Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 16 Απρ 2024, 11:36 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Σεπ 2021, 08:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1760
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Ευχαριστώ όλους παίδες, για την ώρα φαίνεται να τα πηγαίνουμε άψογα, ΚΤΕΟ προφανώς άνετα, ζήτησε μπρος-πίσω τακάκια με -σχετικά ως BMW- λογικό κόστος σε εξουσιοδοτημένο.

Για τα καθίσματα (ειδικά) και οροφή μου φάνηκε λίγο περίεργο, τη στιγμή π.χ. που φοράει Harman-Kardon. Εγώ προσωπικά δεν θα το σκεφτόμουν καν να μην βάλω ένα από τα δύο για να βάλω το H-K, απλά θα έβαζα το μεσαίο BMW Hi-Fi. Ωραία και καλά τα 19 ηχεία και τα 500W του Η-Κ, αλλά αυτό μπαίνει και μετά, ενώ π.χ. η οροφή όχι. Εγώ θα έκανα τράμπα οροφή με το Η-Κ και θα άφηνα το απλό δέρμα για να βάλω τα ηλ.καθίσματα. Το ότι επίσης τα ηλεκτρικά δεν "κουμπώνουν" αυτόματα με σαλόνι Μ και πακέτο δέρματος είναι επίσης περίεργο, αλλά το κάνουν όλοι οι γερμανοί, οπότε το θεωρούμε normal.

Όσο για τη Τζια, υπάρχουν σημεία που απλά δεν πάει normal αυτοκίνητο, τουλάχιστον όχι χωρίς κάποια ζημιά ή να κολλήσει. Το Σπαθί είναι -σχετικά- καλός χωματόδρομος, αντίστοιχος με Συκαμιά, αν πας Βρόσκοπο, Ψαθί ή Καλυδονύχι, θα δεις γιατί χρειάζεται ψηλό -και ιδανικά 4x4- όχημα. Αν και ο Βρόσκοπος μάλλον θα βελτιωθεί πολύ, τώρα που φτιάχνουν το ξενοδοχείο, έχουν ήδη στρώσει μερικά κομμάτια με άσφαλτο. Βέβαια να σημειώσω ότι στις περισσότερες παραλίες ερχόταν και η αδελφή μου με το C3, λίγη προσοχή ήθελε μόνο ;)

Ρε νονέ άσε με λίγο να αγιάσω, μην με πριζώνεις και εσύ, θα με σκοτώσει και μετά θα με χωρίσει η γυναίκα μου :laugh

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Σεπ 2021, 08:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2220
Καλοτάξιδο να είναι :clap

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 14 Σεπ 2021, 10:24 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
The Ace έγραψε:
Όσο για τη Τζια, υπάρχουν σημεία που απλά δεν πάει normal αυτοκίνητο, τουλάχιστον όχι χωρίς κάποια ζημιά ή να κολλήσει. Το Σπαθί είναι -σχετικά- καλός χωματόδρομος, αντίστοιχος με Συκαμιά, αν πας Βρόσκοπο, Ψαθί ή Καλυδονύχι, θα δεις γιατί χρειάζεται ψηλό -και ιδανικά 4x4- όχημα. Αν και ο Βρόσκοπος μάλλον θα βελτιωθεί πολύ, τώρα που φτιάχνουν το ξενοδοχείο, έχουν ήδη στρώσει μερικά κομμάτια με άσφαλτο. Βέβαια να σημειώσω ότι στις περισσότερες παραλίες ερχόταν και η αδελφή μου με το C3, λίγη προσοχή ήθελε μόνο ;)

Κατεβηκα και Ψαθι (το πιο ζορικο θεωρω) και Καλυδονυχι χωρις κανενα πρόβλημα και χωρις να βρω ποτε κατω. Με προσοχή όπως λες χωρις να καψεις φρενα ουτε να τα νιώθεις όλα στη κρεμαγιερα :shy Στο Σπαθι έμενα στη πλαγια πανω(!) όχι στο συγκροτημα στη παραλια.. καμια σχεση το τελευταιο κομματι (700m) με τα 5.5km από την ασφαλτο μεχρι τη παραλια στο Σπαθι. Το χωματοδρομο επισης που παει απο Σπαθι προς Καλυδονυχι-Ψιλη Αμμο και βγαινει και αυτος στην ασφαλτο τον εκανα επισης. Και σκεψου να ειχα παρει και το υδρο, ειχες τη c5 εκει ξερεις.. και εχω αλλαξει και housing θερμοστατη προληπτικα στις 220.000km εγω :D

The Ace έγραψε:
Ρε νονέ άσε με λίγο να αγιάσω, μην με πριζώνεις και εσύ, θα με σκοτώσει και μετά θα με χωρίσει η γυναίκα μου :laugh

:laugh :laugh :laugh

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Σεπ 2021, 16:14 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Ιδιο σχεδόν αυτοκινητο, ιδιες (ιδανικες) συνθήκες, ιδιες πιεσεις ελαστικων, ιδιος (επιβάλλεται να είναι) οδηγος. Πισω ημιάκαμπτος απέναντι σε πισω πολλαπλων συνδεσμων.

https://www.drive.gr/test-drives/dokimi ... i-alitheia

Προσωπικα δε κολλαω τοσο στην τυπολογια οσο στο τι ''λαμβανεις'' απο κάθε πισω αναρτησης. Όπως και να το κανεις βεβαια, μια ανεξαρτητη πισω αναρτηση ανα μερια είναι μια ανεξαρτητη πισω αναρτηση...

Προσωπικα (επισης) δεν μου αρκει αυτό το τεστ. Οι ελεγχομενες, απολυτως ιδανικες συνθήκες, δεν είναι ρεαλιστικες κι αυτό γιατι μια καλη από το εργοστασιο και καλα συντηρημενη αναρτηση (μια multilink με τελειωμένους συνδέσμους είναι απλα κακη αναρτηση και εμπειρια) θα την χρειαστείς σε καποιο σημειο του ελληνικου οδικου δικτυου με μετρια ασφαλτο και μια ανωμαλια. Και εκει θα δεις τι ψαρια πιανει...
Η διαφορα παντως παροτι μικρη είναι εμφανης και κυριως εχει να κανει σε επιπεδο οδηγικης ευχαρίστησης και αυτό είναι επισης σημαντικο. Για πιουριστες θα μου πειτε σε μια εποχη που θ αρχισει να μετραει η τιμη της κιλοβατορας συνηθως? Ας είναι...

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Σεπ 2021, 00:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 646
Ξέρεις τι γίνεται όμως; Πρέπει να σταματήσει κ όλη αυτή η φιλοσοφία περί pure και να δούμε το ζήτημα της ασφάλειας για τη μία φορά που θα τη χρειαστείς. Έχεις δει πως οδηγώ, μπάρμπας είμαι. Κι όμως είναι τέτοια η κατάσταση που έχει τύχει να πω "αν δεν είχα την xantia τώρα, αυτός ο ελιγμός δεν έβγαινε". Δηλαδή οκ, θα πάμε στα τάμπλετ με ροδες (που εγώ προσωπικά δεν ξεγραφω το υδρογόνο, δεν είναι χαζοί ούτε οι χονταίοι ούτε οι τογιοταιοι που ρίχνουν κ εκεί λεφτά, ούτε η Πόρσε που ετοιμάζει κίνηση). Και μετά τι; Θα επαναφέρουμε φύλλα σούστας στο τέλος κ θα λέμε ότι έχουν βελτιωθεί οι δρόμοι κ δε χρειάζονται αναρτήσεις της προκοπής, και όποιος κινείται στα στενά να πάρει Xiaomi πατίνι;

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Σεπ 2021, 07:13 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Συμφωνώ απολύτως με τον Νώντα. Δυστυχώς επιβλήθησαν φθηνές αναρτήσεις λογω κόστους και χωροταξίας ειδικά στα μικρά-μικρομεσαία. Υπάρχουν βέβαια ακομα οδηγοκεντρικές φίρμες που βάζουν πολλαπλούς και στα μικρομεσαία τους, απλά πληρώνεις κάτι παραπάνω...Λάτρης των παλιών υδροπνευματικών και των ανεξάρτητων αναρτήσεων αναγκάστηκα να συμβιβαστώ με τους ημιάκαμπτους...Κάνουν τη δουλειά τους αλλά πάντα κάποια στιγμή θα σε εκνευρίσουν με ενα χτυπημα, μια πλαγια μετατοπιση επανω σε στροφή αν εχει λακουβες...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Σεπ 2021, 08:28 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Βρε εγω μαζι σας, αλλα λεω ακομα και σε επιπεδο οδηγικης ευχαριστησης να το δουμε.. :thumb

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Σεπ 2021, 08:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1760
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Όπως έχω πει πολλές φορές, αγοράζω πάντα με πρώτο και βασικό κριτήριο το πόσο driver's car είναι το κάθε όχημα, και με έχουν κοροϊδέψει πολλοί (και εδώ μέσα :P ). Θυμάμαι τους "τσακωμούς" που έχω κάνει επειδή το Kuga είναι driver's car και γι'αυτό το πήρα. Τεςπα, έχοντας οδηγήσει δεκάδες αυτοκίνητα, θεωρώ ότι τη διαφορά μεταξύ ημιάκαμπτου και πολλαπλών την καταλαβαίνεις πανεύκολα, αν είσαι τέτοιου είδους οδηγός. Οι διαφορές στην άνεση είναι επίσης εύκολα αντιληπτές από τον οποιονδήποτε, αρκεί να περάσεις από 4-5 συγκεκριμένες ανωμαλίες στο δρόμο.

Νομίζω ότι το συμπέρασμα του άρθρου είναι λάθος, ή μάλλον είναι γραμμένο λάθος. Δηλαδή δεν είναι ότι δεν υπάρχουν διαφορές, αλλά ότι αυτές οι διαφορές δεν μπορούν να γίνουν αντιληπτές από την συντριπτική πλειοψηφία των οδηγών-αγοραστών. Και αυτό το καταλαβαίνουμε εύκολα, είναι σχεδόν αυταπόδεικτο.

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 22 Σεπ 2021, 08:58 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Το ζουμι ειναι στη τελευταια σου προταση με την οποια συμφωνω απολυτα. Σε συνδυασμο με το γεγονος οτι τετοια αρθρα εμπιπτουν και στο ''σπρωξιμο'' του κοινου προς μια γενικοτερη νοοτροπια ''κοιτα ποσο καιει, ποσες οθονες εχει και ξεχνα και αυτα που ηθελες-ξερεις''...

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 30 Σεπ 2021, 21:41 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
https://www.youtube.com/watch?v=8K2KkCTVrgs

Παρακολουθώ αρκετά τον Στέφου και τον βρισκω αρκετά καλό και σοβαρο. Ομως τέτοια αδιαφορια για τα γαλλικά...Κολλημένος στις απαντησεις του με Skoda, VW, Toyota κλπ... Ηθελα να ηξερα εμας που μας αρεσουν τα γαλλικά, τοσο βλαμμένοι είμαστε? Μονο εμεις κοιτάμε το design, την ανεση, τα ομορφα σαλονια στο αυτοκινητο? Ολοι πια κολλημένοι με την αξιοπιστια....μη τυχον και χαλάσει κάτι...
Παρά τα οποια προβλήματα και την προσωπικη μου γκρινια για ημιάκαμπτους κλπ δεν μετανιώνω για τις επιλογές μου που παντα γινονται με βαση το προσωπικο μου γουστο και την αισθητική μου. Δηλαδή τι να μου πει το Kamiq, απεναντι σε ενα 2008 η μια C4?...Ισως ο πολυς κοσμος ψαχνει απλά για απλά τετράτροχα καθημερινης μετακινησης...Υπάρχουμε και εμεις οι λιγοι πειραγμένοι που επιλέγουμε με το συναισθημα...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 30 Σεπ 2021, 22:17 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Ηθελα να ηξερα εμας που μας αρεσουν τα γαλλικά, τοσο βλαμμένοι είμαστε? Μονο εμεις κοιτάμε το design, την ανεση, τα ομορφα σαλονια στο αυτοκινητο? Ολοι πια κολλημένοι με την αξιοπιστια....μη τυχον και χαλάσει κάτι...


Να θυμίσω κάπου εδώ στην αγαπητή κοινότητα κάποιες δημοσιεύσεις του κυρίου παραπάνω για το peugeot 308 cc και την παρολίγον ακύρωση παραγγελίας του νέου 208...

Μου έχουν πει σε τέτοιες περιπτώσεις απλά να λέω "ναιιιι ναιιι ναιιιι.."

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Οκτ 2021, 07:28 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Mε πληγώνεις...γιατι δεν με διαβάζεις προσεκτικά...και παντα βιάζεσαι να με κρινεις...Το οτι το 308cc εβγαλε χαζα προβληματα χωρις να χρησιμοποιειται δεν εχει να κάνει απο το αν μου αρεσει η οχι, που μου αρεσει πολύ! Ακυρωση της παραγγελίας θα εκανε ο γαμπρος μου , οχι εγώ. Εγω απλά τους εδωσα μια συμβουλη. Εγω δεν θα ακυρωνα τιποτα γιατι ειμαι φανατικος γαλλόφιλος. Το ειπα επειδη ο άλλος ειναι κρυφοβαγγίτης , για να μην με πρηζει...Εγω παρα τα οσα εχω πει, δηλωνω γαλλόφιλος μεχρι να σβήσει ο ηλιος. :D :)

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Οκτ 2021, 08:55 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Αυτο ειναι Νικο ναι... απλα ξυπνησα χθες και μου δημιουργηθηκε η εντυπωση οτι αλλαζεις γνωμη αναλογα τον καιρο :D

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Οκτ 2021, 08:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 646
Άμα είναι κρυφοvag άστον να πάει στην ευχή του Μεγάλου, να δει τη γλύκα..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Γενικές αυτοκινητιστικές συζητήσεις.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 01 Οκτ 2021, 09:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2220
Νίκο τι είπε αυτός στο βίντεο ?

Προφανώς δεν πρόκειται να δω 50 λεπτά βίντεο , αλλά και γενικά έχω έτσι και αλλιώς διαμορφωμένες απόψεις για τα θέματα αυτά , οπότε δεν έχουν να μου πουν κάτι .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 766 από 780 [ 11690 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769 ... 780  Επόμενο



Συναφή θέματα

Γενικές συζητήσεις γύρω απο τον Κ.Ο.Κ
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: GS75
Απαντήσεις: 40
Γενικές Απορίες
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 924
''γενικες'' ερωτησεις!
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C2
Συγγραφέας: c2vtsssss
Απαντήσεις: 102
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ