Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 18:18 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Νοέμ 2019, 20:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Στο C4, βάλαμε τα χειμερινά ελαστικά (Michelin Alpin A5), με τις σιδερένιες ζάντες, απενεργοποιήθηκε το σύστημα μέτρησης χαμηλής πίεσης ελαστικών και πλύθηκε εντατικά μέσω-έξω με απομυκητιάσεις, αντιβακτηριδιακά spray, εξωτερικά 3πλα κεριά, αδιαβροχοποίηση και προστασία χρώματος.

Είδαμε ότι χρειάζεται τακάκια, και αφού πλησιάζει τα 116Κ, στα 120Κ θα κάνει μεγάλο σέρβις με σετ χρονισμού και κτλ., και θα αλλαχθούν όλα εκεί.

Τα Hankook, μετά από ~35Κ, το πέλμα εμπρός έχει φτάσει στο τέρμα και πίσω, έχει ακόμα λίγο. Εάν γίνει μπρος-πίσω, ζήτημα να βγάλουν άλλα 5Κ.
Επομένως, του χρόνου, επειδή οι διασυνδέσεις μου έχουν φτάσει σε άλλο επίπεδο στη γείτονα χώρα, ή θα μπει Vredestein Sportrack 5 (~200Ε περασμένο με ευθυγράμμιση) ή Bridgestone T005 (~220Ε, το ίδιο).

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 08 Νοέμ 2019, 21:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
bakevang έγραψε:
Στο C4, βάλαμε τα χειμερινά ελαστικά (Michelin Alpin A5), με τις σιδερένιες ζάντες, απενεργοποιήθηκε το σύστημα μέτρησης χαμηλής πίεσης ελαστικών και πλύθηκε εντατικά μέσω-έξω με απομυκητιάσεις, αντιβακτηριδιακά spray, εξωτερικά 3πλα κεριά, αδιαβροχοποίηση και προστασία χρώματος.

Είδαμε ότι χρειάζεται τακάκια, και αφού πλησιάζει τα 116Κ, στα 120Κ θα κάνει μεγάλο σέρβις με σετ χρονισμού και κτλ., και θα αλλαχθούν όλα εκεί.

Τα Hankook, μετά από ~35Κ, το πέλμα εμπρός έχει φτάσει στο τέρμα και πίσω, έχει ακόμα λίγο. Εάν γίνει μπρος-πίσω, ζήτημα να βγάλουν άλλα 5Κ.
Επομένως, του χρόνου, επειδή οι διασυνδέσεις μου έχουν φτάσει σε άλλο επίπεδο στη γείτονα χώρα, ή θα μπει Vredestein Sportrack 5 (~200Ε περασμένο με ευθυγράμμιση) ή Bridgestone T005 (~220Ε, το ίδιο).
:clap :clap
Βαγγελάκο αν δεν βάλεις τα γνήσια τακάκια έχω τον κωδικό για τα εξαιρετικά ebc greenstuff που παρήγγειλα για το δικό μου απευθείας απο τον κεντρικό εισαγωγέα Ελλάδος.
0 θόρυβος, άμεσο δάγκωμα και σχεδόν μηδενική μαυρίλα στην ζάντα!Τα βάζω χρόνια οπότε στα συνιστώ ανεπιφύλακτα :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 09 Νοέμ 2019, 22:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
Σωστός!!!Μια χαρά το sportrack!!Τα φοράω τώρα, άψογα!200€;;;;;;τι διάσταση;;;

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 10 Νοέμ 2019, 00:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Azan Gorde έγραψε:
:clap :clap
Βαγγελάκο αν δεν βάλεις τα γνήσια τακάκια έχω τον κωδικό για τα εξαιρετικά ebc greenstuff που παρήγγειλα για το δικό μου απευθείας απο τον κεντρικό εισαγωγέα Ελλάδος.
0 θόρυβος, άμεσο δάγκωμα και σχεδόν μηδενική μαυρίλα στην ζάντα!Τα βάζω χρόνια οπότε στα συνιστώ ανεπιφύλακτα :thumb

Σ'ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη μου! Θα το συζητήσουμε να μου πεις την άποψή σου και πληροφορίες. Γιατί με τα 80Ε που κάνουν τα γνήσια, το πακετάκι για το C4, είναι σαν να ράβω κουστούμι Armani...


GeoC4Madness έγραψε:
Σωστός!!!Μια χαρά το sportrack!!Τα φοράω τώρα, άψογα!200€;;;;;;τι διάσταση;;;

Πες μου σε παρακαλώ εντυπώσεις φίλτατε, διότι το σκέφτομαι έντονα για του χρόνου το καλοκαίρι! 205/55/16 91V XL.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 10 Νοέμ 2019, 18:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
bakevang έγραψε:
Azan Gorde έγραψε:
:clap :clap
Βαγγελάκο αν δεν βάλεις τα γνήσια τακάκια έχω τον κωδικό για τα εξαιρετικά ebc greenstuff που παρήγγειλα για το δικό μου απευθείας απο τον κεντρικό εισαγωγέα Ελλάδος.
0 θόρυβος, άμεσο δάγκωμα και σχεδόν μηδενική μαυρίλα στην ζάντα!Τα βάζω χρόνια οπότε στα συνιστώ ανεπιφύλακτα :thumb

Σ'ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη μου! Θα το συζητήσουμε να μου πεις την άποψή σου και πληροφορίες. Γιατί με τα 80Ε που κάνουν τα γνήσια, το πακετάκι για το C4, είναι σαν να ράβω κουστούμι Armani...


GeoC4Madness έγραψε:
Σωστός!!!Μια χαρά το sportrack!!Τα φοράω τώρα, άψογα!200€;;;;;;τι διάσταση;;;

Πες μου σε παρακαλώ εντυπώσεις φίλτατε, διότι το σκέφτομαι έντονα για του χρόνου το καλοκαίρι! 205/55/16 91V XL.
τα φόρεσα εγώ στο κλιο μου 2 φορές κι όλας!!!Εξαιρετκό λάστιχο,άνετο σαν τα michelin αλλά με λίγο πιο σκληρό πλαινο. Αθόρυβα, ταξιδιάρικα με εξαιρετικό κράτημα στον βρεγμένο. Μου βγάλανε πάνω απο 50.000 χλμ απο ότι θυμάμαι :thumb

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Νοέμ 2019, 23:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
Επισκευή μπουτόν φωτισμού σε berlingo mk1.. χωρίς επαναφορά, βρωμιά, οξείδωση στις επαφές, σκουριά, σπασμένα ελατήρια, και μη χειρότερα δηλαδή :D Εγιναν τα απαραίτητα και δουλεύουν ρολόι! :)
Εικόνα Εικόνα

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 15 Νοέμ 2019, 00:09 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Σε υπηρεσιακό?

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 15 Νοέμ 2019, 16:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
NEKTARIOS C5 έγραψε:
Σε υπηρεσιακό?

Κάνε το καλό και ρίχτο στο γιαλό λέει η παροιμία Νέκταρ :P
Μ'αυτά τα αμάξια έχω φάει ψωμί και αλάτι, δε μπορώ να τα βλέπω παρατημένα :love

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 15 Νοέμ 2019, 18:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
Εμεις δουλεύαμε με Σεβρολέτες του 59-60...

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 15 Νοέμ 2019, 23:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
παραγγελεια ιμαντες μεσα εξω για ξανθια 1600 και 2 πλευρικα φλασακια εξαγωγη προφυλακτηρα εμπρος μετα απο τρακαρισμα βγαλσιμο τα 2 εμπρος φαναρια επισκευη στο ενα η μια βαση....στο παρελθον ειχε αγορασθει προφυκατηρας εμπροσθιος...σημερα πηγε στιο βαφεα τεταρτη θα μονταρισθει επανω...επισης μεσα στην εβδομαδα στεγανοποιηση τρομπας υψηλης (παραλληλα με τους ιμαντες) τοποθετηση εργοστασιακου radiocd αλλαγη 2 σκιαδα εμπρος εξαερωση πισω φρενων και γενικα υδραυλικου κυκλωματος μεσα στην εβδομαδα και ολα αυτα μεχρι την πεμπτη....
Δεν ειναι για το δικο μου ειναι ενος πολυ καλου φιλου την πεμτπη να μαστε καλα θα το εχει στα χερια του ξανα....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 16 Νοέμ 2019, 16:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
Είσαι αρχηγός Μανόλη!!! :clap :clap :clap

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 16 Νοέμ 2019, 18:42 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Γειά σου Μανώλη μερακλη!

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Νοέμ 2019, 13:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Νωρίς χθες το απόγευμα, απόφαση στο τσακ-μπαμ με τον αδερφό μου για χαλαρωτική απόδραση στη δυτική Φθιώτιδα, στη Μεσαία Κάψη, να ξεσκάσουμε κι εμείς και η C4 που έσκασε η καημένη τελευταία με τα περισσότερα χιλιόμετρα "ταξιτζίδικα" μέσα στην πόλη.

Σχήμα λόγου παμπάλαιο το "ξεχνάς το βενζινάδικο", αλλά μέσα στη βιασύνη της τελευταίας στιγμής και του deadline να έχουμε επιστρέψει το αργότερο 19:30, κατάφερα ο αθεόφοβος και το έκανα πράξη. Με το που βγαίνουμε από Λαμία, πέφτει ο δείκτης στην προτελευταία γραμμή, στην πρώτη οπτική επισήμανση με τη διακεκομμένη ότι πάμε για ρεζέρβα καυσίμου, στα 10 λίτρα διαθέσιμα δηλαδή.
Πρώτη λύση, να γυρίσω πίσω για καύσιμο. Με τίποτα, γιατί τα πρατήριά "μου" είναι σε όλες τις άλλες άκρες της πόλης εκτός από αυτή που βγήκαμε και ο χρόνος μας ίσα-ίσα. Δεύτερη λύση, να βάλω κάπου στη διαδρομή. Κι αυτή με τίποτα, δεν έχω εμπιστοσύνη στα πρατήρια επί και πέριξ της διαδρομής. Τρίτη λύση, να πάω και να γυρίσω σε ρυθμό ...WLTP και βγάλε. Με στόχο να μη μπω στη ρεζέρβα των 6 λίτρων, για να μη το ρισκάρω ούτε με τα πιθανά συν-πλην του δείκτη ούτε με οτιδήποτε θα παραμονεύει στο ρεζερβουάρ κατάλοιπο από τα θεσπέσια ελληνικά diesel.

Με τη λογική ότι ξεκίνησα με κάτι ψιλά πάνω από 10 λίτρα στο ρεζερβουάρ, και ότι η διαδρομή (μέσα από χωριά διαδοχικά, με δρόμο κυρίως του '60, με διάφορα ζωντανά να καραδοκούν τριγύρω, συν την επιστροφή νυχτερινή) δεν είναι για πολλά-πολλά, τσάλεντζ αξέπτεντ που λέμε στο χωριό, διάλεξα την τρίτη λύση.
Κρουιζ 80-90 km/h στα ανοιχτά κομμάτια και στον (ημι...)αυτοκινητόδρομο της παράκαμψης Μακρακώμης ακόμη, πολύ ήπιο χέρι-πόδι στα κλειστά κομμάτια, όμορφα-όμορφα (όπως πάντα άλλωστε) μέσα στα χωριά, και απέκτησε επιπλέον νόημα το κυριακάτικο ξέσκασμα. Κατάφερα σε 100+ χιλιόμετρα πήγαινε-έλα, να προσπεράσω μόνο μια νταλίκα ένα τρακτέρ και δυο αγροτικά που τους είχαν γυρίσει οι σούστες ανάποδα από το φορτίο. Τέτοιο κατόρθωμα, πρώτη φορά στη διαδρομή αυτή, πρέπει να με σχολίασαν απορημένες και οι πέτρες που με ξέρουν πια... :D

Το χάρηκα πάντως αυτό το "παιχνίδι", αλλά δεν πρόκειται βεβαίως να το ξανακάνω με τον δείκτη καυσίμου τόσο χαμηλά. Πρώτη και τελευταία που "ξεχνώ το βενζινάδικο", δεν είναι να παίζουμε με αντλία καυσίμου κλπ...

Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Τελικά τον πετύχαμε το στόχο με τη Γαλλίδα. Καταναλώσαμε σύμφωνα με την εφαρμογή MyCitroen, ανεβαίνοντας 2,3 λίτρα (4,6 L/100Km) και κατεβαίνοντας 1,7 λίτρα (3,2 L/100Km), κατανάλωση πήγαινε-έλα 3,86 L/100Km. Συν ...ένα τραπέζι εξαίσια εδέσματα στο ενδιάμεσο καθισιό, το οποίο ομολογουμένως ήταν εξαιρετική επίδοση με αναγωγή στα 100 χιλιόμετρα, σύμφωνα με την εφαρμογή MyLemargien... :P
Γυρίσαμε και πήγαμε κατευθείαν για φουλάρισμα με Elin Diesel Crystal, υπολογίζοντας να βάλω το πολύ 54 λίτρα αφού ο δείκτης παρέμενε κολλημένος στην προτελευταία γραμμή και ένδειξη πολύ χαμηλής στάθμης δεν άναψε, πράγμα που επαληθεύτηκε γράφοντας 53 λίτρα ακριβώς. Εξαιρετική η συγκεκριμένη Elin όσες φορές έχω βάλει εκεί, και στην ποιότητα καυσίμου αλλά και στην ποσότητα που ότι περιμένω αυτό βάζω!

Εικόνα Εικόνα

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Νοέμ 2019, 19:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
:clap :clap

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Tι κάνατε στο Citroen σας σήμερα?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Νοέμ 2019, 15:21 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Έγινε ζυγοστάθμιση μιας και είχα μια υπόνοια
γιατί ακολουθεί ταξίδι στο Καρπενήσι και θα είναι κουραστικό αν τρέμει.Εικόνα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1890 από 2017 [ 30247 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 1887, 1888, 1889, 1890, 1891, 1892, 1893 ... 2017  Επόμενο



Συναφή θέματα

Νέα Τηλεοπτική Διαφήμιση Citroen C1 – από 9.615€ με απόσυρση
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 0
Τεστ: "CITROEN BX 1.6 GTI"
Δ. Συζήτηση: BX
Συγγραφέας: citbx1989
Απαντήσεις: 39
Μίζα αδράνεια στο γύρισμα του διακόπτη Citroen C5 diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: Nikos4563
Απαντήσεις: 35
citroen BX 4TC
Δ. Συζήτηση: BX
Συγγραφέας: Someone
Απαντήσεις: 39
νέες "περιπέτειες" λόγο άσχετου μάστορα Citroen Xsara 1600
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Salvatore_
Απαντήσεις: 32
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια