Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:34 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: οι ιταλοι επιτελους ξαναηρθαν!!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιουν 2008, 18:30 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
χαζευα τορα στο νετ και ειδα την παρουσιαση της νεας delta και εχω μινει τελιως!!!φοβερο αμαξι με τρομερους κηνιτηρες και πολη καλη τιμη μετα ειδα την alfa mito και ειπα.εινε το επομενο μου αμαξι απλα απιστευτο!!1.4 155 αλογα 0-100 σε 8 παρα κατι ρυθμιζομενη αναρτηση ηλεκτρονικα με τρεις λειτουργιες μικρη καταναλοση αναρτηση κορηφεα!!!αραγε το c4 που ολοι τοσο περιμενετε θα εχει καποια απο τα χαρακτιρηστικα αυτα η θα σινεχισει με ημιακαμπτους και σημβατικες αναρτησεις εμπρος?και η εγυυηση θα εινε ακομα 2 χρονια η τουλαχιστον 5 που εινε σε ολα τα ιταλικα?νομιζω οτι στην γαλλια θα πρεπει να αρχιζουν να ξιπνανε σιγα σιγα μην ξαναγινουν ωπος την δεκαετια του 80 απλα πισω απο ολους.....

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιουν 2008, 18:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Ιαν 2007, 16:08
Δημοσιεύσεις: 1245
Τοποθεσία: Ταύρος
Ρε συ Πάνο την είδα και εγώ τη Delta την περασμένη εβδομάδα.
Εξωτερικά δεν μου έκανε και τόσο καλή εντύπωση (άσε δε μόλις θυμήθηκα την παλιά που λίγωσα) και αν θυμάμαι καλά και η Delta ημιάκαμπτο θα έχει πίσω. Τώρα όσο για τα χρόνια εγγύησης που λες ....... απλά έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο είναι ντροπή τα 2 χρόνια της Citroen

_________________
Ας προσπαθήσουμε να γίνουμε όλοι λίγο καλύτεροι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιουν 2008, 19:00 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Πω πω τι ειπες τωρα ρε φιλε...?!? Μi.To...!Το επομενο μου αμαξι...!Κοκκινο,με μπεζ δερμα,τουρμπατο μοτερ,ρυθμιζομενη αναρτηση και κιβωτιο διπλου συμπλεκτη...!Και ειναι απλα πανεμορφο και καλοφτιαγμενο μεσα εξω...Και οντως οι Ιταλοι ξαναερχονται...π.χ. Fiat Punto Abarth SS και τα μυαλα στα καγκελα... :schraeg Αρε και σκεψου να μην ημουν και Γαλλοφιλος...

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιουν 2008, 19:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:58
Δημοσιεύσεις: 269
Τοποθεσία: Κορινθος
zx lover έγραψε:
Πω πω τι ειπες τωρα ρε φιλε...?!? Μi.To...!Το επομενο μου αμαξι...!Κοκκινο,με μπεζ δερμα,τουρμπατο μοτερ,ρυθμιζομενη αναρτηση και κιβωτιο διπλου συμπλεκτη...!Και ειναι απλα πανεμορφο και καλοφτιαγμενο μεσα εξω...Και οντως οι Ιταλοι ξαναερχονται...π.χ. Fiat Punto Abarth SS και τα μυαλα στα καγκελα... :schraeg Αρε και σκεψου να μην ημουν και Γαλλοφιλος...


κ γω ειχα παθει τι πλακα μου με τη Μι-το μεχρι που το ειδα χθες σε ενα περιοδικο σε δοκιμη με φωτο του απ το περιοδικο .. καμια σχεση με το ασρταφρετο αυτοκινητο των επισημων φωτογραφιων της αλφα.. ενα απλο κ ομορφουλικο μικρο. τπτ αλλο σε κανα χρονο μετα τη κυκλοροφορια του δεν θα γυριζεις να το κοιταξεις.. η δελτα μουφα. ημιακαπτος πισω κ το εσωτερικου του μπραβο με δυο τρεις αλλαγες.. τπτ το ιδιατερο..

_________________
Twilightwingo


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιουν 2008, 20:12 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2006, 15:33
Δημοσιεύσεις: 4076
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εγω παιδια δεν θα επερνα ποτε στη ζωη μου alfaromeo.Για πολλους και διαφορους λογους.Ποσοι απο εδω ομως πιστευουμε ομως στη citroen(peugeot) και πηραμε αμαξι επειδη ημαστε γαλλοφιλοι και οχι επειδη ετυχε να παρουμε γαλλικο?

_________________
SoCrazy
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιουν 2008, 21:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 23 Μαρ 2007, 18:48
Δημοσιεύσεις: 155
Τοποθεσία: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ολες οι εταιριες εχουν μια ταση να "κλεβουν" σχεδιαστικα στοιχεια απο εταιρα μοντελα... Ωραια η ΜΙ-ΤΟ αλλα πειραζει που η μουρη μου θυμιζει lancia Y, το πλαινο alfa 147 και το πισω μερος fiat brava; Τουλαχιστον το C4 και ολη η σειρα C ουδεμια σχεση ειχε εμφανισιακα με τον προκατοχο της... Σε αυτο που συμφωνω ειναι οτι η Citroen μενει παντα πισω... Το C4 ειναι ενα πολυ ομορφο αυτοκινητο αλλα στην εποχη που ολα τα αυτοκινητα βγαινουν με turbo αυτο βγαινει ψοφιο ατμοσφαιρικο(για το 1.6 μιλαω)... Και τοσα κομματια που πουλησε πιστευω λογω σχεδιασης τα πουλησε... Τοσες νικες ο Loeb, χαθηκε να του βαλουν το 16αρι turbo μοτερ με τα 175 και να το εχουν λιγο πιο χαμηλο με καλυτερες αναρτησεις απο τα αλλα και κανα ανασχεδιασμενο προφυλακτηρα αλα WRC; Αλλα οι 2 γαλλικες εταιριες τρωγονται μεταξυ τους μαλλον στον τομεα του motorsport σε αντιθεση με τους Ιταλους και τους Γερμανους οι οποιοι ενα μοτερ εβγαλαν πουτ@ν@ το εκαναν... hmmm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιουν 2008, 21:51 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2006, 15:33
Δημοσιεύσεις: 4076
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
georgio3gr οπως γνωριζουμε ολοι η Citroen ανηκει στον ομιλο της peugeot.Φυσικο και επομενο να κανει τα πρωτα βηματα η peugeot να περιμενει να πουλησει και μετα να βγαζει και την citroen στο παιχνιδι.Υπομονη και το νεο c4 ερχεται και ας μην εχει βγει επισημη ανακοινωση.

Μην πιστεψετε παντος οτι θα σκοτώνει απο δυναμη μιας και ο κινητηρας ειναι ιδιος με το mini cooper s.Απλα θα ειναι ενα γρηγορο και ανετο αυτοκινητο.


Μιας και ειπες ομως οτι h peugeot σκοτώνετε με την citroen ξερεις πως το leon cupra φοραει ακριβως τον ιδιο κινητηρα με το s3 ενω το δηλώνουν παντου οτι εχει 240 ενω το s3 εχει 260?

Το μονο διαφορετικο που εχει το s3 ειναι η τετρακινηση και 20 χιλιαρικα διαφορα.

_________________
SoCrazy
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιουν 2008, 22:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:34
Δημοσιεύσεις: 3561
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
εγω πιστευω οτι οποιος μου προσφερει το καλυτερο " πακετο " εκει θα παω στο επομενο αυτοκινητο μου .


:yhoo

_________________
Η αγάπη και τα δικαιώματα δεν εξαγοράζονται, κερδίζονται !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιουν 2008, 23:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 23 Μαρ 2007, 18:48
Δημοσιεύσεις: 155
Τοποθεσία: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Δεν διαφωνω φιλε SoCrazy οτι ετσι εχουν τα πραματα...

α) Μπορει το μεν C4 να μην βαζει φωτια στον δρομο και να ειναι απλα σβελτο αλλα το μοτερακι αυτο θα το καθιστουσε αξιο αντιπαλο των υπολοιπων...

β) Οι Γερμανοι του GroupVAG εχουν αλλα κομπλεξ τα οποια μπορει να μην εντοπιζονται στα αναλωσιμα τους τους τα οποια τα μοιραζονται απο την Seat και την Skoda μεχρι την AUDI και την Lamborghini αλλα στην διαφορετικη προωθηση των μοντελων της εκαστοτε μαρκας... πχ εχουν καταστησει την Audi ως την κυριλλε μαρκα τους, την VW ως εταιρια οικογενειακων αυτοκινητων, την Seat ως μοτορσπορτ και την Skoda ως τον φτωχο συγγενη... Ωστοσο τα κανουν λιγο ανωκατω με τις διαφορες εκδοσεις που βγαζουν... Οσον αφορα το μοτερ του leon Cupra οντως ειναι ιδιο με του S3 αλλα οι ιπποι που δηλωνουν δεν μου λενε τπτ απολυτως μιας και ειναι κλασσικο φαινομενο να κρυβουν αλογα λογο φορολογιας και ασφαλισης στην Γερμανια... Ενας κατοχος ενος "κυριλλε" S3 δεν εχει προβλημα να φανερωσει αλογα, ενας κατοχος ομως ενος Seat; Ολα ειναι κολπα του μαρκετινγκ εκει... :iconcool Αλλα τα καλυτερα θα ερθουν το 2009 στην Ελλαδιτσα μας...Μην βρεθει προ εκπληξεως καποιος αν δει κανα καινουριο 2λιτρο να εχει λιγοτερους ονομαστικους ρυπους απο ενα τωρινο 1600... Γιατι η φορολογια και η ασφαλιση αλλαζει απο τοτε... :fsss


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Ιουν 2008, 02:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 13:17
Δημοσιεύσεις: 2730
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
το μίτο εντάξει όμορφο εξωτερικά αλλά τιμή;;;(18500 λένε αρχική hmmm ), πολλοί ίπποι και κορυφαίες επιδόσεις αλλά αξιοπιστία;;; εγώ πάντως προτιμώ τα 110 ατμοσφαιρικά άλογα του σε4 και οποιουδήποτε άλλου 1.6 κινητήρα παρά τα 155 του 1.4 κινητήρα που είναι υπερσυμπιεσμένος και ένας θεός ξέρει πόσα προβλήματα θα σου βγάλει και να το πάρεις απλώς για να λές ότι έχεις 155 άλογα στο καπώ σου και κάθε λίγο και λιγάκι να είσαι στα συνεργεία για μηχανολογικά....., γενικά εγώ έχω μία αμφιβολία για την μηχανή του και να δούμε και τί εξοπλισμό θα έχει το αρχικό του μοντέλλο(εκτός των 7 αερόσακων και του διαφορικού) κατα τα άλλα μου φαίνετε ένα πολύ ενυπωσιακό και καλοστημένο αυτοκίνητο :yhoo

_________________
CITROEN C4 Coupe 1.6i VTS
Εικόνα
μαρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι,
μαδυναμία σταυτοκίνητο
στόπλο και στο φουστάνι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Ιουν 2008, 08:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:12
Δημοσιεύσεις: 1467
Τοποθεσία: ΝΠ
SoCrazy έγραψε:
Εγω παιδια δεν θα επερνα ποτε στη ζωη μου alfaromeo.Για πολλους και διαφορους λογους.Ποσοι απο εδω ομως πιστευουμε ομως στη citroen(peugeot) και πηραμε αμαξι επειδη ημαστε γαλλοφιλοι και οχι επειδη ετυχε να παρουμε γαλλικο?

+++++++
Αυτός είσαι αγόρι μου... ;)

_________________
Ο C2 VTRRR άλλαξε και έγινε ViTeSe...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Ιουν 2008, 10:21 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
εγω ειχα 4 alfa romeo και δεν ειχα προβληματα με τα 3 δεν ειχα μινει ποτε δεν ειχαν κανει ποτε τσικ.το 4 ηταν αστα να πανε ενα ακριβοπληρομενο 145 1.7 16v με μποξερ μοτερ 4 εκεντροφορους τετραπεταλουδo απο την μανα του και απλα το μοτερ χτηπουσε συνεχια στροφαλο και ηταν ο λογος που δεν πηρα 147 μετα απο αυτο.τωρα οσο για το μοτερ δεν νομιζω οτι θα βγαζει προβληματα αφου εινε δοκιμασμενο.τωρα επιτρεψτε μου να πω οτι τεχνολογικα εινε αλου το mito με ρυθμιζομενες αναρτησεις ενα συστημα που το βρισκεις σε ακριβοτερα αυτοκινητα τορα οσο αφορα και στο σχεδιαστικο μερος το εμπρος τμημα περισοτερα κοινα εχει με το 6c competitzione παρα με y.για την εγγυηση τι να πω 2 χρονια οι γαλλοι 6 οι ιταλοι?και να μην μιλισω για αξιοπηστια γιατι αν κατσω και γραψω τι προβληματα εχω εγω με το δικο μου φιαχνω την λιστα του sintler.οσον αφορα την delta εινε φορτομενη με ενα καρο πραγματα αρχιζοντας απο μοτερ,απο διαστασεις αφου εινε 4.50 μηκος!!!συστημα active parking καμερα που δημιουργει δονισεις στο τιμονη οταν αλαζεις λουριδα χωρις να αναψεις φλας και ιποδιναμεις στα 1.4 120-150 και 1.8 200!!!!ολα με 6αρι κηβοτιο σημβατικο ημιαυτοματο η αυτοματο αναλογα με την εκδοση.τωρα εγω περιμενω και το νεο c4 να δουμε τι μοτερ θα εχει αν εχει διορθοσει τα ενα καρο προβληματα του και φησικα την τιμη.αν κρινω απο το 308 σιγουρα θαεινε πανο πολη απο τους ιταλους και αν πρεπει να σιγγρινουμε το mito με το c4 τοτε προσωπικα διαλεγω το mito λογω χεδιασμου τεχνολογιας και αναρτησης.ο σεπτεμβρης εινε κοντα ....

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 30 Ιουν 2008, 16:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:14
Δημοσιεύσεις: 5150
Τοποθεσία: Somewhere far beyond
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Αυτη ειναι η νεα γραμη της alfa?@!?!?!?!?!?!
Εικόνα
Εικόνα
wtf ρε παιδια.... Προσοπικα με κανει και γελαω....

Στην νεα delta τι σας αρεσει παλυ?
Εικόνα
Σαν κακομοιρικο μου κανει...

σχεδιαστικα παντα, ετσι....
Τωρα για το τι λενε, ας το δειξει η πειρα....


Παντος μου αρεσουν πολυ τα νεα fiat. Πραγματικα πολυ ωραια και δηνατα.... απο κει και περα το ποσο αξιοπιστα ειναι, πλεων πιστευω οτι ειναι μυθος....
Αλλα παντου υπαρχει ενας... :tong: :iconcool


Εικόνα :noworthy: :noworthy: :noworthy:
Εικόνα:noworthy: :noworthy:


Και φυσικα το απολυτο....

_________________
Τα καλά πράγματα τα εκτιμάς όταν τα χάνεις...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 30 Ιουν 2008, 17:34 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Σεπ 2006, 13:04
Δημοσιεύσεις: 7375
Τοποθεσία: αθηνα
δεν καταλαβενω γιατι ηρονευεσε την alfa το σχεδιο της εινε απλα πανεμορφο και οσο ξεχωριστη πρεπει να εινε μια alfa.τωρα περι ορεξεως....ωπος ειπες και εσυ η πορεια θα διξει βεβεα εμεις για αξιοπηστια δεν πρεπει να μιλαμε γιατι μην ξεχνατε οτι εχουμε citroen και citroen και ποιοτιτα εχουν τσακωθει εδω και πολα χρονια!!!!!εδω μια εκδοση πηγαν και βγαλανε επτειακη και αυτη ηταν τελιως μουφα.ενα vts με χρωματα συγκεκριμενα και αυτοκολιτα.ουτε επιδοσεις καλητερες ουτε διαφορες στην αναρτηση ουτε καν οπτικα.για δητε μια το grande ss που εινε το επετιακο για το s1600 και πητε μου....απλα εγω απογοιτευομε με ολα αυτα που βλεπω απο την μαμα ετερια καθε περιση και καλητερα θα λεμε σε λιγο

_________________
SAY YES TO A SAFE RACE
SAY NO TO A STREET RACE!!!
CITROEN ZX COUPE 2000 EE11
CITROEN BERLINGO MULTISPACE
CITROEN C3 FURIO
Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 30 Ιουν 2008, 18:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:14
Δημοσιεύσεις: 5150
Τοποθεσία: Somewhere far beyond
Κοιτα, απο ποιοτητα ναι, αν και απο xsara εποχη και μετα περισοτερο...
Απο αξιοπηστια γιατι να μην μηλαμε? Δεν ειναι daihatsu αλλα δεν ειναι και VW...

Προσοπικα δεν μαρεσει ουτε η alfa ουτε η lancia. Ειμαι μεγαλος fan alfa, αλλα το ξεφυτιλισε λιγο αυτην την φορα.

τωρα για τα επαιτιακα... οπως τα λες ειναι, και ακομα χειρωτερα.
Εχουν τα μουτρα να το πουλαν και σαν επαιτειακο μην χε.... :s :rant

_________________
Τα καλά πράγματα τα εκτιμάς όταν τα χάνεις...


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 7 [ 91 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΑ!
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: tolisd
Απαντήσεις: 27
ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 22
(Επιτέλους!!!) C4 1.4 16v by Geo
Δ. Συζήτηση: Παρουσιάσεις Αυτοκινήτων Χρηστών
Συγγραφέας: GeoC4Madness
Απαντήσεις: 53
Επιτέλους Κάθετη Μονάδα CITROEN στο Νομό Ευβοίας!!!
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: dimitris-ioanna
Απαντήσεις: 4
ΠΗΓΑ ΣΕΡΡΕΣ ΓΙΑ ΣΟΥΤΣΟΥΚΑΚΙΑ ! (επιτέλους) + ΠΡΈΒΕΖΑ & ΠΆΤΡΑ
Δ. Συζήτηση: Road Trips
Συγγραφέας: TA-NAKA
Απαντήσεις: 63
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ