Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 00:13 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 20:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
Μετά που αποκάλεσε το μέλος tzakos πωλητή της valvoline αφου κόσμια μου έλεγα "έλα τελείωνε" λες και μίλαγε στον υπάλληλό του , δέχτηκα σύσταση από τον Lohias και ban μάλλον. Θέλει το forum μέλη η μόνο κολητους συγκεκριμένων μελών?

Sent from my SM-G390F using Tapatalk

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 20:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 651
Το ερώτημα είναι αν αυτά που έλεγες ήταν αλήθεια η όχι βέβαια..

Sent from my CUBOT NOTE Plus using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 20:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
Μα ο ίδιος το παραδέχεται ότι είναι και πωλητής της Valvoline όπως και άλλων λιπαντικών. Έχει και δημοσιεύεις διαφημίσεις στο forum σχετικά με αυτό δεν είναι κρυφό.

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 21:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Είπαμε μεταπωλητής(όχι πωλητής-υπάλληλος).
Τι δεν καταλαβαίνεις?

Και τι σχέση έχει αυτό με την καδένα του THP?
Και με τις ανακρίβειες στον τιμοκατάλογο?
Και οτι μου πάσαραν εμένα τα σάπια για να ξεσκαρτάρουν?

Κάνε μας τη χάρη,μέρες που είναι...

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 22:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
Δεν είμαι εφοριακός για να με απασχολεί το εργασιακό σου καθεστός με τις εταιρίες λιπαντικών που προωθεί πουλάς. Τέλος μέλη που χρησιμοποιούν τους διαχειριστές για να σβήνουν screenshot τιμών του citroen service box άλλων μέλών δεν κάνω διάλογο

Sent from my SM-G390F using Tapatalk

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 22:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Εγώ προσπαθώ πόση ώρα να καταλάβω ποια είναι η σχέση της Valvoline και τον μεταπωλητή της, με την τιμή του turbo του ΤΗΡ.

Γιατί, με το φτωχό μου μυαλό, εγώ αντιλαμβάνομαι ότι μιλάμε για εντελώς διαφορετικά πράγματα.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 22:45 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Θα δώσω κάποιες διευκρινήσεις. Ασφαλώς και καμία εργασία δεν είναι προσβλητική. Επειδή όμως τα "γραπτά μένουν", θα πω το εξής.

Δεν υπήρχε κανένας λόγος να αποκαλέσεις το μέλος Tzakos "πωλητή της Valvoline". Το έκανες ξεκάθαρα με σκοπό να μειώσεις την θέση των ισχυρισμών του για εκείνα που έλεγε. Αν λοιπόν είμαι λάθος ας με κρίνουν όλοι που παρακολουθούν το θέμα και θα ανακαλέσω.

Επίσης, όσον αφορά για τα πρώτα που αναφέρει ο tripas (ότι και καλά είμαι μεροληπτικός απέναντι στον Tzakos), θα πω μόνο ότι εγώ βλέπω έναν tripa να πετάει 2 ξεκάθαρα blame σχόλια εναντίον ενός άλλου μέλους (τι να μας πει ο πωλητής της Valvoline και ότι δεν ξέρει τι έβαλε στο αμάξι του και του έβαλαν μεταχειρη τουρμπίνα, τον κορόιδεψαν δηλαδή και ο άλλος 40 χρόνια στο κουρμπετι δε το κατάλαβε εντάξει;).

Λοιπόν ή εγώ τα φτιάχνω με το μυαλό μου και έχω άδικο και βλέπω οράματα ότι η κουβέντα παρεκτρέπεται μετά από σχόλια ορισμένων ή καλά τα πιάνω και έχω δίκιο. Και για να τελειώνουμε. Το φόρουμ ασφαλώς και δεν είναι για παρέες και κλικες. Εγώ κάτι τέτοιο δεν βλέπω (επίσης σαν φυσική παρουσία ούτε έχω συναντήσει τον Μάνθο ποτέ μου). Το φόρουμ ειναι για όλους εκείνους που σέβονται τους κανόνες του.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 22:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
Δεν έδειξες τον ίδιο ζήλο Όταν το κολητό μέλος σου με αποκαλούσε "χαζός εισαι". Δεν κλάφτηκα ποτέ σε κανέναν διαχειριστη καθώς δεν έχω ανάγκη από προστάτες.

Sent from my SM-G390F using Tapatalk

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 22:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Πάμε πάλι,τι σχέση έχουν αυτά που λές με το συγκεκριμένο θέμα στο οποίο γράφουμε?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 23:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 651
tripas έγραψε:
Μα ο ίδιος το παραδέχεται ότι είναι και πωλητής της Valvoline όπως και άλλων λιπαντικών. Έχει και δημοσιεύεις διαφημίσεις στο forum σχετικά με αυτό δεν είναι κρυφό.
Στις τιμές αναφέρθηκα, ξέρω ποιος είναι κ τι κάνει ο Μάνθος.

Sent from my CUBOT NOTE Plus using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 23:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
Lohias^ έγραψε:
Επίσης, όσον αφορά για τα πρώτα που αναφέρει ο tripas (ότι και καλά είμαι μεροληπτικός απέναντι στον Tzakos), θα πω μόνο ότι εγώ βλέπω έναν tripa να πετάει 2 ξεκάθαρα blame σχόλια εναντίον ενός άλλου μέλους (τι να μας πει ο πωλητής της Valvoline και ότι δεν ξέρει τι έβαλε στο αμάξι του και του έβαλαν μεταχειρη τουρμπίνα, τον κορόιδεψαν δηλαδή και ο άλλος 40 χρόνια στο κουρμπετι δε το κατάλαβε εντάξει;).


Τα σβήνεις πρώτα τα σχόλια μου και μετά τα παραποιείς κιόλας . Δεν σε τιμά καθόλου ως διαχειριστή αυτό.
1) Το πρώτο έλεγε " Καλο είναι οι πωλητές της Valvoline να μην κάνουν συστάσεις σε αλλα μέλη του forum ....."
2) Το δεύτερο έλεγε ότι του έβαλαν τον παλιό κωδικό τουρμπίνας και όχι τον ανανεωμένο..."

Τι σχέση έχουν αυτά που έγραψα με αυτά που λες...

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 23:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
nontaskatsaras έγραψε:
Στις τιμές αναφέρθηκα, ξέρω ποιος είναι κ τι κάνει ο Μάνθος.


Οι τιμές είναι οι αρχικές που προτείνει η εταιρεία Citroen από εκεί ψωνίζουν όλες οι citroen του κόσμου.Τώρα αν σου κάνουν στο τέλος έκπτωση 10% -15 % ή και καθόλου είναι άλλο θέμα αλλά δεν μπορεί να αποτελεί βάση αναφοράς συζήτησης.

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Τελευταία επεξεργασία από tripas και Παρ 26 Απρ 2019, 23:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 23:50 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
tripas έγραψε:
Lohias^ έγραψε:
Επίσης, όσον αφορά για τα πρώτα που αναφέρει ο tripas (ότι και καλά είμαι μεροληπτικός απέναντι στον Tzakos), θα πω μόνο ότι εγώ βλέπω έναν tripa να πετάει 2 ξεκάθαρα blame σχόλια εναντίον ενός άλλου μέλους (τι να μας πει ο πωλητής της Valvoline και ότι δεν ξέρει τι έβαλε στο αμάξι του και του έβαλαν μεταχειρη τουρμπίνα, τον κορόιδεψαν δηλαδή και ο άλλος 40 χρόνια στο κουρμπετι δε το κατάλαβε εντάξει;).


Τα σβήνεις πρώτα τα σχόλια μου και μετά τα παραποιείς κιόλας . Δεν σε τιμά καθόλου ως διαχειριστή αυτό.
1) Το πρώτο έλεγε " Καλο είναι οι πωλητές της Valvoline να μην κάνουν συστάσεις σε αλλα μέλη του forum ....."
2) Το δεύτερο έλεγε ότι του έβαλαν τον παλιό κωδικό τουρμπίνας και όχι τον ανανεωμένο..."

Τι σχέση έχουν αυτά που έγραψα με αυτά που λες...
Σοβαρά τώρα;;; Πάμε πάλι. Ή στραβος ειναι ο γιαλός ή στραβά αρμενιζουμε.


ΕικόναΕικόνα

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 26 Απρ 2019, 23:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
Που λέει για μεταχειρισμένη? Δεν υπάρχουν ελαττωματικά καινούργια ανταλλακτικά που στην συνέχεια αντικαθιστώνται με νέα που θεωρητικά δεν έχουν θέματα?

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Τελευταία επεξεργασία από tripas και Σάβ 27 Απρ 2019, 00:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επαγγελματική ιδιότητα αποτελεί προσωπικό χαρακτηρισμο?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 27 Απρ 2019, 00:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
tripas έγραψε:
nontaskatsaras έγραψε:
Στις τιμές αναφέρθηκα, ξέρω ποιος είναι κ τι κάνει ο Μάνθος.


Οι τιμές είναι οι αρχικές που προτείνει η εταιρεία Citroen από εκεί ψωνίζουν όλες οι citroen του κόσμου.Τώρα αν σου κάνουν στο τέλος έκπτωση 10% -15 % ή και καθόλου είναι άλλο θέμα αλλά δεν μπορεί να αποτελεί βάση αναφοράς συζήτησης.



Η συνολική τιμή που ανέφερες είναι 2.500 ευρώ και η δική μου είναι 1.300.
Αν αυτό είναι 10-15%,τότε πρέπει να προσέξεις κάτι.

Και να το ξαναπώ,γιατί κουράσαμε.
Εσύ τι σχέση μπορείς να έχεις αφού δεν έχεις τέτοιο εργαλείο?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 25 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Σχετικά με τα θέματα με χαρακτηρισμό 'χωρίς off-topic'
Δ. Συζήτηση: Ανακοινώσεις
Συγγραφέας: GreekCitroenClub Team
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια