Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 09:54 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Μάιος 2020, 18:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Ωραίες εξορμήσεις και πολύ θεραπευτικές μετά τα ζόρια της κλεισούρας που περάσαμε, πάντα τέτοια από δω και πέρα παίδες!
Αλλά κανονίστε αυτά να λέτε τώρα εσείς με τις C4 I και II, και να γεράσουν με τους ημιάκαμπτους μέχρι και τα εγγόνια μας... :P :D

nontaskatsaras έγραψε:
Γνωστη εταιρεία με ανοιχτό μπλε χρώμα. Ο συγκεκριμένος ιδιώτης που φέρει το σήμα της είναι στον Περισσό, πάνω απ' τις γραμμές.

Δηλαδή, ας πούμε, περνώντας από εκεί να θυμόμαστε ότι αυτό το όνομα καλύτερα να το προτιμάμε για να ταξιδεύουμε αεροπορικώς 10 km πάνω από τη γη παρά για να ταξιδεύουμε οδηγώντας στη γη; ;)

Στα δικά μας, σήμερα μπανάκι και λάμψαμε μετά από τόση γύρη Ρούμελης και σκόνη Αφρικής που μαζέψαμε, και αύριο πρωί-πρωί στο γιατρό με πρώτη σειρά ραντεβού για το service των 3 ετών! Μεγαλώνουμε όμορφα.

Εικόνα Εικόνα

:love

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Μάιος 2020, 19:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 647
@jalbanis όχι, δεν εννοώ την Aegean, είναι κάτω απ' τις γραμμές αυτή!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Μάιος 2020, 19:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
nontaskatsaras έγραψε:
@jalbanis όχι, δεν εννοώ την Aegean, είναι κάτω απ' τις γραμμές αυτή!

Έχεις δίκιο! Εσύ λες αυτή τη γαλάζια που είναι σχεδόν στο ίδιο ύψος με την Aegean στην απέναντι μεριά από τις γραμμές, έτσι;

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Μάιος 2020, 20:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Αυτό που είναι γωνιακό που συναντιούνται 3 δρόμοι. Σε λίγο θα βάλουμε και συντεταγμένες :P

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Μάιος 2020, 20:21 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
aiolos έγραψε:
Μπανάκι στο Σταυρό. Ωραίος. Εγώ θα έκανα και μια στάση για την παραδοσιακή βουτιά στο νησάκι του Καλαθά βέβαια. :P
Αιολε δυστυχώς ο Καλαθάς που πήγαμε σήμερα ήταν πολύ χάλια και ήταν λυπηρό.

Sent from my LG V40 using Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Μάιος 2020, 23:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 647
jalbanis έγραψε:
nontaskatsaras έγραψε:
@jalbanis όχι, δεν εννοώ την Aegean, είναι κάτω απ' τις γραμμές αυτή!

Έχεις δίκιο! Εσύ λες αυτή τη γαλάζια που είναι σχεδόν στο ίδιο ύψος με την Aegean στην απέναντι μεριά από τις γραμμές, έτσι;
Ω ναι, αυτόν τον γελοίο

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Μάιος 2020, 23:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 647
Bill30f έγραψε:
Αυτό που είναι γωνιακό που συναντιούνται 3 δρόμοι. Σε λίγο θα βάλουμε και συντεταγμένες :P
Στη διχάλα, σωστό!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Μάιος 2020, 15:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Lohias^ έγραψε:
aiolos έγραψε:
Μπανάκι στο Σταυρό. Ωραίος. Εγώ θα έκανα και μια στάση για την παραδοσιακή βουτιά στο νησάκι του Καλαθά βέβαια. :P
Αιολε δυστυχώς ο Καλαθάς που πήγαμε σήμερα ήταν πολύ χάλια και ήταν λυπηρό.

Sent from my LG V40 using Tapatalk


Βρώμικη παραλία εννοείς; Κρίμα, δεν την καθαρίζει καθόλου ο τύπος με τις ομπρέλες; Παλιά τον ήξερα αυτόν, ενας ξανθός είναι (αν είναι ακόμα ο ίδιος βέβαια).


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Μάιος 2020, 15:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 647
Ρήγμα στον κορμό του πεθεροξανθια σήμερα, για να συνεχίσει σε ωραίο μοτίβο το 2020.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Μάιος 2020, 20:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2223
Χτες αλλαγή φίλτρων αέρα και κλιματισμού και έλεγχος φρέον στο 4 .

Αύριο έχει σειρά για αρκετά πραγματάκια το 5

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Μάιος 2020, 20:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Φουλάρισμα το αυτόματο με 1.025 με Aegean D-Force Diesel από λαμπάκι. Είχε προηγηθεί οδήγηση με καθαριστικό Liqui Moly με σχεδόν άδειο ντεπόζιτο, να καθαρίσει το σύστημα.

Φουλάρισμα και το άσπρο με Avin Best Action Diesel. Είχε προηγηθεί και σ'αυτό ίδιο καθαριστικό.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 21 Μάιος 2020, 11:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Service των 3 ετών χθες Τετάρτη στην αντιπροσωπεία Λαμίας, με χιλιόμετρα 27526, η καραντίνα έκοψε ένα ρυθμό που θα έκλεινε το έτος αυτό με 10000+ χιλιόμετρα/έτος ακυρώνοντας 3 προγραμματισμένα ταξίδια Μάρτιο-Απρίλιο σε Πάτρα-Αθήνα μετά Θεσσαλονίκη και μετά πάλι Αθήνα συν τις συνηθισμένες εξορμήσεις στη Φθιώτιδα. Αλλά δεν έκανε μόνο αυτό, παρακάτω αναφέρω και τα πιο άσχημα...

Αλλάξαμε, λάδια και φίλτρο λαδιού, φίλτρο καυσίμου, φίλτρο αέρος και φίλτρο καμπίνας. Φίλτρα καυσίμου-αέρος-καμπίνας, που τα είχα αλλάξει και στο περσινό service, βάσει των χιλιομέτρων που είδαν δεν τα είχαν προγραμματίσει για αλλαγή, αλλά ζήτησα να αλλαχτούν γιατί όπως πάντα προσωπικά θεωρώ ότι το κόστος τους είναι μικρό σε σχέση με το τι αντιμετωπίζουμε με καύσιμα και δρόμους.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Συμπληρώσαμε και περίπου 1,5 λίτρο AdBlue, από την περίπου μισή συσκευασία που μου είχε περισσέψει από το περσινό, πράγμα που σημαίνει ότι η κατανάλωση AdBlue στα 1840 χιλιόμετρα που πέρασαν από την αλλαγή δοχείου είναι εκεί στο γνώριμο 0,07 Lt ανά 100 km, δηλαδή όλα βαίνουν καλώς μετά τον νταμπλά που φάγαμε τον Ιανουάριο.

Λάδια βάλαμε τα γνωστά της μαμάς και των προδιαγραφών της, Total Quartz Ineo First 0W-30 (με το περσινό περίσσευμα ήρθαν ακριβώς, αλλά πήρα κι ένα λίτρο να υπάρχει), και φίλτρα επίσης τα γνωστά του δικτύου της Citroen.

Έγιναν όλοι οι τακτικοί έλεγχοι παντού (τζόγοι ούτε δείγμα παρά το πολύ Χάλι Σαφάρι στα καλντερίμια Ζητουνίου!), καθαρίστηκαν τα φρένα (τα τακάκια ίσως να τα έχω μέχρι να πάρω νιου τεκνόλοτζι ηλεκτρικό ή κουρδιστό :P), μετρήθηκε η μπαταρία (στο 75% όπως ήταν το 2019, έχει πάρει από το 2018 διαζύγιο αυτή με το Stop&Start, κι εγώ με το ζήτημα αυτό), πριζώθηκε στο DiagBox που έδειξε τα πάντα όλα άψογα (πολύ αγάπη φτου να μη το ματιάσω) και έγινε (δωρεάν) χημικός καθαρισμός του κλιματισμού. Είχαν προγραμματίσει και δωρεάν πλύσιμο μέσα-έξω, αλλά το αφήσαμε, θα πάω άλλη μέρα από πρωί άνετα για να βγάλω και τα καλύμματα των καθισμάτων και να γίνει ένας καλός-καλός βιολογικός καθαρισμός.
Βγάλαμε και την κάρτα καυσαερίων, και αυτό ήταν για φέτος. Και του χρόνου, με υγεία και χωρίς καραντίνες μέχρι τότε... :guns

Κόστος 186,73 τα υλικά (όλα 12% έκπτωση) συν 65,31 η εργασία (10-30% έκπτωση στις επιμέρους) συν 10 η κάρτα, σύνολο 262,04 ευρώ.

Παρατήρησα με διάψευση της περσινής αισιοδοξίας:
Ότι θα χρειαστούμε καινούργια λάστιχα το αργότερο μέσα φθινοπώρου πριν αρχίσουν τα πιο χειμωνιάτικα καιρικά, και να προσέχω μέχρι τότε στα βρεγμένα, γιατί τα Crossclimate Plus σε 35 μήνες και 26664 χιλιόμετρα με πολλές μικρές διαδρομές εντός της πόλης δεν άντεξαν και τόσο καλά...

Εικόνα Εικόνα

Διασκεδάσαμε, εγώ τέλος πάντων γιατί η C4 δεν ξέρω πόσο:
Με την ιεροτελεστία μόλις πήγαμε το πρωί, άνοιγμα διάπλατα όλες οι πόρτες για κανά δεκάλεπτο και φσιτ-φσιτ-φσιτ απολυμαντικό παντού τριγύρω στη θέση οδήγησης, και με τις αλυσίδες να κλείνουν κάθε θέση service εντός συνεργείου. Σα να την άκουσα να λέει "καλύτερα του χρόνου να 'ρθει ο dr tsio για ένεση ή ο ambrozio με την αγιαστούρα για αφορισμό"...

Εικόνα Εικόνα

Δεν διασκεδάσαμε, καθόλου, ούτε εγώ ούτε η C4 που θα με κοιτάει και κάπως:
Με το εύρημα στο φίλτρο καυσίμου. Μύκητας... Που δεν είχαμε ποτέ, ούτε στο service του 2018, ούτε του 2019 με τα πιο λιγότερα χιλιόμετρα.
Είχαμε την καραντίνα όμως, που την περάσαμε με 4 διαδρομές "φόρτισης" στην πόλη και το 1/3 του ρεζερβουάρ άδειο, και αμέλησα να φουλάρω ενώ το σκεφτόμουνα. Υποθέτω ότι, κυρίως, θα είχαμε στο τελευταίο φουλάρισμα το Μάρτη και ντιζελάκι κάπως πιο (...) βιοενισχυμένο, ίσως και ενυδατωμένο από παλιοδεξαμενές, αντί για το υποτιθέμενο "κρυστάλλινο". Αυτό το πρατήριο στα νότια της πόλης, μπήκε στη black list.
Κι εμείς μπήκαμε στην πρίζα. Αύριο έχουμε εξόρμηση στη δυτική Φθιώτιδα και το ΣΚ στην ανατολική, αλλά σκέφτομαι τι να κάνω πριν εξορμήσουμε. Μόνο φουλάρισμα σήμερα με Crystal στην καρατσεκαρισμένη μου βόρεια Elin ή και πρόσθετο παρά τη μικρή ποσότητα καυσίμου που θα πάρει;

Εικόνα Εικόνα

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 21 Μάιος 2020, 11:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Πολλά χρήματα για ένα απλό ετήσιο σέρβις. Πετρελαίου και αέρος τα αλλάζω εγώ κάθε 40Κ. Αλλά τις γράφω σε λιγότερο από χρόνο και στα δύο αμάξια. Τη λογική σου παρ'όλα αυτά, τη θεωρώ σωστή.

Έπρεπε να είχε μπει οπωσδήποτε αντι-μυκητιακό στο ντεπόζιτο και γενικά πρέπει να μπαίνει, γιατί το αμάξι σου δεν γράφει καθόλου μα καθόλου χιλιόμετρα ετησίως. Δεν φταίει το πρατήριο, όπου και να βάλεις το ίδιο θα γίνει. Εγώ δεν βάζω καθόλου αντι-μυκητιακό καθώς ξοδεύω τουλάχιστον ντεπόζιτο και στα δυο τη βδομάδα.

Άποψή μου, αφήνεις 3 παύλες στο ντεπόζιτο, βάζεις 2πλη δόση αντι-μυκητιακού και οδηγείς μέχρι να φτάσεις λαμπάκι.
Ξαναβάζεις διπλή δόση αντι-μυκητιακού και γεμίζεις πετρέλαιο. Πιστεύω θα είσαι καλά και μελλοντικά προστατευμένος.

Για το CrossClimate, δεν περίμενα τίποτα περισσότερο. Πολύ λίγα χιλιόμετρα και όπως σε διαβάζω οδηγείς ήρεμα, χωρίς στροφιλίκια και κτλ.

Καλά χιλιόμετρα! Πάτα το γκάζι να ξεμπουκώσει... το χρειάζονται!!!!!!

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 21 Μάιος 2020, 13:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1128
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Λες δηλαδή να μη φουλάρω και να κάψω αυτό που έχει μέσα μέχρι να μείνουν περίπου 15 λίτρα και τότε ν' αρχίσω τη θεραπεία;

Τα χιλιόμετρα είναι λίγα ετησίως, αλλά περιλαμβάνουν και ταξίδια και εξορμήσεις σε καλό ποσοστό, και οδηγώ μεν πάντα ήρεμα αλλά όχι και τόσο αργά! Όπως είπα, στα δυο προηγούμενα το 2018 και το 2019 δεν είχα τέτοια ευρήματα, και στου 2019 είχα και λιγότερα χιλιόμετρα. Και στα τρία χρόνια έχω βάλει και δυό φορές αντιμυκητιακό, αλλά ναι, τώρα με την καραντίνα το αμέλησα χωρίς καν να φουλάρω και να έχει το λιγότερο δυνατό αέρα τουλάχιστον. Πιστεύω κάτι θα κονόμησα κι από το πρατήριο, τον πούλο προληπτικά...

Και τα χρήματα, 252 ευρώ γιατί η κάρτα είναι στάνταρ βαλτό κόλπο, δεν είναι και τόσο πολλά που λες, λόγω (και) της λογικής μου δεν είναι το απλούστερο ετήσιο της σειράς service (σε μισή ωρίτσα λάδια-φίλτρο-adblue-μιαψιλοματιά και δε-θέλω-φπα) και ασχολήθηκαν όπως έπρεπε με όλα δυο πολύ καλοί τεχνικοί. Ένα ογδοντάρι έχουν δε, σε κανονικές τιμές δικτύου, μόνο αγορά τα φίλτρα καυσίμου και αέρος.

Όσο για τα Crossclimate Plus, εγώ έχω δει-ακούσει καλά λόγια για τη διάρκεια, αλλά διαπιστώνω ότι με πολλές σύντομες διαδρομές μέσα στα στενά και στα ανηφοροκατηφόρια της Λαμίας δεν τα πάνε καλά. Από συμπεριφορά πάντως δεν έχω παράπονο, μέχρι τώρα, και από αποτελεσματικότητα επίσης με τις χιονοκουβέρτες ακόμη στη συσκευασία τους όπως τις αγόρασα.

Ευχαριστώ για τη συμβουλή και την ευχή, καλά χιλιόμετρα και για σένα! :thumb

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 21 Μάιος 2020, 19:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
jalbanis έγραψε:
Λες δηλαδή να μη φουλάρω και να κάψω αυτό που έχει μέσα μέχρι να μείνουν περίπου 15 λίτρα και τότε ν' αρχίσω τη θεραπεία;

Έτσι λέω, ότι υπάρχει με μεγάλη ποσότητα αντι-μυκητιακού, ψοφάει!

Προγραμμάτισε στο επόμενό σου σέρβις και βαλβολίνες με σωστές προδιαγραφές.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1916 από 2017 [ 30247 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 1913, 1914, 1915, 1916, 1917, 1918, 1919 ... 2017  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΟΡΓΝΑΚΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΣΕ CITROEN AX 1.1i
Δ. Συζήτηση: AX
Συγγραφέας: Nick_Mav
Απαντήσεις: 1
Προβλημα και αλλαγη σασμάν σε citroen xsara 1.4 8v
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: powerup
Απαντήσεις: 10
Δείκτης Αξιοπιστίας Citroen από Έρευνες Περιοδικών
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 129
lexia3 citroen c4
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: misigun
Απαντήσεις: 18
Citroen C1 2015 παρουσίαση
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C1
Συγγραφέας: gmavro
Απαντήσεις: 23
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: monster και 16 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ