Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Σάβ 27 Απρ 2024, 07:28 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 19 Μαρ 2017, 23:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Τα είπες όλα.
Δεν υπάρχει κάτι άλλο.
Το 1 και το 3,τα πιο σημαντικά,με σημαντικότερι όλων το 1.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Tzakos για την δημοσίευση του/της: InsertCoinToJoin
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Μαρ 2017, 14:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 07 Μαρ 2017, 15:05
Δημοσιεύσεις: 12
Τελικά παιδιά υπάρχει κάποιος που να ενδιαφέρεται για μια κοινή κίνηση κατά της εταιρείας?
Γιατί εγώ δεν είμαι διατεθειμένος να πληρώσω κάτι για το οποίο δεν φέρω ευθύνη...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Μαρ 2017, 01:19 
Άβαταρ μέλους
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα χρήσιμα σχόλια και την βοήθειά σας, τώρα είδα τα μηνύματά σας, δεν είμαι ακόμη εξοικιωμένη με το forum...επανέρχομαι στο θέμα του προβληματικού sensodrive..Νεκτάριε επισκέφθηκα τον Παναγιώτη, σήμερα άλλαξα ενεργοποιητή και τώρα για 2-3 μέρες θα περιμένω να δω...θα ακούω και θα παρατηρώ το αυτοκίνητο. Με ενημέρωσε φυσικά πως πιθανόν να ακολουθήσουν κι άλλα προβλήματα μετά από αυτό και η αλήθεια είναι πως δεν είμαι σε πολύ καλή κατάσταση. Το σίγουρο είναι ότι αν βγάλει και κάποιο άλλο πρόβλημα θα αναγκαστώ να το αφήσω στο σπίτι γιατί στην παρούσα φάση αδυνατώ να δώσω κι άλλα λεφτά...το πώς θα πηγαίνω στη δουλειά με προβληματίζει...Την νεκρά στα φανάρια δυστυχώς την έμαθα σήμερα, οι μηχανικοί που μέχρι πρότινος μου κατέστρεφαν το αυτοκίνητο μετά από ερώτησή μου έλεγαν πως δεν παίζει ρόλο η νεκρά στα φανάρια...τί να πώ...!!!Τόση αμάθεια?Πώς είναι δυνατόν? Εγώ διαβάζοντας τα όσα γράφετε έμαθα πολλά από τα σχόλιά σας αν και άσχετη με το αντικείμενο.Πριν μερικές μέρες έμαθα τί είναι η αρχικοποίηση του ενεργοποιητή και ότι πρέπει να γίνεται σε κάθε συντήρηση-service...το lexia είναι το διαγνωστικό που χρειάζομαι σωστά??Μήπως πρέπει να οργανώσετε εκπαιδευτικά σεμινάρια στα Citroen???Μάλλον θα πρέπει πλέον να διαβάζω βιβλία και forum για αυτοκίνητα για να μαθαίνω μόνη μου πώς μπορώ να προστατεύω το αυτοκίνητό μου από ζημιές...αν και λίγο αργά το σκέφτηκα.Τί να πω...το πμ που μου γράφετε τί είναι?Προσωπικό mail εννοείτε? Αθήνα μένω,Πετρούπολη. Οποιαδήποτε πρόσθετη πληροφορία θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Μαρ 2017, 01:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 18 Απρ 2014, 12:32
Δημοσιεύσεις: 152
Citroensenso έγραψε:
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα χρήσιμα σχόλια και την βοήθειά σας, τώρα είδα τα μηνύματά σας, δεν είμαι ακόμη εξοικιωμένη με το forum...επανέρχομαι στο θέμα του προβληματικού sensodrive..Νεκτάριε επισκέφθηκα τον Παναγιώτη, σήμερα άλλαξα ενεργοποιητή και τώρα για 2-3 μέρες θα περιμένω να δω...θα ακούω και θα παρατηρώ το αυτοκίνητο. Με ενημέρωσε φυσικά πως πιθανόν να ακολουθήσουν κι άλλα προβλήματα μετά από αυτό και η αλήθεια είναι πως δεν είμαι σε πολύ καλή κατάσταση. Το σίγουρο είναι ότι αν βγάλει και κάποιο άλλο πρόβλημα θα αναγκαστώ να το αφήσω στο σπίτι γιατί στην παρούσα φάση αδυνατώ να δώσω κι άλλα λεφτά...το πώς θα πηγαίνω στη δουλειά με προβληματίζει...Την νεκρά στα φανάρια δυστυχώς την έμαθα σήμερα, οι μηχανικοί που μέχρι πρότινος μου κατέστρεφαν το αυτοκίνητο μετά από ερώτησή μου έλεγαν πως δεν παίζει ρόλο η νεκρά στα φανάρια...τί να πώ...!!!Τόση αμάθεια?Πώς είναι δυνατόν? Εγώ διαβάζοντας τα όσα γράφετε έμαθα πολλά από τα σχόλιά σας αν και άσχετη με το αντικείμενο.Πριν μερικές μέρες έμαθα τί είναι η αρχικοποίηση του ενεργοποιητή και ότι πρέπει να γίνεται σε κάθε συντήρηση-service...το lexia είναι το διαγνωστικό που χρειάζομαι σωστά??Μήπως πρέπει να οργανώσετε εκπαιδευτικά σεμινάρια στα Citroen???Μάλλον θα πρέπει πλέον να διαβάζω βιβλία και forum για αυτοκίνητα για να μαθαίνω μόνη μου πώς μπορώ να προστατεύω το αυτοκίνητό μου από ζημιές...αν και λίγο αργά το σκέφτηκα.Τί να πω...το πμ που μου γράφετε τί είναι?Προσωπικό mail εννοείτε? Αθήνα μένω,Πετρούπολη. Οποιαδήποτε πρόσθετη πληροφορία θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως!


Τι ενεργοποιητη σου αλλαξε? Συμπλεκτη η ταχυτητων?
Αυτο που αυθαιρετα θα πω... ειναι πιο αναλωσιμος ο ενεργοποιητης συμπλεκτη... αυτο σου ετυχε?

αν επιτρεπεται ποσο τον χρεωσε? και ποσο εργατικα? σε επισημη?

Lexia = διαγνωστικο της επισημης
ΠΜ ή PM = προσωπικο μηνυμα ή personal message


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Μαρ 2017, 14:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 18 Φεβ 2012, 00:34
Δημοσιεύσεις: 851
Τοποθεσία: Αθήνα-Λαμία
Η νεκρα στο ημιαυτοματο κιβωτιο (senso) στα φαναρια η σε οποιοδηποτε σταματημα σε κινηση , πως προκυπτει;;;; Κατ΄αρχας αποσυμπλεκει μονο του μετα απο μερικα δευτερολεπτα αν μεινει ακινητοποιημενο η ξεχασμενη ταχυτητα μεσα. Ειναι χαρακτηριστικοτατος ο ηχος που κανει οταν αποσυμπλεκει μονο του. Κατα συνεπεια δεν χρειαζεται να τοποθετουμε εμεις το λεβιε στο νεκρο. Αν υπαρχει και ισχυει καποια αλλη οδηγια χρησης , παρακαλω πολυ να την ακουσω η μαλλον να την διαβασω με πολυ μεγαλη προσοχη.

_________________
Citroen C3 iTouch 1.5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Μαρ 2017, 14:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 18 Απρ 2014, 12:32
Δημοσιεύσεις: 152
aenaos15 δεν ξερω πιο μοντελο εχεις.... εγω μιλαω για sensodrive C3 του 2005
η νεκρα εμενα μπαινει κανοντας τον λεβιε ταχυτητων προς τα δεξια πλαγια

αν σταματησω στο φαναρι με πατημενο φρενο δεν μπαινει νεκρα... στο καντραν γραφει "1" και εχω την πρωτη και δεν ακουω κανεναν ηχο αποσυμπλεκταρισματος
εκτος αν δεν το εχω προσεξει για τον ηχο... αλλα στο καντραν παντα γραφει "1" οσο και χρονο να περιμενω... δεν παει στο "Ν"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Μαρ 2017, 16:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 18 Φεβ 2012, 00:34
Δημοσιεύσεις: 851
Τοποθεσία: Αθήνα-Λαμία
Στην υπογραφη μου λεω ποιο μοντελο εχω. Ειναι μοντελο του 2012. Μην περιμενεις να δεις Ν , ομως γινεται αποσυμπλεξη. Αν εισαι αθηνα πολυ ευχαριστως να στο δειξω. Και η οπισθεν αν μεινει για πολυ ωρα σε συμπλεξη , αποσυμπλεκει κι αυτη. Επαναλαμβανω ομως οτι αν και εχω κανει ηδη 90.000 km χωρις προβληματα , αν υπαρχει αλλη οδηγια χρησης πολυ ευχαριστως να την διαβασω.

_________________
Citroen C3 iTouch 1.5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Μαρ 2017, 19:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 18 Απρ 2014, 12:32
Δημοσιεύσεις: 152
Η αληθεια ειναι οτι απεχουμε πολλες γεννιες τεχνολογικα....
δεν διαφωνω σε αυτο που λες γιατι μαλλον θα εχεις δικαιο απλα ισως ειδαν κατι... και το αλλαξαν 7 χρονια μετα που εχουμε διαφορα

μπορει βεβαια και να μην το καταλαβαινω εγω οτι αποσυμπλεκταρει. Σε αυτο με την οδηγια θα συμφωνησω... μακαρι να ειχε η σιτροεν καποια οδηγια πως να συμπεριφερθουμε στο σενσο


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Μαρ 2017, 20:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Για μερικές μέρες το 2007 που μου είχαν δώσει C1 με senso αυτοκινητο αντικατάστασης απο τον Χανιαδάκη, μου είχαν πει ότι αν το έχω με τις χειροκινητες αλλαγές, καλό είναι στα φανάρια να το βγάζω νεκρά. Αν το είχα στο τελείως αυτόματο δεν χρειαζόταν να ασχοληθώ καθόλου. Δεν ξέρω έκδοση κλπ, ούτε ασχολήθηκα ιδιαίτερα (senso δεν είναι αυτό που έχει από την μια πλευρά +/- να αλλάζεις ταχύτητα μόνος σου, μια αριστερά η νεκρά, μια θέση D και μια R ή είναι άλλο αυτόματο σύστημα και τα έχω μπερδέψει και λέω αρλούμπες;;;;;)

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Μαρ 2017, 21:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 18 Απρ 2014, 12:32
Δημοσιεύσεις: 152
το δικο μου σενσο εχει.... + και - και δεξια νεκρα οπως και δεξια πισω οπισθεν....

παρκινγκ δεν εχει... και δεν ξερω με τι ταχυτητα ή νεκρα πρεπει να το εχω οταν το παρκαρω


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Μαρ 2017, 22:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Το manual τι λέει; Ανν δεν το έχεις, βρες με αναζήτηση στο google, όλο και κάποιο Pdf θα υπάρχει.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 24 Μαρ 2017, 13:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Αν δεν κάνω λάθος το C1 έχει άλλο σειριακό κιβώτιο απο τα C2/C3 της ίδιας εποχής.

Στο δικό μου (2007) όπως και σε όλα τα C2 μπαίνει νεκρά μετά απο κάποιο χρονικό διάστημα ακινησίας είτε έχεις το λεβιέ στη θέση του αυτόματου είτε του σειριακού.

Το manual δεν αναφέρει πουθενά ανάγκη να βάζεις νεκρά στα φανάρια. Έχει αναφερθεί απο κάποιους εδω μέσα σαν καλή πρακτική. Σίγουρα το να βάζεις νεκρά αμέσως μόλις σταματήσεις "ταλαιπωρεί" λιγότερο το μηχανισμό αφού δεν χρειάζεται να κρατάει πατημένο το συμπλέκτη για 20 sec (ή κάπου τόσο). Δεν φαγώνεται όμως ο δίσκος αφού είναι πατημένος ο συμπλέκτης.

Συμπέρασμα: αν δε σε ενοχλεί κάντο. Επισήμως η citroen δεν το θεωρεί απαραίτητο. Προσωπικά δεν το κάνω γιατί είναι πολύ πιο άβολο απο το να βάζεις νεκρά σε απλό κιβώτιο. Αν ήθελα να κάνω αυτή τη δουλειά σε κάθε φανάρι δεν θα έπαιρνα senso.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 24 Μαρ 2017, 13:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 18 Απρ 2014, 12:32
Δημοσιεύσεις: 152
αν με το να ΜΗΝ βαζω νεκρα χαλαει μονο ο δισκος να σου πω την αληθεια προτιμω και εγω να μην βαζω νεκρα...
αναλωσιμος ειναι ο δισκος και χαλαλι του.

αν ειναι να χαλαει ο ενεργοποιητης του συμπλεκτη... ασε χιλιες φορες να βαζω νεκρα
χαχαχα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 25 Μαρ 2017, 12:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Κοίτα, σίγουρα ταλαιπωρείται περισσότερο γιατί αναγκάζεται να κρατάει "πατημένο" το συμπλέκτη για λίγη ώρα. Τώρα πόσο τον επηρεάζει αυτό και αν τον κάνει να χαλάει νωρίτερα δεν μπορώ να στο πω (και ούτε μπορεί να βγεί συμπέρασμα απο μια περίπτωση).


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 25 Μαρ 2017, 14:58 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Παιδιά εμείς στην οικογένεια έχουμε ένα Aygo με Senso, του 2010. Οδηγία από την αντιπροσωπεία ήταν στα φανάρια να μπαίνει ΠΑΝΤΑ "Ν" χειροκίνητα.

Αν ο ενεργοποιητης του συμπλέκτη έχει κάποιο ελατήριο, πιστεύω του δίνεις πολλή ζωή αν δεν το αφήνεις 20" άχρηστα να πατιέται χωρίς λόγο, τη στιγμή που μιλάμε για μια απλή κίνηση του χεριού σας...

Άντε τώρα να πούμε εσείς οι αυτοματοι.. Βαριέστε να κάνετε μια και μια κίνηση στο λεβιεδακι σας και εγώ να πούμε εχω κανει προέκταση του χεριού μου τον αναδευτήρα!! :P :)

Χωρίς παρεξήγηση!! :D :D :D

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 4 από 6 [ 78 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο



Συναφή θέματα

Προβλημα με τα φωτα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: NEKTARIOS C5
Απαντήσεις: 29
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΟ (ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΚΥΛΙΝΔΡΟΥ)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Thanos L.
Απαντήσεις: 4
πιθανο προβλημα air condition
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: wishmaster
Απαντήσεις: 18
Αυτοματο C1
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C1
Συγγραφέας: Insomniac
Απαντήσεις: 4
saxo σβινει περιεργο προβλημα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Saxo
Συγγραφέας: bizakias
Απαντήσεις: 17
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια