάσω.

Το αποτέλεσμα αυτού είναι προφανώς εγώ να προβώ σε ακαριαίο φρενάρισμα για να αποφύγουμε την μετωπική και να μαζευτώ όσο δεξιά μπορούσα, ενώ το αυτοκίνητο που ερχόταν πίσω από μένα δεν μπόρεσε να ακινητοποιηθεί με τον ίδιο τρόπο πέφτοντας στο πίσω μέρος του δικού μου.

Καταλήξαμε έτσι χριστουγεννιάτικα με ένα σπασμένο προφυλακτήρα και ένα μικρό τσάκισμα στο κάτω μέρος της πόρτας του πορτ παγκάζ. Και άντε εγώ πες έχω την ταλαιπωρία και το σπάσιμο του να μπαίνει χέρι σε ένα αμάξι κατά τα άλλα σαν καινούριο, αλλά τουλάχιστον θα αποζημιωθώ. Η κυρία με το ibiza που με χτύπησε δεν θα πληρωθεί κιόλας από κανέναν.

Ταυτόχρονα, ο "γρήγορος μάγκας" με το 500ράκι που βιαζόταν και πέρασε σαν τρελός ξυστά δίπλα μας εννοείται ότι ούτε που ενδιαφέρθηκε για το ατύχημα που ουσιαστικά προκάλεσε.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Ιαν 2022, 14:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2013, 15:58
Δημοσιεύσεις: 2437
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 0
Κάθομαι και βλέπω στα ρεπορτάζ τον κάθε κάφρο νεοέλληνα να προσπαθεί να ανέβει ανηφόρες χωρίς αλυσίδες και με 20 πόντους χιόνι...και ο άλλος από πίσω να σπρώχνει...και να μην μπορεί να περάσει εκχιονιστικό εξαιτίας του....μετά φταίει ο χ-ψ πολιτικός που έκλεισαν οι δρόμοι. Για να μην πω για τους άλλους που πήγανε ΣΗΜΕΡΑ να πάρουν αλυσίδες και τις κοιτάνε σαν χάνοι γιατί δεν ξέρουν πως μπαίνουν...

_________________
C4 1.6 e-HDI 115 STT MCP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Ιαν 2022, 14:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Η να βλέπεις τον άλλον να φορά αλυσίδες στο καθαρό και όταν φτάνει στο στρωμένο να έχουν σπάσει και να έχουν μπλέξει στο ψαλίδι...

Στάλθηκε από το RMX3231 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Ιαν 2022, 14:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Δυστυχώς δεν υπάρχει οδηγική παιδεία.
Αφού ήξεραν ότι θα μετακινηθούν σε τέτοιες συνθήκες και εφόσον μένουν σε αστικό κέντρο που σπάνια χιονίζει και δεν έχουν χιονολάστιχα, είναι επόμενο να έχεις προμηθευτεί αλυσίδες - χιονοκουβέρτες για τις συνθήκες.
Δεν τα έχεις, μην μετακινείσαι ή πάρε ΜΜΜ.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Ιαν 2022, 14:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Φεβ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 587
Τοποθεσία: Αλμυρός
20-30 ευρώ να έπαιρνε κάποιος εκεί για να περνά τις αλυσίδες θα είχε κάνει καλή κονόμα...

_________________
Βασίλης - C4 Picasso

www.diadrash.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Ιαν 2022, 15:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Πόσο δύσκολο είναι όπως είναι υποχρεωτικό να έχεις πυροσβεστήρα, τρίγωνο κλπ, να είναι υποχρεωτικό να έχεις και ένα ζευγάρι αλυσίδες ή πανιά και να ΞΕΡΕΙΣ πως να τα χρησιμοποιήσεις; Τι φταίει ο άλλος να είναι προετοιμασμένος, να ξέρει να κινηθεί στο χιόνι και να μένει 3-4 ώρες κολλημένος επειδή κάποιοι ενώ τόσες μέρες έγραψαν στα παλιά τους παπούτσια όλες τις προειδοποιήσεις; Μόνο να απαιτούμε να έχει ο καθένας μπροστά του ένα εκχιονιστικό είμαστε, να βοηθάμε τον εαυτό μας δεν ξέρουμε!!!

Στάλθηκε από το RMX3231 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Ιαν 2022, 15:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Είχανε μείνει στα διόδια στις Αφίδνες και περιμένανε από την τροχονόμους να τους περάσουνε τις αλυσίδες στα αυτοκίνητα.

Δηλαδή τι να πεις;;

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Τελευταία επεξεργασία από barimagas και Δευτ 24 Ιαν 2022, 15:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Ιαν 2022, 15:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Φεβ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 587
Τοποθεσία: Αλμυρός
Η τροχαία για εμένα δεν θα έπρεπε να περνάει αλυσίδες. Μόνο ηλικιωμένους να βοηθάει σε αυτό το θέμα.
Δεν ξέρεις κύριε να περνάς; Κάνε δεξιά και περίμενε. Δεν μπορείς να κάνεις δεξιά, κλήση για παρακώλυση κυκλοφορίας.
Αλλά είμαστε κακομαθημένα

_________________
Βασίλης - C4 Picasso

www.diadrash.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Ιαν 2022, 16:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Bill30f έγραψε:
Πόσο δύσκολο είναι όπως είναι υποχρεωτικό να έχεις πυροσβεστήρα, τρίγωνο κλπ, να είναι υποχρεωτικό να έχεις και ένα ζευγάρι αλυσίδες ή πανιά και να ΞΕΡΕΙΣ πως να τα χρησιμοποιήσεις; Τι φταίει ο άλλος να είναι προετοιμασμένος, να ξέρει να κινηθεί στο χιόνι και να μένει 3-4 ώρες κολλημένος επειδή κάποιοι ενώ τόσες μέρες έγραψαν στα παλιά τους παπούτσια όλες τις προειδοποιήσεις; Μόνο να απαιτούμε να έχει ο καθένας μπροστά του ένα εκχιονιστικό είμαστε, να βοηθάμε τον εαυτό μας δεν ξέρουμε!!!

Στάλθηκε από το RMX3231 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Εντάξει οχι και υποχρεωτικές αλυσίδες στην Ελλάδα. Όποιος τις χρειάζεται ας τις έχει. Εγώ που μένω κέντρο τι να τις κάνω; Μια φορά το χρόνο που μπορεί να χιονίσει δεν παίρνω αυτοκίνητο. Λίγη λογική χρειάζεται και δυστυχώς πολλοί δεν την έχουν και κάνουν πράγματα που δεν πρέπει.

billys έγραψε:
Η τροχαία για εμένα δεν θα έπρεπε να περνάει αλυσίδες. Μόνο ηλικιωμένους να βοηθάει σε αυτό το θέμα.
Δεν ξέρεις κύριε να περνάς; Κάνε δεξιά και περίμενε. Δεν μπορείς να κάνεις δεξιά, κλήση για παρακώλυση κυκλοφορίας.
Αλλά είμαστε κακομαθημένα


Σωστά, τι είναι η τροχαία; Οδική βοήθεια;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Ιαν 2022, 19:54 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Αφήνω αυτό εδώ προς σκέψη ...
Εικόνα

Κατά τ αλλά αυτή η χώρα υπάρχει καλά καλά λόγω μιας μειοψηφίας που παλεύει καθημερινά για τα στραβά συνειδητά, με προσωπικό κοστος και αίσθηση ηθικής ικανοποίησης χωρίς αντίκρισμα..

Αδιανόητο κατά τ αλλα να καλεις το στρατό να σώσει την κατάσταση ,αδιανόητο εν έτει 2022 με.τοσο.ακριβη μετεωρολογικά δεδομένα ν αφήνεις τον κόσμο να πάει στη δουλειά του Δευτέρα πρωί, αδιανόητο να αφήνεις βαρέα οχήματα σε κίνηση στην Α.Ο. Είναι θαύμα που δεν είχαμε(?) νεκρό.

Και από εκεί πέρα σίγουρα όσο φτάνει το μυαλό του καθένα σε προσωπικό επίπεδο για την προστασία του...

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Ιαν 2022, 21:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Είναι toyota-BMW πισωκίνητη. Ξέρει τι κάνει. :P


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Μαρ 2022, 15:06 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Σήμερα το πρωί στην εθνική Αθηθών-Λαμίας.... Αρκετός κόσμος στην έξοδο για το 3ήμερο...Ελάχιστη υπευθυνότητα, βιασύνη, εγωισμός, αταξία...πολλοί παρτάκηδες...Α ρε Πούτιν, πάτα το κουμπί να ξενοιάσουμε ο ενας απο τον άλλον, να καθαρισει ο πλανήτης απο αυτο το διποδο ζώον... :angr :(

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Μαρ 2022, 18:29 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Μη γράφεις πράγματα που δε λέγονται ούτε ως πλάκα

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Μαρ 2022, 19:06 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
nonos έγραψε:
Μη γράφεις πράγματα που δε λέγονται ούτε ως πλάκα

Δίκιο εχεις Χρήστο, απλά εχω χάλια ψυχολογία με ολα αυτά που συμβαίνουν εντος και εκτός...και παραφέρομαι... :(

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 64 από 70 [ 1045 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 70  Επόμενο



Συναφή θέματα

Σεβασμός στο δρόμο
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: xsaramakis
Απαντήσεις: 26
Παρμπρίζ υψηλής τεχνολογίας σημειώνει τα εμπόδια στο δρόμο
Δ. Συζήτηση: Τεχνολογικές πρωτοτυπίες
Συγγραφέας: Someone
Απαντήσεις: 0
"Στο δρόμο" - Ταξίδια, ιστορίες κλπ
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: linker
Απαντήσεις: 109
περιεργη συμπεριφορα θερμοκρασιας
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: gerolikos282
Απαντήσεις: 22
Σβήνει στον δρόμο και δεν παίρνει μπρος (Part 2)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Saxo
Συγγραφέας: chimairax
Απαντήσεις: 46
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ