Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 23:25 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 16 Απρ 2012, 09:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 06 Δεκ 2011, 18:04
Δημοσιεύσεις: 136
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
Εικόνες: 3
Απο το 1979 ως το 2001 σε ένα Peugeot 305 GS ζaντομένο με κασετόφωνο 8track και τις κασσέτες στίβα στο ντουλαπάκι του συνοδηγού.Διστυχώς το 2001 πήγε άδικα όταν καρφώθικε πίσω του ένα αγροτικό Toyota,κρίμα....και μετά ηρθε ο Ιταλός Fiat brava 1.2....τράτζικ!!!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 07 Ιούλ 2012, 01:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 04 Δεκ 2011, 21:55
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
μικρός, μέχρι 9 ή 10 χρόνων, σε ένα φιατ 124. Καταπληκτικό αυτοκίνητο, θυμάμαι την τεράστια καθισματάρα πίσω (σαν καναπές τριθέσιος ήταν), την τεράστια επίσης (οκ, μικρός ήμουν, όλα μεγάλα μου φαινόταν) εταζέρα κάτω από το πίσω τζάμι, πάνω στην οποία ξάπλωνα και χάζευα τα αυτοκίνητα πίσω μας σε αμέτρητα ταξίδια), και την κόρνα που είχε μελωδία. Ακολούθησε ένα opel ascona κάπου το84 ή 85, καλό αμάξι αλλά άχρωμο-άοσμο που λένε, σαν να μην υπήρξε ποτέ. Μετά, κοντά 20 ήμουν, ένα xantia 1.8, απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 07 Ιούλ 2012, 04:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 22:31
Δημοσιεύσεις: 7777
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Εικόνες: 3
Ας συμπληρώσω κι εγώ το αρχικό μου ποστ... :D Πέρα από την ΖΧ μεγάλωσα και στο Zastava 1100 του παππού και στην Delta 1.6Τ Mk1 του πατέρα... Μεγάλες αγάπες και τα 2... Το μεν γιατί ήταν σκυλί και το λάτρευα και το δε γιατί ήταν η 1η φορά που έκανα το συμπλέκτης/γκάζι/ξεκίνημα σε αυτοκίνητο.... :love Και όχι μόνο! (αν και προφανώς όχι από μένα...) Επίσης και σε ένα Datsun (τα τελευταία που έβγαιναν ως Datsun Pick up δλδ...)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 07 Ιούλ 2012, 15:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 03 Απρ 2012, 23:07
Δημοσιεύσεις: 558
Τοποθεσία: Σέρρες (πλέον)
Εικόνες: 2
Με θυμάμαι μικρό σε ένα θαλασσί Peugeot 104 και σε μια Ascona C (όπου κι έμαθα να οδηγάω).

Η ZX ήρθε στα 14-15 μου, οπότε είχα μεγαλώσει ήδη! :D

_________________
Κάπου, κάποια στιγμή έγινε ένα μικροοοοούλι λάθος... Αλλαξοπιστήσαμε!

Citroen Xsara II 1.4 - Toyota Corolla EE90 1.3 12V H/B -Mazda 323F 1.6 16V


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 07 Ιούλ 2012, 16:56 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Οι νεοι του club διαβαστε αν εχετε διαθεση απο την αρχη το θεμα.. Ειναι ισως απο τ απολαυστικοτερα στο club μας.. Σκαλιστε λιγο και θα βρειτε και αλλα πολυ ενδιαφεροντα θεματα στην ενοτητα.. :thumb

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 07 Ιούλ 2012, 17:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 09 Απρ 2012, 14:23
Δημοσιεύσεις: 267
Chrysler sunbeam 1250. Του 1973. Εκεί ανδρώθηκε εκεί έμαθα να οδηγώ εκεί όλα . Μετά απο 25 χρόνια το έδωσε ο father.


Nikos
Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
C3 1.4 hdi 70hp attraction


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 12 Οκτ 2012, 19:50 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
Με αφορμή μια φωτό που ανέβασε ο aiolos στην ενότητα carspotting θυμήθηκα τα παιδικά μου χρόνια... και τα αυτοκίνητα που ....έζησαν τις οδηγικές μου ανησυχίες...

Εικόνα

Fiat 127 amico 1100 ...... το αυτοκίνητο που άντεξε την πιό βάναυση συμπεριφορά απο τα 15 μου... μέχρι που ο πατέρας μου το πούλησε και το απάλλαξε απο τα βασανιστήριά μου (μόνιμα σπιναρίσματα...χειρόφρενα... παντηλίκια... ανάποδα.... άλματα σε χωματόδρομους....και πρωτοδευτέρες!)

Εικόνα

Mazda 626 GLX ...... για πολύ κυριλέ καταστάσεις το '85 που το πήραμε... a/c , όλα ηλεκτρικά και μελωδίες για το κάθε τί... πόρτες, φώτα....κλπ.
....αυτό δέν το κακομεταχειριζόμουν... μόνο το τελίκιαζα... :thumb

Τα πρώτα μου μαθήματα και πορείες -μόλις που κατάφερνα να ξεντωθώ να φτάσω τα πεντάλ-, ήταν με φορτηγάκι mazda 1200 pickup... εκείνο δέν δεινοπάθησε πουθενά...γιατί ήμουν πάντα υπο την επίβλεψη του μπαμπά συνοδηγού... :laugh

Εικόνα

Επίσης δέν πρόλαβα να νιώσω μιά τρομερή πισωκούνα της εποχής που είχε π πατέρας μου όταν γεννήθηκα... πρόλαβα μόνο να το μαρσάρω μερικές φορές όταν κοβόταν η εξάτμιση, πρέπει νά'μουνα 7-8 χρονών... :laugh

Ford Capri 1700GT :love :love :love

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Οκτ 2012, 07:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Tελικά είδε ότι δεν είχα γράψει στο συγκεκριμένο θέμα . Μάλλον θα είπα ότι δεν έχει νόημα να τους βάλω τι αμάξια ήταν , αφού ελάχιστοι θα τα ξέρουν .

Θα πάμε μισό αιώνα πίσω . Εκείνες τις εποχές στα σπίτια ζούσαν παιδιά , γονείς , παππούδες και θείοι .

Ετσι και εγώ μεγάλωσα στα αυτοκίνητα του πατέρα μου και γιά μιά δεκαετία και του θείου μου , μέχρι που παντρεύτηκε και άλλαξε σπίτι .

1961 ο θείος μου αγόρασε ένα βόλβο 444 νομίζω κόκκινο . Ο γνωστός καμπούρης . Αμάξι κορυφαίο γιά την εποχή του που έτρεχε και στα ράλλυ . Με το αμάξι αυτό ο θείος μου με πήγαινε άπειρες βόλτες , τις οποίες αν και πολύ μικρός τότε , τις ψιλοθυμάμαι .1963 ο πατέρας μου αγόρασε ένα σκαραβαίο . από τον οποίο δεν θυμάμαι πολλά πράγματα αφού τον κρατήσαμε γιά λίγο διάστημα . 1964 το 444 αντικαταστάθηκε από το βόλβο 122S B16 σε χρώμα άσπρο με μαύρο ουρανό και το 1965 ο σκαραβαίος αντικαταστάθηκε με το βόλβο 122S B18 χρώματος πρασίνου . Το Β16 σήμαινε 1600 κ.εκ και το Β18 1800 κ.εκ.

Ωραία αυτοκίνητα , ταξιδιάρικα και όλα βέβαια είχαν αγοραστεί μτχ .

Το 1971 ο θείος μου αγόρασε μιά άλφα ρομέο 1750 που την πούλησε σε 6 μήνες γιατί άρχιζε να σκουριάζει και πήρε ένα βόλβο 144 .

Το 1976 αγοράσαμε ένα γκόλφ 1100 και πουλήσαμε το βόλβο που ήταν πλέον 15 ετών .
Στο γκόλφ έμαθα και εγώ και ήταν το χειρότερο αμάξι που είχα ποτέ μου με δεκάδες προβλημάτων , αλλά τότε δεν άλλαζες αμάξι εύκολα και έτσι το κράτησα μέχρι το 1987 , ενώ από το 1981 ένα σιτροέν πόνυ με εξυπηρετούσε τον περισσότερο καιρό .

Το 1987 πούλησα το γκόλφ και πήρα την σιτροέν ΒΧ ατού και μπήκα πιό επίσημα στην οικογένεια .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Οκτ 2012, 10:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 23 Σεπ 2007, 14:38
Δημοσιεύσεις: 917
Τοποθεσία: PALLHNH
Εικόνες: 3
εγω μεγαλωσα σε ενα κλασικο για την εποχη vw σκαραβαιο 1302 .σκυλι αμαξι δεν χαλασε ποτε και μας πηγαινε παντου .στην συνεχεια ο μπαμπας πηρε ενα skoda target 105.και αυτο μπορω να πω δεν χαλασε ποτε και δεν πηγε ποτε συνεργειο παρα μονο για service. επειτα πηρα το πρωτο δικο μου αμαξι swift gti.μεγαλη αγαπη γιατι ηταν ΔΙΚΟ ΜΟΥ......

_________________
Xsara 1.6. 16v


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Οκτ 2012, 12:03 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 19:54
Δημοσιεύσεις: 8614
...το σίγουρο είναι ότι όλοι αγαπήσαμε πολύ τα αυτοκίνητα που μεγαλώσαμε! :love
...τα δικά μας όμως αυτοκίνητα, και ειδικά εάν μπορείς να πάρεις αυτό που γουστάρεις... είναι έρωτες! :love :love :love
Είναι οι δικές μας επιλογές σε συνδυασμό με τα δικά μας λεφτά που τα έχουμε μαζέψει με κόπο και άγχος!
Άν προσθέσετε και το ότι εμείς οι άντρες ...κατα βάθος είμαστε πάντα παιδιά... τα αυτοκίνητα είναι τα παιχνίδια μας! :shift :bounce :bounce


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 13 Οκτ 2012, 14:46 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 11 Φεβ 2012, 10:45
Δημοσιεύσεις: 793
Τοποθεσία: Εδεσσα
Τα αυτοκίνητα στα οποία μεγάλωσα:
1. Corolla του 1974 πορτοκαλί 1.2 δίπορτη (δεν θυμάμαι και πολλά μιας και είμαι του 1979)
2. Corolla του 1983 γαλάζια τετράπορτη 1.3 (η τελευταια πισωκίνητη), το οποίο υπέστη τα πάνδεινα στα χέρια του μεγάλου μου αδέρφου όσο σπούδαζε στην Αθήνα
3. Ford Sierra μεταχειρισμένο του 1986 κόκκινο 2.3 diesel με 67HP τρίθυρο (τρακτέρ)
4. Mercedes 190D μεταχειρισμένο ασημί με 75HP με 4αρι σανσμαν (το κρατήσαμε μόνο έναν χρόνο), αυτο που θυμάμαι ήταν ο ήχος από τις πόρτες κατά το κλείσιμο
5. Peugeot 406 1.6 90HP κυπαρισσί χρώμα. Το πρώτο αμάξι που και εγώ οδήγησα. Από τα πιο όμορφα κατ'εμέ αυτοκίνητα.
6. Citroen C5 1.8 γαλάζιο 1ης γενιάς, καλά η υδροπνευματική ήταν το κάτι άλλο...

Μετά από όλα αυτά ήταν σειρά για το δικό μου αυτοκίνητο, ένα μεταχειρισμένο c3 1.4 75HP του 2003.

Από τότε ο πατέρας μου πήρε ακόμα ενα c5 (f/l του 2007 στο 1.8) και εγώ πριν 7 μήνες το νέο c4, το οποίο ο πατέρας μου το λιγουρεύεται

_________________
C4 1.6 112ps e-Hdi STT attraction grey shark

Γιάννης

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Οκτ 2012, 08:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
diesoulas έγραψε:
Άν προσθέσετε και το ότι εμείς οι άντρες ...κατα βάθος είμαστε πάντα παιδιά... τα αυτοκίνητα είναι τα παιχνίδια μας!


Aυτό είναι διαχρονικό .

Γιά τους αρχαίους προγόνους μας έλεγαν :

Ελληνες αεί παίδες έστε . Γέρων δε Ελλην ουκ έστιν .

Από την άλλη οι σύγχρονοι αμερικάνοι λένε :

The difference between men and boys , is the price of the toys .

Aρα διαχρονικό και παγκόσμιο . :clap

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Οκτ 2012, 08:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 27 Φεβ 2012, 15:30
Δημοσιεύσεις: 850
Τοποθεσία: ΡΕΘΥΜΝΟ
Μέχρι τα 5 μου μέσα σε ένα fiat 124 και καμιά βόλτα που και που με το υπηρεσιακό pony του μπαμπά(μέχρι που μας τράκαραν στην πατησίων). Μετά σε ένα toyota hilux για έξι χρόνια περίπου.
Τελευταιο και καλύτερο ένα vw t5(κλούβα).Σε αυτό έμαθα να οδηγώ.Παρά τις μεγάλες διαστάσεις είναι εξαιρετικά ευκολοδήγητο και υπολογίσιμο.Ακόμη και τώρα το παρκάρω με περισσότερη ευκολία και από το πρώτο μου αμάξι ένα polo 1999 που έχω ακόμη(αισθητά μικρότερο)

_________________
C4 Grand Picasso 1.6hdi automatic
VW Polo 6KV2 1.4 8v gas(250.000Km)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Οκτ 2012, 16:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 27 Απρ 2012, 10:14
Δημοσιεύσεις: 127
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗ
nonos έγραψε:
Οι νεοι του club διαβαστε αν εχετε διαθεση απο την αρχη το θεμα.. Ειναι ισως απο τ απολαυστικοτερα στο club μας.. Σκαλιστε λιγο και θα βρειτε και αλλα πολυ ενδιαφεροντα θεματα στην ενοτητα.. :thumb

Δεν διαβασα ολο το νημα απο την αρχη,μολις τις πεντε πρωτες σελιδες και ομολογω οτι το γραψιμο σου ειναι πολυ πολυ ωραιο!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Σε τι αυτοκίνητο μεγαλώσαμε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 14 Οκτ 2012, 16:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 16 Σεπ 2012, 12:27
Δημοσιεύσεις: 1053
Πριν γεννηθώ και μέχρι 5 ετών ενα Opel Kadet.
To 74 πήρε ο πατέρας ενα Sunbeam 1500 GT διπλά Weber κόλαση. Μόνο κάτι BMW 2002 το περνάγανε, αλλά στα πίσω καθίσματα ζούσες σαν σε πλαναρισμένο κρις κράφτ λόγω αναρτήσεων.

Το 83 πήρε ενα Peugeot 305 SRD 2λιτρο turbo diesel 58 hp (!!!). Με αυτό το χρέπι έμαθα να οδηγάω αν και με αγγλικές πινακίδες τότε.
Αμα επιανε ταχτύτητα έπιανε αλλά μέχρι να πιάσει κόλλαγες ένσημα.

Και το 1990 με τα καταλυτικά πήρε τον απόλυτο τάφο ενα Ford Sierra 1.6. Οι προσπεράσεις με αυτό ήθελαν πραγματικά σχέδιο μάχης για τις καταφέρεις. Αυτός ήτανε και ο λόγος που το δικό μου πρώτο αμάξι ήτανε στο εξωτερικό ενα Peugeot 205 Gti 1,9.

Καμμιά σχέση ενα πράγμα. Ο πατέρας μου απορούσε πως 300 κυβικά έκαναν τόση διαφορά στις επιδόσεις. Μετά απο αποτυχημένες προσπάθειες δικές μου να του το εξηγήσω ενα καλοκαίρι που το είχα φέρει Ελλάδα και το οδήγησε, με έψηνε να πάρω το Sierra στην Αγγλία και να του το φέρω πίσω σαν Cossworth.

Πήρανε και ενα Xantia το 99 αλλά πέρα απο τον κλιματισμό όλο θέματα είχανε με το Limm και τις σφαίρες ανάρτησης και τρόμπες νερών. Απίστευτα προβλήματα με την ξανθιά και τώρα παίζουνε με ενα Focus 1,6 του 2010.

Οταν πήρα το Impreza STi χάρηκε που επιτέλους έβαλα μυαλό και σαν οικογενειάρχης πήρα ενα 4 πορτο Sedan. Μετά απο μια βόλτα που πήγαμε του άρεσε πως κράταγε και πήγαινε αλλά δεν ξαναέμπαινε μέσα για κανένα λόγο.

Να σαι καλά ρε πατέρα για τα γέλια και τις αναμνήσεις που μου χάρισες διαχρονικά. Αν και ακόμα θυμάμαι κάτι τρελλές διαδρομές Πίνδο και Επίδαυρο με το Sunbean τέζα.


Τελευταία επεξεργασία από nbackal και Κυρ 14 Οκτ 2012, 17:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 16 από 18 [ 267 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Επόμενο



Συναφή θέματα

Μια φωτο απο το ΑΛΛΟ αυτοκινητο σου (οχι citroen)
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: nonos
Απαντήσεις: 925
Το πρώτο μου αυτοκίνητο
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 20
Τι δεν μας αρέσει στο αυτοκίνητό μας?
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 89
Τρεμουλο στο αυτοκινητο!
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 15
Τι αυτοκίνητο -πιθανότατα- θα πάρει ο Πράκτορας ;;
Δ. Συζήτηση: Offtopic
Συγγραφέας: Πράκτορας
Απαντήσεις: 243
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ