Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:53 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Περιοδικά Αυτοκινήτων - Ειδικός Τύπος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Ιαν 2010, 20:47 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Ποια η γνωμη σας για τα περιοδικα αυτοκινητου?Ποια πιστευετε ειναι αντικειμενικα ποια διαβαζετε και γιατι??

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Ιαν 2010, 21:41 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Εγω ξεκινησα να αγοραζω το 1991!αρχικα με 4 τροχους ωσπου το 1992 ξεκινησε το auto moto sport και μου εκλεψε το ενδιαφερον γι αυτο και το αγοραζα ανελλιπως μεχρι το 1997!!!Τοτε βγηκε το Drive το οποιο ειχε μια πολυ διαφορετικη γραφει αφου οτι διαβαζες νομιζες οτι το οδηγουσες χαρεις στην μοντερνα και ρεαλιστικη γραφη τους!!Ενδιαμεσα ολα αυτα τα χρονια βγηκαν πολλα περιοδικα αλλα ειδικα και αλλα αναλατα.....εχω διαβασει και αγορασει σχεδον τα παντα!!Πλεον μετα απο 19 χρονια διαβαζω το Top Gear καθε μηνα και το auto bild για ενημερωση!!Σιγουρα καθαρα αντικειμενικα δεν υπαρχουνε,αυτο που εχει αλλαξει ειναι οτι οι σελιδες και τα συγκριτικα ειναι πολυ λιγοτερα σε σχεση με την δεκαετια του 90!!!Υ.Γ πλεον εχω εκατονταδες περιδικα και ιστορια αυτοκινητων και δημοσιογραφων....

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 22 Ιαν 2010, 23:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 20 Ιουν 2009, 12:56
Δημοσιεύσεις: 1268
Τοποθεσία: πειραιας
εγω διαβαζω το car and driver που κυκλοφορει μαζι με το εθνοσ 1 σαββατο το μηνα... και ετσι γλυτωνω τα ευρω μου...και περνω και τσιγαρα.... :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol

_________________
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ....

ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΗΛΙΘΙΟ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΧΕΡΙ

ειναι τιμη μου να ειμαι μελος στο GCC

ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ... ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ????

Πόσες φορές μπορείς να ξεγελάσεις τον θάνατο????...
Εγώ πάντως δύο μέχρι στιγμής....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 00:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 05 Δεκ 2009, 17:57
Δημοσιεύσεις: 3167
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Παφος
Ειχα κάποτε πλήρη συλλογη από το 90 μέχρι και το 2002 ανελιπώς, κατέληξαν στην ανακύκλωση...
Δεν ειναι αντικειμενικά και αποδεικνύεται σύντομα μετα την παρουσίαση του καθε μοντελου αν ρωτησεις 5-10 ανθρώπους και αν περάσεις από τα αντιστοιχα φορουμ.
Πλεον ενημερώνομαι από τα ενθετα των εφημερίδω και απο το ιντερνετ.

Τα συγκριτικά πλέον είναι ελάχιστα, θυμάμαι το 92 που λέει και ο φίλος NEKTARIOS C5 το auto moto sport στο πρώτο του τεύχος είχε συγκριτικό το καινούργιο τότε Opel Astra με το Golf.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 00:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 23:34
Δημοσιεύσεις: 1065
το auto motor und sport δεν ειναι που καποτε ειπε οτι τα test drive της Fiat ηταν chipαρισμενα..... επειδη στο δυναμομετρο βγαζαν 10-15 αλογα παραπανω (δηλαδη υπηρχαν τοσο θαυματουργα chip τοτε??) και σημερα βγαινουν τα Tsi 122 με 141hp στο δυναμομετρο..

και αργοτερα που εφτιαξε ολοκληρο story για το Bravo με τα φρενα??

που δε μπορεσαν σε ολοκληρο αεροδρομιο να το φρεναρουν εστω με κατεβασματα, η που εδειχναν το κατεστραμενο δισκοφρενο το οποιο ψαλιδι ανηκε σε μια corolla του 99 κτλ κτλ κτλ.... και με αεροφωτογραφια που δεν υπηρχε πουθενα ο παραδρομος στον οποιο υποτιθεται κατεληξε το αυτοκινητο...

και πολλα αλλα ακομη!!

τα μηνυματα τα περασε... ολοι την εμαθαν την ιστορια.. χωρις να μαθουν πως στα δικαστηρια δεν δικαιώθηκαν αργοτερα...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 01:05 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Σιγουρα ειμαι πολυ μιρκος σε σχεση με τον Νεκταριο και τον winemaker απο θεμα εμπειριας και ποσο μαλλον αναγνωσιμοτητας. Το '90 ημουν 2 περιπου χρονων, οποτε η δικη μου ιστορια και η δικη μου συλλογη ξεκινα απο το 2000 περιπου :mrgreen

Τοτε πορωμενος εφηβος με τα Χsara και τη ΖΧ που τη θυμαμαι στα τελειωματα και φυσικα με την υδροπνευματικη αναρτηση της Citroen!
Πολλα περιοδικα τοτε περνουσαν την αποψη οτι ειναι σαν κατι το "εξωγηινο" αυτης της μορφης η αναρτηση και φυσικα οτι δεν καταλαβαινουμε και δεν ειναι οικειο σε μας, ειτε το κατηγορουμε διχως λογο, ειτε το λασπολογουμε!!!

Τα περιοδικα απ οτι καταλαβα και γω μεσα σε αυτα τα χρονια που διαβαζα, περνουσαν τα συμφεροντα τους, χωρις το παραμικρο ειδος ουσιαστικης συγκρισης!!!

Δε θελω να μπω στο τρυπακι να τα ονοματισω, πιστευα ομως οτι η αυτοκινηση γενικα ειναι ενας πιο "αθωος" τομεας της ζωης μας και οτι ο τυπος θα τον αντιμετωπιζε αλλιως!
Εκανα λαθος ομως, οπως υπαρχουν πολιτικες εφημεριδες οι οποιες προοθουν με διαφορους τροπους τα κομματα της αρεσκειας τους και των συμφεροντων τους, ετσι υπαρχουν και τα αντιστοιχα περιοδικα αυτοκινητου!!!

Ρωτηστε οποιον ελληνα θελετε, οποιονδηποτε:
Γαλλια = ανεση
Γερμανια = στιβαροτητα, αξιοπιστια, ασφαλεια, πρεστιζ
Ιαπωνια = απιστευτα μοτερ, τρελη αξιοπιστια, γρηγορα αυτοκινητα (Μονο το Supra τους ερχετε στο μυαλο)
Ιταλια = σχεδιο
Αυτα τα πραγματα δεν εχουν καλλιεργησει σε ολο τον κοσμο???
Σωστα λοιπον οπως εγραψε και ενας φιλος εδω μεσα: Η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια!!!

Να σημειωσω και το εξης: Για το Autobilt που ανεφερε ο Νεκταριος και το συγκριτικο με τη C5. Πριν λιγο πηγαινοντας για τσιγαρα πηγα και το κοιταξα στα πεταχτα.
Κυρος: Η Citroen C5 ειχε μολις μισο αστερι διαφορα απο τo SuperB!!!!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!! ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΛΕΟΣ!!!
Εχει κυρος το Skoda??? Ποιο μωρε??? Το Skoda???
Οταν η νεα C5 ειναι μεσα στη χλιδα και ιστορικα αν το δουμε το πραγμα Citroen ειχαν και μερικοι προεδροι χωρων!!! Ποιος ειχε Skoda???
Προτιμω να παω στα μπουζουκια και να αφησω στον παρκαδορο μια μαυρη C5 με 18αρες ζαντες να λαμποκοπαει, παρα ενα καρο με ροδες...Ακου Skoda!!! :mrgreen :mrgreen

Σε λιγο θα εχουν κυρος και τα Hyundai!!! :angry

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 11:11 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Σεπ 2007, 10:50
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: xalkida
Ενα και μονο περιοδικο αυτοκινητου περνω...XL,πολυ μπροστα το περιοδικο!!!Ειδικα τα πρωτα χρονια που το ειχε μια ομαδα απο special τυπακια...ηταν αρκετα καλυτερο...μιλαμε για απιθανα dvd και με πολυ γελιο!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 12:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Δεκ 2009, 14:47
Δημοσιεύσεις: 162
Τοποθεσία: Πατρα-Γιαννενα
Εικόνες: 0
Εγω διαβαζω εδω και τρια χρονια autobild...το μονο κακο με αυτο το περιοδικο ειναι οτι κλεινει λιγο περισσοτερο στον ομιλο VW...πριν δυο τευχη(τευχος 120) εκανε συγκριτικη δοκιμη με το νεο c3 στη γερμανια το οποιο κατεταξαν στη δευτερη θεση πισω απο το φιεστα ελεος δηλαδη ...και αφιερωμα στις νεες alfa romeo...καλο θα ηταν να κοιταζαν περισσοτερο τα γαλλικα και τα ιταλικα αυτοκινητα που κατα την αποψη μου τα εχουν παραμελησει κατα πολυ...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 13:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 23:34
Δημοσιεύσεις: 1065
CitrV6 έγραψε:
Εγω διαβαζω εδω και τρια χρονια autobild...το μονο κακο με αυτο το περιοδικο ειναι οτι κλεινει λιγο περισσοτερο στον ομιλο VW...

ΛΙΓΟ?????? πλακα μου κανεις???? :lol :lol 45 πρωτοσελιδα το νεο polo το νεο tiguain το νεο Golf το νεο A1 το νεο Passat το νεο Porsche porsche porsche και μετα παλι απο την αρχη.. Polo, fiesta, golf, golf, golf, polo, tiguain, A1, A1!!!

αν τα εχεις κρατησει τα τευχη σε παρακαλω κανε μια χαρη! σαν πρωτο θεμα στα εξωφυλλα πες μας ποσες φορες ηταν γερμανικο αυτοκινητο και ποσες ολα τα υπολοιπα..

την ιδια ερευνα παω να κανω αμεσως τωρα. τα εχω φυλάξει..


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 14:28 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Περιοδικο αυτοικινητου διαβασα τα χριστουγεννα τους 4Τ που κατα λαθοε αγοραστηκαν μετα απο 2 χρονια.. Τοσο καιρο εχω να διαβασω περιοδικο αυτοκινητου.. :lol

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 14:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 23:34
Δημοσιεύσεις: 1065
Autobild:

Τευχος και μεγαλυτερη Φωτο στο εξωφυλλο και συνηθως πρωτο θεμα:

1. vw up,bmw isseta,iq
4. A1
5. Bravo, Polo
6. Bmw 5, e-class
7. passat
8. Audi cross cabrio
9. bmw isseta & mini
10. fiesta
11. A4
13. fiat topolino
15. GLK & A4
16. bmw 1 cabrio & A1 cabrio
17. bmw x6 & αφιερωμα Γαλλια(!!)
18. bmw x1
21. scirroco, fiesta, iq
23. b-class suv & ibiza
25. bmw 3 & scirocco
26. a3
28. golf cabrio & "baby" beetle
29. Fiesta, lancia Y
30. GLK vs Q5 & Audi,BMW,Merc Ποιο ειναι το καλυτερο βασικο μοντελο???
31. "Αστερι" GOLF vs ολος ο υπολοιπος Αναταγωνισμος (πως λεμε εχθρος?)
33. Megane
34. A1, bmw X6

Auto Τριτη:

4. Ford Kuga
5. Focus, Fiesta, Passat
6. A4
8. A4, bmw 320, C180
extra τευχος. tiguain, a4, bmw x6, corsa, iq

Auto Motor und Sport:

466. "ΣΟΒΑΡΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ!" (Bravo-φρενα κ καλα)
480. Ibiza & CLK


ας κατσει καποιος να μετρησει ποσα Γερμανικα μοντελα και ποσα απο ολα τα υπολοιπα ειδε...

αυτα ειναι τα τευχη που εχω στην κατοχη μου του ομιλου 4Τροχοι..... εχω σταματησει να αγοραζω 1+ χρονο...

αντικειμενικοτητα ε????? :lol


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 14:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Δεκ 2009, 14:47
Δημοσιεύσεις: 162
Τοποθεσία: Πατρα-Γιαννενα
Εικόνες: 0
το πρωτο τευχος που ειχα αγορασει ηταν το 19 πριν δυο χρονια...εχο καμποσα τευχη απο τοτε...θα το ψαξω και θα σας πω ποσες φορες ηταν γερμανικο στο εξωφυλλο ως κυριο θεμα...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 14:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:14
Δημοσιεύσεις: 5150
Τοποθεσία: Somewhere far beyond
Προσοπικα διαβαζω απο το 96 4Τ, και απο το 00 drive. Παντα τα θεωρουσα αντικειμενικα και λογικα αυτα που διαβαζα. Ετσι το 07 οδηγησα το golg GTI, (το 2.0 Τ), για το οποιο γραφαν τα καλητερα, και το εξημνουσανε ολοι. Ταυτοχρονα οδηγησα το Astra 1.6 T (180hp) το οποιο ηταν "μετριο" για τα περιοδικα, αλλα προσοπικα μου φανεικε δεκαετιες μπροστα απο το golf. Ξενερωσα τοσο πολυ που δεν ξαναπειρα κανενα περιοδικο αυτοκινητου, και δεν εμπιστευωμαι κανενα συγκριτικο τους.

_________________
Τα καλά πράγματα τα εκτιμάς όταν τα χάνεις...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 15:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Δεκ 2009, 14:47
Δημοσιεύσεις: 162
Τοποθεσία: Πατρα-Γιαννενα
Εικόνες: 0
Τευχη με εξωφυλλα γερμανικων αυτοκινητων autobild 20.Ford 26.Audi 27.Ford 28.Vw *25.Bmw 32.Vw 36.Bmw 38.Bmw 40.Mercedes 44.Vw 47.Vw 48.Vw 49.mercedes 53.Ford 54.Audi 55.Vw 56.Vw-Audi 57.Vw-Opel 59.Bmw 60.Audi 67.Bmw 68.Mercedes 69.Vw 70.Bmw-Porsche 71.Bmw 72.Renault (κατα εναν περιεργο τροπο) 74.Toyota(καλα παμε) 75.Vw(παλι ντου ο γερμανος) 77.Οpel 79.Porsche 81.Opel 89.Mercedes 90.Bmw 92.Bmw 93.Bmw 95.Seat-Skoda-Vw 96.Seat-Vw 98.Vw-Opel 101.Peugeot 102.Διαφορα 106.Mercedes-Bmw 109.Mercedes 111.Bmw 114.Alfa romeo giulietta 117.Vw και νεα μοντελα 120.Alfa romeo Αυτα τα ολιγα που βρηκα πιστευω να σας καλυψα καπως καποια ενδιαμεσα δε τα ανεφερα επειδη δε τα ειχα αγορασει...απο τα περιοδικα που βρηκα αντε το 1/4 να εχει εξωφυλλο αλλο αυτοκινητο εκτος απο γερμανικο...γενικως το autobild ειναι περιοδικο με πληρη καλυψη γερμανικων αυτοκινητων...παιρνεις να πουμε τρια τευχη συνεχομενα και σου παρουσιαζει το ιδιο αυτοκινητο Vw polo...να σαι καλα ρε Verde που μου υπενθιμησες να ξανα κοιταξω τα παλια μου περιοδικα...ορε πεταμα που εχει να πεσειιιιιι...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοδικα αυτοκινητων.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 23 Ιαν 2010, 15:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 23:34
Δημοσιεύσεις: 1065
haha.. εκει που σταματησα να παιρνω εγω το περιοδικο αρχισες εσυ βλεπω...

βασικα λιγη αντικειμενικότητα ΙΣΩΣ βρειτε σε περιοδικα εξω απο τον ομιλο των 4Τ. οπως το Drive, Car & Driver κτλ

τη μοναδικη αντικειμενικη παρουσιαση του C5 την ειχα δει σε ενα εκ των προαναφερθεντων.. θα ψαξω και θα σας πω..


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 19 [ 284 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Επόμενο



Συναφή θέματα

Διαβάστε γνωστά περιοδικά δωρεάν
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: SoCrazy
Απαντήσεις: 2
Αξιοπιστία κατασκευαστών αυτοκινήτων.
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: tripas
Απαντήσεις: 144
«Ατυχή» ονόματα αυτοκινήτων!!!
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Blanc
Απαντήσεις: 19
Πλυντηριο Αυτοκινητων
Δ. Συζήτηση: Περιποίηση Αυτοκινήτου
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 60
Δικά μας σχέδια αυτοκινήτων
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: linker
Απαντήσεις: 4
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια