Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 06:38 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 27 Σεπ 2021, 07:14 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Αμα θέλετε την ηρεμία σας να μην καίτε τα BSI... :laugh

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 30 Σεπ 2021, 15:38 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
nonos έγραψε:
Σχετικά με την αναμονή δε μου κάνει εντύπωση το 5μηνο. Ήδη το 03/09 που ήταν τελικά πήρε 07/10 για το 208 του κολλητού που ανέφερα πριν και έτσι ξεπέρασε το 4μηνο..

Και πλεον πηγαμε 22/10...
Απ οτι σας λενε υπολογιστε +2 μηνες μινιμουμ...

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 10 Οκτ 2021, 07:56 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Την Πέμπτη που μας πέρασε πήγανε το 308 στο συνεργείο στον Γκάλλο για να αλλάξουν την BSI καμπίνας που ειχε ερθει απο Γαλλία. Φορέθηκε η πιο φθηνή επιλογή που ειναι ανακατασκευασμένη της Πεζώ. 300ευρώ...με την εργασια... :angr
Επι μια εβδομάδα πριν παει το αμαξι στο συνεργειο, τα παράθυρα δουλευαν πλέον κανονικά... :laugh :hmm
Παρ'όλα αυτά, αλλάχθηκε η BSI και ζήτησε ο γαμπρος μου να του δώσουν την παλιά οπως και εγινε. Το απογοητευτικο ειναι οτι φανηκαν προβληματισμένοι τι εφταιγε τελικα, πράγμα που σημαίνει οτι δεν βρηκαν τι φταίει. Εδω φταίει η τεχνική κατάρτιση των τεχνικών, αλλά ισως και η αδιαφορια του εργοστασιου για τα παλιοτερα μοντελα να παρεχει τεχνικες γνωσεις στους υπαλλήλους της ανα τον κοσμο. Το εχω ξαναπει, οι μαζικοι κατασκευαστες προσφέρουν υψηλή τεχνολογια σε χαμηλο κοστος, με χαμηλη ποιοτητα απλα για κράχτη. Δυστυχώς ο φτωχοποιημένος Ελληνας καταναλωτής δεν μπορει να υποστηρίξει οικονομικά ολες αυτες τις βλάβες που θα βγάζουν τα ηλεκρονικοποιημένα σύγχρονα μοντέλα...Και ετσι θα συνεχιζεται η γκρινια για τα γαλλικά που χαλάνε...Ακυρώθηκε και η παραγγελία του 208 αφου ο γαμπρος μου θεωρεί οτι δεν θελει να περάσει την υπολοιπη ζωή του στα συνεργεία με τα προβληματικά Πεζώ... :( :( :( Προτιμάει να μεινουν με αυτά που έχουν προς το παρον και στο μέλλον θα το ξαναδουμε το θέμα.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 10 Οκτ 2021, 15:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Νίκο μου, συγγνώμη, αλλά μια βλάβη τέτοιου είδους, δεν είναι καθόλου εύκολα διαγνώσιμη, και στηρίζεται εις την άτοπον απαγωγή.
Και στο είχα πει και στην αρχή. Τα ηλεκτρολογικά, και μάλιστα τέτοιας φύσεως, δεν είναι καθόλου εύκολα.
Το συνεργείο, έπραξε, εφόσον υπάρχει εμπιστοσύνη, όπως αυτό νόμιζε καλύτερα και μάλιστα με ποσοστό επιτυχίας. Δηλαδή, ότι αυτό το εξάρτημα ευθύνεται τις περισσότερες φορές για τέτοιου είδους βλάβη.

Όλα τα υπόλοιπα, απλά αχαρακτήριστα.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε bakevang για την δημοσίευση του/της: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 10 Οκτ 2021, 18:01 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Δέν ξέρω τι να πώ Βαγγέλη...Φοβούνται πλέον οτι το 308 θα χαλάει συνέχεια και εχει μονο 45000km. To αμαξι ειναι τον περισσότερο χρονο σταθμευμένο σε κλειστό γκαράζ και σποραδικά βγαίνει για μια οικογενειακη εκδρομή. Το καλοκαίρι μονο την περίοδο των διακοπών τους καθεται στον ηλιο...Κρέμασε και η ταπετσαρία του ουρανού σε καποια σημεια προς το πισω τζάμι και επισκευασθηκε προχειρα με spray κολλας...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 28 Οκτ 2021, 18:46 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Tα φώτα σας παρακαλώ! Αφου αλλάξαμε BSI καμπίνας στο 308 δουλέψανε ολα καλά για 2 εβδομάδες. Η μάλλον μια ημερα δουλεψε το αμαξι για 2 εβδομάδες. Τις υπόλοιπες ημέρες ακινητο στο γκαράζ. Σήμερα το πηραν για μια μονοήμερη και πάλι εβγαλαν το ιδιο προβλημα τα παράθυρα. Πληρώσαμε νεα πλακετα, χωρις να ειναι χαλασμενη η παλιά... :angr Σήμερα μετα το συμβαν, εβγαλε ο γαμπρος μου τον πολο της μπαταριας και τον ξαναέβαλε. Δουλεύαν ολα κανονικά. Η μπαταρια αλλαγμένη πριν 2 χρόνια με επισημη ιμιτασιον της Πεζώ στα 85 ευρώ. 150 η οριτζιναλ...Μηπως επειδη δεν κινειται το αυτοκινητο, δεν φορτιζει σωστα η μπαταρια οταν κανει ελαχιστα χιλιομετρα και δεν δινει μετα σωστή τάση στα υποσυστήματα? Τη γνώμη σας παρακαλώ!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 28 Οκτ 2021, 19:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Δεν νομίζω ότι υπάρχει σχετικότητα μεταξύ των δύο. Δηλαδή αν έφτανε σε σημείο να ήταν τόσο ψοφια η μπαταρία, αρχικά δεν θα έπαιρνε καν εμπρός ο κινητήρας.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 28 Οκτ 2021, 19:35 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Παρέλαβε ο κολλητός το 208 πριν μια εβδομάδα. Το βολταραμε πολύ την περασμένη Παρασκευή. Τα παρακάτω αποτελούν μια πρώτη γευση.
1.2 100αρι 6αρι μανουάλι, ένα σκαλί κάτω από gt line αλλά χωρίς i cockpit. Το αυτοκίνητο είναι τυπικό PSA της εποχής. Απλά θα πω ότι διακρίνεται στην κατηγορία αλλά αν αναλογιστεί κανείς τα 19.5 (!) περίπου που κοστίζει στο συγκεκριμενο επιπεδο εξοπλισμού δε μου κάνει και εντύπωση. Εντυπωσιακός ο εξοπλισμός του.
Θα σταθώ στην εξαιρετική ποιότητα κατασκευής, συναρμογής και υλικών, τα δίπλα λάστιχα στις πόρτες(!) με κλείσιμο πόρτας για διθυράμβους από τον Νίκο Τζινοπουλο, τα led στους καθρέπτες, το active lane departure, το σαλονι με δερμάτινες λεπτομέρειες, το μαλακό πάνω μέρος του ταμπλώ, την εξαιρετική για τα δεδομένα της κατηγορίας ηχομόνωση, τον ωραιο ήχο του puretech υπό πίεση, το σφιχτο set up της ανάρτησης (για τα γούστα μου θα το ήθελα ένα κλικ πιο άνετο και εξίσου στριφτερο), το όμορφο σε αφη-χρηση μικρό τιμόνι, την κάμερα οπισθοποριας και 360(!), τον ωραίο πίνακα οργάνων με αίσθηση 3d-βαθους παρότι δεν ήταν ο κορυφαίος που προσφέρεται στο 208, το ηλεκτρικό χειρόφρενο σε supermini(!), το proximity entry, και την ακρίβεια σε όλα τα κουμπάκια του κάτω από την κεντρική οθόνη πληροφοριων. Στον αντίποδα δεν με ικανοποίησε καθόλου η απόδοση των εργοστασιακών led φωτιστικών εμπρός.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 28 Οκτ 2021, 19:53 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Συμφωνώ απολύτως Χρήστο ! Το αυτοματο 208 Allure Plus που εκανα test-drive μου φανηκε εξαιρετικό. Σε σχέση πάντα με τις μεταφορικες μου αναγκες, ανετα θα μπορουσε να αντικαταστησει την DS4.

Γιώργο μάλλον εχεις δικιο... Απλως μου φαινεται περιεργο που δεν μπορουν να βρουν στο επισημο συνεργειο τι πραγματικα φταίει. Εντάξει ηλεκτρονικά ειναι , δεν ειναι καi πυρηνικος αντιδραστήρας...

Γιατι δεν εχουν μια συνολικη διαδικασια ελεγχου των ηλεκτρονικών και να την εφαρμοσουν βημα-βημα?...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Οκτ 2021, 07:29 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Συμφωνώ απολύτως Χρήστο ! Το αυτοματο 208 Allure Plus που εκανα test-drive μου φανηκε εξαιρετικό. Σε σχέση πάντα με τις μεταφορικες μου αναγκες, ανετα θα μπορουσε να αντικαταστησει την DS4.

Γιώργο μάλλον εχεις δικιο... Απλως μου φαινεται περιεργο που δεν μπορουν να βρουν στο επισημο συνεργειο τι πραγματικα φταίει. Εντάξει ηλεκτρονικά ειναι , δεν ειναι καi πυρηνικος αντιδραστήρας...

Γιατι δεν εχουν μια συνολικη διαδικασια ελεγχου των ηλεκτρονικών και να την εφαρμοσουν βημα-βημα?...

Κατά εμέ θα πρέπει το αμάξι να μείνει μέσα όσο χρειαστεί να ξηλωθούν κάποια πράγματα και να ψαχθούν οι καλωδιώσεις. Αυτό βέβαια σημαίνει ενασχόληση τεχνικού αποκλειστικά στο αμάξι και κάποιοες φορές και δεύτερου ατόμου πράγμα μάλλον δύσκολο.
Δεν είναι φαντάζομαι, αν κάτσει κάποιος να ασχοληθεί σοβαρα, και πυρινική φυσική στο να βρεί τελικά γιατί κάποιοες φορές παέι ρεύμα και κάποιοες όχι σε δυο μοτεράκια.

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Οκτ 2021, 14:18 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Nαι αλλά πάντα υπάρχει το θέμα του κόστους. Αυτοί χρεώνουν και την καλημέρα. Θα πρέπει μονοι τους να προτεινουν να το ελέγξουν δωρεάν και αν βρουν κάτι τοτε ξαναμιλάμε για χρεώσεις...
Στην Citroen, στην Ωμεγα, πλήρωσα μονο για την επισκευη του A/C και οχι για την 4ωρη διάγνωση...Η Πεζώ θυμάμαι απο παλια το επαιζε premium χωρίς να είναι...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Οκτ 2021, 21:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Είναι στον αντιπρόσωπο και όχι στη μάρκα Νίκο.
Εγώ τα είχα γράψει παραπάνω.......

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Νοέμ 2021, 14:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 22:31
Δημοσιεύσεις: 7777
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Εικόνες: 3
Το λοιπόν, μετά από 13 χρόνια και 295.000 ξέγνοιαστα χιλιόμετρα, δώθηκε το Saxo 1.1 (+LPG) της μαμάς για την αγορά του 208! Λόγω του μικρού budget, αγοράστηκε το 208 1.2 75 Active, σε χρώμα Rouge Elixir τον Μάρτιο. Σε σύγκριση με το C3, πραγματικά το χάος ποιοτικά, αν και σε χώρους και άνεση καθισμάτων, το C3 ήταν αρκετά καλύτερο. Στα πολύ θετικά του το τιμόνι και ο ήχος του PureTech στις ψηλές στροφές! :love Τρομερό πακέτο γενικά για 14.500€ που κόστισε (με προωθητική ενέργεια της Peugeot, -1000€ τότε).
Εικόνα
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Νοέμ 2021, 14:30 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Που εισαι εσυ ρε τερας? :rop :D Καλοταξιδο! Η Ξαρούλα ζει?

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot vs Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Νοέμ 2021, 14:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 22:31
Δημοσιεύσεις: 7777
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Εικόνες: 3
nonos έγραψε:
Που εισαι εσυ ρε τερας? :rop :D Καλοταξιδο! Η Ξαρούλα ζει?


Χεχεχε καλώς σας ξαναβρήκα λοιπόν! Ζει και βασιλεύει, με 203000 χλμ, σχετικά απροβλημάτιστα όμως :P
Εικόνα
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 6 από 11 [ 151 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Επόμενο



Συναφή θέματα

Πως ανακαλυψατε το Greek Citroen Club
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Someone
Απαντήσεις: 553
Citroen Mehari
Δ. Συζήτηση: 2CV / Dyane / Mehari / Ami / Pony
Συγγραφέας: micras
Απαντήσεις: 89
Ζητηση Citroen DS
Δ. Συζήτηση: DS / Traction Avant
Συγγραφέας: Quelle_Ntomat
Απαντήσεις: 0
obd citroen
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
Ηλιοπροστασια με σημα citroen
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: ds3_ncl
Απαντήσεις: 4
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ