Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 20:20 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Δεκ 2018, 16:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Για να βρείτε τη χρυσή τομή, μπορείτε μέσω Insurance Market (που έχουν καλό online εργαλείο) να κάνετε όλη τη διαδικασία. Σας αφήνει να βάλετε ότι θέλετε (ποσά, απαλλαγές, κριτήρια κλπ), ενώ μπορούν να στείλουν και πραγματογνώμονα για οτιδήποτε extra ζητήσετε. Δρουν ως μεσάζοντες με τις γνωστές ασφαλιστικές, αλλά ότι και αν παίρνουν ως προμήθεια, εγώ βρήκα τιμή ίση με τις φθηνότερες online προσφορές με τα ποσά και τις απαλλαγές που ήθελα εγώ.

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Δεκ 2018, 17:45 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
The Ace έγραψε:
Για να βρείτε τη χρυσή τομή, μπορείτε μέσω Insurance Market (που έχουν καλό online εργαλείο) να κάνετε όλη τη διαδικασία. Σας αφήνει να βάλετε ότι θέλετε (ποσά, απαλλαγές, κριτήρια κλπ), ενώ μπορούν να στείλουν και πραγματογνώμονα για οτιδήποτε extra ζητήσετε. Δρουν ως μεσάζοντες με τις γνωστές ασφαλιστικές, αλλά ότι και αν παίρνουν ως προμήθεια, εγώ βρήκα τιμή ίση με τις φθηνότερες online προσφορές με τα ποσά και τις απαλλαγές που ήθελα εγώ.
Δεν έχει να κάνει με την πλατφόρμα. Έχει να κάνει με τον φορέα της ασφάλισης. Εγώ έκανα μεικτή στη C4 μέσω insurance market και ενώ είχα βάλει ασφαλιζομενο κεφάλαιο 10.000€, η ιντερσαλονικα μου έβαζε σαν κεφάλαιο απαλλαγής σε κλοπή 6.000!! Έτσι εκανα στην Interlife με απαλλαγή 1.000€, 350€ ετήσιο.

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Δεκ 2018, 14:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Ναι και εγώ στην interlife έχω κάνει με 4000 αξία. Επειδή είχα μικτή και στις προηγούμενες το δέχτηκαν χωρίς να δει το αμάξι πραγματογνώμονας. Μάλλον θα ανανεώσω σε αυτούς αφού δεν βλέπω κάτι φτηνότερο.
Εντάξει καλές οι online πλατφόρμες αλλά θα έπρεπε να σου δίνει τη δυνατότητα να το δει κάποιος το αμάξι αν διαφωνείς με την αξία που υπολογίζουν όπως λέει και ο Ace.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 18 Δεκ 2018, 20:10 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
aiolos έγραψε:
Ναι και εγώ στην interlife έχω κάνει με 4000 αξία. Επειδή είχα μικτή και στις προηγούμενες το δέχτηκαν χωρίς να δει το αμάξι πραγματογνώμονας. Μάλλον θα ανανεώσω σε αυτούς αφού δεν βλέπω κάτι φτηνότερο.
Εντάξει καλές οι online πλατφόρμες αλλά θα έπρεπε να σου δίνει τη δυνατότητα να το δει κάποιος το αμάξι αν διαφωνείς με την αξία που υπολογίζουν όπως λέει και ο Ace.
Το δικό μου το είδαν κανονικά Αιολε.

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 19 Δεκ 2018, 20:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
ψαχνοντας παντως βρηκα φτηνοτερα την any time πιο φτηνη απο τα πακετα της insurance market και θα δω εντος των ημερων τι γινετε

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2019, 08:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 31 Ιούλ 2015, 15:26
Δημοσιεύσεις: 351
Καλημέρα σας.
Θα μπώ κατευθείαν στο ζουμί της υπόθεσης : με τράκαρε ένας απο πίσω μου κι εν συνεχεία εγώ έπεσα στον μπροστινό μου,κι εκείνος στον μπροστινό του.Εν συνεχεία παίρνω τροχαία.Έρχονται οι φροντίδες ατυχήματος.Τελικά,ο πίσω μου αποδέχεται πως με χτύπησε καθόσον ήμουν σταματημένος κι εν συνεχεία εγώ τον μπροστινό μου.Κάνει επι τόπου δήλωση θετική αποδεχόμενος υπαιτιότητα.Η ασφαλιστική μου (interasco) και η ασφαλιστική του πίσω μου (εθνική) ,είναι στο φιλικό διακανονισμό.Ρωτάει η φροντίδα...τροχαία καλέσατε?Απαντάω ΝΑΙ-το σημειώνει.
Αφού λοιπόν γίνανε οι δηλώσεις και τα βρήκαμε πολιτισμένα κι όμορφα οι εμπλεκόμενοι,η τροχαία ακόμα στο δρόμο ήταν.Λέει ο τύπος απο τη φροντίδα: αφού τα βρήκατε,δεν έχει αξία να περιμένετε την τροχαία.Κι όντως είχε περάσει μιάμιση ώρα απο τη σύγκρουση.Παίρνω τηλ και δίνω άκυρο.Πήρα απο την τροχαία σχετική βεβαίωση για κλήση και ακύρωση και την προσκόμισα στην ασφάλειά μου (διότι μου το ζήτησαν).
Το αυτοκίνητο είναι συνεργείο και έχει ήδη έρθει ο πραγματογνώμονας.
Κι έρχομαι στο δια ταύτα: η ασφάλειά μου (interasco) απάντησε αρνητικά στο συνεργείο διότι της απάντησε αρνητικά η εθνική.
ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΙΚΗΣ ,δεν θα έπρεπε να έχει ξεκινήσει η επισκευή όντας αποδεχόμενη το κόστος η ασφάλειά μου μιας και υπάρχει θετική δήλωση?Αυτή είναι δλδ η διαδικασία?Εγώ ξέρω πως οι ασφάλειες τα βρίσκουν μεταξύ τους κατα την φιλική,και ο εμπλεκόμενος δεν βρίσκεται στη μέση αναμένοντας να τα βρούνε.Υποβολή ερωτήματος απο τη μια ασφάλεια στην άλλη κι αν γίνει αποδοχή τότε δίνεται το πρασινο φώς?
Με ποιόν να τα βάλω άραγε?Με το Σκόντα το καλοκαίρι,μου έκανε δήλωση ο άλλος (πάλι εθνική είχε αλλα εγώ ιντερσαλόνικα) μέσα σε μια βδομάδα είχα πάρει το αμάξι μου πίσω επισκευασμένο-χώρίς να έχει κληθεί καν η τροχαία.
Να αλλάξω ασφαλιστή?
Να αλλάξω ασφαλιστική?
Να αλλάξω το σιτροέν με Σκόντα?

_________________
Citroen C3 Picasso 1.6Hdi (aka spacebox)


Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω Skotis στις Σάβ 12 Ιαν 2019, 23:00.
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2019, 15:33 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Εχει παραγινει το κακο με τις ασφαλιστικές αλλα και με τους βλαμενους με τα κινητα που κοιτανε αλλου και πεφτουν επανω σε σταματημενους...
Αυστηρη αστυνομευση, αυστηρες ποινες και παραδειγματικη τιμωρια να δεις για ποτε συμορφωνονται ολα τα τσογλανια που κυκλοφορουν αμεριμνα στους δρομους...
Επισης να μην καλυπτουν οι ασφαλιστικες αυτους που πεφτουν σε σταματημενους να δεις ποσο θα ποναει η τσεπη υστερα. Ο Ελληνας μονο απο πονο στην τσεπη καταλαβαινει πλεον... :spank :rop

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2019, 16:19 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Εχει παραγινει το κακο με τις ασφαλιστικές αλλα και με τους βλαμενους με τα κινητα που κοιτανε αλλου και πεφτουν επανω σε σταματημενους...
Αυστηρη αστυνομευση, αυστηρες ποινες και παραδειγματικη τιμωρια να δεις για ποτε συμορφωνονται ολα τα τσογλανια που κυκλοφορουν αμεριμνα στους δρομους...
Επισης να μην καλυπτουν οι ασφαλιστικες αυτους που πεφτουν σε σταματημενους να δεις ποσο θα ποναει η τσεπη υστερα. Ο Ελληνας μονο απο πονο στην τσεπη καταλαβαινει πλεον... :spank :rop
Μα Νίκο η ασφαλιστική σου, αν πέσεις στον μπροστινό σου, ούτως ή άλλως ΔΕΝ σε καλύπτει. Εκτός κι αν έχεις μικτή με ανάλογα χαμηλά απαλλαγή. Απλά η ασφαλιστική καλύπτει εκείνον που ζημιώθηκε, χωρίς να φταίει.

Στάλθηκε από το Galaxy S7 χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2019, 17:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Αν πέσεις στο μπροστά επειδή έπεσε πάνω σου ο πίσω σου, ειδικά εφόσον αποδεδειγμένα είσαι σταματημένος και εσύ και ο μπροστινός σου, την ευθύνη την έχει αποκλειστικά αυτός που ήταν αίτιος του ατυχήματος και πληρώνει η ασφαλιστική του τις ζημιές όλων των παθόντων.

dJ_nikodemus έγραψε:
Καλημέρα σας.
Εν συνεχεία παίρνω τροχαία.Έρχονται οι φροντίδες ατυχήματος.Τελικά,ο πίσω μου αποδέχεται πως με χτύπησε καθόσον ήμουν σταματημένος κι εν συνεχεία εγώ τον μπροστινό μου.Κάνει επι τόπου δήλωση θετική αποδεχόμενος υπαιτιότητα.


Την περασμένη Δευτέρα μου χτύπησε ένας το αμάξι ενώ ήταν παρκαρισμένο μπροστά στο σπίτι. Βγαίνω έξω, καλώ την ασφαλιστική μου (Εθνική) και αυτός την δική του (InterLife). Η δικιά μου ήρθε σε 40 λεπτά, η δική του του είπε 70-90 λεπτά. Έφυγε εκείνος, αφού πρώτα μου άφησε στοιχεία κλπ.
Έρχεται η φροντίδα η δική μου, καταγράφει το περιστατικό και εγώ κάλεσα τον εμπλεκόμενο να έρθει να καταγράψει επίσημα τα στοιχεία του η φροντίδα μου. Δεν απάντησε το τηλέφωνο εκείνη την στιγμή, και ρωτάω την φροντίδα μου τι γίνεται εάν μου την έκανε και δεν κάνει δήλωση. Μου λέει "Εφόσον έχεις τα στοιχεία του -γραμμένα από τον ίδιο κιόλας- και φωτογραφίες, από εδώ και πέρα τον κυνηγάει η ασφαλιστική σου, εσύ σε 3 εργάσιμες πάρε τον ασφαλιστή σου να σε καθοδηγήσει για τα περαιτέρω".
Την επόμενη ημέρα έκανε εκείνος την θετική δήλωσή του με τον εκπρόσωπο της ασφαλιστικής του και όλα οκ.
Μετά από 3 εργάσιμες, πήρα την ασφαλίστριά μου, η οποία μου λέει: Δεν έχει φανεί ακόμη στο σύστημα το περιστατικό, έχουν μείνει πίσω λόγω των αργιών και των πολλών περιστατικών. Παρόλα αυτά, μου κλείνει ραντεβού με πραγματογνώμονα για την ερχόμενη Δευτέρα και μου λέει πως ανεξαρτήτως το τι θα κάνει η Interlife, εσένα το αμάξι στο φτιάχνει η Εθνική στο συνεργαζόμενο της επιλογής σου και κανόνι να βαρέσει η άλλη, εσένα το αμάξι θα φτιαχτεί.
dJ_nikodemus, τον ασφαλιστή σού κυνηγά, αυτός σου είπε να επιλέξεις την συγκεκριμένη εταιρεία, και αυτός γνωρίζει το τι πρέπει να κάνεις στην κάθε περίπτωση, δεν έκανες συμβόλαιο από μια οθόνη να μην έχεις άνθρωπο να σε καθοδηγήσει σε τέτοιες περιπτώσεις.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2019, 18:32 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Βρε παιδια, συμφωνω με ολα τα διαδικαστικα που αναφερετε, αλλα το δικο μου σχολιο ειναι απλα οργισμενο με την χαζομαρα που κυκλοφορει εκει εξω. Σε τελικη αναλυση τα εχω με τον καθε ενα που δεν σεβεται την περιουσια μου και την ασφαλεια μου. Θα μου πειτε λαμαρινες...οι ανθρωποι να ειναι καλα. Συμφωνω απολυτα, αλλα σε οτι αφορα τις "λαμαρινες" οπως εγω σεβομαι και τρεμει το φυλλοκαρδι μου μην προξενησω ζημια σε ξενη περιουσια, ποσω μάλλον σε ανθρωπινη ζωή ετσι και ο αλλος θελω να σεβεται τις δικιες μου λαμαρινες και τη δικια μου ζωη, αλλα και τον ενδεχομενο κοπο, χρηματα και χρονο απο τη ζημια που θα μου προκαλεσει. Ειμαι απο αυτους που εχουν το βιτσιο να μην βλεπω το αμαξι ως απλες λαμαρινες και δεν εννοω ο καθε βλαμενος να θεωρει οτι εκει εξω παιζουμε συγκρουόμενα. Θελω οι δικες μου λαμαρινες να ειναι ανεγγιχτες μεχρι να το δωσω σε αλλον η μεχρι να το δωσω στην πρεσσα. Ενοχλω κανεναν?
Ειμαι φανατικα υπερ των αυστηρων αστυνομικων ελεγχων και δεν με ενδιαφερουν καθολου τα σχολια που θα προκυψουν αν θεωρηθώ ακραιος κρατιστης... Οσοι δεν μπορουν, δεν θελουν η δεν εχουν την οξυδερκεια να ειναι σωστοι πολιτες και σωστοι οδηγοι εκει εξω ας κατσουν στα σπιτια τους, ας τους παρουν τις αδειες οδηγησης, ας πανε στον αγυριστο. :spank :spank :spank :spank :rop :rop :rop :rop

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2019, 19:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 31 Ιούλ 2015, 15:26
Δημοσιεύσεις: 351
Bill30f έγραψε:

Παρόλα αυτά, μου κλείνει ραντεβού με πραγματογνώμονα για την ερχόμενη Δευτέρα και μου λέει πως ανεξαρτήτως το τι θα κάνει η Interlife, εσένα το αμάξι στο φτιάχνει η Εθνική στο συνεργαζόμενο της επιλογής σου και κανόνι να βαρέσει η άλλη, εσένα το αμάξι θα φτιαχτεί.
dJ_nikodemus, τον ασφαλιστή σού κυνηγά, αυτός σου είπε να επιλέξεις την συγκεκριμένη εταιρεία, και αυτός γνωρίζει το τι πρέπει να κάνεις στην κάθε περίπτωση, δεν έκανες συμβόλαιο από μια οθόνη να μην έχεις άνθρωπο να σε καθοδηγήσει σε τέτοιες περιπτώσεις.


Τα είπες όλα αγαπητέ φίλε.Σκεφτομαι να κινηθώ νομικά κιόλας.Εχω μείνει χωρίς αυτοκίνητο από 21/12 με ένα μωρό 6 μηνών και ένα παιδί 6 ετών.Εχει γίνει δήλωση και παρόλα αυτά
ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ Η ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙ ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΕΝΗ ΚΟΛΛΗΜΑ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ.
Ο δε ασφαλιστής μου, επικροτεί και δικαιολογεί το όλο θέμα,λέγοντας ότι "πάντα έτσι γίνεται".

_________________
Citroen C3 Picasso 1.6Hdi (aka spacebox)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
Μιλα με την ασφαλιστική σου και πες της ότι γνωρίζεις ποια ειναι η κα Σελινιωτάκη....
https://www.bankofgreece.gr/pages/el/de ... ction.aspx

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 31 Ιούλ 2015, 15:26
Δημοσιεύσεις: 351
Το κακό ξέρεις ποιο είναι;Ότι εμπιστεύομαι έναν άνθρωπο,δεν του λεω ""θέλω τη φτηνοτερη" ,λεω δεν θα τα δώσω σε on line,να ενισχύσω έναν άνθρωπο...και κάθομαι στο αυγό στο τέλος.
Αυτό δεν το δέχομαι και στην τελική δεν χρωστάω σε κανέναν.
Περιμένω με το δάχτυλο στη σκανδάλη τη Δευτέρα...

_________________
Citroen C3 Picasso 1.6Hdi (aka spacebox)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ασφαλιστικές απορίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:15 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Οπως τα λες Νικόδημε! Συγγνωμη αν προσβάλλω καποιον εδω μεσα , αλλα θεωρω τους ασφαλιστες απο τους πιο τυχοδιωκτες επαγγελματιες...Μας αντιμετωπιζουν σαν μεσο επαγγελματικης τους εξελιξης και μονο και οταν γινει η στραβη και ερθει η ωρα της αποζημιωσης τοτε αναφερονται σε εσενα απροσωπα σαν "ζημία συμβολαίου". Ναι μου το εχουν πει καταμουτρα και βεβαια τον εστειλα στον αγυριστο... :spank :rop

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 31 από 32 [ 469 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Επόμενο



Συναφή θέματα

Απορίες για Citroen c3 2006,1.1cc
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: tzo
Απαντήσεις: 0
Απορίες μιας νέας οδηγού
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C1
Συγγραφέας: lia
Απαντήσεις: 28
ΧΑΖΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ/ευθυγραμμιση-αμορτισερ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: kalida
Απαντήσεις: 6
ΕΛΑΣΤΙΚΑ (Αποριες-Προτάσεις)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1429
Απορίες για το Ράδιο/CD/mp3
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Niphrentil
Απαντήσεις: 19
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια