Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 16:36 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 26 Ιουν 2007, 23:46 
Άβαταρ μέλους
το αυτοκινητο εχει εφευρεθει για την εξυπηρετηση μας,εναι σιγουρα ισως κατι το αναγκαιο για πολλους μιας και οι αποστασεις εχουν μεγαλωσει,αλλα ποτε δεν πρεπει να ξεχναμε οτι το εκανε ο ανθρωπος για να τον "υπηρετει".συμφωνω απολυτα και καθετα με τον αlexandro


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 01:48 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
πραγματικα σε προβληματιζουν αυτα τα βιντεο....ειναι γεγονος οτι ειναι τα παντα θεμα παιδειας...ειμαι της αποψης οτι για να κανεις ''σβελτη'' οδηγηση υπαρχουν 3 ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΙ κανονες:-1ον πρεπει να ξερεις τι εργαλειο εχεις στα χερια σου και ποια ειναι τα ορια του
2ον πρεπει να ξερεις που κινησαι,υπο ποιες συνθηκες και κατα ποσο στο επιτρεπουν να κινηθεις ετσι και 3ον και ΚΥΡΙΟΤΕΡΟΝ να ξερεις ποια ειναι τα δικα σου προσωπικα ορια σαν οδηγος και ποσα πολλα ρισκαρεις με αυτον τον τροπο-ειτε αυτο ειναι το αμαξι που με τοσο μερακι φροντιζεις,ειτε η ιδια σου η ζωη,ειτε ακομα οι ενοχες και οι τυψεις για την μ@λ@κι@ της στιγμης που στερεισε απο εναν αθωο ανθρωπο τη ζωη του....
δεν υπαρχει λογος να ''σερνεται'' κανεις στον δρομο οπως ο συνταξιουχος με το γιαπωνεζικο ή κορεατικο σενταν αλλα κακα τα ψεμματα κανεις μας δεν ειναι ο Λεμπ και στην τελικη ακομα κι αυτος θα εχει καταστρεψει καμια 10αρια αυτοκινητα σε περιβαλλον αγωνα...και τα ηλεκτρονικα δεν ειναι πανακεια......

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 14:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 22 Φεβ 2007, 14:48
Δημοσιεύσεις: 295
Τοποθεσία: HALKIDA
Φυσικά δεν είμαστε Leb γιατί αν είμασταν σε αυτούς τους δρόμους δεν θα πηγέναμε πάνω από 60.

_________________
ΕικόναΕικόναΕικόναCITROEN VTS


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιούλ 2007, 17:13 
Άβαταρ μέλους
Λιγο πολυ θα συμφωνησω/διαφωνησω με ολους σας,αλλα το θεμα οδηγικη συμπερηφορα εχει να κανει με πολλες παραμετρους.Δυστηχως τα τελευταια χρονια στην πλειονοτητα των Ελληνων και Ελληνιδων επικρατη το ΕΓΩ και το
ΔΗΘΕΝ και αυτο περα απο την καθημερηνοτητα επικρατη και στους δρομους.
Π.Χ. ΕΓΩ ειμαι ποιο γρηγορος και προσπερναω με το καταπληκτικο μου αυτοκινητο (που κυκλοφορει σε μερικα εκατομυρια αντιτυπα).
Κακα τα ψεματα αλλα εαν ειμασταν οδηγαρες θα τρεχαμε σε αγωνες, και ναι τοτε πραγματικα θα μας θαυμαζαν και χειροκροτουσαν, αντι να μας φασκελωνουν επειδη τους τρομοκρατουμε με τις ενεργειες μας.Και εαν ειχαμε
πραγματικα μοναδικα ι.χ. θα ειχαν στο καπο τους τα σηματα εταιριων που σπανια σηνανταμε στους δρομους και οταν τα βλεπουμε κανουμε καπος ετσι :shock: :shock: :shock: :-? Δεν εξαιρω τον εαυτο μου απο αυτη τη κατασταση γιατι παρ'ολο που προσπαθω να κινηθω συνετα στους δρομους, εχει στιγμες που φωναζω "Φερτε το πριονιιιι",και γινομαι καγκουρος. :rant :rant :rant


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιούλ 2007, 20:31 
Άβαταρ μέλους
εχεις εν μερη δικιο φιλε μου,διαφωνω μαζι σου στο οτι το γεγονος οτι καποιος ειναι καλος οδηγος και εχει παθος για την αυτοκινηση δεν ειναι απαραιτητη προυποθεση να τρεχει γιατι πρεπει να γνωριζεις οτι το κοστος για εναν και μονο αγωνα ειναι ενα σεβαστο ποσο για καποιον εργαζομενο .σε πληροφορο οτι υπαρχουν πολλα ταλεντα οδηγοι που για λογους οικονομικους κυριως δεν μπορουν να συμετασχουν ειτε γιατι δεν υπαρχει καποιος να τους προωθησει.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιούλ 2007, 21:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 16 Μαρ 2007, 00:33
Δημοσιεύσεις: 1241
Τοποθεσία: Thessaloniki
Και εγώ συμφωνώ οτι αν είσαι καλός οδηγός δεν είναι απαραίτητο να τρέχεις και σε αγώνες. Δεν έχουν όλοι την δυνατότητα να πα΄ρουν μέρος.
+1 στον cfe

_________________
Σοβαρός Μαθηματικός. Maths my Best!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 04 Ιούλ 2007, 17:06 
Άβαταρ μέλους
Εχετε απολυτο δικιο οσον αφορα το κοστος αλλα πρωτου φτασεις στο καθαρα αγωνιστηκο επιπεδο ξεκηνας με τα βασηκα.Και το πρωτο βημα ειναι το καρτ.
Αφηστε τα νοικιαρηκα και αντι για σκουπες φαρασια και ζανταρες που δεν οδηγουν πουθενα (κατα την ταπεινη μου γνωμη) δωσε 2-3χιλιαρηκα εστω με ενα φιλο και αγωρασε 1 μεταχειρησμενο 125αρι.Τα g και οι λοιπες δυναμεις που θα νοιωσεις δυσκολα τα πιανεις με ι.χ. χωρια που εισαι ασφαλεις και δεν ενοχλης κανεναν.απο εκει και περα ολα τα αλλα ερχονται.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Ιούλ 2007, 23:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2007, 11:41
Δημοσιεύσεις: 3783
Τοποθεσία: serres
καλα εγω που δεν θελω να παρω μερος σε αγωνες κ δεν μ'αρεσουν τα καρτ τι θα κανω δηλαδη θα πηγενω συνεχεια σαν την παπια!!


ο καθενας προσπαθει να κανει το αμαξι του μοναδικο με τον δικο του τροπο κ με αυτα που αντεχει η τσεπουλα του!αλλος θελει το σαξο του εξωτερικα μανισιο κ μεσα στο καπο να κοιμαται ενας σαλιγκαρος !!!!!!!!!

αλλος το θελει ατμοσφαιρικο
αλλος το θελει με τρομερο μποτικιτ
στους αγωνες δεν μπορεις να εχεις την ιδια διασκεδαση με αυτην που θα εχεις στο φαναρι η σε μια βραδυνη κοντριτσα
εγω πιστευω οτι οι μεγαλη οδηγοι(λεμπ κ αλλοι)δεν τρεχουν για διασκεδαση αλλα επειδη ειναι η δουλεια τους κ απο αυτην ζουν ,στην αρχη μπορει να διασκεδαζαν αλλα οσο μεγαλωνει ο ανταγωνισμος κ οι πιεσεις η διασκεδαση χανετε κ επικρατοι η ανασφαλεια κ το αχνος!γιατι να τρεξει αυτος ο ανθρωπος εκτος πιστας?ειναι κατι που το κανει καθε μερα κ του εχει γινει ρουτινα!

το θεμα ειναι να μπορεις να εισαι οσο γινετε υπευθηνος !κ να χαιρεσε τις μικρες χαρες της ζωης οποιες κ αν ειναι αυτες!
κ την κοντρα σου να κανεις
κ τα χειροφρενακια σου
αλλα με λιγο προσοχη οχι βγηκαμε στον δρομο κ οποιον παρει ο χαρος :spank: !!!

κ να μην ξεχναμε πως αν δεν υπηρχαν μερικοι τρελιαρηδες που ασχολειθηκαν με την βελτιωσει τον αυτοκινητων δεν θα υπηρχαν κ τα σημερινα αμαξια με τα τρελλα αλογα (γιατι μια εταιρια να βγαλει ενα αμαξι με 150,200,300 αλογα που καιει τα αντερα του κ κοστιζει χρυσαφι ?αν δεν υπαρχει κ το αναλογω κοινο για να τα αγωρασει κ να τα σκισει στα χειροφρενα κ τις κοντρες?)κ να μην ξεχναμε πως η σιτροεν εγινε πασιγνωστη στον κοσμο απο τα τρελα σαξο !ναι αυτα με σκουπα προγραμα κ γρουπ Ν ποιος ηξερε τι θα πει σκουπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γκρουπ Ν!!!!!!!!!προγραμα!!!!!!!!!!!!!!!ολα αυτα που εσυ λες οτι ειναι αχρηστα !
λοιπον φιλοι μου χαρισμα σας το καρτακι εγω θελω να ανεβενω στο ξαρακα μου να τραβαω το χειροφρενακι μου να βαραω τις κοντρουλες μου(εκει που με παιρνει)κ ας μην νιωσω τα τρελα g.
αλωστε αν δεν ειχαμε ολοι μας αυτην την τρελα για τα αυτοκινητα δεν θα υπηρχαν κ τα club αυτοκινητων!


ολοι μας εχουμε το μικροβιο της ταχυτητας μεσα μας απο τον ποιο μικρο μερχι τον ποιο μεγαλο,απο τα ποδηλατα μεχρι τα αεροπλανα!

αλλα παντα κ οσο μπορουμε με προσοχη κ υπευθηνοτητα :thumbup

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιούλ 2007, 13:58 
Άβαταρ μέλους
για να πω την αληθεια παλια ετρεχα λιγουλακι αλλα με τα απο μια :rant που βγηκε απο στοπ και εστειλε εναν φιλο μου και μενα στο απεναντι πεζοδρομιο το εκοψα να τρεχω ακομα και μεσα στην ιδια μου την πολη γιατι καποιοι εχουν δει τα στοπ σαν σηματα προτεραιοτητας!μαλιστα ενας που ειχε πεταχτει απο στοπ και προκαλεσαι ατυχημα ειπε οτι το στοπ ηταν λιγα μετρα πιο πισω απο την διασταυρωση και δεν το ειδε!δηλαδη αν ηταν ακριβως πανω στην διασταυρωση θα αλλαζε κατι;πιστευω πως οχι!σωστος ο alexandros :thumbup για το θεμα γιατι αν το λενε ατομα με δυνατα αμαξια οπως βλεπω οτι ειναι το δικο του πιστευω οτι θα επιρεασει πιο πολυ κοσμο!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 30 Ιούλ 2007, 16:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Μαρ 2007, 08:01
Δημοσιεύσεις: 425
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ-ΕΥΗΝΟΧΩΡΙ
σωστοοοος ο ALEX :thumbup :thumbup :thumbup :thumbup

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 30 Ιούλ 2007, 16:51 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μαρ 2011, 10:04
Δημοσιεύσεις: 2781
Τοποθεσία: MAKRIA POLU MAKRIA
shadow_ έγραψε:
Και εγώ συμφωνώ οτι αν είσαι καλός οδηγός δεν είναι απαραίτητο να τρέχεις και σε αγώνες. Δεν έχουν όλοι την δυνατότητα να πα΄ρουν μέρος.
+1 στον cfe

δεν είναι ανάγκη να πας να τρέξεις σε αγώνα, αλλά μπορείς να πας να πληρώσεις μια πίστα και να τρέξεις και να κάνεις ότι θέλεις, είσαι μόνος σου δεν έχεις το μυαλό σου σε κανέναν, πόσοι απο εσάς πήγατε και τρέξατε σε μια πίστα; όχι για χρόνους και τέτοια, αλλά μόνο και μόνο να δείτε πως είναι. εγώ προσωπικά εκεί μέσα χαλαρώνω και μου φεύγει η βλακεία από το κεφάλι να τα κάνω στον δρόμο όλα αυτά.

_________________
ΕικόναΕπιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται να σηκωθείς


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 30 Ιούλ 2007, 17:21 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Ακριβώς! :thumbup

Εχουμε πάρει με κάτι ξαδέρφια εδώ και 2-3 χρόνια ενα Datsun 120Y, του έχουμε αφήσει μόνο το σκελετό, και μπαίνουμε σε ενα χωράφι το λιώνουμε :tong:

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 30 Ιούλ 2007, 18:25 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μαρ 2011, 10:04
Δημοσιεύσεις: 2781
Τοποθεσία: MAKRIA POLU MAKRIA
γιαννης σερρες έγραψε:
καλα εγω που δεν θελω να παρω μερος σε αγωνες κ δεν μ'αρεσουν τα καρτ τι θα κανω δηλαδη θα πηγενω συνεχεια σαν την παπια!!


ο καθενας προσπαθει να κανει το αμαξι του μοναδικο με τον δικο του τροπο κ με αυτα που αντεχει η τσεπουλα του!αλλος θελει το σαξο του εξωτερικα μανισιο κ μεσα στο καπο να κοιμαται ενας σαλιγκαρος !!!!!!!!!

αλλος το θελει ατμοσφαιρικο
αλλος το θελει με τρομερο μποτικιτ
στους αγωνες δεν μπορεις να εχεις την ιδια διασκεδαση με αυτην που θα εχεις στο φαναρι η σε μια βραδυνη κοντριτσα
εγω πιστευω οτι οι μεγαλη οδηγοι(λεμπ κ αλλοι)δεν τρεχουν για διασκεδαση αλλα επειδη ειναι η δουλεια τους κ απο αυτην ζουν ,στην αρχη μπορει να διασκεδαζαν αλλα οσο μεγαλωνει ο ανταγωνισμος κ οι πιεσεις η διασκεδαση χανετε κ επικρατοι η ανασφαλεια κ το αχνος!γιατι να τρεξει αυτος ο ανθρωπος εκτος πιστας?ειναι κατι που το κανει καθε μερα κ του εχει γινει ρουτινα!

το θεμα ειναι να μπορεις να εισαι οσο γινετε υπευθηνος !κ να χαιρεσε τις μικρες χαρες της ζωης οποιες κ αν ειναι αυτες!
κ την κοντρα σου να κανεις
κ τα χειροφρενακια σου
αλλα με λιγο προσοχη οχι βγηκαμε στον δρομο κ οποιον παρει ο χαρος :spank: !!!

κ να μην ξεχναμε πως αν δεν υπηρχαν μερικοι τρελιαρηδες που ασχολειθηκαν με την βελτιωσει τον αυτοκινητων δεν θα υπηρχαν κ τα σημερινα αμαξια με τα τρελλα αλογα (γιατι μια εταιρια να βγαλει ενα αμαξι με 150,200,300 αλογα που καιει τα αντερα του κ κοστιζει χρυσαφι ?αν δεν υπαρχει κ το αναλογω κοινο για να τα αγωρασει κ να τα σκισει στα χειροφρενα κ τις κοντρες?)κ να μην ξεχναμε πως η σιτροεν εγινε πασιγνωστη στον κοσμο απο τα τρελα σαξο !ναι αυτα με σκουπα προγραμα κ γρουπ Ν ποιος ηξερε τι θα πει σκουπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γκρουπ Ν!!!!!!!!!προγραμα!!!!!!!!!!!!!!!ολα αυτα που εσυ λες οτι ειναι αχρηστα !
λοιπον φιλοι μου χαρισμα σας το καρτακι εγω θελω να ανεβενω στο ξαρακα μου να τραβαω το χειροφρενακι μου να βαραω τις κοντρουλες μου(εκει που με παιρνει)κ ας μην νιωσω τα τρελα g.
αλωστε αν δεν ειχαμε ολοι μας αυτην την τρελα για τα αυτοκινητα δεν θα υπηρχαν κ τα club αυτοκινητων!


ολοι μας εχουμε το μικροβιο της ταχυτητας μεσα μας απο τον ποιο μικρο μερχι τον ποιο μεγαλο,απο τα ποδηλατα μεχρι τα αεροπλανα!

αλλα παντα κ οσο μπορουμε με προσοχη κ υπευθηνοτητα :thumbup


τα ίδια έλεγε και ένας φίλος μου και τώρα είναι αλλού 7 μήνες στην εντατική ήταν κλινικά νεκρός, τώρα τον βλέπω μόνο σε φωτογραφίες είναι που λέμε αν δεν σου τύχει δεν πρόκειται να καταλάβεις πόσο επικίνδυνο είναι. δίπλα σου είναι η πίστα 50 ευρώ είναι το κόστος, μικρο το κόστος σε σχέσει με αυτά που μπορούν να συμβούν στον δρόμο και να σκοτώσουμε κανεναν. καλό είναι να σκεφτόμαστε με το πάνω κεφάλι και όχι με το κάτω σε τέτοια θέματα.
φιλικά πάντα Αλέξανδρος

_________________
ΕικόναΕπιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται να σηκωθείς


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 30 Ιούλ 2007, 18:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
γιαννης σερρες έγραψε:
καλα εγω που δεν θελω να παρω μερος σε αγωνες κ δεν μ'αρεσουν τα καρτ τι θα κανω δηλαδη θα πηγενω συνεχεια σαν την παπια!!


ο καθενας προσπαθει να κανει το αμαξι του μοναδικο με τον δικο του τροπο κ με αυτα που αντεχει η τσεπουλα του!αλλος θελει το σαξο του εξωτερικα μανισιο κ μεσα στο καπο να κοιμαται ενας σαλιγκαρος !!!!!!!!!

αλλος το θελει ατμοσφαιρικο
αλλος το θελει με τρομερο μποτικιτ
στους αγωνες δεν μπορεις να εχεις την ιδια διασκεδαση με αυτην που θα εχεις στο φαναρι η σε μια βραδυνη κοντριτσα
εγω πιστευω οτι οι μεγαλη οδηγοι(λεμπ κ αλλοι)δεν τρεχουν για διασκεδαση αλλα επειδη ειναι η δουλεια τους κ απο αυτην ζουν ,στην αρχη μπορει να διασκεδαζαν αλλα οσο μεγαλωνει ο ανταγωνισμος κ οι πιεσεις η διασκεδαση χανετε κ επικρατοι η ανασφαλεια κ το αχνος!γιατι να τρεξει αυτος ο ανθρωπος εκτος πιστας?ειναι κατι που το κανει καθε μερα κ του εχει γινει ρουτινα!

το θεμα ειναι να μπορεις να εισαι οσο γινετε υπευθηνος !κ να χαιρεσε τις μικρες χαρες της ζωης οποιες κ αν ειναι αυτες!
κ την κοντρα σου να κανεις
κ τα χειροφρενακια σου
αλλα με λιγο προσοχη οχι βγηκαμε στον δρομο κ οποιον παρει ο χαρος :spank: !!!

κ να μην ξεχναμε πως αν δεν υπηρχαν μερικοι τρελιαρηδες που ασχολειθηκαν με την βελτιωσει τον αυτοκινητων δεν θα υπηρχαν κ τα σημερινα αμαξια με τα τρελλα αλογα (γιατι μια εταιρια να βγαλει ενα αμαξι με 150,200,300 αλογα που καιει τα αντερα του κ κοστιζει χρυσαφι ?αν δεν υπαρχει κ το αναλογω κοινο για να τα αγωρασει κ να τα σκισει στα χειροφρενα κ τις κοντρες?)κ να μην ξεχναμε πως η σιτροεν εγινε πασιγνωστη στον κοσμο απο τα τρελα σαξο !ναι αυτα με σκουπα προγραμα κ γρουπ Ν ποιος ηξερε τι θα πει σκουπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γκρουπ Ν!!!!!!!!!προγραμα!!!!!!!!!!!!!!!ολα αυτα που εσυ λες οτι ειναι αχρηστα !
λοιπον φιλοι μου χαρισμα σας το καρτακι εγω θελω να ανεβενω στο ξαρακα μου να τραβαω το χειροφρενακι μου να βαραω τις κοντρουλες μου(εκει που με παιρνει)κ ας μην νιωσω τα τρελα g.
αλωστε αν δεν ειχαμε ολοι μας αυτην την τρελα για τα αυτοκινητα δεν θα υπηρχαν κ τα club αυτοκινητων!


ολοι μας εχουμε το μικροβιο της ταχυτητας μεσα μας απο τον ποιο μικρο μερχι τον ποιο μεγαλο,απο τα ποδηλατα μεχρι τα αεροπλανα!

αλλα παντα κ οσο μπορουμε με προσοχη κ υπευθηνοτητα :thumbup

:shock: :shock: :shock: :shock:
Μια φορα γινεται η στραβη.Δυστηχως δεν ειμαστε 7ψυχοι ουτε εσυ αλλα ουτε και γω που διασταυρωνομαστε στο δρομο..Εισαι σιγουρα μεγαλυτερος απο μενα και δεν περιμενα να διαβασω τετοια πραγματα..Επισης δεν νομιζω οτι μια εταιρια εχει αναγκη τον καθε λογης καγκουρα για να προωθησει το αυτοκινητο της.Να εισαι σιγουρος οτι τα βασανιζουν πολυ περισσοτερο απ οτι ενα πιτσιρικι που φορεσε την σκουπα και το κανε θεμα :thumbup Επισης τα club αυτοκινητων φτιαχτηκαν για την αγαπη που δειχνουν οι ιδιοκτητες της εκαστοτε μαρκας προς αυτο.Δεν γεννηθηκαν μεσα απο την αγαπη για την εξατμιση τυπου groupN.Τελος,ποια η θεση σου απεναντι σε εναν τυχαιο ειτε ειναι περαστικος,ειτε ειναι στο αυτοκινητο του,αν δημιουργησεις ατυχημα??(γιατι ναι οκ μπρορει να λες οτι κανεις χειροφρενο με προσοχη αλλα σιγουρα θα εχεις κανει και αλλου)..
Φαινομαι καυστικος Γιαννη,αλλα ειναι θεμα που αφορα και μενα και τον γειτονα μου και ολους,γιατι ενα ατομο τετοιο θα κανει παντου την λαλακια ακομη και σε μποτιλιαρισμα πηγαινοντας στην Χαλκιδικη(εχουν δει τα ματια μου :s ).Εχεις δει καμια φορα ομαδα μπασκετ αναπηρων?Ρωτα να μαθεις απο τι ειναι αυτα τα παλικαρια καθηλωμενα στο καροτσι. :s
Φιλικα στα λεω,Γιαννης :thumbup


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 30 Ιούλ 2007, 19:10 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:58
Δημοσιεύσεις: 1146
Τοποθεσία: Αμφιάλη
+1 και στον Γιάννη και στον Άλεξ...

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 4 από 42 [ 620 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Επόμενο



Συναφή θέματα

Radar η Παρακολουθητικες οι κάμερες στον Περ Θεσ/νικης???
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: CE-LOEB-RITY
Απαντήσεις: 32
"Στο δρόμο" - Ταξίδια, ιστορίες κλπ
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: linker
Απαντήσεις: 109
Δημιουργείται πρόβλημα από το χέρι πάνω στον λεβιέ ταχυτ. ;
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: keltis
Απαντήσεις: 9
Ξαφνικά δεν δουλεύει ο φωτισμός στον καντράν saxo vts 1400
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: zeon44
Απαντήσεις: 2
Εκτακτη Εκδρομουλα Στον Ολυμπο-Λιτοχωρο
Δ. Συζήτηση: Road Trips
Συγγραφέας: MAKRY...MALLIS
Απαντήσεις: 56
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ