Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 09:48 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Ιουν 2020, 18:42 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
xantiamanolis έγραψε:
Τι σημαινει τιμιος μαστορας χρηστο?
Σημαινει να πας να φτιαξεις το αμαξι σου να σου βρει ευστοχα την βλαβη και οχι να εχεις αλλαξει το μισο αμαξι για να βρεις την βλαβη....

Α μαλιστα! Τιμιοτητα μονο αυτο ειναι.. οχι να μη σε ξεβρακωνει ο αλλος! Ελπιζω τωρα να σκαμπασες τι γραφω!

xantiamanolis έγραψε:
Χρηστο ειμαι 48 χρονων σχεδον...δεν θελω να κερδισω καμια εντυπωση απο πουθενα....και ειδικα απο απο αθηνα διοτι δεν εχω αναγκη κανεναν...αν βρεθω και εχω θεμα θα παω σε ενα μαστορα θα πληρωσω και θα κανω την δουλεια μου...

Αναφερομουν σε εντυπωσεις σχετικα μ εμενα.

xantiamanolis έγραψε:
κρατω λοιπον την αποψη μου και δεν την αλλαζω....και ξερεις οτι στο παρελθον εδω μεσα εχουμε ερθει σε ρηξη στι θεμα κοστολογιου......που για τους δικους σου λογου τοτες δεν ηθελες να το δεχθεις.....οποτε.... σεβομαι την αποψη σου και γω τη δικη σου
Θες να το ανοιξουμε το θεμα?
Πριν αρκετο καιρο καποιο μελος μιλησε για ολικο μαζεμα ξανθια....και του εγραψα οτι μια ξανθια ακινητοποιημενη για να μαζευτει χρειαζετε ενα 1000ρικο...
Εκει λοιπον διαφωνησες εσυ και μονο εσυ και κανεις δε σου απαντησες να σου πει χρηστο εχεις δικιο....
παραλληλα εκεινο το διαστημα ειχες και την δικη σου σε αγγελια και το θεμα σε χαλαγε και το γνωριζεις....

Εκτιθεσαι και εξηγουμαι...
Σε παραπεμπτω λιγα ποστ παραπανω οπου ΚΑΙ ΠΑΛΙ εχεις παραπεμψει μελος ν αλλαξει το μισο αυτοκινητο!! Ποιο ενα χιλιαρικο... :laugh Ευστοχα σε ειρωνευτικα οτι πρεπει ν αλλαξει και σασσι! Τα ιδια ελεγες και τοτε. Για το θεο ανθρωπε... Αφου ειναι ετσι το πραγματα γιατι ξαναγορασες xantia? :D Και τελικα αλλαξες ολο το αυτοκινητο αφου το πηρες ή το μισο? :D
Επιχειρηματα του τυπου ''οτι εγω εγραψα ,εσυ διαφωνησες και κανενας δε συμφωνησε μαζι σου'' τ αφηνω να τ αξιολογησουν οσοι νοημονες μας διαβαζουν :D Την αποψη μου παντα την εγραφα και ειχα τ αντερα να λεω και σε 4-5 ταυτοχρονα τι μαλακες ειναι αν ειχα δικιο. :D Γενικα μιλαω τωρα,δε παει σ εσενα αυτο. Επειδη κι εγω ειμαι εδω απ το '09 και ξερουν και οι πετρες πως επιχειρηματολογω και δε γραφω κατι τετοια γραφικα για να ενισχυσω τη θεση μου.
Δικο μου αυτοκινητο με τ ονομα μου στην αδεια δεν ειχα ποτε αγγελια. Το αυτοκινητο του πατερα μου ειχα και απο την πωληση του δεν πηρα και ευρω γιατι ακριβως δεν ηταν δικο μου. Ειναι γνωστο επισης και εδω και στον αλλο χωρο που κυριως πια γραφω δημοσιως, οτι το αυτοκινητο αυτο δε δινοταν απο αναγκη και γι αυτο δεν ανεβηκε ποτε σε ιστoσελιδα αγγελιων.

xantiamanolis έγραψε:
απαντηση...στα 48 μου χρονια χρηστο σε ενα φοροιυμ που ειμαι μελος απο το 2008 δεν προσπαθω να δημιουργησω εντυπωσεις ουτε να προωθησω θελω καποιους φιλους η οτιδηποτε αλλο...για ευνοητους λογους δεν θελω να αναφερθω σε σκηνικα που γνωριζω διοτι απλα δεν εχει νοημα....
Μικρη επιχειρηματολογια δεν εχω......μπορω να σου πω κατ ιδιαν γεγονοτα και καταστασεις με ονοματα αλλα εισε μακρια....

Παλι δημιουργεις εντυπωσεις, αφηνεις υποννοουμενα και δε λες τιποτα, κατα τ αλλα εχεις επιχειρηματολογια.

xantiamanolis έγραψε:
τον αντιλογο δε το φοβαμαι....θες να ανοιξω ενα θεμα ακινητοποιημενη ξανθια κοστος συντηρησης υλικα και μαστορικα?γιατι καποια στιγμη οταν εβαλα κατω τα κοστολογια στο παρελθον μου ειπες οτι υπερβαλω.....ενω τωρα συμφωνεις? Γιατι αραγε τι εχει αλλαξει πριν 2 χρονια και τι τωρα χρηστο?

Εγω δε θελω τιποτα :D Εσυ κανε οτι θελεις :D Παλι το ιδιο θα διαβασω, οτι για να κυκλοφορησει ενα xantia, πρεπει ν αλλαξεις το μισο αυτοκινητο :D Και τωρα και πριν και παντα με το ιδιο πραγμα διαφωνουσα μαζι σου.
Για να στο ξεδιαλυνω ΠΑΛΙ επειδη μπορει να εισαι θολομενος, συμφωνω μονο με το κοστος ανταλλακτικων που εγραψες παραπανω!! Διαφωνω με το οτι πρεπει ν αλλαξεις το μισο αυτοκινητο και διαφωνω με το οτι δεν υπαρχουν τιμιοι μηχανικοι για το μοντελο (με την ευρυτερη εννοια του ορου το τιμιος γιατι ουτε αυτο φανηκες να το αντιλαμβανεσαι) σε ολη την Ελλαδα και ιδιως στην Αθηνα.

xantiamanolis έγραψε:
Σε ενα φορουμ χρηστο ο τροπος γραφης λεει πολλα.....και το ξερεις αυτο....και δεν με ενδιαφερει αν τσιμπησεις η οχι χρηστο....
Στο συγκεκριμνο θεμα απο μενα τελος....αν θες κατι αλλο να αναλυσουμε πολυ ευχαριστως......και δυστυχως τσιμπας....
Καλο απογευμα

Ενταξει Νικο Ξανθοπουλε. :)

Και Μανωλη.. επειδη εχω κρατησει πολυ ψηλα το επιπεδο στη κουβεντα απεναντι σε συνεχεις προσωπικες προκλησεις και διατηρω και το χιουμορ μου οπως βλεπεις,γιατι αυτος ειμαι και γιατι σεβομαι τη βοηθεια που σου εχω δωσει και μου εχεις δωσει βεβαια, μαζι με τους καφεδες που εχουμε πιει, σε ενημερωνω περισσοτερο και οχι προειδοποιω οτι αν ξαναφησεις καποια υποννοια για τις αποψεις μου σε συνδεση με το αυτοκινητο του πατερα μου, το οποιο μαλιστα για να ξερει και ο κοσμος ειχες εκδηλωσει και ενδιαφερων ν αγορασεις με συγκεκριμενη προσφορα τοτε, θα ζοριστω αρκετα να συνεχισω στο ιδιο επιπεδο.-
Καλο απογευμα και σ εσενα.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Ιουν 2020, 19:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Συγνώμη παιδιά αλλά.... Εικόνα

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Ιουν 2020, 19:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
κανονκα δεν πρεπει να συνεχισω αλλα θα το κανω

1.Σε παραπεμπτω λιγα ποστ παραπανω οπου ΚΑΙ ΠΑΛΙ εχεις παραπεμψει μελος ν αλλαξει το μισο αυτοκινητο!! Ποιο ενα χιλιαρικο... Ευστοχα σε ειρωνευτικα οτι πρεπει ν αλλαξει και σασσι! Τα ιδια ελεγες και τοτε. Για το θεο ανθρωπε...

γιατι χρηστο οταν παρεις μια ξανθια 20 χρονων + ξερεις πολυ καλα οτι εφοσον το αμαξι δεν εχει αλλαξει πραγματα πρεπεινα αλλαχθουν
επιστροφες
σφαιρες
τοπ μαουντ
πιθανες στεγανοποιησεις
λαστιχα
γενικο σερβις
οταν λοιπον ο αλλος σου γραφει οτι θα παρω ενα τετοιο αμαξι και σε ρωταει τι να αλλαξω του αναφερεις πιθανα οτι πρεπει να αλλαξεις αυτα ολα η μερικα
ποσα ειναι τα παραπανω χρηστο?
τα εργατικα ποσα τα κοστολογεις εστω αν αλλαξεις τοπ μαουντ σφαιρες και επιστροφες?γιατι αυτα τα εχουν στις καλυτερες τιμες τοπ μαουν 300 επιστροφες 200 σφαιρες 200 παμε στα 700 εργασια? να μην παρει 200 στην ξεφτιλα? κατι λημ και κατι αλλα ψιλα παμε στο 1000ρικο....μονο σε αυτα...διαφωνεις?...αυτο ισχυει σε ολα τα ξανθια που ειναι 20ετιας και δεν εχει αλλαξει τιποτα ο κατοχος και το πουλαει η το πεταει....

2.Αφου ειναι ετσι το πραγματα γιατι ξαναγορασες xantia? Και τελικα αλλαξες ολο το αυτοκινητο αφου το πηρες ή το μισο?
Η επιλογη μου να ξαναπαρωπαλι ξανθια χρηστο και το συγκεκριμενο αυτοκινητο εχει να κανει με την φανοποιια του που ειναι σε παρα πολυ καλη κατασταση. για το μοτερ 1800 16ν πολυ ανωτερο απο το 1600 σε ολα του και γιατι ειχε τα μισα χλμτρα απο το δικο μου και επισης οτι το δικο μου εχει δρομολογηθει να φυγει απο πανω μου οποτε με πολυ λιγα χρηματα εκανα μια ανανεωση για καποια χρονια επισης το συγκεκριμενο αμαξι εχει αλλαξει προσφατα τοπ μαουντ και δισκο πλατο...
Αυτα σου τα λεω μιας και περιμενα σε πμ που σου εστειλα σε αλλο φορουμ να με παρεις τηλ να μαθω νεα σου....και αφορμη της ερωτησης σου..και επισης οτι μαθει το φτιαχνω κατα 90% μονος μου με μονο κοστος τα υλικα πλεονεκτημα που θα το εχανα αν πηγαινα σε C5..που θα το ηθελα....

3. και οχι προειδοποιω οτι αν ξαναφησεις καποια υποννοια για τις αποψεις μου σε συνδεση με το αυτοκινητο του πατερα μου, το οποιο μαλιστα για να ξερει και ο κοσμος ειχες εκδηλωσει και ενδιαφερων ν αγορασεις, θα ζοριστω αρκετα να συνεχισω στο ιδιο επιπεδο
αφησα υπονοια γιατι δεν ηθελα να επεκταθω...και κακως που δεν το ειπα ευθεως..... το 1000ρικο που αναφερα σε αλλο ποστ για αλλο αμαξι που εκανε ερωτηση μελος μου ειπες οτι ημουν υπερβολικος ...τοσα ηθελε και το δικο σου αμαξι λογω χρονων και ακινησιας και πιθανα να θελει και το δικο μου αν παραμεινει ακινητο....εκει διαφωνησες διοτι καποια στιγμη αναφερθηκα και στο δικο σου....που ηταν προς πωληση...τα εργατικα μαζι με τα ανταλακτικα στο δικο σου εκει δεν εβγαιναν?....
Και ναι εκδηλωσα ενδιαφερον αν θυμαμαι καλα για το αμαξι του πατερα σου τελος 2016 η αρχες 2017 καπου εκει ηταν και σου ειπα και τιμη απλα δεν τα βρηκαμε αλλα δε νομιζω αυτο να επηρεασε την γνωριμια μας....

και κατι αλλο οταν καποιος χρηστο (που δεν εχει να κανει με εσενα) ρωταει χωρις να δωσει πληρη στοιχεια του δινεις ενα κατεβατο πραγματα που μπορει να θελει αυτο το αμαξι και αναλογα τι εχει αλλαξει ο ιδιοκτητης αλλαζει αυτα που πρεπει ....η μαλλον να του πουμε προχωρα φιλε δεν θελει τιποτα βαλε βενζινα και φυγε?....ειμαι 1000% σιγουρος ουτε εσυ ουτε εγω θα του απαντουσαμε ετσι....και πρεπει να του πουμε την αληθεια και ας αποφασισει μονος του

Στο θεμα συνεργειων γιατι θιγεσε?...εχεις συνεργειο και δε το ξερω? η εισε μετοχος και παλι δε το ξερω?
Την αποψη μου για τα συνεργεια την εχω χρονια τωρα και δεν την αλλαζω....και σου ειπα αν χρειαστω θα πληρωσω και θα παω.....δεν εχω θιξει προσωπικα κανεναν συνεργιατζη και ουτε προκειτε και σου ειπα απο αφηγησεις φιλων που εχουν ειχαν ξανθια στο παρελθον δεν εχουν τις καλυτερες εντυπωσεις....και μιλαμε για σοβαρα ατομα....

4. Παμε στο θεμα επιπεδο....θα ζοριστω αρκετα να συνεχισω στο ιδιο επιπεδο.-
δε το καταλαβαινω μπορεις να μου το κανεις πιο λιανα? ποσο πιο κοσμια κουβενατα κανουμε?
και αν εγω εριξα το επιπεδο για πες μου που....

Τη επομενη φορα που θα ρωτησει καποιος για μαζεμα ξανθια χρηστο θα σε παραπεμψω σε σενα να δω τι θα του πεις μεσω διαγνωσης πληκτρολογιου.....
και να μην ξεχασω το οτι εχεις κοντραριστει με καποια ατομα εδω μεσα και αλλου αυτο ποτε δεν το ελαβα υποψιν και ουτε ειναι παραγοντας αξιολογησης απο μενα....ειναι απλα το πως καποιος αντιμετοπιζει τα πραγματα....εσυ με αλλον τροπο εγω με αλλον τροπο...καποιος αλλος ισως καλυτερα απο εμας ισως και χειροτερα

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Ιουν 2020, 19:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
Bill30f έγραψε:
Συγνώμη παιδιά αλλά.... Εικόνα

και λιγα πηρες...μην βαλεις μονο πολυ αλατι και σηκωνενεσε για νερο και χασεις την συνεχεια....απλα με τον χρηστο κοντραριζομαστε για τα ιδια πραγματα....παμε λοιπον..καλοφαγωτα.....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 08 Ιουν 2020, 20:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 651
Σατανιασμενοι, λίγο Άγιο Πνεύμα δε σας φώτισε [emoji1787]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2020, 09:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
Εγώ πάλι δεν θυμόμουν οτι ο xantiamanolis αλλαξε Χantia. Πότε έγινε αυτό και που θα διαβάσω τις λεπτομέρειες... :hmm :hmm :hmm

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2020, 10:07 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Εσκασες γαιδαρο..

Συνεχιζω να θεωρω ακραια υπερβολικες τις αποψεις σου σχετικα με το τι χρειαζεται ενα μεσο xantia με το που το παρεις. Υπαρχουν αυτοκινητα που δε θελουν τιποτα, αλλα που χρειαζονται κατι, αλλα που ειναι για πεταμα.. Απιστευτο ε? Το ΙΔΙΟ ισχυει για ολα τα μοντελα!
Επιπροσθετα μονιμα σε οποιο xantia και να σηκωνοταν στο θεμα των αγγελιων (ε συνηθως εγω ποσταρα λογω αγαπης για το μοντελο) ελεγες οτι ειναι ακριβο και επρεπε να δινεται φτηνοτερα και ας ηταν οτι καλυτερο.
Μονιμα τα τελευταιαα χρονια ισχυριζοσαι πως οποιος παρει xantia πρεπει να αλλαξει οτι χρειαζεται το μοντελο σε ολη του τη ζωη μεχρι να παει πρεσα, αγνοωντας τη συντηρηση του νυν ιδιοκτητη ή λες και ηταν αυτοκινητο με 300.000km. Αν ειναι ποτε δυνατον! Ποιο 1000ρικο? Δεν ειναι 1000ρικο ολα αυτα που γραφεις.
Γι' αυτο κι ειλικρινα σε ρωτησα γιατι ξαναπηρες. Αν ηταν τα πραγματα οπως λες θα επρεπε να εχεις αλλαξει ολα αυτα που ισχυριζεσαι αλλα προφανως δε το εκανες ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΝΤΙΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

Οσο για τα συνεργεια. Το ποιο συνεργειο σου ταιριαζει ειναι θεμα συνεννοησης χαρακτηρων, τσεπης, αποστασης κτλπ. Αλλα ειναι ανυποστατο να λες οτι στην Αθηνα δεν υπαρχουν τιμιοι μηχανικοι και ν αφηνεις υπονοουμενα οτι σε μια πολη με 3,5 εκατομυρια κατοικους και ποσα συνεργεια δεν υπαρχει συνεργειο να κανεις τη δουλεια σου καλα (και το καλα οπως το καταλαβαινει ο καθενας! εγω το αντιλαμβανομαι ως πολυ καλο συνδυασμο τιμης-συνεννοησης-αποτελεσματος)

Απο εκει και περα καλη συνεχεια ευχομαι, πρωτιστως υγεια για εσενα και την οικογενεια σου και να εισαι πιο προσεκτικος στο πως ξεκινας να κανεις τις συναλλαγες σου και με τι συμπεριφορα συνεχιζεις οταν αυτες δε προχωρανε. Γεια χαρα.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 09 Ιουν 2020, 17:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
1.Συνεχιζω να θεωρω ακραια υπερβολικες τις αποψεις σου σχετικα με το τι χρειαζεται ενα μεσο xantia με το που το παρεις.
ναι σωστα αλλα αμα εχεις το γενικο...θελω να παρω μια ξανθια 1995 μοντελο τι πρεπει να αλλαξω αμεσα τι θα του πεις εφοσον δεν εχεις ιστορικο σερβις? προσωπικα ξεκινω απο αυτα που ξερω και οτι εχει αλλαξει απλα το διαγραφει...εχεις αντιρρηση?
και παμε σε παραδειγμα...θελω να αγορασω ενα c3 τι πρεπει να αλλαξω?...και αν ειναι δυνατον ενα προσεγγιστικο κοστος?
δωσε μου μια απαντηση στο ερωτημα μου...

2.Υπαρχουν αυτοκινητα που δε θελουν τιποτα, αλλα που χρειαζονται κατι, αλλα που ειναι για πεταμα.. Απιστευτο ε? Το ΙΔΙΟ ισχυει για ολα τα μοντελα!

οταν καποιος ρωταει τι θελει ενα αμαξι και δε σε κατευθυνει σε κατι συγκεκριμενο μπορει να χρειαζονται πολλα μπορει και λιγα μπορει και τιποτα...αρα αυτο κατα βαση για μενα παει στην παραγραφο 1.

3.Επιπροσθετα μονιμα σε οποιο xantia και να σηκωνοταν στο θεμα των αγγελιων (ε συνηθως εγω ποσταρα λογω αγαπης για το μοντελο) ελεγες οτι ειναι ακριβο και επρεπε να δινεται φτηνοτερα και ας ηταν οτι καλυτερο.
χρηστο η αποψη μου για ξανθια 2 με 2.500 ευρω τιμη ειναι τι να σου πω....υπερβολικη οσο καλη και αν ειναι.....
την αγαπη για την ξανθια την εχω και γω και εκει αν θες κοντραριζομαστε :D :D :D :D .....πχ εχω το ξαρα το 1400.....δεν θα εκανα την ιδια τραμπα για 1600 16ν....δε με εμπνεει αυτο το αμαξι...
Δεν σε πηγαινα κοντρα στο συγκεκριμενο θεμα τιμης αξιας αυτοκινητου... ....μη το βλεπεις ετσι.....αλλα κοιτα....οσα ξανθια 2 ειναι πανω απο 1800 ευρω δεν εχει φυγειθ κανενα εδω και ισως και χρονο...γιατι δεν ειναι καλα?...εγω σου λεω ειναι αριστα...απλα ειναι ακριβα!!!! προσωπικα για ξανθια 2 στα 1800 16ν πανω απο 1500 δεν ειναι να δωσει καποιος και για σειρα 1 το 900 ειναι πολυ......
Για παραδειγμα υπαρχουν μεσα 2 διλιτρες...4500 και 5500 ευρω....μην τρελαθουμε...οσο σπανια και αν ειναι ειναι ακριβα...αυτες οι τιμες θα παιξουν οταν τα συγκεκιμενα πανε 30ετιας στην ιδια κατασταση....
μπορει να ειναι αριστα τα αμαξια αλλα ειναι ακριβα...εχει και ο πουλακης μια κοκκινη 5000 ....ενταξει τοσο το εχει κοστσολογησει και οποτε φυγει και αν φυγει....εκφερω προσωπικη αποψη και το ξερεις...και εκει δεν συμφωνουμε...

4.Μονιμα τα τελευταιαα χρονια ισχυριζεσαι πως οποιος παρει xantia πρεπει να αλλαξει οτι χρειαζεται το μοντελο σε ολη του τη ζωη μεχρι να παει πρεσα, αγνοωντας τη συντηρηση του νυν ιδιοκτητη ή λες και ηταν αυτοκινητο με 300.000km.

Και αυτο παει στην παραγραφο 1
μα αμα εν εχουμε πληρη ιστορικο σερβις και δεν ξερουμε τι εχει κανει τι θα του πουμε?...προχωρα και καλους απογονους?...

5.Αν ειναι ποτε δυνατον! Ποιο 1000ρικο? Δεν ειναι 1000ρικο ολα αυτα που γραφεις.

ειλικρινα σε εχασα...ειναι πολλα η λιγα και γινε λιγο συγκεκριμενος με το 1000ρικο για να καταλαβω τι ακριβως εννοεις....!!!

6.Γι' αυτο κι ειλικρινα σε ρωτησα γιατι ξαναπηρες.
αν διαβασεις προηγουμενη δημοσιευση εχω απαντηση

7.Αν ηταν τα πραγματα οπως λες θα επρεπε να εχεις αλλαξει ολα αυτα που ισχυριζεσαι αλλα προφανως δε το εκανες ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΝΤΙΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

το δικο μου χρηστο με 175.000 χρειαστηκε σφαιρες που ευτυχως επαναγεμιζω μονος μου και επιστροφες που και αυτες τι εφτιαξα μονος μου ιμαντα λαδια ειχε αλλαξει και αλλαξα επιπλεον φιλτρο αερα καυσιμου καμπινας και 4 μπουζι...τοπ μαουντ ειχε αλλαξει...
και σε αυτο εχω απαντησει αλλα σου το ξαναγραφω...

8.Οσο για τα συνεργεια. Το ποιο συνεργειο σου ταιριαζει ειναι θεμα συνεννοησης χαρακτηρων, τσεπης, αποστασης κτλπ. Αλλα ειναι ανυποστατο να λες οτι στην Αθηνα δεν υπαρχουν τιμιοι μηχανικοι και ν αφηνεις υπονοουμενα οτι σε μια πολη με 3,5 εκατομυρια κατοικους και ποσα συνεργεια δεν υπαρχει συνεργειο να κανεις τη δουλεια σου καλα (και το καλα οπως το καταλαβαινει ο καθενας! εγω το αντιλαμβανομαι ως πολυ καλο συνδυασμο τιμης-συνεννοησης-αποτελεσματος)
Σε προηγουμενο ποστ εγραψα οτι τα συνεργεια αθηνας λογο που στην πολη ειναι οι μισοι σχεδον κατοικοι της ελλαδας εχουν εμπειρια και το σεβομαι....ομως θεωρω απο θεμα κοστους βαρανε στο ψαχνο...αν θες το συζηταμε κατ ιδιαν και οχι εδω μεσα....

9.Απο εκει και περα καλη συνεχεια ευχομαι, πρωτιστως υγεια για εσενα και την οικογενεια σου
να σαι καλα για τις ευχες σου στις ανταποδιδω με αγαπη..και χωρις ειρωνια..!!!

10.και να εισαι πιο προσεκτικος στο πως ξεκινας να κανεις τις συναλλαγες σου και με τι συμπεριφορα συνεχιζεις οταν αυτες δε προχωρανε.

γιατι ειχαμε καποια συναλλαγη ρε χρηστο και σου φερθηκα πουστικα? και πια η συμπεριφορα μου?
σε εβρισα σε κατι σε εθιξα σε κατι?.....που δεν προχωρανε οι συναλλαγες μου?
δε το καταλαβα? η επειδη διαφωνουμε η μαλλον δεν συμφωνω σε αυτα που λες τοτε δεν εχουμε καλες συναλλαγες.....?
να σε ρωτησω... αφηνεις υπονοουμενα? θα ζοριστω να συνεχισω σε αυτο το επιπεδο :D :D :D :D ...εσυ μου το εμαθες αυτο. :D :D :D :D :P :P :P :P

11.Γεια χαρα.
γεια σου χρηστο και να εισε παντα καλα....

για να τελειωσουμε καπου διοτι ο αλλος κοντευει να φαει ολα τα ποπ κορν :D :D :D εγω σε προηγουμενο ποστ εγραψα τιμες ανταλακτικων κατα προσσεγγιση και μια τιμη εργατικου η οποια δεν ξερω καν αν ειναι η σωστη και με πασα επιφυλλαξη..

Στα παρακατω λοιπον πραγματα ανταλακτικα δωσε μου ενα συνολο στο περιπου...
α, σφαιρες 6 τον αριθμο
β. επιστροφες αναρτησης
γ.τοπ μαουντ
δ. τιμη εργασιας σε αυτα τα πραγματα...μιας και εισε της πιατσας και ξερεις
Δωσε μου την δικη σου αποψη....

Να δω ρε παιδι μου μηπως εγω τελικα εχω το λαθος και αν ειναι ετσι θα βγω να το παραδεχθω δημοσιως.....επισης στο ποστ που αναρτησα στις 07:52 απογευματινη ωρα...σου εχω απαντησει σε πολλα ερωτηματα ....που μου τα ξαναεκανες..και σου τα ξαναπαντησα σε καποια οχι σε ολα......που σημαινει οτι δεν δινεις σημασια σε αυτα που σου εγραψα....η μαλλον δε τα διαβασες η εγω δε τα εγραψα με ευκρινεια...
Ετσι θα τελειωσει και η κουβεντα μας μεσω πληκτρολογιου....

επισης περιμενω με ανυπομονησια απαντηση ειδικα στις παραγραφους
1 στο παραδειγμα..
5 δεν εχω καταλαβει τι εννοεις....? :hmm :hmm :hmm για το θεμα 1000ρικο ειναι λιγοτερα η περισσοτερα?
11 στο θεμα κοστολογιου ανταλακτικων ....ρωταω συγεκριμενα πραγματα και οχι αοριστα.....
και στα ερωτηματα θεωρησε οτι δε ρωταει ο Μανωλης αλλα καποιος που δε γνωριζεις....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιουν 2020, 13:59 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
xantiamanolis έγραψε:
ξεκιναμε θες ενα μηχανικο που να ξερει απο ξανθια και να μην σε γδαρει.....μηχανικοι λιγοι ξερουν τα ξανθια αλλα οι πιο πολλοι γδερνουν.....θα σου στειλω πμ να πας καππου να παρεις μια προσφορα
θα σου κανω μια λιστα που με το καλημερα θες σε μια ξανθια 25 χρονων θεωροντας οτι ολα αυτα που γραφω δεν εχει αλλαχθει τιποτα οι τιμες εργασιας ειναι σχετικο
1.αλλαγη τοπ μαουντ 350 μαζι με υγρα λημ
2.αλλαγη φουσκακι εμπρος τρομπας φρενου αγορα κανα 15αρι γνησιο
3.ελεγχος σφαιρων αν ειναι οκ τις αφηνσεις αν οχι επαναγεμισμα η αντικατασταση των τροχων κανα 140αρι
4.ελεγχος διαρροων με αμεση στεγανοποιηση κατα σειρα
α.τρομπας υψηλης
β.κρεμαργιερας
γ.συσσωρευτη
αν απο τα β κ γ εχεις σταγονες απλα δεν επειγει αλλα προγραμματισετο αν αχανει αρκετα προχωρα σε επισκευη
5.ελεγχος σε σωληνες επιστροφων αντικατασταση οποιο χρειαζετε τιμη απο 50 ευρω εως και 140 ευρω
Τα παραπανω τα αλλαζεις και θα ξανασχοληθεις σε καμια 10ετια και βαλε
Τα παρακατω ειναι γενικα και ισχυουν σε ολα τα αμαξια
1.αλλαγη ιμαντων χρονισμου και εξωτεριου μαζι με τενωτηρες και τρομπα νερου παραφλου κανα 120αρι
2.ελεγχος για τζογους σε εμπροσθιο συστημα
3.ελεγχος στα φρενα δισκοι τακακια αν χρειαζετε
4.σε οτι αλλο δει ο μαστορα σου που δεν μπορω εγω να δω απο τον υπολογιστη
τα αναλωσιμα 1,2,3,4 στη δευτερη παραγραφο οι τιμες πικοιλουν καλο θα ειναι στο εμπρος συστημα να βαλεις καλα αναλωσιμα σε μαρκα πχ lemforder που ουτε και εκει θα ξανασχοληθεις

καλη δυναμη


Κάνω παράθεση αυτό το ποστ του Μανόλη για λόγους που θα εξηγήσω παρακάτω.

Αν και είμαι άσχετος με τα Xanthia (και όχι μόνο..), κάποια στιγμή ενδιαφέρθηκα να πάρω. Το παραπάνω ποστ μου φαίνεται ενας πολύ καλός "μπουσουλας" γενικά για το μοντέλο. Μοιάζει πολύ με work cards που σου λένε "έλεγξε αυτό και κοίτα εκείνο" και εστιάζει σε γενικά πράγματα.

Πριν η συζήτηση Νονου-Μανολη περάσει στο προσωπικό επίπεδο (που παιδιά θα μπορούσατε να πείτε με πμ-συγγνώμη για την παρέμβαση) πραγματικά ΔΕ μπόρεσα να καταλάβω τον λόγο για τον οποίο ξέφυγε η συζήτηση, ενώ αρκετή ώρα αναλώθηκε στην ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΉ συζήτηση συνεργείων και εργατικών. Νομίζω υπάρχει θέμα για ανάλογη συζήτηση, ενώ αν το πάμε και γενικά μπορούμε να πούμε πολλά πράγματα. Αλλά νομίζω στο παρόν θέμα δεν χρειάζεται.

Αυτό που χρειάζεται όσον αφορά τα συνεργεία είναι να καταλάβει ο άνθρωπος που ενδιαφέρεται για την Xanthia στο ΠΕΡΙΠΟΥ πόσο κάνουν όλα αυτά. Όταν λέμε περίπου να μιλάμε στην απόκλιση του 100αρικου για λογικές τιμές εργασίας ανταλλακτικών. Τι εννοούμε λογικές τιμές; Θα σας πάω στη C4 hdi. Λογική τιμή για αλλαγή σετ ιμάντα χρονισμού αντλίας είναι 150-200€ ανταλλακτικά (σετ ιμάντα αντλίας και υγρά ψύξης οργανικά) και 4 εργατοώρες 60-100€ δηλαδή εργατικά. Δηλαδή με 200€ μη περιμένεις να κάνεις αυτή την δουλειά, αλλά αν την εκανες με 400€ μάλλον μπήκες με την όπισθεν στο συνεργείο και δε το κατάλαβες. Κλείνει η παρένθεση.

Και από ότι κατάλαβα. MAKRY-MALLIS, Nonos και Manolisxanthia ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ όλοι για αλλαγή top-mounts. Πού διαφωνείτε; Στον έλεγχο διαρροών και στις αλλαγές επιστροφών; Γιατί δεν το βρίσκω παράλογο να τα ελέγξεις. Και φυσικά αν θέλουν δεν την γλιτώνεις, κάποια στιγμή πρέπει να τα αλλάξεις. Επίσης θα συμφωνήσω με αλλαγή σετ χρονισμού.. Δηλαδή ξεκινάμε με 500-600€ για top-mounts+ιμάντας χρονισμού και κανένα 300-400€ ΑΝ θέλει τα υπόλοιπα. Ας εστιάσουμε σε αυτά και ας αφήσουμε παρελθόν-συνεργεια κλπ απέξω.

Sent from my LG V40 using Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Ιουν 2020, 14:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
Εθεσα κατι ερωτηματα απαντηση δε πηρα απο το μελος nonos....αρα ενας που θα μας διαβασει τι συμπερασματα θα
βγαλει με την προυποθεση οτι εχει διαβασει ολο το νημα απο την αρχη...
και επειδη πιθανα δεν θα υπαρχουν απαντησεις ας κλειδωθει το θεμα εδω απο καποιον υπευθυνο....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Ιουν 2020, 21:03 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Το θέμα δε χρειάζεται να κλειδωθει από πολλές αποψεις.
Δεν έχω κάτσει ν απαντήσω στο σεντόνι γιατί κυριολεκτικά δεν είχα χρονο τη τελευταία βδομαδα, επιπλέον την προηγούμενη μου απάντηση ήδη την έχασα μια φορά γραφωντας τη και έπρεπε να τη ξαναγραψω τη μέρα που ποσταρα και μου πήρε κάνα δίωρο. Γενικά πάντα όταν απαντάω κοιτάω να έχω διαύγεια επίσης. Εν πάσει περιπτώσει μόλις βρω λίγο χρόνο θα γράψω.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 18 Ιουν 2020, 16:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
ok χρηστο....δεν χρειαζετε να απαντησεις...δεν εχει νοημα...για μενα οτι διαφωνια και αν υπαρχει δεν αλλαζει κατι απεναντι σου και το ξερεις αυτο....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Ιούλ 2021, 08:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Μάιος 2020, 18:35
Δημοσιεύσεις: 8
Λοιπόν για την ιστορία σας χρωστάω μια ενημέρωση. καταρχήν χιλια ευχαριστω ολους για τον χρονο κοπο. το αυτοκινητο αγοραστηκε πριν λιγες ημέρες. 1000€.

πήγε και σε αντιπροσωπεία και σε εξωτερικο της citroen.(ο εξωτερικος της citroen οταν τον πηρα τηλεφωνο να ζητησω την γνωμη του η απαντηση του του ηταν βρες αλλο αυτοκινητο να αγορασεις... εαν δεν ειναι καλο θα μπλεξεις......

Τι θεματα βρεθηκαν....
Ήταν αναμμένο το λαμπάκι του abs, δεν λειτουργούσε, ευτυχως μετα απο μια μερα εσβησε ελπιζω να μην ξανανάψει.
δευτερη μερα κολλησε ο συναγερμος (αφαιρέθηκε)

δεν ειχε πουθενα διαροες και ελπιζω να μην εχει αμεσα στο μελλον.
θα γινει ενα service λαδια λιτρα και μου ειπε αλλαξε προληπτικα τον θερμοστατη συνολο πανω κατω 150-170€.
ημαντας ειχε γινει αλλαγη 10-2017 έπειτα 12-2018 μπηκε σε ακινησια.
και οι δυο επιβεβαίωσαν αυτο που εβλεπα και εγω οτι το αυτοκίνητο ειναι σε παρα πολυ καλη κατασταση. φτου φτου !!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Ιούλ 2021, 09:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Μαγικό χαλί η υδρό Xantia και σχεδόν 30ετίας, με ότι αυτά σημαίνουν για τη συντήρηση και την κυκλοφορία! Καλοτάξιδη και απροβλημάτιστη! :thumb

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά Citroen Xantia 1600 1995 υδροπνευματική ανάρτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Ιούλ 2021, 09:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 651
Μια χαρά είναι η συντήρηση των xantia έχω να πω εγώ. Αρκεί να μην πέσεις στην περίπτωση που παθαίνουν κρίσεις προσωπικότητας και κρύβουν το πρόβλημα!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 4 [ 54 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

Citroen C4 Vtrs 2007
Δ. Συζήτηση: Παρουσιάσεις Αυτοκινήτων Χρηστών
Συγγραφέας: Skotis
Απαντήσεις: 244
Ο Quesnel θέλει τον Raikkonen στη Citroen και το 2011
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
Η CITROEN ΛΑΝΣΑΡΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΤΗΣ CONFIGURATOR
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ προβολακια ομιχλης citroen c3 1.1
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: tzo
Απαντήσεις: 3
Citroen C1 VTS - Peugeot 107 Rallye..????
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C1
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 30
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
 
cron