Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 10:12 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 12 Δεκ 2018, 18:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Βάζω το θέμα εδώ στις Γενικές Συζητήσεις επειδή αφορά σίγουρα τους κατόχους όλων των σύγχρονων μοντέλων της Citroen.

Και κάνω την αρχή, με πρόβλημα που μου προέκυψε.
Η εφαρμογή MyCitroen, έπαψε να λειτουργεί εντελώς ξαφνικά, κυριολεκτικά μέσα στο δρόμο. Μαράζια που αποκτήσαμε, θα μου πείτε, μ' αυτά τα μαραφέτια, αλλά η συγκεκριμένη εφαρμογή είναι πολύ χρήσιμη...
Συγκεκριμένα, στις 15 Νοεμβρίου έχοντας διάφορα τρεξίματα με μικρές διαδρομές εντός και στα πέριξ της πόλης, κατέγραψε κανονικά τις πρώτες τρεις διαδρομές, έχασε την τέταρτη, κατέγραψε την πέμπτη και έχασε την έκτη και τελευταία διαδρομή προς το parking μου. Από τότε, σιγή πλήρης, δεν έχει ξαναλειτουργήσει μέχρι σήμερα.
Έκανα όλα τα κλασικά (καθαρισμούς δεδομένων και προσωρινής μνήμης εφαρμογής, βγες-μπες, απεγκαταστάσεις και εκ νέου εγκαταστάσεις) αλλά τίποτα, αρνείται πεισματικά να βγάλει τις διαδρομές και τα υπόλοιπα στοιχεία μετά από κάθε παρκάρισμα. Στο προηγούμενο κινητό μου λειτουργούσε μια χαρά, μέχρι που τα 'φτυσε το κινητό. Στο καινούργιο επίσης, μέχρι που τα 'φτυσε αυτή. Και τώρα όπως και πριν, το κινητό συνδέεται κανονικά μέσω bluetooth με τη C4 και όλα τα υπόλοιπα (τηλεφωνικές κλήσεις κλπ) λειτουργούν κανονικά, μόνο η MyCitroen έχει θέμα.

Δώστε τα φώτα σας συμφορουμίτες, κάθε εμπειρία σχετική με την εφαρμογή ή ευρύτερη, μπορεί να οδηγήσει σε αντιμετώπιση του προβλήματος.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 12 Δεκ 2018, 18:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Αν και δεν εχω ασχοληθει με την καταγραφη των διαδρομων, ειναι φανερο οτι ειναι μια εφαρμογή σε πρωϊμο στάδιο, με κυριο σκοπο να σου θυμιζει να πας για σερβις. Σιγα σιγα παιρνει αναβαθμισεις, οποτε θα φτιαχτει καποια στιγμη.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 12 Δεκ 2018, 20:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
Μέχρι και προχθές μία απο τα ίδια και σε εμένα με την συγκεκριμένη εφαρμογή. Απο προχθές όμως και μετά την ενημέρωση της εφαρμογής δουλεύει άψογα και στα 2 αυτοκίνητα (φτου να μην την ματιάσω :laugh )

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 13 Νοέμ 2020, 19:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Γράφω εδώ, μιας και ανοίχτηκε ειδικά για την εφαρμογή MyCitroen, για να μη πλατιάζουμε offtopic σε άλλα νήματα...

Και μένα τα ίδια όπως αναφέρουν και άλλα μέλη, ούτε σήμερα εντόπισε τις διαδρομές μου, ούτε και εμφάνισε στο τέλος τα συνολικά χιλιόμετρα και την ένδειξη καυσίμου όπως τουλάχιστον κουτσά-στραβά έκανε. Τρέχα-γύρευε αν πρόκειται για προσωρινά κολλήματα της εκδοσάρας (...) 1.26.1 ή για οριστικά που θα διορθωθούν με την επόμενη αναβάθμιση.

Εντάξει, το είπα και το ξαναλέω, η MyCitroen όπως δουλεύει μέχρι στιγμής, είναι για την Citroen (...PSA) μια ντροπή... :angr
Όποτε της κατεβεί κολλάει στα καλά καθούμενα και κάθε που βγάζει αναβάθμιση τρέμουμε, όταν στην εποχή μας παιδάκια του Δημοτικού, παίζουν στα δάχτυλα κινητά και τάμπλετ, ασχολούνται με μικρορομποτική, και σκαρώνουν εφαρμογούλες. Δεν έχουν καταφέρει δυο χρόνια τώρα, από το 2018 που την έβγαλαν, να την κάνουν να δουλεύει απρόσκοπτα! Και, σιγά την τόσο πολύπλοκη εφαρμογή, σιγά τα πολλά που έχει να κάνει!
Απορώ αν γίνονται αυτά με τις αντίστοιχες εφαρμογές άλλων εταιριών, και δεν μιλάω για τις premium αλλά για τις ανταγωνιστικές της Citroen...

Να θυμάστε, όσοι δοκιμάζετε απεγκατάσταση και εκ νέου εγκατάσταση ή downgrade, να σώζετε πρώτα τις διαδρομές σας για να τις ξαναπερνάτε.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 13 Νοέμ 2020, 20:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
jalbanis έγραψε:
Γράφω εδώ, μιας και ανοίχτηκε ειδικά για την εφαρμογή MyCitroen, για να μη πλατιάζουμε offtopic σε άλλα νήματα...

Και μένα τα ίδια όπως αναφέρουν και άλλα μέλη, ούτε σήμερα εντόπισε τις διαδρομές μου, ούτε και εμφάνισε στο τέλος τα συνολικά χιλιόμετρα και την ένδειξη καυσίμου όπως τουλάχιστον κουτσά-στραβά έκανε. Τρέχα-γύρευε αν πρόκειται για προσωρινά κολλήματα της εκδοσάρας (...) 1.26.1 ή για οριστικά που θα διορθωθούν με την επόμενη αναβάθμιση.

Εντάξει, το είπα και το ξαναλέω, η MyCitroen όπως δουλεύει μέχρι στιγμής, είναι για την Citroen (...PSA) μια ντροπή... :angr
Όποτε της κατεβεί κολλάει στα καλά καθούμενα και κάθε που βγάζει αναβάθμιση τρέμουμε, όταν στην εποχή μας παιδάκια του Δημοτικού, παίζουν στα δάχτυλα κινητά και τάμπλετ, ασχολούνται με μικρορομποτική, και σκαρώνουν εφαρμογούλες. Δεν έχουν καταφέρει δυο χρόνια τώρα, από το 2018 που την έβγαλαν, να την κάνουν να δουλεύει απρόσκοπτα! Και, σιγά την τόσο πολύπλοκη εφαρμογή, σιγά τα πολλά που έχει να κάνει!
Απορώ αν γίνονται αυτά με τις αντίστοιχες εφαρμογές άλλων εταιριών, και δεν μιλάω για τις premium αλλά για τις ανταγωνιστικές της Citroen...

Να θυμάστε, όσοι δοκιμάζετε απεγκατάσταση και εκ νέου εγκατάσταση ή downgrade, να σώζετε πρώτα τις διαδρομές σας για να τις ξαναπερνάτε.
έχεις απόλυτο δίκιο :thumb Τα ίδια και χειρότερα στις αντίστοιχες εφαρμογές Peugeot και Opel :guns

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 13 Νοέμ 2020, 20:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Λογικό να είναι κι αυτές προβληματικές, της PSA είναι! Για Peugeot και DS μόνο το όνομα θα αλλάζει, πιθανόν και για της Opel πια.
Είμαι πάρα πολύ περίεργος τι γίνεται με τις εφαρμογές των άλλων ανταγωνιστικών εταιριών, θα 'θελα φίλοι που έχουν να μας πουν...

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 13 Νοέμ 2020, 21:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Εγώ κατέβασα ξανά την εφαρμογή , πάλι την ίδια την προβληματική κατέβασε , μόνο που μου είπε για αναβάθμιση της οθόνης , που δεν το είχε πριν , ενώ στο γαλλικό φόρουμ έγραψαν ότι κατέβηκε μαζί με τους χάρτες

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 13 Νοέμ 2020, 21:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Εμένα δούλευει αυτόν τον καιρό, μη σας πω ότι επιτέλους βελτιώθηκε, αφού μου έβγαζε ότι υπήρχε αναβάθμιση ενώ την είχα κάνει από πέρσυ, τώρα συγχρονιστηκε και γράφει ότι δεν υπάρχει νέο update.

Γενικά κάποιες διαδρομές μπορεί να τις χάσει. Αυτό που έχω συμπεράνει είναι ότι αν μουλαρωσει δεν κάνεις τίποτα και σε κάποια επόμενη αναβάθμιση δουλεύει ως δια μαγείας. Όσες φορές προσπάθησα με reinstall ή clear cache data δεν φτουρισε.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Νοέμ 2020, 12:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Αναβάθμιση, για Android στην 1.26.3 με ημερομηνία 25 Νοεμβρίου, η τρίτη μέσα σε ένα μήνα, μετά την τόση επιτυχία που προηγήθηκε.
Στο "Τι νέο υπάρχει" δεν μας διαφωτίζουν, προφανώς κάτι επιδιορθώνουν, αλλά ή απαξιούν να πουν τι ή δεν είναι σίγουροι, και απλά λένε:
MyCitroen έγραψε:
Στην προσπάθεια μας να γινόμαστε συνεχώς καλύτεροι, γίνονται τακτά τροποποιήσεις στην εφαρμογή σας. Σας ευχαριστούμε πολύ για τις προτάσεις σας.

Σήμερα, που θα βγάλουμε τη C4 να ξεμουδιάσει από την καραντίνα, θα δείξει αν ξύπνησε και η εφαρμογή από την τόση βελτίωση αυτού του μήνα...

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Δεκ 2020, 20:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 23 Μαρ 2020, 20:06
Δημοσιεύσεις: 27
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Έχω ένα πρόβλημα με την εφαρμογή MyCitroen και την σύνδεση της με το C3 FL 2020 Shine, το οποίο έχει το Connect Radio. Από την ημέρα που το παραλάβαμε δεν λειτούργησε ποτέ η εφαρμογή, ενώ όταν παρέλαβα το δικό μου C3 FL 2020 Shine Plus με Connect Nav, συνδέθηκε απευθείας με την εφαρμογή και έδειχνε την κατανάλωση, το πόσα χιλιόμετρα απομένουν αυτονομίας, και τα συνολικά χιλιόμετρα.
Μήπως η εφαρμογή δεν μπορεί να συνδεθεί με τα Connect Radio Infotainment System?
Καμιά ιδέα για την λύση του προβλήματος?

_________________
C3 I 1.1 2002
C3 III FL 1.2 2020 Shine
C3 III FL 1.2 2020 Shine Plus


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Δεκ 2020, 21:45 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Να ρωτήσω κάτι χαζο?. Την ιδια εφαρμογη εχω βάλει στο κινητο αλλα λέγεται MyDSapp. Το δικο μου αμαξι εχει bluetooth αλλα δεν εχει gps. H εφαρμογη κατα την κινηση του αυτοκινητου πρεπει να ειναι ανοικτη στο κινητο? Ξερω, χαζες ερωτησεις αλλα δεν εχω ασχοληθει σοβαρα και δεν καταλαβαινω πως μπορει να "βλεπει" το αυτοκινητο...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 06 Δεκ 2020, 11:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
jalbanis έγραψε:
Σήμερα, που θα βγάλουμε τη C4 να ξεμουδιάσει από την καραντίνα, θα δείξει αν ξύπνησε και η εφαρμογή από την τόση βελτίωση αυτού του μήνα...

Όλα OK από την προηγούμενη Κυριακή, η 1.26.3 έλυσε το πρόβλημα και η MyCitroen έβγαλε όλες τις διαδρομές, μαζί κι αυτές που χρωστούσε.

Lazaros_K έγραψε:
Έχω ένα πρόβλημα με την εφαρμογή MyCitroen και την σύνδεση της με το C3 FL 2020 Shine, το οποίο έχει το Connect Radio. Από την ημέρα που το παραλάβαμε δεν λειτούργησε ποτέ η εφαρμογή, ενώ όταν παρέλαβα το δικό μου C3 FL 2020 Shine Plus με Connect Nav, συνδέθηκε απευθείας με την εφαρμογή και έδειχνε την κατανάλωση, το πόσα χιλιόμετρα απομένουν αυτονομίας, και τα συνολικά χιλιόμετρα.
Μήπως η εφαρμογή δεν μπορεί να συνδεθεί με τα Connect Radio Infotainment System?
Καμιά ιδέα για την λύση του προβλήματος?

Οι επίσημες περιγραφές της εφαρμογής, λένε ότι είναι για όλα τα μοντέλα της Citroen, αρκεί αυτά να διαθέτουν σύνδεση Bluetooth.
Αυτό, κατά πως φαίνεται, έτσι μόλις το βλέπει κανείς να μην αναφέρει ως προϋπόθεση και το navi, υπονοεί ότι ο γεωεντοπισμός γίνεται με το gps του κινητού τηλεφώνου, και είναι πάντα διαθέσιμος (βγάζοντας διαδρομές, χιλιόμετρα, καταναλώσεις) μαζί με όλες της υπόλοιπες λειτουργίες της εφαρμογής για όλα τα μοντέλα.
Από την άλλη, είναι σίγουρο ότι τα συστήματα navi των αυτοκινήτων προσφέρουν ως πιο εξειδικευμένα μεγαλύτερη ακρίβεια από τις εφαρμογές gps των κινητών, και φαντάζει πολύ λογικό η MyCitroen να χρησιμοποιεί τον γεωεντοπισμό του συστήματος navi του αυτοκινήτου, μαζί με τα υπόλοιπα στοιχεία (ένδειξη καυσίμου, συνολικά χιλιόμετρα κλπ) που παίρνει από αυτό.

Είναι λίγο νεφελώδες αυτό, όσο κι αν έχω ψάξει στο διαδίκτυο δεν βρήκα κάτι ξεκάθαρο πάνω σ' αυτό το θέμα. Αν κάποιοι φίλοι εδώ δεν έχουν navi στο αυτοκίνητο και χρησιμοποιούν την MyCitroen, θα μπορούσαν να μας διαφωτίσουν ποιές λειτουργίες της εφαρμογής τους είναι διαθέσιμες.
Το σίγουρο είναι ότι, ως bluetooth "συσκευή" το αυτοκίνητο αλληλοεντοπίζεται με το κινητό και μπορούν να ζευγαρωθούν, και η MyCitroen που είναι επισήμως για όλα τα μοντέλα με BT θα το εντοπίζει μόλις αυτό εκκινεί εφόσον έχει προστεθεί κανονικά με τον VIN του σ' αυτή.

Κάνε πάλι από την αρχή όλη τη διαδικασία προσθήκης του αυτοκινήτου στην εφαρμογή, η οποία να είναι οπωσδήποτε στη νέα έκδοση 1.26.3 που έλυσε τα πρόσφατα προβλήματα συνδεσιμότητας, και κατόπιν από την αρχή τη διαδικασία της σύνδεσής τους. Και δες μήπως υπάρχουν και κάποιο firmware update για το σύστημα του αυτοκινήτου και κάποια αναβάθμιση για το κινητό, γιατί πολύ πιθανό να παίζουν και αυτά ρόλο.
Οι αναβαθμίσεις ασφαλείας του κινητού παίζουν σίγουρα ρόλο, κολλάει η MyCitroen αν εκκρεμούν, καρατσεκαρισμένο αυτό!

ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Να ρωτήσω κάτι χαζο?. Την ιδια εφαρμογη εχω βάλει στο κινητο αλλα λέγεται MyDSapp. Το δικο μου αμαξι εχει bluetooth αλλα δεν εχει gps. H εφαρμογη κατα την κινηση του αυτοκινητου πρεπει να ειναι ανοικτη στο κινητο? Ξερω, χαζες ερωτησεις αλλα δεν εχω ασχοληθει σοβαρα και δεν καταλαβαινω πως μπορει να "βλεπει" το αυτοκινητο...

Νίκο, το μόνο απαραίτητο είναι να συνδεθούν μέσω Bluetooth κινητό-αυτοκίνητο. Μια φορά αν τα συνδέσεις, απομνημονεύεται από το κινητό.
Εγώ, επειδή είναι που είναι "ιδιότροπη" η εφαρμογή, μόλις βάλω εμπρός το αυτοκίνητο, ρίχνω μια ματιά στις ρυθμίσεις του κινητού αν έχει συνδεθεί το αυτοκίνητο, και κρατάω το κινητό στην κονσόλα με ανοιχτή την εφαρμογή. Και παίρνω κανονικότατα και τα όποια τηλέφωνά μου στη διαδρομή, καλώντας με το κινητό ή απαντώντας με την οθόνη του αυτοκινήτου και συνομιλώντας με το ΒΤ του αυτοκινήτου.
Όποτε έφυγα βιαστικός με το κινητό στην τσέπη (με το BT ενεργοποιημένο!) στο τέλος της διαδρομής έβγαλε κανονικά τα πάντα η MyCitroen.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε jalbanis για την δημοσίευση του/της: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 06 Δεκ 2020, 15:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Χτες έκανα χοτ σποτ το κινητό το σύνδεσα με το αμάξι και έβαλα το στικάκι που έχω κατεβάσει τα πάντα .

Το είδε στο εφαρμογές , είπε ότι θα κάνει την αναβάθμιση εν όσω κινούμαι και έβγαλε το εικονίδιο με το γρανάζι των ρυθμίσεων . Μάλιστα άλλαξε και εικόνα στο προφίλ από γαλάζιο που το έχω στο κόκκινο .

Αλλά μέχρι εκεί . Πρόοδο δεν έβλεπα , έκανα 40 λεπτά μία βόλτα , αλλά δεν ξέρω αν ανέβηκε κάτι .

Αύριο θα δω τι εκδόσεις λέει ότι έχει .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 06 Δεκ 2020, 16:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 03 Μαρ 2019, 11:24
Δημοσιεύσεις: 170
Οταν τελειώσει η αναβάθμιση σου γράφει οτι έγινε επιτυχώς και επιλέγεις να κάνεις επανεκκίνηση της οθόνης. Για χάρτες και firmware μαζί, 40 λεπτά δεν φτάνουν.

_________________
C3 aircross 110 BVM6 Shine


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: MyCitroen app
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 06 Δεκ 2020, 22:16 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Ευχαριστώ Γιάννη! Θα το δοκιμάσω οταν ξανακυκλοφορήσω το αυτοκινητο. Ειμαι μονιμα συνδεδεμενος με το bluetooth του αυτοκινητου , πρεπει να ανοιξω και την εφαρμογη και θα δω τι κάνει. Διαβάζει και τα χιλιομετρα του αυτοκινητου η θα πρεπει να τ βαλω χειροκινητα για να παρακολουθει ας πουμε τα διαστηματα service? Ευχαριστώ και πάλι! Βρήκα νεο παιχνίδι!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 4 [ 48 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

myCITROËN App
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 5
MYCITROËN APP: Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ CITROËN ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΣΑΣ!
Δ. Συζήτηση: Διάφορα
Συγγραφέας: vpafi
Απαντήσεις: 2
MyCitroen - MyDS applications
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Απαντήσεις: 0
Scan MyCitroen & Scan MyDS apps
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: jalbanis
Απαντήσεις: 9
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ