Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 18:51 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Φιμέ τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Μαρ 2009, 02:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 04 Φεβ 2008, 12:22
Δημοσιεύσεις: 2081
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής
Εικόνες: 0
Παίδες στις 27/02 πέρασα για 2η φορά ΚΤΕΟ την ξανθιά μου και ενώ πριν 2 χρόνια πέρασα κανονικά :thumb φέτος μ' έκοψαν :angry για τα fime τζάμια :? .
Λένε ότι τον Οκτώβρη του 2008 βγήκε νόμος που απαγορεύει τα fime τζάμια μπροστά ( :shift οδηγού, :read συνοδηγού).
Θα πρέπει να ξαναπεράσω σε 20 ημέρες για επανέλεγχο :! (+5e) :! και να έχω ξηλώσει της μπροστά ζελατίνες ή να τους προσκομίσω βεβαίωση από το μαγαζί που τις έβαλα ότι είναι εγγεκρημένες :s .
Πήγα στο μαγαζί αλλά δεν μου βγάζουν βεβαίωση αν δεν τους φέρω πρώτα χαρτί από γιατρό ( :shy δερματολόγο ή :eek οφθαλμίατρο).
Τελικά είναι όπως με τα αυτοκίνητα με τα πολλά κυβικά :shift που άφησαν να κυκλοφορήσουν πολλά και τώρα θα βάλουν τεκμήριο :bounce .
Έτσι και με τα fime τζάμια, τώρα που έγιναν πολλά θα τρελαθούν στα πρόστιμα :guns .
ααααχ ρε :gflag ρα

_________________
Εικόνα CITROEN XANTIA 1.6 cc 1996 Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:56 
Άβαταρ μέλους
δεν έπρεπε να σου είχαν δώσει χαρτί ότι η μεμβάνη είναι στο νόμιμο πλαίσιο που επιτρέπετε???εννοώ όταν τις έβαλες...ή σου είπαν δεν χρειάζετε είσαι οκ?

ρωτάω γιατί ενας γνωστός μου ψάχνει να βάλει φιμέ κ θέλει να είναι στο νόμιμο πλαίσιο


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2009, 03:29 
Άβαταρ μέλους
Χαρτι δινουν στις νομιμες ζελατινες
Αν ο αλλος θελει τις ποιο σκουρες ειναι θεμα δικο του!
Απλα ο εμπορος οφειλει να προειδοποιησει!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2009, 13:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Καθε φιμετζάς επαγγελματίας που σέβεται την επιχείρησή του κ τους πελάτες του, πρέπει να εκδίδει πιστωποιητικά που να λένε οτι οι ζελατίνες του είναι εγκεκριμένες απο την ευρωπαική ένωση και πληρούν κάποιους κανονισμούς, προκειμένου να περάσεις ΚΤΕΟ. Εγώ όταν έβαλα ζελατίνες στον Γιαννικέλη, δεν υπήρχε αυτός ο όρος. Και όταν τον πήρα τηλέφωνο μου είπε "τι ακομά δεν έχεις έρθει να πάρεις το πιστωποιητικό? Ελα αμέσως...!!!" Ετσι πήγα και πήρα και υσήχασα. Δεν είναι τίποτα.... απλα να μην πέσεις σε λακαμάδες.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2009, 13:32 
Άβαταρ μέλους
takis1964 έγραψε:
Χαρτι δινουν στις νομιμες ζελατινες
Αν ο αλλος θελει τις ποιο σκουρες ειναι θεμα δικο του!
Απλα ο εμπορος οφειλει να προειδοποιησει!!



ναι αυτό εννοώ..κάποια ειδοποιήση ή αμα μπεί σωστή διαβάθμιση σκουρότητάς να δώσει το χαρτί ώστε να μην έχει πρόβλημα μετά


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2009, 15:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
MeddlingMageGR έγραψε:
Καθε φιμετζάς επαγγελματίας που σέβεται την επιχείρησή του κ τους πελάτες του, πρέπει να εκδίδει πιστωποιητικά που να λένε οτι οι ζελατίνες του είναι εγκεκριμένες απο την ευρωπαική ένωση και πληρούν κάποιους κανονισμούς, προκειμένου να περάσεις ΚΤΕΟ. Εγώ όταν έβαλα ζελατίνες στον Γιαννικέλη, δεν υπήρχε αυτός ο όρος. Και όταν τον πήρα τηλέφωνο μου είπε "τι ακομά δεν έχεις έρθει να πάρεις το πιστωποιητικό? Ελα αμέσως...!!!" Ετσι πήγα και πήρα και υσήχασα. Δεν είναι τίποτα.... απλα να μην πέσεις σε λακαμάδες.


Πιστοποιητικό βγαίνει αν τα φιμε είναι νόμιμα. Αν είναι πολύ σκούρα δεν βγαίνει πιστοποιητικό, και αν σου βγάλουν είναι παράνομο και δεν θα το δεχτούν ούτε στο ΚΤΕΟ.
Το θέμα έχει ξανασυζητηθεί και απο οτι θυμαμαι πρέπει τα φιμέ να έχουν τουλάχιστον 75% διαπερατότητα. Αυτό για τα τζάμια οδηγού, συνοδηγού και πίσω. Στο παρμπριζ απαγορεύονται τα φιμέ, και στα υπόλοιπα κάνεις οτι θες.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Μαρ 2009, 23:22 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Oπως ειπε και ο aiolos με την καινουργια νομοθεσια που θεσπιστηκε τον περασμενο Οκτωβριο στα μπροστινα τζαμια (οδηγου-συνοδηγου και παρμπριζ) επιτρεπεται η χρηση μεμβρανων με τουλαχιστον 75% διαπερατοτητα φωτος...Ο,τιδηποτε αλλο πρεπει να συνοδευεται απο χαρτι οφθαλμιατρου ή δερματολογου και να επιβαλει την χρηση μεμβρανων..Τα χαρτια που δινουν ολα τα καταστηματα δηλωνουν επακριβως το ποσοστο διαπερατοτητας...Για να το ξεκαθαρισουμε μια και καλη, 75% διαπερατοτητα φωτος δεν εχουν ουτε οι λεγομενες μεμβρανες " πρωτου σταδιου" αλλα μονο καποιες ελαχιστες πληρως διαφανες που αποροφουν ακτινοβολια χωρις να φαινονται καθολου σκουρες...Επισης συμφωνα με τον νεο νομο πρεπει οπου υπαρχουν μεμβρανες να υπαρχει αυτοκολλητο του καταστηματος που εκανε την τοποθετηση και η παροχη εγραφου που να δηλωνει το ποσοστο διαπερατοτητας ειναι πλεον υποχρεωτικη...ΠΡΟΣΟΧΗ ομως!!! Το γεγονος οτι περνουμε χαρτι δεν μας καθιστα απαραιτητα νομιμους καθως μπορει απλα να αποδεικνυει την παρανομια μας καθως καμια σκουρα μεμβρανη στα μπροστα τζαμια (οσο ελαχιστα σκουρα κι αν ειναι...) δεν ειναι πλεον νομιμη...Ολα αυτα ειναι σιγουρα και καρατσεκαρισμενα απο υψηλα ισταμενο μπατσο...Επισης ολα αυτα σημαινουν οτι οσοι απο εμας εχουν μεμβρανες στα τζαμια τους πρεπει να παμε στο καταστημα που τα τοποθετησαμε και να μας βαλουν αυτο το αυτοκολλητο επανω στις μεμβρανες, δευτερον απαραιτητα να προμηθευτουμε με χαρτι που να δηλωνει το ποσοστο διαπερατοτητας του φωτος για καθε μια απο τις μεμβρανες μας και επισης οσοι εχουμε στα μπροστα τζαμια πρεπει ή να τις αφαιρεσουμε ή να βρουμε χαρτι απο γιατρο του δημοσιου ΚΑΙ ΜΟΝΟ , που να δηλωνει οτι τις εχουμε αναγκη για λογους υγειας...Ασχημα μαντατα φερνω δυστηχως ε...?

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 09:24 
Άβαταρ μέλους
έχω 2 γνωστούς ο ένας δουλεύει σε ιδιωτικό κτέο κ ο άλλος έχει ιδιωτικό κτέο κ πήγα να τους ρωτήσω για το τι παίζει! Ψήνομαι να βάλω ''πρώτου σταδίου'' παντού εκτός από το παρμπρίζ (έχω C4 μαύρο). Η απάντηση κ των 2 ήταν πως πολύ σπάνια έως ποτέ δεν ζητάνε την βεβαίωση!
Τώρα με την αστυνομία τί να πω? είναι να μην σου κάτσει!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 11:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 13:17
Δημοσιεύσεις: 2730
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
όπως τα λέει ο λευτεράκης πιο πάνω είναι τα πράματα και τα πράματα για τα φυμέ γίνονται πολυ σκούρα...οπωσδήποτε χαρτι γιατρού θένε τώρα τα στρουμφάκια...κι εγώ ήθελα να έβαζα γύρω στο καλοκαίρι αλλα έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα το ξεχνάω κι εγώ...γιατί να βάλω πίσω και να μήν έχω εμπρός δέν λέει...δέ μπα ναναι εγκεκριμένα απο το θεό χρειάζεται χαρτί γιατρού για νασαι νόμιμος τώρα.

_________________
CITROEN C4 Coupe 1.6i VTS
Εικόνα
μαρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι,
μαδυναμία σταυτοκίνητο
στόπλο και στο φουστάνι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 17:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 04 Φεβ 2008, 12:22
Δημοσιεύσεις: 2081
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής
Εικόνες: 0
zx lover έγραψε:
Oπως ειπε και ο aiolos με την καινουργια νομοθεσια που θεσπιστηκε τον περασμενο Οκτωβριο στα μπροστινα τζαμια (οδηγου-συνοδηγου και παρμπριζ) επιτρεπεται η χρηση μεμβρανων με τουλαχιστον 75% διαπερατοτητα φωτος...Ο,τιδηποτε αλλο πρεπει να συνοδευεται απο χαρτι οφθαλμιατρου ή δερματολογου και να επιβαλει την χρηση μεμβρανων..Τα χαρτια που δινουν ολα τα καταστηματα δηλωνουν επακριβως το ποσοστο διαπερατοτητας...Για να το ξεκαθαρισουμε μια και καλη, 75% διαπερατοτητα φωτος δεν εχουν ουτε οι λεγομενες μεμβρανες " πρωτου σταδιου" αλλα μονο καποιες ελαχιστες πληρως διαφανες που αποροφουν ακτινοβολια χωρις να φαινονται καθολου σκουρες...Επισης συμφωνα με τον νεο νομο πρεπει οπου υπαρχουν μεμβρανες να υπαρχει αυτοκολλητο του καταστηματος που εκανε την τοποθετηση και η παροχη εγραφου που να δηλωνει το ποσοστο διαπερατοτητας ειναι πλεον υποχρεωτικη...ΠΡΟΣΟΧΗ ομως!!! Το γεγονος οτι περνουμε χαρτι δεν μας καθιστα απαραιτητα νομιμους καθως μπορει απλα να αποδεικνυει την παρανομια μας καθως καμια σκουρα μεμβρανη στα μπροστα τζαμια (οσο ελαχιστα σκουρα κι αν ειναι...) δεν ειναι πλεον νομιμη...Ολα αυτα ειναι σιγουρα και καρατσεκαρισμενα απο υψηλα ισταμενο μπατσο...Επισης ολα αυτα σημαινουν οτι οσοι απο εμας εχουν μεμβρανες στα τζαμια τους πρεπει να παμε στο καταστημα που τα τοποθετησαμε και να μας βαλουν αυτο το αυτοκολλητο επανω στις μεμβρανες, δευτερον απαραιτητα να προμηθευτουμε με χαρτι που να δηλωνει το ποσοστο διαπερατοτητας του φωτος για καθε μια απο τις μεμβρανες μας και επισης οσοι εχουμε στα μπροστα τζαμια πρεπει ή να τις αφαιρεσουμε ή να βρουμε χαρτι απο γιατρο του δημοσιου ΚΑΙ ΜΟΝΟ , που να δηλωνει οτι τις εχουμε αναγκη για λογους υγειας...Ασχημα μαντατα φερνω δυστηχως ε...?


:agree :agree :agree
Όσα γράφει ο φίλος μας ο zx lover :salute είναι σωστά και να τα διαβάσετε καλά γιατί ισχύουν μέχρι και την τελεία.

Πήγα λοιπόν και πήρα από :shy δερματολόγο χαρτί :roll (μη ρωτάτε πως και γιατί) :cool και το πήγα στο μαγαζί που μου βάλανε τις μεμβράνες και τότε και μόνο τότε μου βγάλανε πιστοποιητικό γνησιότητας-καταλληλότητας και μου κολλήσανε και κάτι μικρά αυτοκόλλητα σε κάθε τζάμι που αναφέρουν την διαπερατότητα και ότι είναι εγκεκριμένα.

Με αυτό το χαρτί :shift πήγα στο ΚΤΕΟ και όλα :mrgreen καλά.

Σε κάποιο μπλόκο πάντως αν μου ζητηθεί πρέπει να τους δείξω και το χαρτί του :shy γιατρού και το χαρτί :thumb καταλληλότητας από τον έμπορο.

Συνοψίζοντας να πω ότι είμαι τώρα πια και για πάντα :angry (ντρέπομαι που το λέω) :gflagΝΌΜΙΜΟΣ :gflag

_________________
Εικόνα CITROEN XANTIA 1.6 cc 1996 Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 18:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 27 Δεκ 2007, 17:57
Δημοσιεύσεις: 721
TA-NAKA έγραψε:
Συνοψίζοντας να πω ότι είμαι τώρα πια και για πάντα :angry (ντρέπομαι που το λέω) :gflagΝΌΜΙΜΟΣ :gflag


το σωστό στην φράση σου είναι είσαι "ΝΟΜΙΜΟΣ" ...Εικόνα Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Απρ 2009, 11:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Απλά να κάνω μια διαπίστωση. Τα φιμέ τζάμια ούτε παράνομα είναι ούτε έχουν πρόβλημα με το ΚΤΕΟ. Οι αντιηλιακές ζελατίνες δημιουργούν αυτα τα θέματα. Αν το τζάμι είναι απο τη μάνα του φιμέ, δεν έχεις κανένα πρόβλημα. Αν δεν είναι και του βάλεις ζελατίνες τότε ίσως να έχεις μπλεξίματα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Απρ 2009, 21:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 04 Φεβ 2008, 12:22
Δημοσιεύσεις: 2081
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής
Εικόνες: 0
MeddlingMageGR έγραψε:
Απλά να κάνω μια διαπίστωση. Τα φιμέ τζάμια ούτε παράνομα είναι ούτε έχουν πρόβλημα με το ΚΤΕΟ. Οι αντιηλιακές ζελατίνες δημιουργούν αυτα τα θέματα. Αν το τζάμι είναι απο τη μάνα του φιμέ, δεν έχεις κανένα πρόβλημα. Αν δεν είναι και του βάλεις ζελατίνες τότε ίσως να έχεις μπλεξίματα.


Όχι δεν είναι έτσι.
Κανένα :shift τουτού με fime τζάμια από μάνας του δεν έχει "fime" τζάμια, απλά λίγο πιο σκούρα από το κανονικό.
Fime fime βάζουν μόνο στα πίσω τζάμια νόμιμα.
Εγώ προσωπικά δεν γνωρίζω κάποιο μοντέλο που να βγαίνει με fime τζάμια μπροστά :gflag (εκτός και αν εννοείς τα κατά παραγγελία με αλεξίσφαιρα fime και δεν συμμαζεύετε πολυτελή τουτού ) :gflag

_________________
Εικόνα CITROEN XANTIA 1.6 cc 1996 Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Απρ 2009, 22:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Κυκλοφορούν πολλά ταξί Mercedes E-class με κατάμαυρα τζάμια. Δεν πρέπει να είναι ζελατίνα γιατί το έχουν όλα.
Τώρα νόμιμο, παράνομο δεν ξέρω. Αλλά είναι ολη την ώρα στο κέντρο και περνάνε δίπλα απο τους μπάτσους και δεν έχουν πρόβλημα... Οχι οτι λέει τίποτα αυτό βέβαια.
Πάντως το βράδυ είναι δράμα. Δε βλέπεις τίποτα. Για να παρκάρεις ανοίγεις τζάμι και βγάζεις το κεφάλι απέξω...

Υ.Γ. Όταν είχα κοιτάξει τον ΚΟΚ δεν είχα δει πουθενά διάκριση ζελατίνα/φιμέ τζάμι. Μόνο για διαπερατότητα μίλαγε. Ανεξάρτητα αν είναι το τζάμι ή κάτι πρόσθετο.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Fime τζάμια και ΚΤΕΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 09 Απρ 2009, 23:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 04 Φεβ 2008, 12:22
Δημοσιεύσεις: 2081
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής
Εικόνες: 0
aiolos έγραψε:
Κυκλοφορούν πολλά ταξί Mercedes E-class με κατάμαυρα τζάμια. Δεν πρέπει να είναι ζελατίνα γιατί το έχουν όλα.
Τώρα νόμιμο, παράνομο δεν ξέρω. Αλλά είναι ολη την ώρα στο κέντρο και περνάνε δίπλα απο τους μπάτσους και δεν έχουν πρόβλημα... Οχι οτι λέει τίποτα αυτό βέβαια.
Πάντως το βράδυ είναι δράμα. Δε βλέπεις τίποτα. Για να παρκάρεις ανοίγεις τζάμι και βγάζεις το κεφάλι απέξω...

Υ.Γ. Όταν είχα κοιτάξει τον ΚΟΚ δεν είχα δει πουθενά διάκριση ζελατίνα/φιμέ τζάμι. Μόνο για διαπερατότητα μίλαγε. Ανεξάρτητα αν είναι το τζάμι ή κάτι πρόσθετο.


Και όμως έχω γνωστό μου ο οποίος αυτός περνάει τις ζελατίνες στα ταξί και μάλιστα τους έχει βγάλει και τρελή προσφορά (μισή τιμή σχεδόν από τα ΙΧ), χαζοί είναι να μη βάλουνε ?
Και αυτό το κάνουν για το καλοκαίρι για να καταναλώνουν λιγότερα καύσιμα με το AC και όχι για τους πελάτες όπως λένε οι περίστεροι.
Όσο για αν τους σταματάνε ? :? τα έχουνε κάνει "πλακάκια" με με τα μπλε καρούμπαλα :!

_________________
Εικόνα CITROEN XANTIA 1.6 cc 1996 Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 6 [ 78 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΚΤΕΟ + ασφαλιστικες..
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: nonos
Απαντήσεις: 19
κτεο
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: mpozo_70
Απαντήσεις: 11
Φιμέ φανάρια
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: jimnik
Απαντήσεις: 7
GPS και τζαμια
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Manos
Απαντήσεις: 35
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ