Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 23:51 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Δεκ 2009, 23:39 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Σε αυτο το θεματακι ας ξεκινησουμε να γραφουμε αυτες τις λεπτομερειες που κανουν διαφορετικο το Citroen μας απο τα υλοιπα υτοκινητα, το Citroen που ειχαμε ή που και εχουμε...θυμηθητε τι σας εκανε εντυπωση οταν το πρωτο οδηγησατε, τι ηταν αυτο που ειχε και σας εκανε να εκπλαγητε, ενω στην κατηγορια ηταν ολα "μαυρα".


Ας ξεκινησω με το ταξιδι μου απο την Πατρα προς τη Θηβα...που με το Auris που εχουμε, εχω λιγες επαφες και οκ ειναι το αμαξι που το νοιωθω οτι ειναι καπως ξενο ακομα σε μενα. Εχω κανει μαζι του χιλιομετρα, το λατρευω σε καποια πραγματα, αλλα η λεπτομερεια κανει το νικητη ;)

Εκει που ειμαι με 120Km/h ανοιγω παραθυρο να κανω ενα τσιγαρο...το βουητο και ο αερας που επαιρνε τα μαλλια μου και τα κανε "μακαρονια" δεν περιγραφεται!!! Καλα λεω μεσα μου, ειναι ποτε δυνατον να μην εχουν κοιταξει εστω ελαχιστα την αεροδυναμικη του μοντελου??? Αμαξι 2008 και κοστος περι τα 20.000ευρω και να ανοιγω το παραθυρο και ο αερας να με μαμαει???
...και οταν λεω ανοιγω το παραθυρο εννοειτε ελαχιστα...ισα ισα για το τσιγαρο!!! Εκει ειναι που λεω αααααα ρε ΖΧ...με 160Km/h ημουν και εκανα τσιγαρο και δε με ενοχλουσε τιποτα, ολα τοσο αρμωνικα μεσα. Που γενικα το συγκεκριμενο μοντελο ειχε και γαμω τις αεροδυναμικες!!!

Λεω οκ δεν πειραζει, ας δουμε λιγο την αεροδυναμικη του στα 140 με κλειστα τα παντα...ββββββββ τι ηταν??? Θορυβος του αερα απο τους καθρεφτες!!! Μετα απο αυτα οχι πειτε μου τι συμπερασμα βγαζετε???

Ηταν ενα απλο παραδειγματακι για να τονισω, οτι σε απλα καθημερινα πραγματακια, μια Citroen ειναι πιο μπροστα...ακομα και 16 χρονια πιο παλια να ναι...παλι μπροστα ειναι!!!

Υ.Γ Ας ακουσουμε και τις δικες σας "αμαρτωλες" ιστοριες :cool

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Δεκ 2009, 23:51 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Ειχα ερθει με την γυναικα μου στην Πατρα :shift καλοκαιρακι στα βραναικα για φαγητο!οι Πατρινοι ξερουν τι γινετε εκει (της ποπης)λοιπον παω σε μαγαζι στην ουρα του κοκορα και δεν ειχε πουθενα να παρκαρεις....σηκωνω την c5 και την βαζω σε ενα παραπλευρο λιοστασι!!με βλεπει ενας με ενα passat και του αρεσε η ιδεα παει να μπει και το αυτοκινητο βρηκε ολο κατω κανωντας ενα δυνατο κροτο :surprised και τοτε ανοιγει το παραθυρο και με ρωταει καλα πως το εβαλες μεσα??τι να του πεις τωρα....... :mrgreen :tongue

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 24 Δεκ 2009, 23:55 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
χαχαχαχα αυτα ειναι...γεια σου ρε Νεκταριε, ελειωσα στο γελιο ρε φιλε :lol :lol

Δεν του πες και συ, επειδη δεν ειναι Passat ανεβηκε!!! :mrgreen :mrgreen :mrgreen

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 00:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
NEKTARIOS C5 έγραψε:
Ειχα ερθει με την γυναικα μου στην Πατρα :shift καλοκαιρακι στα βραναικα για φαγητο!οι Πατρινοι ξερουν τι γινετε εκει (της ποπης)λοιπον παω σε μαγαζι στην ουρα του κοκορα και δεν ειχε πουθενα να παρκαρεις....σηκωνω την c5 και την βαζω σε ενα παραπλευρο λιοστασι!!με βλεπει ενας με ενα passat και του αρεσε η ιδεα παει να μπει και το αυτοκινητο βρηκε ολο κατω κανωντας ενα δυνατο κροτο :surprised και τοτε ανοιγει το παραθυρο και με ρωταει καλα πως το εβαλες μεσα??τι να του πεις τωρα....... :mrgreen :tongue


:lol Αυτό μου θύμισε με τη GSA ενός φίλου στην παραλία της Αχαγιάς που την είχαμε σηκώσει τέρμα και πηγαίναμε με 50 στο χωματόδρομο και χοροπήδαγε σαν τραμπολίνο... :mrgreen


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 11:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Ιαν 2007, 16:08
Δημοσιεύσεις: 1245
Τοποθεσία: Ταύρος
Πέρα από την πρώτη φοβερή εντύπωση της GSA που σηκωνόταν και πήγαινε και με τρεις ρόδες, χαρακτηριστική είναι η εμπειρία του πατέρα μου και του συνεταίρου του σε ταξίδι προς τη Βουλγαρία, όπου οδηγώντας την Xantia με 150 χλμ περίπου στρίψαν σε κλειστή στροφή με αποτέλεσμα ο συνέταιρος να έχει γαντζωθεί στις χειρολαβές αφού φοβόταν ότι θα φύγουν από το δρόμο. Αποτέλεσμα ... τραίνο.
Επίσης πάντα μου άρεσε να κάνω πλάκα στους φίλους μου περνώντας από τις γραμμές του τραίνου με αρκετά χλμ.

_________________
Ας προσπαθήσουμε να γίνουμε όλοι λίγο καλύτεροι


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 12:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
Παρκαρω το χαντια σε πεζοδρομιο οι 2 μπριστινοι τροχοι στο πεζοδρομιο με την μουρη μεσα ο πισω αριστερος επανω στο πεζοδρομιο και ο πισω δεξιος στον δρομο και σηκωνο το αυτοκινητο στην επανω σκαλα αποτελεσμα ο πισω δεξης τροχος στον αερα εχει κατσει ο κοσμος και ρο χαζευει και αλλοι πανε με το ποδι και γυριζουν το τροχο και βλεπουν οτι γυριζει αυτοι που εχουν αγνοια για την αναρτηση εχουν μεινει μλκες αυτο το συμβαν εγινε στην πατρα στην αγιου νικολαου (οχι στον πεζοδρομο στο κομματι μεταξυ μαιζωνος και κορινθου) πηγαινοντας στο αυτοκινητο να το παρω να φυγω με κοιταζαν λες και εκανα κανενα μαγικο............

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 12:45 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Αχ αυτα τα υδροπνευματικα...
Σιγουρα οσοι δε τα ξερουν μενουν "χαζοι" να κοιτανε!!! :bsmile

Παμε παμε κι αλλες "αμαρτωλες" ιστοριες να ακουσουμε.... :mrgreen

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 19:56 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
xantiamanolis έγραψε:
Παρκαρω το χαντια σε πεζοδρομιο οι 2 μπριστινοι τροχοι στο πεζοδρομιο με την μουρη μεσα ο πισω αριστερος επανω στο πεζοδρομιο και ο πισω δεξιος στον δρομο και σηκωνο το αυτοκινητο στην επανω σκαλα αποτελεσμα ο πισω δεξης τροχος στον αερα εχει κατσει ο κοσμος και ρο χαζευει και αλλοι πανε με το ποδι και γυριζουν το τροχο και βλεπουν οτι γυριζει αυτοι που εχουν αγνοια για την αναρτηση εχουν μεινει μλκες αυτο το συμβαν εγινε στην πατρα στην αγιου νικολαου (οχι στον πεζοδρομο στο κομματι μεταξυ μαιζωνος και κορινθου) πηγαινοντας στο αυτοκινητο να το παρω να φυγω με κοιταζαν λες και εκανα κανενα μαγικο............


Ποτε το εκανες αυτο ρε συ; Χαχαχαχα, να ημουνα και εγω απο μια γωνια να τους εβλεπα να μενουν χαζοι και να κοιτανε.........χαχαχαχα........ Λες να παω να το κανω και εγω; Που το ανεβασες; Εκει που ηταν τα λοξοπαρκαρισμενα στην Νικολαου; Βεβαια τωρα πια απαγορευεται να παρκαρεις εκει.........

Εγω, προχτες αλλαξα σφαιρες στον GeZ, και ηταν μαζι μου και ενας φιλος μου, που αυτος ασχολιεται με ιταλικα καμαρια. Ειχε πλακα που οταν του ειπα "θα παμε να αλλαξουμε αναρτησεις στο αμαξι" με ελεγε "πως θα το κανουμε; αφου ο Γιωργος δεν εχει αναβατωριο". Ε, οταν πηγαμε και ειδε οτι οι σφαιρες απλα ξεβιδωνουν μονο με το χερι, και βαζεις τις καινουριες σαν να αλλαζεις μια λαμπα βιδωτη.............εμεινε :! :!

Αλλη μια φορα στην Πατρα, ειχα μπλεξει σε κινηση στον παραλιακο δρομο, στο υψος της αντιπροσωπειας της OPEL με κατευθυνση προς βραχνε'ι'κα κτλ, και ημουνα με ενα αλλο παιδι μεσα. Τετοιο μπλεξιμο ειχα πολυ καιρο να φαω...... Του λεω μην αγχωνεσαι κατι θα σκευτω. Βγαζω αριστερο φλας, μπαινω αριστερη λωριδα, και ανεβαζω μια σκαλα πανω το αμαξι. Ελεγχω αν ερχεται απο το αντιθετο ρευμα (στο οποιο βεβαια δεν υπηρχαν αυτοκινητα, γιατι απο εκει και πανω ξεκινουσαν εργα και ηταν κλειστο) ανεβαινω το διαζωμα :razz και γυριζω προς τα πισω με κατευθυνση προς Πατρα. Το παιδι εμεινε καγκελο :lol και δεν ξερω και οι υπολοιποι οδηγοι τι εκαναν....... :mrgreen Παλι καλα βεβαια δεν υπηρχε περιπολικο, γιατι θα την ετρωγα μαλλον την κλιση..... :scratch

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 23:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
acpro έγραψε:
Επίσης πάντα μου άρεσε να κάνω πλάκα στους φίλους μου περνώντας από τις γραμμές του τραίνου με αρκετά χλμ.


Ναι αυτό έκανε και ο φίλος μου με τη GSA, γιατί εγώ τότε είχα ενα Alfa Romeo με σκληρή ανάρτηση και πέρναγα με 5, ενώ αυτός με δευτέρα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 27 Δεκ 2009, 16:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 23:34
Δημοσιεύσεις: 1065
Αχ ρε Βασιλακη.. τα μπερδεψες λιγο με τις αεροδυναμικες.. φιλε μου επειδη εχει συγχρονη αεροδυναμικη το Auris γιαυτο οταν ανοιγει παραθυρο κανει τρομερο θορυβο... διοτι στην ZXαρα σου ο αερας εχει "σπασει" πολυ πιο πριν και δεν "χαιδευει" τα παραθυρα... δε μπορω να στο εξηγησω πιο απλοικα.. αυτο δε σημαινει οτι εχει καλυτερη αεροδυναμικη.. :tongue :tongue :tongue


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 27 Δεκ 2009, 19:52 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
VeRDe έγραψε:
Αχ ρε Βασιλακη.. τα μπερδεψες λιγο με τις αεροδυναμικες.. φιλε μου επειδη εχει συγχρονη αεροδυναμικη το Auris γιαυτο οταν ανοιγει παραθυρο κανει τρομερο θορυβο... διοτι στην ZXαρα σου ο αερας εχει "σπασει" πολυ πιο πριν και δεν "χαιδευει" τα παραθυρα... δε μπορω να στο εξηγησω πιο απλοικα.. αυτο δε σημαινει οτι εχει καλυτερη αεροδυναμικη.. :tongue :tongue :tongue


Η ΖΧ ομως εχει μια μουρη σαν πυραυλος, οπως και η Xantia και η XM κτλ κτλ...
Δεν ειναι αυτο αποτελεσμα καλης αεροδυναμικης???
...οκ και πες οτι δεν ειναι, μια φορα ειναι κατι ανετο να ανοιγεις το παραθυρο σου και ο αερας να μπαινει γλυκα και οχι με μανια λες και ερχεται τυφωνας ;)

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 27 Δεκ 2009, 20:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 28 Απρ 2009, 17:29
Δημοσιεύσεις: 190
Blanc Ange έγραψε:
VeRDe έγραψε:
Αχ ρε Βασιλακη.. τα μπερδεψες λιγο με τις αεροδυναμικες.. φιλε μου επειδη εχει συγχρονη αεροδυναμικη το Auris γιαυτο οταν ανοιγει παραθυρο κανει τρομερο θορυβο... διοτι στην ZXαρα σου ο αερας εχει "σπασει" πολυ πιο πριν και δεν "χαιδευει" τα παραθυρα... δε μπορω να στο εξηγησω πιο απλοικα.. αυτο δε σημαινει οτι εχει καλυτερη αεροδυναμικη.. :tongue :tongue :tongue


Η ΖΧ ομως εχει μια μουρη σαν πυραυλος, οπως και η Xantia και η XM κτλ κτλ...
Δεν ειναι αυτο αποτελεσμα καλης αεροδυναμικης???
...οκ και πες οτι δεν ειναι, μια φορα ειναι κατι ανετο να ανοιγεις το παραθυρο σου και ο αερας να μπαινει γλυκα και οχι με μανια λες και ερχεται τυφωνας ;)



Η μούρη των αυτοκινήτων μας ειναι πύραυλος αλλά της περασμένης 20 ετίας Βασίλη :lol

_________________
κολλημένος xm-άκιας !!!!!

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 27 Δεκ 2009, 21:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 23:34
Δημοσιεύσεις: 1065
+1

μπορει να μην ειναι βολικο στο να αναψεις το τσιγαρο σου στα 120 αλλα αυτο δε σημαινει οτι ειναι καλυτερη η αεροδυναμικη στη ZXαρα..... ;)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Δεκ 2009, 03:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:14
Δημοσιεύσεις: 5150
Τοποθεσία: Somewhere far beyond
Το ποιο απλο... Βρεχει. Εχει πλημιρισει η παραλιακη σε 2 απο τις 3 λοριδες. Οσοι το παιξανε εξιπνοι προσπαθουν να βγαλουν τα αυτοκινητα τους απο τα νερα μιας και εχουν μεινει. Στο ΒΧ η λυση ειναι μια κινηση σε εναν μοχλο....

2ο Παω στο ραλλυ Ακροπολης. Η BMW μπροστα μου εχει κατσει με το σασι πανω στο κοτρονι που πηγε να περασει, και εχει κλεισει τον δρομο.... Νο προμπλεμ νταρλινγκ.... παμε και οφ ροαντ να ουμ....


κλπ κλπ κλπ

_________________
Τα καλά πράγματα τα εκτιμάς όταν τα χάνεις...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκεί που σταματούν τα απλά αυτοκίνητα...ξεκινούν τα Citroen
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 28 Δεκ 2009, 04:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Το Auris έχει αεροδυναμικό συντελεστή 0,29 ενώ το ZX 0,33 οπότε δεν υπάρχει θέμα σύγκρισης. Άλλωστε λογικό είναι οσο πιο σωστό αεροδυναμικό σχήμα έχει ενα αυτοκίνητο τόσο πιο κοντά κινείται ο αέρας σε όλο του το μήκος.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 5 [ 72 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο



Συναφή θέματα

Αυξάνεται στις 500.000 η παραγωγή των Citroen - Peugeot
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Mikelangelo
Απαντήσεις: 0
citroen xsara '99 1.4 ΘΟΡΥΒΟΣ
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 13
Φροντιδα Citroen
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: larry_tsoukou
Απαντήσεις: 3
CITROEN C2 εκκεντροφορους
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C2
Συγγραφέας: Jeremes
Απαντήσεις: 3
ΝΕΟ CITROEN C5 AIRCROSS ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ EKO 2018
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ