Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 00:07 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 15:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Οκτ 2012, 14:06
Δημοσιεύσεις: 58
Έχω ένα C4 του 2010 1.6cc, 120 HP, με 120000χλμ. Σκέφτομαι να το αντικαταστήσω με ένα Elysee 1.6cc, 115HP, με ελάχιστα χιλιόμετρα που βρήκα σε καλή τιμή. Μου κάνει εντύπωση που δεν το έχω δει καθόλου στο δρόμο και ακόμα και στο φόρουμ δε βρήκα θέμα για αυτό!
Έχει θέματα το αυτοκίνητο;
Τα θετικά του σε σχέση με το C4 είναι το αυτόματο κιβώτιο που έχει, το όμορφο εξωτερικό και φυσικά το μέγεθος.
Τα αρνητικά του είναι τα πλαστικά στο όχι τόσο όμορφο εσωτερικό (πραγματικά το C4 είναι τόσο παλιότερο και έχει τόσο όμορφο εσωτερικό) και οι μικρότερες ζάντες (15'' vs 16''), καθώς και το clima vs aircondition.
Επίσης, στο C4 έχω υγραέριο, άρα σκέφτομαι και για το Elysee.
Ποια είναι η γνώμη σας; Πρόκειται για ποιοτική αναβάθμιση ή δεν αξίζει;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 15:54 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Πρόκειται για χωροταξική αναβάθμιση και μόνο. Το C4 είναι ένα ευρωπαϊκό μικρομεσαίο με ότι αυτό συνεπάγεται. Τα Εlysse/301 ειναι low-budget παγκοσμια μικρά sedan.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ για την δημοσίευση του/της: rockass14
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 15:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Οκτ 2012, 14:06
Δημοσιεύσεις: 58
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Πρόκειται για χωροταξική αναβάθμιση και μόνο. Το C4 είναι ένα ευρωπαϊκό μικρομεσαίο με ότι αυτό συνεπάγεται. Τα Εlysse/301 ειναι low-budget παγκοσμια μικρά sedan.


Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε και η ύπαρξη αυτόματου κιβωτίου. Ξέρουμε αν είναι αξιόπιστο το συγκεκριμένο;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 17:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
rockass14 έγραψε:
Έχω ένα C4 του 2010 1.6cc, 120 HP, με 120000χλμ. Σκέφτομαι να το αντικαταστήσω με ένα Elysee 1.6cc, 115HP, με ελάχιστα χιλιόμετρα που βρήκα σε καλή τιμή. Μου κάνει εντύπωση που δεν το έχω δει καθόλου στο δρόμο και ακόμα και στο φόρουμ δε βρήκα θέμα για αυτό!
Έχει θέματα το αυτοκίνητο;
Τα θετικά του σε σχέση με το C4 είναι το αυτόματο κιβώτιο που έχει, το όμορφο εξωτερικό και φυσικά το μέγεθος.
Τα αρνητικά του είναι τα πλαστικά στο όχι τόσο όμορφο εσωτερικό (πραγματικά το C4 είναι τόσο παλιότερο και έχει τόσο όμορφο εσωτερικό) και οι μικρότερες ζάντες (15'' vs 16''), καθώς και το clima vs aircondition.
Επίσης, στο C4 έχω υγραέριο, άρα σκέφτομαι και για το Elysee.
Ποια είναι η γνώμη σας; Πρόκειται για ποιοτική αναβάθμιση ή δεν αξίζει;

Όπως είπε κι ο Νίκος, η C-Elysee (που λανσαρίστηκε το 2012) είναι μια "χωροταξική" αναβάθμιση (της γκάμας) της Citroen, με ένα μοντέλο τετράπορτο τριών όγκων. Δεν έχει καμία σχέση με την C4 2ης γενιάς, παρά το ότι (προφανώς για λόγους marketing) κράτησαν τις γραμμές της και μοιάζει σαν η σεντάν έκδοσή της! Είναι το αδέρφι του Peugeot 301, και "πατάνε" στο Peugeot 208 έχοντας απλά μεγαλύτερο μεταξόνιο. Υπήρχε μοντέλο με το ίδιο όνομα και το 2008-2012, αλλά εξελίχθηκε και κυκλοφόρησε μόνο στην Κίνα, και επίσης δεν είχε καμία σχέση (ούτε καν εμφανισιακά) με την C4 1ης γενιάς.
Η C-Elysee, αναπτύχθηκε βασικά ως μοντέλο χαμηλού κόστους για Ασία Αφρική και Λ. Αμερική, και για τις ευρωπαϊκές αγορές όπου υπάρχει προτίμηση σε σεντάν διατίθεται με πλουσιότερο εξοπλισμό, σε εκδόσεις Trend-Atraction-Exclusive. Ουσιαστικά, δεν υπάρχει καμία σύγκριση μεταξύ C-Elysee και C4 για να σε κάνει να αναρωτιέσαι, απλά δες ποιας έκδοσης εξοπλισμού είναι αυτή που έχεις βρει.
Το βασικό που πρέπει να σε απασχολεί, είναι αν είναι εισαγωγής ή πρώτης κυκλοφορίας στην Ελλάδα και αν τα χιλιόμετρα που βλέπεις να έχει είναι τα πραγματικά. Γιατί το γύρισμα σε λιγότερα είναι δεδομένο από τους εμπόρους στα εισαγωγής, και πάρα πολύ πιθανό πια και στα εγχώρια. Στην Ελλάδα, δεν πολυκυκλοφόρησε, και η ίδια η Citroen προσανατολίστηκε στην αγορά του ταξί για τη C-Elysee φέρνοντας την εδώ κυρίως με τον σπαρτιάτικο εξοπλισμό. Ψάξε, δες τις ανάγκες σε χώρους (γιατί εγώ προσωπικά μόνο εκεί νομίζω παίζει σαν επιλογή μοντέλου) και αποφάσισε!
Για την αξιοπιστία και τη μετατροπή σε αέριο, θα σου απαντήσουν όσοι το έχουν και οι γνώστες στα μηχανικά.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 17:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Οκτ 2012, 14:06
Δημοσιεύσεις: 58
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Είναι εκθεσιακό και γράφει 500χλμ.
Τώρα αν είναι αλήθεια δεν μπορώ να ξέρω, πάντως το έχουν όντως μέσα σε έκθεση ακόμα.
Είναι η έκδοση FEEL.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 18:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Ε, τότε μιλάμε για καινούργιο, της facelift έκδοσης μετά το 2016, που είναι ακόμη σε παραγωγή και διαθέσιμο σε Live-Feel-Shine.
Προφανώς πρόκειται για καινούργιο εκθεσιακό που το είχαν για test drive και θέλουν να το διώξουν, με τόσα λίγα χιλιόμετρα που λες. Γιατί μπαίνοντας μόλις τώρα στην ιστοσελίδα της Citroen Ελλάδας, βλέπω ότι την C-Elysee τη φέρνει τώρα με κινητήρες βενζίνης 1.2 PureTech 82 και νέους diesel 1.5 BlueHDi 100 S&S BVM6.
Κι αν είναι έτσι, δεν πρέπει καν να σκέφτεσαι τοποθέτηση αερίου σε καινούργιο αυτοκίνητο μέχρι να λήξει η εγγύησή του! Να 'ταν μεταχειρισμένο όπως φαντάστηκα από το αρχικό σου post και να συμφωνούσαν οι γνώστες, να το σκεφτόσουν.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε jalbanis για την δημοσίευση του/της: rockass14
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 18:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
rockass14 έγραψε:
Επίσης, στο C4 έχω υγραέριο, άρα σκέφτομαι και για το Elysee.
Ποια είναι η γνώμη σας; Πρόκειται για ποιοτική αναβάθμιση ή δεν αξίζει;


κλάση ανώτερος ο ΕC5 από αυτόν του c4 Prince. Επίσης ειναι ο καλύτερος κινητήρας που διαθέτει η Citroen για lpg αυτή την στιγμή.

Sent from my SM-G388F using Tapatalk

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 18:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Οκτ 2012, 14:06
Δημοσιεύσεις: 58
Είμαι σε τεράστιο δίλημμα ρε γαμώτο!
Φαίνεται καλό αλλά το εσωτερικό του είναι στην καλύτερη μέτριο. Θα δω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 19:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
rockass14 έγραψε:
Είμαι σε τεράστιο δίλημμα ρε γαμώτο!
Φαίνεται καλό αλλά το εσωτερικό του είναι στην καλύτερη μέτριο. Θα δω.

Μαρκια απο 1.2 Puretech για LPG.Αν βρήκες τον 1.6 με τον EC5 απλα το παίρνει είναι εργαλειο. Δεν το παίνρνεις για μόστρα.

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε tripas για την δημοσίευση του/της: rockass14
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 20:27 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Το Ελυζέ ειναι εργαλειο. Αν σου κανει κλικ απο τιμη και χωρους/πορτμπαγκαζ τοτε μην το σκεφτεσαι, προχώρα! Πρεπει να ειναι αξιοπιστο και νομιζω οτι πρεπει να ειναι πιο ανετο στην αναρτηση απο ενα C4 αφου εχει μελετηθει για χωρες του τριτου κοσμου με αναλογα ασχημους δρομους.Πρεπει να ειναι επισης αρκετα στιβαρο με μονο μειονεκτημα το φθηνο εσωτερικο σε υλικα και σχεδιασμο αλλα μαλλον αυτο δεν σε ενδιαφερει.
Παντως μην περιμενεις οδηγησιμοτητα επιπεδου C4 , ειπαμε ειναι ενα μικρο σεντάν χτισμενο επανω σε πλατφορμα παλαιοτερης τεχνολογιας.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 20:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Το Ελυζέ ειναι εργαλειο. Αν σου κανει κλικ απο τιμη και χωρους/πορτμπαγκαζ τοτε μην το σκεφτεσαι, προχώρα! Πρεπει να ειναι αξιοπιστο και νομιζω οτι πρεπει να ειναι πιο ανετο στην αναρτηση απο ενα C4 αφου εχει μελετηθει για χωρες του τριτου κοσμου με αναλογα ασχημους δρομους.Πρεπει να ειναι επισης αρκετα στιβαρο με μονο μειονεκτημα το φθηνο εσωτερικο σε υλικα και σχεδιασμο αλλα μαλλον αυτο δεν σε ενδιαφερει.
Παντως μην περιμενεις οδηγησιμοτητα επιπεδου C4 , ειπαμε ειναι ενα μικρο σεντάν χτισμενο επανω σε πλατφορμα παλαιοτερης τεχνολογιας.
Νίκο συμφωνώ σε όλα πλήν της άνεσης, έτυχε να το οδηγήσω αρκετές φορές το συγκεκριμένο αμάξι, την c4II σε άνεση δεν την φτάνει επ'ουδενί :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 20:33 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
https://www.youtube.com/watch?v=l7FLPBnx_4M
Kαι ενα βιντεάκι για να σε βοηθησουμε (ειναι τουρκικο με αγγλικους υποτιτλους...).

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 20:37 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Eπίσης σε αυτη την κατηγορια θα κοιταγα οπωσδηποτε και το Fiat Tipo Sedan. Πολυ πιο ενδιαφερον αισθητικα και ποιοτικα...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 21:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 23 Οκτ 2012, 14:06
Δημοσιεύσεις: 58
Ξέρετε αν το αυτόματο κιβώτιο είναι 6άρι ή 5άρι;
Ο πωλητής μου είπε 5άρι, αλλά είδα σε άλλα βίντεο 6άρι (λίγο διαφορετική έκδοση το υπόλοιπο αυτοκίνητο όμως).

Γενικά βλέπω πολύ λίγες λεπτομέρειες για το αυτοκίνητο, λίγο θολά τα πράγματα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 vs C-Elysee
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Ιαν 2019, 23:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
rockass14 έγραψε:
Ξέρετε αν το αυτόματο κιβώτιο είναι 6άρι ή 5άρι;
Ο πωλητής μου είπε 5άρι, αλλά είδα σε άλλα βίντεο 6άρι (λίγο διαφορετική έκδοση το υπόλοιπο αυτοκίνητο όμως).
Γενικά βλέπω πολύ λίγες λεπτομέρειες για το αυτοκίνητο, λίγο θολά τα πράγματα.

Εγώ από όσο βρίσκω ψάχνοντας, 5άρι αυτόματο κιβώτιο έχουν μόνο με τον 1.2 PureTech 82, με τον 1.6 VTi έχουν 4άρι ή 6άρι αυτόματο. Επίσης από όσο ψάχνω, μετά το facelift του 2016, την C-Elysee την βγάζει μόνο με τον 1.2 PureTech 82 και τον diesel BlueHDI 100. Και η σειρά εκδόσεων Live-Feel-Shine (νομίζω) λανσαρίστηκε με τα facelift, όπως στην περίπτωση της C4. Κι αν είναι όντως έτσι αυτά, στην περίπτωσή σου πρέπει να 'ναι το προ facelift μοντέλο.
Για να 'σαι σίγουρος και να σου πει και κάποιος σίγουρα στοιχεία σε ένα φόρουμ, μόνο αν έχεις τον VIN και ψαχτεί μέσω αυτού είναι δυνατόν. Μπορείς να τον μάθεις;
Και επίσης, που το έχεις βρει το αυτοκίνητο, σε επίσημο κατάστημα του δικτύου της Citroen ή σε καμιά "έκθεση" εμπόρου/μάντρας; Αυτοκίνητα (τρέχα-γύρευε) "εκθεσιακά" με λίγες εκατοντάδες χιλιόμετρα φέρνουν από το εξωτερικό και οι εμπορομαντράδες ("το τσίμπησα φίλε κελεπούρι, είχε βαρεθεί να το βλέπει ο <τάδε> αντιπρόσωπος") στο Ελλάντα. Γιατί, για όλα αυτά που ρωτάς θα έπρεπε να σε κατατοπίσει πλήρως ένας που είναι γνώστης και υπεύθυνος, ενώ εδώ είναι όντως κομματάκι θολά.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 4 [ 53 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

Τι σου είναι τα Citroen!!!
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 15
citroen ds3 156hp, turbo προβλημα με μηνυμα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 9
CITROEN ZX 1.6 GRN
Δ. Συζήτηση: Εξειδικευμένα how-to
Συγγραφέας: zxpanos
Απαντήσεις: 54
Citroen zx vs Peugeot 306
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Mixalis_peugeot
Απαντήσεις: 14
Βελτίωση ανάρτησης στο citroen ΑΧ-SAXO
Δ. Συζήτηση: AX
Συγγραφέας: GEMI
Απαντήσεις: 53
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ