Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:22 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Οκτ 2020, 23:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:40
Δημοσιεύσεις: 37
Καλησπέρα,

Γιατί δεν έχει δικιά του θεματική ενότητα το συγκεκριμένο;
Δεν το αγοράζει κανένας ή παίζει κάτι άλλο;

Καλή συνέχεια φίλοι.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Οκτ 2020, 09:09 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Καλώς ήρθες! Καλά έκανες και άνοιξες την ενότητα. Μάλλον έχει χαμηλές πωλήσεις η δεν το έχει άλλος εδώ μέσα. Τίμιο αυτοκίνητο! Να το χαίρεσαι!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ για την δημοσίευση του/της: Edmond Dantès
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Οκτ 2020, 10:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:40
Δημοσιεύσεις: 37
Τι να το χαρώ αφού ούτε και γω το έχω... :D

Ίσως και να το έχω από μια άποψη μιας και αποτελεί διάδοχο των Xsara και κατ'επέκτασιν του ZX,του οποίου τελευταίου έχω τα κλειδιά.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Οκτ 2020, 12:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 651
To ZX και το xsara είναι σίγουρα καλύτερα απ' το ελυζε [emoji14]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Οκτ 2020, 15:44 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Τι μου το θύμισες τώρα πάνω που το είχα ξεχάσει ότι υπήρχε.. :D

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Οκτ 2020, 17:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Για μεταφορικό μια χαρά είναι, ένα οικονομικό γαιδουράκι να εξυπηρετεί την οικογένεια. Για οδηγικές απολαύσεις κλπ, αλλού.

Στάλθηκε από το DUB-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Bill30f για την δημοσίευση του/της: Edmond Dantès
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Οκτ 2020, 18:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:40
Δημοσιεύσεις: 37
Μιας και δε χαίρει εκτίμησης το ελυζέ σε σχέση με το ZX και το Xsara,ας κάνω μια ερώτηση για ένα εκ των δυο τελευταίων.

Υποθετικά κάποια στιγμή κάποιος με μια Avantage 1.4i του '91 ολίγων χλμ,τη φτάνει στα όριά της και αρχίζει να τα φτύνει,αλλά δε γουστάρει να πληρώνει για δυο κυβικά εκατοστά ογκομέτρησης γύρω στα 100€ παραπάνω (1360cc συγκεκριμένα που σε βάζουν στα 225€ τέλη αυτομάτως,όταν η αμέσως χαμηλότερη σκάλα είναι με άνω όριο τα 1358 αν δε με απατά η μνήμη μου),τι αξίζει να κάτσει να κάνει από τα παρακάτω:

α)Κάνει επισκευές και ίσως ανακατασκευή κινητήρα στο ZX του;Ενδεχομένως να μείωνε ή να αύξανε όγκο στον 8άρι του για να πάρει κάτι παραπάνω σε ίππους(μιας και πληρώνει που πληρώνει τα 225€) ή να κάνει υποβιβασμό κυβικών για να μην πληρώνει κερατιάτικα,με όποιο τίμημα στην απόδοση βέβαια;

β)Πάει κατ'ευθείαν για αλλαγή κινητήρα,αν ναι γίνεται να αγοράσει έναν καινούριο παραγγελία κάποιος ή πάμε αναγκαστικά σε μεταχειρισμένο;

Επειδή ρώτησα και μηχανικούς,απ'ότι κατάλαβα βαράει αλύπητα το όποιο πλάνο και πάμε από 500-1500 μέχρι και 5000+ με τιμή μέτρησης τα € που βγαίνουν από την τσέπη.



Το ελυζέ βλέπω δεν αρέσει σε κόσμο,εγώ σκεφτόμουνα να έψαχνα όμως αν θα άξιζε να του ξύλωνα τον κινητήρα μελλοντικά και να τον φόραγα στο ΖΧ μου να το πάω με καλές καταναλώσεις όπως τώρα σε κάτι περισσότερο σε ιπποδύναμη.

Για κάποιο περίεργο λόγο τα αμάξια τα τωρινά με αφήνουν παγερά αδιάφορο και προτιμώ τον κλασσικό σχεδιασμό των 90's.

Άσχετα με το νήμα,αλλά μιας και πήγε έτσι το πράμα όποιος έχει να παραθέσει κάτι και έχει την όρεξη ας μπει στο παιχνίδι να μάθουμε και μεις οι άσχετοι.

Καλή Κυριακή σε όλα τα παιδιά με τα σιτροέν,παλαιά και καινούρια.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Οκτ 2020, 21:34 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Εκτός από το οτι έχω πραγματικά μπερδευτει με το τι συμβαινει...δε μπορείς να βάλεις τον κινητήρα του C elysee..μιλάμε για αλλες βάσεις, άλλες πλεξούδες, αλλά όλα... Δε δηλώνεται καν η μετατροπή αυτή καθότι κινητήρας που δε φόραγε η zx.
Επίσης μη χαλάσεις ένα τόσο απείραχτο και γνήσιο αυτοκίνητο με τόσα λίγα χιλιόμετρα
Αν θέλεις μοτέρ zx με 400e περίπου το έχεις πάνω στο αυτοκίνητο με νέα φλατζα. Δε διαθέτω απλά τόσο το υπολογίζω.
Αλλά έχω μπερδευτεί με τα σενάρια.
Τι βοήθεια θέλεις ακριβώς? :)

Αν θέλεις και μηχανικό για να αλλάξεις μοτέρ αξιόπιστα να σε στείλουμε και συστημένο.
Βαρεσε το αμάξι σου?

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε nonos για την δημοσίευση του/της: Edmond Dantès
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Οκτ 2020, 23:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:40
Δημοσιεύσεις: 37
nonos έγραψε:
Εκτός από το οτι έχω πραγματικά μπερδευτει με το τι συμβαινει...δε μπορείς να βάλεις τον κινητήρα του C elysee..μιλάμε για αλλες βάσεις, άλλες πλεξούδες, αλλά όλα... Δε δηλώνεται καν η μετατροπή αυτή καθότι κινητήρας που δε φόραγε η zx.
Επίσης μη χαλάσεις ένα τόσο απείραχτο και γνήσιο αυτοκίνητο με τόσα λίγα χιλιόμετρα
Αν θέλεις μοτέρ zx με 400e περίπου το έχεις πάνω στο αυτοκίνητο με νέα φλατζα. Δε διαθέτω απλά τόσο το υπολογίζω.
Αλλά έχω μπερδευτεί με τα σενάρια.
Τι βοήθεια θέλεις ακριβώς? :)

Αν θέλεις και μηχανικό για να αλλάξεις μοτέρ αξιόπιστα να σε στείλουμε και συστημένο.
Βαρεσε το αμάξι σου?


Θα σου πω σε λίγες ώρες,nonos.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Οκτ 2020, 08:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Φεβ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 587
Τοποθεσία: Αλμυρός
Συζήτηση καφενείου.
Κάτι εντός θέματος. Αυτό το ελιζέ δεν ξέρω γιατί να το προτιμήσεις κάποιος για οικογένεια με 3 αστέρια. Βέβαια ο αντίλογος είναι ότι παίρνουν και το πάντα με 1 αστέρι.

_________________
Βασίλης - C4 Picasso

www.diadrash.gr


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε billys για την δημοσίευση του/της: Edmond Dantès
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Οκτ 2020, 09:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
billys έγραψε:
Συζήτηση καφενείου.
Κάτι εντός θέματος. Αυτό το ελιζέ δεν ξέρω γιατί να το προτιμήσεις κάποιος για οικογένεια με 3 αστέρια. Βέβαια ο αντίλογος είναι ότι παίρνουν και το πάντα με 1 αστέρι.
1. κόστος αγοράς
2. Κόστος συντήρησης - μικρές ζάντες οικονομική διάσταση κλπ-
2. Χώροι
3. Τα 3 αστέρια επειδή δεν έχει αυτόνομη πέδηση και λοιπά ηλεκτρονικά βοηθήματα δεν πολύ βαραίνουν την απόφαση αγοράς.
4. Έχεις παραιτηθεί από την απόλαυση της οδήγησης και θες ένα να κουβαλάς την οικογένεια επειδή απλά δεν μπορείς να πάρεις άλλο.

Στάλθηκε από το DUB-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Bill30f για την δημοσίευση του/της: Edmond Dantès
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Οκτ 2020, 11:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:40
Δημοσιεύσεις: 37
nonos έγραψε:
Εκτός από το οτι έχω πραγματικά μπερδευτει με το τι συμβαινει...δε μπορείς να βάλεις τον κινητήρα του C elysee..μιλάμε για αλλες βάσεις, άλλες πλεξούδες, αλλά όλα... Δε δηλώνεται καν η μετατροπή αυτή καθότι κινητήρας που δε φόραγε η zx.
Επίσης μη χαλάσεις ένα τόσο απείραχτο και γνήσιο αυτοκίνητο με τόσα λίγα χιλιόμετρα
Αν θέλεις μοτέρ zx με 400e περίπου το έχεις πάνω στο αυτοκίνητο με νέα φλατζα. Δε διαθέτω απλά τόσο το υπολογίζω.
Αλλά έχω μπερδευτεί με τα σενάρια.
Τι βοήθεια θέλεις ακριβώς? :)

Αν θέλεις και μηχανικό για να αλλάξεις μοτέρ αξιόπιστα να σε στείλουμε και συστημένο.
Βαρεσε το αμάξι σου?

Καλημέρα και καλή εβδομάδα nonos.

Επειδή έχει δίκιο ο φίλος παραπάνω ότι άλλος ο τίτλος του νήματος και άθελά μου την πήγα αλλού και στο καφενειακό,θα φτιάξω κάποιο νήμα εντός της θεματικής ενότητας του ZX όπου θα παραθέσω πιο αναλυτικά και με τα κατάλληλα δεδομένα τους προβληματισμούς μου.

Το αμάξι είναι μια χαρά για την ώρα,μόνο κάτι τριξίματα και μικροήχοι ακούγονται κυρίως όταν στρίβει,ο μηχανικός το απέδωσε στην παλαιότητα των αναρτήσεων και είπε πως δεν είναι κάτι ανησυχητικό.Τέλη Νοέμβρη,αρχές Δεκέμβρη θα πάω προς Χορέβα μεριά,περιμένω το γνωστό μου να πάμε μαζί και γω ως συστημένος.

Επομένως ρίχνε μια ματιά στο ΖΧ εδώ στο φόρουμ,ίσως και σήμερα αν βρω το χρόνο θα ανεβάσω εκεί το σχετικό νήμα και θα τα πούμε στο κατάλληλο πλέον μέρος της κοινότητας,γιατί έχει δίκιο ο φίλος παραπάνω να μιλάει για καφενεία.

Δικό μου λάθος παίδες αν εξόκειλε η συζήτηση.

Μιας και δεν υπάρχει για το Ελυζέ θεματική,ας γράψουν εδώ όσα παιδιά θέλουν εκτός και αν ανοίξει αντίστοιχη θεματική στο υποφόρουμ με τα μοντέλα.


Καλή εβδομάδα και στα υπόλοιπα παιδιά.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 18 Οκτ 2020, 23:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Μιας και το έφερε η κουβέντα, μεγάααλη ιστορία αυτή με τα κρας τεστ και τα αστέρια τους.

Και αυστηροποίησαν τις δοκιμές ως προς τα δυναμικά τους χαρακτηριστικά, και συνυπολογίζουν τα ηλεκτρονικά συστήματα υποβοήθησης οδηγού και προστασίας επιβαινόντων-τρίτων, από το 2016 (νομίζω) και μετά όχι μόνο τα στάνταρ αλλά και των πρόσθετων πακέτων. Έχουν αλλάξει τόσο, που δεν αντέχουν σε σύγκριση σχεδιάσεις δεκαετίας και βάλε, και έχει αλλάξει η κλίμακα εις βάρος και αυτοκινήτων πενταετίας μέσες-άκρες και άνω.
Βασικά, για να κρίνουμε σωστά, καλό είναι να ανατρέχουμε στις δοκιμές κάθε μοντέλου και να συγκρίνουμε με τα "συνομήλικα" μ' αυτό μοντέλα που έχουν περάσει ίδιας γενιάς δοκιμές. Και να μην πολυτρομάζουμε από τα "ξερά" αστέρια που έχουν πάρει, ούτε έχοντας στο νου τα ολοκαίνουργια μοντέλα, ούτε βλέποντας διαφορές προς το χειρότερο στις περιπτώσεις μοντέλων φέισλιφτ χωρίς πολλά ηλεκτρονικά (όσων ακόμη κυκλοφορούν παλιότερων σχεδιάσεων) που μπορεί να δοκιμάστηκαν ξανά και να έχασαν αστέρι.

Ως προς αυτά που αναφέρθηκαν εδώ, για παράδειγμα, βγάζουμε κάποια συμπεράσματα, αλλά το "πόσο ασφαλή" είναι συζητήσιμο...
Του Πάντα το 2011 του έδωσαν 4 αστέρια και το 2018 (ίδιο αυτοκίνητο!) κανένα, και είναι περιπτωσάρα που έχει συζητηθεί πολύ! Του Σε-Ελυζέ του έδωσαν 3 αστέρια το 2014, δεν δοκιμάστηκε άλλη φορά μετά, αλλά τα χαμηλά ποσοστά για επιβαίνοντες ενήλικες και παιδιά δείχνουν να έχει θέμα.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Οκτ 2020, 18:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Φεβ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 587
Τοποθεσία: Αλμυρός
Bill30f έγραψε:
billys έγραψε:
Συζήτηση καφενείου.
Κάτι εντός θέματος. Αυτό το ελιζέ δεν ξέρω γιατί να το προτιμήσεις κάποιος για οικογένεια με 3 αστέρια. Βέβαια ο αντίλογος είναι ότι παίρνουν και το πάντα με 1 αστέρι.
1. κόστος αγοράς
2. Κόστος συντήρησης - μικρές ζάντες οικονομική διάσταση κλπ-
2. Χώροι
3. Τα 3 αστέρια επειδή δεν έχει αυτόνομη πέδηση και λοιπά ηλεκτρονικά βοηθήματα δεν πολύ βαραίνουν την απόφαση αγοράς.
4. Έχεις παραιτηθεί από την απόλαυση της οδήγησης και θες ένα να κουβαλάς την οικογένεια επειδή απλά δεν μπορείς να πάρεις άλλο.

Στάλθηκε από το DUB-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Εγώ όσο διάβαζα αυτά που λες σκεφτόμουν το yaris. Βέβαια αγαπάω και Ιάπωνα αλλά άλλο αυτό.
Όσο για τα crash test, δεν ξέρω τι βαρύτητα δίνουν στα βοηθήματα οδήγησης αλλά με 71% και 75% ασφάλεια σε οδηγό και παιδιά αντίστοιχα, δεν θα το ακεφτόμουν καθόλου ακόμα και της φουλ της Γαλλικής σχολής αν ήμουν.
71% παίρναμε σε τεστ αγγλικών στο φροντιστη΄ριο και έπεφτε τηλ στο σπίτι για να με μαζέψουν και βάλω παιδιά μέσα;! :laugh

_________________
Βασίλης - C4 Picasso

www.diadrash.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: CITROEN - C-ELYSEE
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 19 Οκτ 2020, 18:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Φεβ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 587
Τοποθεσία: Αλμυρός
jalbanis έγραψε:
Μιας και το έφερε η κουβέντα, μεγάααλη ιστορία αυτή με τα κρας τεστ και τα αστέρια τους.

Και αυστηροποίησαν τις δοκιμές ως προς τα δυναμικά τους χαρακτηριστικά, και συνυπολογίζουν τα ηλεκτρονικά συστήματα υποβοήθησης οδηγού και προστασίας επιβαινόντων-τρίτων, από το 2016 (νομίζω) και μετά όχι μόνο τα στάνταρ αλλά και των πρόσθετων πακέτων. Έχουν αλλάξει τόσο, που δεν αντέχουν σε σύγκριση σχεδιάσεις δεκαετίας και βάλε, και έχει αλλάξει η κλίμακα εις βάρος και αυτοκινήτων πενταετίας μέσες-άκρες και άνω.
Βασικά, για να κρίνουμε σωστά, καλό είναι να ανατρέχουμε στις δοκιμές κάθε μοντέλου και να συγκρίνουμε με τα "συνομήλικα" μ' αυτό μοντέλα που έχουν περάσει ίδιας γενιάς δοκιμές. Και να μην πολυτρομάζουμε από τα "ξερά" αστέρια που έχουν πάρει, ούτε έχοντας στο νου τα ολοκαίνουργια μοντέλα, ούτε βλέποντας διαφορές προς το χειρότερο στις περιπτώσεις μοντέλων φέισλιφτ χωρίς πολλά ηλεκτρονικά (όσων ακόμη κυκλοφορούν παλιότερων σχεδιάσεων) που μπορεί να δοκιμάστηκαν ξανά και να έχασαν αστέρι.

Ως προς αυτά που αναφέρθηκαν εδώ, για παράδειγμα, βγάζουμε κάποια συμπεράσματα, αλλά το "πόσο ασφαλή" είναι συζητήσιμο...
Του Πάντα το 2011 του έδωσαν 4 αστέρια και το 2018 (ίδιο αυτοκίνητο!) κανένα, και είναι περιπτωσάρα που έχει συζητηθεί πολύ! Του Σε-Ελυζέ του έδωσαν 3 αστέρια το 2014, δεν δοκιμάστηκε άλλη φορά μετά, αλλά τα χαμηλά ποσοστά για επιβαίνοντες ενήλικες και παιδιά δείχνουν να έχει θέμα.


Τώρα πρόσεξα το δικό σου το μήνυμα Γιάννη. Δεν ξέρω τι έχει γίνει με το πάντα. Χαοτική η διαφορά. 45% και 16% (!!!!!!!!!!!) αποτελέσματα;!!! Είσαι σίγουρος ότι δεν έχουν αλλάξει πάτωμα;

_________________
Βασίλης - C4 Picasso

www.diadrash.gr


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 16 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Citroen Saxo λαμπάκι κινητήρα και στροφόμετρο
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Saxo
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Citroen zx volcane 1.9 βενζίνη 1991
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Cooltsip
Απαντήσεις: 7
Και επίσημα ο Raikkonen στη Citroen
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
CITROEN C4 PICASSO
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: andkoyki
Απαντήσεις: 1
Ερωτήσεις για Citroen C4 Picasso 1.6 HDI 2007-08
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4 Picasso
Συγγραφέας: karas
Απαντήσεις: 61
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron