Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 12:29 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Μάιος 2019, 22:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Θάνος έγραψε:
Δεν θα το συνεχισω αλλο αυτο το νημα, με χαλαει και προκειμενου να μην χαλαστω περισσοτερο απο τα λογικα πλαισια, θα παρακαλεσω τους διαχειρηστες να το κλειδωσουν.
Ευχαριστω.



Θάνο γιατί σε χαλάει,ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω.
Είναι η άποψή μου και την ξέρεις χρόνια τώρα.

Τώρα εάν είναι λάθος τοποθέτηση στην περιγραφή του θέματός σου,ίσως έχω καταλάβει λάθος την λέξη¨απόψεις¨,που έχεις στο τέλος.

Είχα την εντύπωση οτι εννοούσες αν μας αρέσει,ή όχι.
Προφανώς όμως έχω κάνει λάθος και εννοούσες,αν είναι κάποιοι ευχαριστημένοι,ή δυσαρεστημένοι.

Οπότε λόγω λάθους κατανόησης,πάω πάσο εγώ.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 02:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Καθόλου. Είναι ακριβώς in to the point.

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6 χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 09:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Και που ξέρεις οτι αν είχα συνεργείο,θα δούλευα Yacco?

Γι αυτό σου λέω,πολύ ατυχές το παράδειγμα.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 11:22 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Παιδιά ήθελα κι εγώ από μέρες να γράψω την άποψη μου για το θέμα. Λοιπόν κάποιο καιρό έψαχνα στην εν λόγω ιστοσελίδα. Ανακάλυψα ότι δεν είναι μόνο το antallaktika online, αλλά τουλάχιστον άλλες πέντε που είναι κλώνοι του autodoc (μιλάμε όμως για την ίδια εταιρεία). Έχοντας διαβάσει ένα σωρό ποστ γύρω από αυτούς είδα αρκετά μεγάλο ποσοστό προβλημάτων, που τελικά με έκαναν να μην παραγγείλω.

Τα πιο συχνά ήταν αποστολή ΑΛΛΗΣ ΜΑΡΚΑΣ αντί αυτής που είχες παραγγείλει (υπάρχουν κάποιες μάρκες που τις σπρώχνει υπογείως κάτι blue-κατι κλπ δε θυμάμαι τώρα). Αλλά προβλήματα είχαν να κάνουν με αποστολή λάθος προϊόντων και μεγάλη ταλαιπωρία για επιστροφή χρημάτων κλπ.

Έτσι όμως στράφηκα στην εγχώρια online και πάλι, αγορά. Υπάρχουν δύο sites, το onparts.gr και το maxparts.gr που έχουν κάποια ανταλλακτικά, τα οποία πιστεύω ότι παίρνουν κι αυτοί από autodoc. Βέβαια η γκάμα τους είναι στο 1/4, αλλά τουλάχιστον έχουν πολύ λιγότερα μεταφορικά.

Το στοιχείο που με βάζει σε σκέψη είναι πως σε ένα φίλτρο mann που ήρθε η φίρμα ήταν πάνω με διαφανές αυτοκόλλητο.

Στα άλλα τώρα της συζήτησης εγώ θα πω την δική μου άποψη για να κρίνετε και να κριθώ. Μέχρι και πριν δύο αλλαγές λαδιών έπαιρνα λάδια από τον Μάνθο, κάτι που δεν το έκρυψα ποτέ. Έπαιρνα λοιπόν τα προϊόντα μου και πήγαινα στο συνεργείο (που πλέον δεν πάω εκεί για λόγους που δεν θα αναφέρω), γιατί εκεί ο άνθρωπος ΔΕΝ ΕΊΧΕ ούτε YACCO, ούτε Valvoline. Μια φορά πήγα και φίλτρο πετρελαίου, γιατί δεν ήθελα να βάζω no-name πράγματα στο αμάξι.

Στο συνεργείο που πάω τώρα όμως δουλεύει μόνο σοβαρά brand names μεταξύ αυτών και η VALVOLINE. Σας λέω πραγματικά παιδιά, ότι παρόλο που τα πληρώνω σχετικά ακριβότερα πράγματα, δεν θα μπορούσα να πάω πλέον με τα δικά μου στο μαγαζί του. Το νιώθω προσβολή. Μπορώ να το κάνω; Εγώ κρίνω όχι. Εγώ νομίζω πως αυτό λέει και ο Μάνθος. Αν πας σε συνεργείο που δουλεύει Yacco, δε θα πας με τα δικά σου από έξω.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 13:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Tzakos έγραψε:
Και που ξέρεις οτι αν είχα συνεργείο,θα δούλευα Yacco?

Γι αυτό σου λέω,πολύ ατυχές το παράδειγμα.
Η μάρκα δεν παίζει ρόλο. Μην κολλάς σε ονόματα....

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6 χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 17:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 25 Αύγ 2015, 22:56
Δημοσιεύσεις: 2772
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 0
Εμμμ..μήπως θα μπορούσαμε (όσοι θέλετε βέβαια) να ανταλλάξουμε απόψεις από την εμπειρία, όσων έχουν βέβαια, με αγορές εξωτερικού?
Το θέμα μέχρι στιγμής έχει αναλωθεί, στο εάν είναι σωστό ή όχι να κάνουμε αγορές από το εξωτερικό, αντί από τα (συνεργεία??? ..κάτι λάθος συμβαίνει εδώ..) ελληνικά καταστήματα πώλησης ανταλλακτικών.

Άσχετο με το θέμα, αλλά θέλω να απαντήσω στους προλαλήσαντες (δικηγορική έκφραση).

Τα περισσότερα συνεργεία, είναι μόνο συνεργεία και δεν κάνουν εμπόριο ανταλλακτικών, παροχή υπηρεσιών κάνουν και εννοείται ότι δεν αναφέρομαι στις κάθετες ούτε στα μεγάλα συνεργεία που κάνουν τα πάντα όλα και με δικές τους εισαγωγές, τα οποία συνήθως είναι τα εξουσιοδοτημένα σε κάποια μάρκα.
Το κόστος των ανταλλακτικών λοιπόν, που χρεώνουν στο πελάτη τους, είναι αυτό που αγοράστηκε από το Α, Χ, Ψ κατάστημα που πουλάει ανταλλακτικά. Βέβαια κάποιο κέρδος υφίσταται από το συνεργείο, γιατί σε άλλες τιμές αγοράζουν τα συνεργεία και σε άλλες οι ιδιώτες (και καλά κάνουν, λίγο με ενδιαφέρει).
-Πως ονομάζεται αυτό?
-Μίζα.
- Α ναι. Είναι το ηλεκτρικό κομμάτι του κινητήρα που του δίνει κίνηση για να αρχίσει να λειτουργεί?
-Πολύ σωστά κύριε. Αυτή είναι η μίζα και κινεί τα πάντα (στον κινητήρα).

Τέλος άσχετης παραγράφου.

_________________
Εικόνα
C4 Coupe 1.6 16V LPG *253000 km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 17:06 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
MeddlingMageGR έγραψε:
Tzakos έγραψε:
Και που ξέρεις οτι αν είχα συνεργείο,θα δούλευα Yacco?

Γι αυτό σου λέω,πολύ ατυχές το παράδειγμα.
Η μάρκα δεν παίζει ρόλο. Μην κολλάς σε ονόματα....

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6 χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εγώ αν κατάλαβα καλά ο Μάνθος σου λέει ότι από την στιγμή που ένα συνεργείο δουλεύει τα προϊόντα που θέλεις να βάλεις στο αμάξι, είναι λάθος να του τα πας εσύ αγορασμενα από αλλού.

Αν όμως δεν τα δουλεύει, τότε εγώ δεν βλέπω τον λόγο να μη τα πας. Δηλαδή, πήγαινες τα λάδια γιατί κανένα συνεργείο κοντά σου δεν δούλευε Yacco ή Gulf, όπως θα πήγαινες τα Total, αν ήθελες να βάλεις Total, αλλά το συνεργείο που πήγαινες δεν τα είχε. Εγώ θα το έκανα.



Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 19:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Εγώ αν κατάλαβα καλά ο Μάνθος σου λέει ότι από την στιγμή που ένα συνεργείο δουλεύει τα προϊόντα που θέλεις να βάλεις στο αμάξι, είναι λάθος να του τα πας εσύ αγορασμενα από αλλού.

:clap :clap :clap

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 20:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2014, 11:28
Δημοσιεύσεις: 1317
Στις περιςςοτερες των περιπτώσεων το συνεργείο παίρνει προμήθεια σε αναλώσιμα- ανταλλακτικα μεγαλύτερη αυτής που μπορει να εχει ενας ιδιώτης που αγοράζει ο ίδιος για το αμαξι του.Κατα συνυπολογίζει στο κοστολόγιο την απώλεια αυτη που εαν γινόταν θωρητικα σε ολα τα αμαξια που μπαίνουν στο συνεργείο θα ητσν σημαντικού ποσού .Προσωπικα Οτσν εκανα ενα μεγαλο σερβις του ραβ με αμορτισερ συνεμπλοκ δισκοπλακες τσκακια Και ένα σωρό άλλα πράγματα παρά το ότι είχα τη δυνατότητα να του τα πάω εγώ αγοράζοντας τα απο μεγαλο εισαγωγέα,διαπίστωσα ότι με συνέφερε καλύτερα να τα περαςει ο ίδιος γιατι και χαμηλότερη εργασία έβαλε(κοςτος ταξι),,και έκπτωση ( μικρότερη εςτω) εκανε και το κυριότερο ειχα την εγγυηςη του σε όλη την εργασία .Και η εγγυηςη χρειάστηκε τοσο στο σιτροεν μου (απο εκει αγόρασα το Hankook)όσο και του Ραβ (λογω αλλαγης ενος άκρομπαρου) του τα πήγα 3 φορες το καθένα για ευθυγραμιςη χωρις διαμαρτυρία η επιπλοεον κοςτος μεχρι που γίνανε τραινο


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Μάιος 2019, 23:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
αναλογα τι θες να παρεις ζυγιζεις τα πραγματα και πρατεις...
εναν κινητηρα για παραδειγμα θα τον αφησω να το βρει το συνεργειο διοτι θα μου δωσει εστω μια εγγυηση εστω 6 μηνων εγγυηση που θα παρει απο τον μαντρα και αν οχι δεν θα ειναι τα δευτερα εργατικα ιδια θα ειναι πολυ λιγοτερα...
ενω εγω αν τον παρω μονος μου και βγει μουφα θα πληρωσω εργασια πληρης για αντικατασταση του δευτερου μοτερ
τωρα επειδη εχω αλλη σχεση με καποιο συγκεκριμενο καταστημα εδω στην περιοχη μου οι τιμες ειναι πολυ χαμηλες και πολυ κοντα στα ιντερνετικα μαγαζια οποτε δεν μπαινω καν στο κοπο....
αν βρω ομως για κατι μια σημαντικη διαφορα ναι θα το παρω απο αλλου

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 01:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Tzakos έγραψε:
Θα ήθελα πάρα πολύ,να είχα συνεργείο και να μου ερχόσασταν με τα πραματάκια σας στην σακούλα.
Πολύ όμως.
Μάνθο το ίδιο ισχύει αν είχες και λαμαρινάδικο;

Λέω δλδ να πρέπει να φτιάξει ο λαμαρινάς πχ κάτι που δεν πήρε σασί αλλά θέλει 2 φανάρια μπροστά συν προφυλακτήρα συν καμιά μετώπη συν κάνα καπό συν κάνα φτερό συν καμιά ποδιά συν λίγα πραγματάκια ακόμα...

... να σου γράψει σε ένα φύλλο από τεφτερι 7-8 νούμερα, να σου τα προσθέσει αφού πρώτα πέσει ο πρόλογος

- για το ότι φθηνότερα δε θα τα βρεις μπλα μπλα μην ψάχνεις ,
- θα μπούνε κάποια μεταχειρισμένα γιατί είσαι καλό παιδί κ σε προσέχει κ θέλει να βγει οικονομικά μπλα μπλα,
- γενικά όλα (μα όλα) τα ιμιτασιον είναι απαράδεκτα μπλα μπλα
- θα γίνει επισκευή κάτσε καλά επιπέδου nasa κ βάλε,

, εσύ δεν θα έκανες 5-6 τηλέφωνα να δεις τι γίνεται;

Αν το ποσό που έβλεπες μετά από 10 λεπτά ήταν το μισό από το συνολάκι του μάστορα, θα πήγαινες κιμπαρης να του τα δώσεις;

Ρωτάω γιατί πρόσφατα έσπασε δικός μου άνθρωπος έναν καθρέφτη (σε σαβούρι 20ετίας), πήγε στο μάστορα κ άκουσε τιμή της τάξης "γύρω στο κατοστάρικο υπολόγιζε" .

Τον καθρέφτη τον βρήκα (μετά από 10 λεπτά) καινούργιο ιμιτασιον με 20 ευρώ στην Πυλαία, πήρα τηλ το μάστορα πόσα θέλει να τον περάσει, άκουγα οτι χαζό μπορείς να φανταστείς, πως "μάλλον δε θα ταιριάζει", "θα ρίξει την αξία του αυτοκινήτου" μπλα μπλα, στο 5λεπτο του είπα "την καλημέρα μου κ καλή συνέχεια" κ το έκλεισα.
Με εκνεύρισε τόσο πολύ που τον καθρέφτη τον πέρασα με τα χεράκια μου με οδηγίες YouTube.

Α, έμεινε κ το τιμολόγιο με το 20ρικο για να περαστεί στα έξοδα, το" γύρω στο κατοστάρικο) ήταν μαύρο κατάμαυρο.

Στάλθηκε από το LDN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 03:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Tzakos έγραψε:
Εγώ αν κατάλαβα καλά ο Μάνθος σου λέει ότι από την στιγμή που ένα συνεργείο δουλεύει τα προϊόντα που θέλεις να βάλεις στο αμάξι, είναι λάθος να του τα πας εσύ αγορασμενα από αλλού.

:clap :clap :clap
Στην τελική το νοιάζει το συνεργείο αν τα πράγματα που του παω τα φέρνει και αυτός ή όχι; Το αποτέλεσμα το ίδιο είναι.

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6 χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 10:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Το αποτέλεσμα για σένα είναι το ίδιο,για το συνεργείο,όχι.

Υ.Γ Βαγγέλη δεν έχω άποψη.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά ανταλλακτικών μέσω Internet από εξωτερικό/απόψεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 05 Μάιος 2019, 12:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 25 Αύγ 2015, 22:56
Δημοσιεύσεις: 2772
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 0
kobulis έγραψε:
... Ρωτάω γιατί πρόσφατα έσπασε δικός μου άνθρωπος έναν καθρέφτη (σε σαβούρι 20ετίας), πήγε στο μάστορα κ άκουσε τιμή της τάξης "γύρω στο κατοστάρικο υπολόγιζε"
Στάλθηκε από το LDN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αν ήταν αντιπροσωπείας ο καθρέπτης, ανάλογα βέβαια και την μαρκα/μοντέλο του αυτοκινήτου, η τιμή που ανέφερε, κάπου εκεί κοντά είναι με τα εργατικά.
Αλλά σε κάποιο ποσοστό μικρό, από κάποιους πολύ λίγους (υποψία είναι μόνο αυτό που γραφω), μπορεί να χρεώσουν το ημι σε τιμές γνήσιου και άντε να το καταλάβεις, αν δεν είσαι γνώστης και περίεργος, παράξενος, σπασαρχ..ης...κλπ..κλπ
Απαπαπα..κακία είπα πάλι, συγγνώμη, μου ξέφυγε.

_________________
Εικόνα
C4 Coupe 1.6 16V LPG *253000 km


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 3 [ 44 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3



Συναφή θέματα

Προβληματισμός για αγορά Citroen C5 Tourer diesel.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 21
Τι σας έκαναν δώρο με την αγορά του αυτοκινήτου?
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 278
Προτάσεις για αγορά σετ ζάντες+τάσια για το ZX
Δ. Συζήτηση: ZX
Συγγραφέας: Edmond Dantès
Απαντήσεις: 8
Αγορά C5 δίλημμα...
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C5
Συγγραφέας: mobilas
Απαντήσεις: 25
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια