Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 18:37 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 21 Φεβ 2020, 09:24 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Αν έγινε τώρα το σέρβις δε βρίσκω λόγο να το ξανακάνεις. Το φίλτρο φαίνεται και με το μάτι αν είναι καθαρό και καινούργιο πιστεύω.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 21 Φεβ 2020, 10:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2019, 17:52
Δημοσιεύσεις: 94
Έχεις δίκιο για το φίλτρο, αλλά ήταν τόσο σίγουροι ότι δεν γίνεται λάθος στην ποσότητα του λαδιού, κάτι που μου δημιουργεί μία ανασφάλεια πλέον και για την ποιότητα του. Μπορεί να έβαλε και ελαιόλαδο ο μάγκας τι να πω [emoji1]


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 21 Φεβ 2020, 20:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
Ναι απο εμένα να το κάνεις, για να σου φύγουν το άγχος και οι αμφιβολίες :)

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Φεβ 2020, 10:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2019, 17:52
Δημοσιεύσεις: 94
Λοιπόν έκανα ξανά το service στον Μάκρη λάδια φίλτρο μόνο, συσφιξη αμαξώματος και συνεχή ενημέρωση από τον μηχανικό καθώς ήμουν παρών. Μάλιστα κάτι που δεν είχα προσέξει, ήταν η παραπάνω ποσότητα παραφλου όπως θα δείτε παρακάτω. Φυσικά μου αφαιρέθηκε ποσότητα. Ασχολήθηκαν επίσης με το θέμα των led που κάνουν μια στιγμιαία αυξομείωση στην τάση τους και αφού το έκανε και μπροστά τους, μαζί με το βίντεο που τους έδωσα, τα έστειλαν στα κεντρικά για να λάβουν οδηγίες μιας και δεν το έχουν συναντήσει ούτε αυτοί. Στην Ω δεν ασχολήθηκαν καθόλου με τα led γιατί δεν έβγαζε βλάβη το διαγνωστικό και η μπαταρία ήταν σωστή κατά τα λεγόμενα τους. Το κερασάκι στην τούρτα ήταν το γυάλισμα της μηχανής. Στο τέλος βόλτα με τον κύριο Μάκρη, όπου περισσότερο συζητήσαμε κάποια γενικά θέματα. Οι εντυπώσεις άριστες. Κόστος όλων των παραπάνω 72€ λόγω προσφοράς σε νέο πελάτη, χωρίς χρέωση εργασίας.

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Φεβ 2020, 10:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2019, 17:52
Δημοσιεύσεις: 94
Για να μην είμαι άδικος με την Ω με πήραν τηλέφωνο, γιατί όταν έκανα το service τους είπα να ελέγξουν τις δισκόπλακες μιας και ένιωθα ελαφρύ τρέμουλο όταν πατούσα φρένο. Ήταν κάτι προφανές και με κάλεσαν χτες για να τους μετρήσουν με ένα ειδικό όργανο. Αφού διαπίστωσαν τη στραβομάρα και στις μετρήσεις θα τις στείλουν και αυτοί στα κεντρικά για να μπουν εγγύηση. Κρίμα που οι μηχανικοί τους ή έστω αυτός ο ένας που έτυχε σε μένα, μου χάλασε όλη την εικόνα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Φεβ 2020, 18:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Νομίζω αδίκως και χωρίς σκοπό έγινε η αλλαγή λαδιών... Ξέρουν στην Ω, τι λάδι να βάλουν. Είχε 200 γρ. παραπάνω! Δεν είχε και κανένα λίτρο. Δεκτό ότι έχουμε περισσότερο βάρος στο στρόφαλο και κτλ κτλ κτλ., αλλά πέρα από το γεγονός ότι είναι αμελητέα ποσότητα, μέσα στα πρώτα 1000-2000 χλμ., θα στα είχε πιει. Επίσης, όσον αφορά το παραφλού. Πάλι κανένα πρόβλημα, εφόσον δεν περνούσε το σωληνάκι που έρχεται από το ψυγείο. Μιλάμε πάλι για 100 ml περίπου. Και γω τα παραφλού μου στο C4, εκεί τα έχω, λίγο πιο κάτω από το σωληνάκι, μονίμως.

Ένα πάρα πολύ σημαντικό σημείο, που πιστεύω δεν γνωρίζουν πολλοί εδώ μέσα για το συγκεκριμένο μοτέρ βενζίνης... Τι λάδια σου έβαλαν στον Μακρή;

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Φεβ 2020, 19:02 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
:hmm :hmm :hmm
Nα ξανακάνω καπάκι αλλού το σέρβις που μόλις έκανα...
Υπερβολικό για εμένα...
Μην τρελαίνεστε τόσο πολύ για τα σίδερα και τις μηχανές.
Δεν είναι άνθρωπος που πήρε λάθος φάρμακο...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Φεβ 2020, 20:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
bakevang έγραψε:
Νομίζω αδίκως και χωρίς σκοπό έγινε η αλλαγή λαδιών... Ξέρουν στην Ω, τι λάδι να βάλουν. Είχε 200 γρ. παραπάνω! Δεν είχε και κανένα λίτρο. Δεκτό ότι έχουμε περισσότερο βάρος στο στρόφαλο και κτλ κτλ κτλ., αλλά πέρα από το γεγονός ότι είναι αμελητέα ποσότητα, μέσα στα πρώτα 1000-2000 χλμ., θα στα είχε πιει. Επίσης, όσον αφορά το παραφλού. Πάλι κανένα πρόβλημα, εφόσον δεν περνούσε το σωληνάκι που έρχεται από το ψυγείο. Μιλάμε πάλι για 100 ml περίπου. Και γω τα παραφλού μου στο C4, εκεί τα έχω, λίγο πιο κάτω από το σωληνάκι, μονίμως.

ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
:hmm :hmm :hmm
Nα ξανακάνω καπάκι αλλού το σέρβις που μόλις έκανα...
Υπερβολικό για εμένα...
Μην τρελαίνεστε τόσο πολύ για τα σίδερα και τις μηχανές.
Δεν είναι άνθρωπος που πήρε λάθος φάρμακο...

:agree :agree

Stylish, κανένας απολύτως λόγος δεν υπήρχε να ξανακάνεις το service, ιδίως από τη στιγμή που όπως είπες πήγες και σου αφαίρεσαν την παραπανίσια ποσότητα λαδιού!
Όσο για τις αμφιβολίες για το αν έβαλαν το σωστό λάδι και για το αν άλλαξαν φίλτρα κλπ, δεν "παίζουν" αυτοί με αυτά τα πράγματα, γιατί και οι γνώσεις τους δεν τους το επιτρέπουν να παίξουν, και στην τελική, δεν το σκέφτονται καν να ρισκάρουν με λειψή συντήρηση το αυτοκίνητο του πελάτη και τη θέση τους στο δίκτυο (μέσα στο οποίο δεν είναι οι μοναδικοί!) "παίζοντας" με αναλώσιμα που τους κοστίζουν λίγο και τους αποφέρουν κέρδος και σε χρήματα και σε πιστότητα.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Φεβ 2020, 22:02 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Την Ωμεγα την ξερω απο πολυ παλια οταν ηταν μονο συνεργειο και συνεργαζοταν με τον Χανιαδακη που ηταν ακομα μαντράς στη Δυρραχίου στα Σεπολια. Μετα οταν εγινε επισημος αντιπροσωπος παλι με την Ω συνεργασθηκαν και αργοτερα τα σπασανε και γινανε και οι δυο ξεχωριστοι dealers της Citroen. To πρωτο μου αμαξι ενα Visa μεταχειρισμενο εν ετει 1988 το αγορασα απο τον Χανιαδάκη και το σερβις γινοτανε στην Ωμεγα. Απο τοτε μεχρι σημερα περασανε απο τα χερια μου 6 αμαξια δικα μου και 4 του πατερα μου ολα Citroen και ολα σερβις στην Ωμεγα (εκτος σποραδικων ελαχιστων σερβις, αλλου λογω ελλειψης δικου μου χρονου...). Ποτε δεν ειχα κανενα παραπονο και παντα βρισκαμε τροπο συνεννόησης . Νοιώθουμε πλέον παλιόφιλοι με τον Πέτρο, τον Σοφοκλή, τον Θανάση, τον Θοδωρή , την Ειρήνη και τον Γρηγόρη.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Φεβ 2020, 22:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2019, 17:52
Δημοσιεύσεις: 94
Δεν θα διαφωνήσω με κανένα και όλες οι απόψεις είναι σεβαστές για το τι θα κάνατε στη θέση μου, αλλά σε ότι αφορά το δικό μου αυτοκίνητο το οποίο αγόρασα βάζοντας 7 χρόνια δόσεις, από την στιγμή που δεν έχω τη δυνατότητα να το αλλάξω σε βάθος 5-6 χρόνων, αλλά "ίσως" σε 10-15, θα κάνω οτιδήποτε θεωρώ ότι θα βοηθήσει στη μακροζωία του κινητήρα. Οι υπεύθυνοι του service της Ω, σε κερδίζουν αμέσως με την ευγένεια και την προσέγγιση τους, αλλά ο large εκείνη την ημέρα μηχανικός τους με γέμισε με ανασφάλεια. Και οι ίδιοι απορούσαν πως έγινε κάτι τέτοιο, κάτι που στην αρχή, έστω και για 200ml μόνο παραπάνω, θεωρούσαν πως είναι αδύνατο να συμβεί.
Για την ιστορία τα λάδια που μου έβαλαν και οι 2 ήταν τα total 0-30 αλλά τουλάχιστον στον Μάκρη το είδα με τα μάτια μου.
Κλείνοντας θα ήθελα να ευχαριστήσω τα μέλη που μου σύστησαν να πάω στον Μάκρη και να αναφέρω πως η προσέγγιση των εκεί υπευθύνων, ήταν εξίσου φιλική και προσιτή όπως της Ω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 26 Φεβ 2020, 23:57 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Καμμία αντιρρηση και πολυ καλα κανεις με την περιουσια σου. Αν τον προτεινεις σκεφτομαι και εγω να περασω να κανω μια κουβεντα για τα προβληματα με την αναρτηση που εχω...Ποτε δεν ξερεις...μπορει να βγαλουμε μια ακρη...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Φεβ 2020, 00:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2019, 17:52
Δημοσιεύσεις: 94
Η αλήθεια είναι ότι δεν ήξερα κάποιον από εκεί και πήγα στα τύφλα, αλλά ασχολήθηκαν και έστειλαν στα κεντρικά, ένα θεματάκι που έχω αναφέρει με τα led, όπου στην Ω με ξεπέταξαν τηρώντας το πρωτόκολλο , διαγνωστικό - μέτρηση μπαταρίας - όλα οκ - συμπέρασμα - κανένα πρόβλημα.
Αν πας ζήτησε να είναι εκεί ο ίδιος ο Μάκρης ο οποίος στο τέλος σε πάει μια βόλτα για να ακούσει το αμάξι.


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Stylish για την δημοσίευση του/της: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Φεβ 2020, 00:53 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Αν τον προτεινεις σκεφτομαι και εγω να περασω να κανω μια κουβεντα για τα προβληματα με την αναρτηση που εχω...Ποτε δεν ξερεις...μπορει να βγαλουμε μια ακρη...

Ωωωχχχ... Πάει κι ο Μακρής... :D
Κανόνισε μπαρμπα-Νίκο να σε φοβηθεί ολωνών του επίσημου δικτύου το μάτι, και η επόμενη οδηγία από τη Citroen να είναι ειδική για σένα: δωρεάν παρτίδα ιαματικά λουτρά άμα τη εμφανίσει του VIN σου... :laugh

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Φεβ 2020, 01:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Καμμία αντιρρηση και πολυ καλα κανεις με την περιουσια σου. Αν τον προτεινεις σκεφτομαι και εγω να περασω να κανω μια κουβεντα για τα προβληματα με την αναρτηση που εχω...Ποτε δεν ξερεις...μπορει να βγαλουμε μια ακρη...
Εννοείται, δεν έχεις να χάσεις κάτι, στην προκειμένη περίπτωση κερδίζεις και από πάνω, δωρεάν εργασία στην πρώτη επίσκεψη! Για μένα όλοι αξίζει να πάνε έστω μια φορά, και αν υπάρξει ικανοποίηση συνεχίζουν. Πλέον με τα καινούργια ψαλιδια είδα μεγάλη διαφορά, ακόμα πιο αθόρυβο στις λακούβες, δεν το είχα καταλάβει πριν ,νόμιζα ότι ήταν φυσιολογικό, γιατί είναι κάτι που επέρχεται σιγά σιγα. Χαίρομαι να το οδηγαω. Το καλύτερο είναι ότι βελτιώθηκε και το τιμόνι που πάντα έβριζα, δυνάμωσε στο κεντρο, ένα κλικ πιο κοντά στο φιέστα.

Στάλθηκε από το CMR-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβληματα με αντιπροσωπους-επισημα συνεργεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Φεβ 2020, 07:54 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Γιώργο και Stylish να χαιρεστε τα C3 σας ! Περα απο τα χαζα μικροπροβλήματα ειναι εξαιρετικα αυτοκινητα! Το εχω ξαναπει. Ειχα για 2 ημερες απο την Ω ενα φυστικί 1.2 puretech. Mιλάμε δεν ηθελα να το επιστρέψω... Αθορυβο και ανετο μεσα στα σπαστηρια της Αθηνας! Ακρως αγχολυτικο! Ακομα και το χρωμα που κοιταγα πριν μπώ, μου εφτιαχνε τη διαθεση. Αν ειχε η DS4 τετοια αποσβεση και τετοια αθορυβη κυλιση δεν θα γκρινιαζα...
Γιάννη, ο στοχος εχει "κλειδώσει" και ειμαι με το δακτυλο στη σκανδαλη. Θα πάω στον Μακρή, ειναι και πιο κοντα στο σπιτι μου απο την Ω... :D :laugh

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 79 από 80 [ 1196 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Επόμενο



Συναφή θέματα

Και επίσημα ο Block στο WRC
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
Γεμισα προβληματα μεσα σε 5 μερες
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: iozarel
Απαντήσεις: 39
Και επίσημα ο Raikkonen στη Citroen
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
Προβλήματα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: kostas2123
Απαντήσεις: 76
Προβλήματα Εργαστασιακό infotainment C4 Grand
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: AndreasK
Απαντήσεις: 6
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια