Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 12:27 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 21:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Ιαν 2007, 16:08
Δημοσιεύσεις: 1245
Τοποθεσία: Ταύρος
Please παιδιά μην το εξελίσσετε σε προσωπικό καυγά.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 21:31 
Άβαταρ μέλους
elteo έγραψε:
Sakis..super3 έγραψε:
κανε οτι γουσταρεις δε σε εμποδιζει κανεις...
σε ειπα και πριν
"ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ..."


με το "επιτέλους" δεν το δείχνεις. Δεν είμαι τόσο χαζός ξέρεις.

Στα της παροιμίας συμφωνώ. Απλά υπάρχουν και άλλες πορτοκαλιές στο χωράφι. Οταν το καταλάβεις θα ξεκολλήσεις από τις ταμπέλες που έχεις βάλει από δω κι από εκεί.

Αλήθεια με μία 159 πας Γερμανία; Η πρέπει να είναι μόνο γερμανικό;
Θα με πεις και ιταλόφιλο; :fsss


αν δεν σε αφησει απο λαδακι θα φτασεις καποτε... :thumbup
αα και κατι για τις ταμπελες που αναφερεις ολη την ωρα
τις ταμπελες με τα καγκουρω εσυ τις κρεμας σε μελη του Site αν θυμαμαι καλα.....ξεχνας ευκολα..


Τελευταία επεξεργασία από Sakis..super3 και Παρ 09 Φεβ 2007, 21:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 21:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
:ysteric :ysteric Εγώ και με ένα 1800αρακι παιδιά είμαι cool και ωραίος :tong: Εξάλλου τα πολλά τα κυβικά πιστέυω μόνο τα πληρώνεις και τίποτα άλλο..Θα πας παρακάτω και θα κολλήσεις πάλι..Συμφωνώ τα κυβικά είναι πολύ χρήσιμα(προσπεράσεις,μερικές φορές χαμηλή κατανάλωση) αλλά άντε μέχρι 2λιτρα :thumbup

Και μην ακούω ρε τέτοια πράγματα :tong: ..Δεν φτάνω εκεί δεν φτάνω παραπέρα με τα citroen.Μια χαρά σε πάει και σε φέρνει.Όχι μόνο το citroen όλα τα αυτοκίνητα.Υπάρχουν άτομα που κυκλοφορούν με 1000αρια και γυρνάνε όλη την χώρα και είναι οκ :thumbup
Ε και μην μαλώνετε ε :tong:
elteo έχεις 159?! Αυτή Θεσσαλονίκη έρχεται ή θα μείνεις καμιά Λαμία? :tong: :tong: :tong: :thumbup :thumbup
Ε και λίγα για την 159 γιατί έχει βάλει το χεράκι της η GM στα μοτέρια της :tong: :tong: Ετσι ετσι :yhoo

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 21:47 
Άβαταρ μέλους
Sakis..super3 έγραψε:
elteo έγραψε:
Sakis..super3 έγραψε:
κανε οτι γουσταρεις δε σε εμποδιζει κανεις...
σε ειπα και πριν
"ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ..."


με το "επιτέλους" δεν το δείχνεις. Δεν είμαι τόσο χαζός ξέρεις.

Στα της παροιμίας συμφωνώ. Απλά υπάρχουν και άλλες πορτοκαλιές στο χωράφι. Οταν το καταλάβεις θα ξεκολλήσεις από τις ταμπέλες που έχεις βάλει από δω κι από εκεί.

Αλήθεια με μία 159 πας Γερμανία; Η πρέπει να είναι μόνο γερμανικό;
Θα με πεις και ιταλόφιλο; :fsss


αν δεν σε αφησει απο λαδακι θα φτασεις καποτε... :thumbup
αα και κατι για τις ταμπελες που αναφερεις ολη την ωρα
τις ταμπελες με τα καγκουρω εσυ τις κρεμας στα μελη που επισκεπτοναι το Site αν θυμαμαι καλα.....ξεχνας ευκολα..


α τώρα θα μείνει και από λάδι...ξέρεις πώς το έκαιγαν τα Γκολφάκια το 0-30....ή σε εμποδίζουν οι παρωπίδες σου; :fsss

τα περι ταμπέλας και καγκουριάς η διαφορά μας είναι ότι εγώ αστειεύομαι ενώ ΕΣΥ τα ΕΝΝΟΕΙΣ!



Γιάννη εννοείται ότι πας χαλαρά και με ένα 1800άρι. Aλλά εάν είναι γερμανικό. Τα γαλλικά τρώνε πόρτα στα σύνορα Βουργουνδίας. :ysteric


Τελευταία επεξεργασία από elteo και Παρ 09 Φεβ 2007, 21:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 21:48 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
ΗΡΕΜΑΑΑΑ :rtfm


ρε παιδιά γιατι δεν ρωτάτε τον desmo που έχει παέι σε τόσα και τόσα πανευρωπαικά meeting με το 2CV!!!!!

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 21:59 
Άβαταρ μέλους
elteo έγραψε:
Sakis..super3 έγραψε:
elteo έγραψε:
Sakis..super3 έγραψε:
κανε οτι γουσταρεις δε σε εμποδιζει κανεις...
σε ειπα και πριν
"ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ..."


με το "επιτέλους" δεν το δείχνεις. Δεν είμαι τόσο χαζός ξέρεις.

Στα της παροιμίας συμφωνώ. Απλά υπάρχουν και άλλες πορτοκαλιές στο χωράφι. Οταν το καταλάβεις θα ξεκολλήσεις από τις ταμπέλες που έχεις βάλει από δω κι από εκεί.

Αλήθεια με μία 159 πας Γερμανία; Η πρέπει να είναι μόνο γερμανικό;
Θα με πεις και ιταλόφιλο; :fsss


αν δεν σε αφησει απο λαδακι θα φτασεις καποτε... :thumbup
αα και κατι για τις ταμπελες που αναφερεις ολη την ωρα
τις ταμπελες με τα καγκουρω εσυ τις κρεμας στα μελη που επισκεπτοναι το Site αν θυμαμαι καλα.....ξεχνας ευκολα..


α τώρα θα μείνει και από λάδι...ξέρεις πώς το έκαιγαν τα Γκολφάκια το 0-30....ή σε εμποδίζουν οι παρωπίδες σου; :fsss

τα περι ταμπέλας και καγκουριάς η διαφορά μας είναι ότι εγώ αστειεύομαι ενώ ΕΣΥ τα ΕΝΝΟΕΙΣ!

τέσπα...πούλα το C4 ...γιατί μέχρι να έρθεις Αθήνα θα μείνεις από λάδι. :ysteric

Γιάννη εννοείται ότι πας χαλαρά και με ένα 1800άρι. Aλλά εάν είναι γερμανικό. Τα γαλλικά τρώνε πόρτα στα σύνορα Βουργουνδίας. :ysteric


ποια γκολφακια ρε asterix ???Σου μιλησε κανεις για γκολφακι...?
Σου επετρεψε ρε κανεις να κανεις πλακιτσα με τα ποστ των αλλων???Μεγαλη ιδεα εχεις για τον εαυτο σου παντως...Αθηνα ηρθα με το C4 και μην ανυσυχεις..Εσυ φτασε πρωτα Γερμανια με το 159 και στο 160 θα ειναι η οδικη βοηθεια..!!!
ααα να εχεις και την αναρτηση του C5 μαζι σου γιατι οι αουτομπαν εκει εχουν πολλες λακουβες...θα σου χρειαστει.. :thumbup


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 21:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Για να πω την πικρή αλήθεια ΟΛΑ ΤΑ VW αλλά και τα ΙΒΙΖΑ ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΤΕΖΕΣ ΑΠΛΑ :thumbup Όλα τα golf fsi είναι άστα να πάνε.Παλικάρι εδώ σε μένα έχει 2 χρόνια το αμάξι και δεν το έχει χαρεί και έχει ξενερώσει τελείως γιατί το έχει βίδες συνέχεια στην αντιπροσωπεία..Ανάμεσα απο αλλαγη λαδιών σε αλλαγή (15000κμ) τα έχει ξαναβάλει άλλη μια φορά :shock: Που πάει δεν ξέρει :ysteric :ysteric τα polo,τα passat και και και και .....



Μπράβο στον desmo :thumbup
....
Χειρότερο ζόρι τρώει το αυτοκίνητο στο μποτιλιάρισμα και το σταμάτα ξεκίνα που εκεί μπορεί και να παρουσιάσει και τίποτα παρά σε ένα ταξιδάκι στην Ε.Ο..Εκεί πας χαλαρά,ήρεμα..ιδανικές συνθήκες για κάθε αυτοκίνητο είναι αυτές ακόμα και για το 2CV..Μην λέμε τώρα ότι δεν πάνε δεν είναι λογικό..
Σάκη μιλάς για ένα αυτοκίνητο όπως η 159 για την οποία έχουν γραφτεί τα καλύτερα σε όλουσ τους τομείς και από ελλάδα και από εξωτερικό..Δεν νομίζω να χρειάζεσαι οδική για ένα τέτοιο αυτοκίνητο στον βαθμό που επικαλείσαι ρε συ. ;)

ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΕΙΣΤΕ ΡΕ ΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΝΟΥΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΛΥΚΟ :thumbup

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 22:12 
Άβαταρ μέλους
Sakis..super3 έγραψε:

ποια γκολφακια ρε asterix ???Σου μιλησε κανεις για γκολφακι...?
Σου επετρεψε ρε κανεις να κανεις πλακιτσα με τα ποστ των αλλων???Μεγαλη ιδεα εχεις για τον εαυτο σου παντως...Αθηνα ηρθα με το C4 και μην ανυσυχεις..Εσυ φτασε πρωτα Γερμανια με το 159 και στο 160 θα ειναι η οδικη βοηθεια..!!!
ααα να εχεις και την αναρτηση του C5 μαζι σου γιατι οι αουτομπαν εκει εχουν πολλες λακουβες...θα σου χρειαστει.. :thumbup


εάν έχεις πρόβλημα επικοινωνίας μπορείς να το λύσεις αλλού.
Μιλάω ξεκάθαρα. Τώρα για τις παρεναίσεις σου καλέ Σαμαρείτη των φτωχών καγκουράδων τα ακούω βερεσέ. Μεγάλη ιδέα δεν έχω για τον εαυτό μου για αυτό και κυκλοφορώ με ένα απλό C4. Και όχι μένα wannabe VTS 5πορτο με διάφορα χριστουγεννιάτικα στολίδια και αυτοκόλλητα από τα μανάβικα της γειτονιάς.

Στα περι αουτομπάν...είπαμε μην μιλάς εκτίθεσαι. Για να πας Γερμανία περνάς και από άλλα κρατίδια you know. Επίσης ένας δρόμος δεν έχει μόνο λακκούβες έχει και σαγρέ οδόστρωμα έχει και αναπηδήσεις από ένωση παλιάς και νέας ασφάλτου και και και...αλλά έχεις ΑΓΝΟΙΑ.

Οταν και αν κατασκευάσει κάποιος την ανάρτηση αυτή εκεί στΟ Γερμανία τότε να την ειρωνευτείς. Προς το παρόν καλύτερα να σιωπάς.

Αλλά ξέχασα εσύ είσαι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ κι εγώ ο κολλημένος.

Οκ ζήσε μέσα στην γυάλα σου. Μade in Germany να είναι μόνο μην σπάσει.

ΥΓ. RS4 rules! Πραγματικά! Αλλά κάτι υποστηρικτές σαν και σένα με κάνει να το αντιπαθώ.
ΥΓ2 η 159...ναι ιταλικό είναι χαλάει...είπαμε στην κοσμάρα σου. ΝΑι έχω και ένα 159 οικογενειακό στα 2200cc.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 22:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
elteo έγραψε:
ΥΓ2 η 159...ναι ιταλικό είναι χαλάει...είπαμε στην κοσμάρα σου. ΝΑι έχω και ένα 159 οικογενειακό στα 2200cc.


Ε τι κάθεσαι?Φέρ την μέχρι Λαμία που μπορεί και κατεβαίνω εγώ να την δώ πως είναι (κ@βλ@@@ :yhoo ) από κοντά,αφού την φτιάξουμε στον τοπικό μάστορα Μήτσο! :thumbup :ysteric

Αλλά....Δεν ξέρω αν θα μπορέσω και γώ να φτάσω μέχρι Λαμία :s Πολύς ο δρόμος...μην μείνω :s :s :s :ysteric :ysteric :thumbup

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 22:24 
Άβαταρ μέλους
`GiAnNiS` έγραψε:
elteo έγραψε:
ΥΓ2 η 159...ναι ιταλικό είναι χαλάει...είπαμε στην κοσμάρα σου. ΝΑι έχω και ένα 159 οικογενειακό στα 2200cc.


Ε τι κάθεσαι?Φέρ την μέχρι Λαμία που μπορεί και κατεβαίνω εγώ να την δώ πως είναι (κ@βλ@@@ :yhoo ) από κοντά,αφού την φτιάξουμε στον τοπικό μάστορα Μήτσο! :thumbup :ysteric

Αλλά....Δεν ξέρω αν θα μπορέσω και γώ να φτάσω μέχρι Λαμία :s Πολύς ο δρόμος...μην μείνω :s :s :s :ysteric :ysteric :thumbup


Λες Γιάννη να τα καταφέρεις να κάνεις το ταξίδι;
Εγώ το φοβάμαι...θα μείνει από λάδια.

:ysteric


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 22:25 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:15
Δημοσιεύσεις: 932
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
`GiAnNiS` έγραψε:
Αλλά....Δεν ξέρω αν θα μπορέσω και γώ να φτάσω μέχρι Λαμία :s Πολύς ο δρόμος...μην μείνω :s :s :s :ysteric :ysteric :thumbup


Καλά μη το γελάς... :s

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 09 Φεβ 2007, 22:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Όχι ρε μην μασάτε :thumbup Δεν χαμπαριάζω ;) Η ΑΛΤΙΣ τι θα κάνει μετά?Θα φαληρήσει? :tong:
Πέρα από την πλάκα ρε σεις..Μια χαρά είναι όλα αρκεί να μην υπάρχει προκατάληψη στο μέσον παρά μόνο λογική.Δηλάδή...Να λέμε ότι τα VW είναι φριτέζες είναι σωστό!Όπως και να το κάνουμε είναι!Ανοίγουν τα παιδιά το πορτ μπαγκάζ και έχουν μπουκαλάκι λάδι οι καιμένοι :s
Τώρα για την AR μην μιλάμε καλύτερα..Πήρε καλύτερη τροχιά στο σύνολο της η εταιρία με αποτέλεσμα τα τελευταία της δείγματα να είναι αψεγάδιαστα,σωστά κουρδισμένα...159,Brera(όχι τόσο καλά κουρσιμένη :tong: )..Έχει μπεί στην εταιρία η GM η οποία τσοντάρει και αυτή και υπάρχει έμπρακτη απόδειξη ;)

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Φεβ 2007, 00:09 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:58
Δημοσιεύσεις: 1146
Τοποθεσία: Αμφιάλη
Λοιπόν, σας υπενθυμίζω ότι το θέμα μας είναι ο δείκτης αξιοπιστίας του Top Gear...

Και διαπιστώνω μετά λύπης ότι το "κόλλημα" πάει σύννεφο... :bambam

ΥΓ : Ως πότε θα είμαστε ο πιο μαλάκας λαός όσον αφορά στην αυτοκίνηση γενικότερα; Οοεεοο ;

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Φεβ 2007, 00:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 19:08
Δημοσιεύσεις: 1576
Τοποθεσία: ΝΙκαια
Οποιος γραψει χιλιομετρα με ALFA σιγουρα θα αλλαξοπιστησει!!!
Για αυτο στο ονομα ALFA ROMEO σεβασμος :noworthy:

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 10 Φεβ 2007, 00:27 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 16:58
Δημοσιεύσεις: 1146
Τοποθεσία: Αμφιάλη
Εννοείται Αντώνη, respect (ειδικά στην 159 :yhoo )


ΥΓ : Σε ξέχασα λιγάκι. Αύριο θα σου πω για τους φακούς... Sorry :s

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 4 από 9 [ 130 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Επόμενο



Συναφή θέματα

Προβλημα με citroen c4, δεν παιρνει μπροστά
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: dimitris74
Απαντήσεις: 27
Το ραδιο cd μας γίνεται mp3 στην Αντιπροσωπεία της citroen
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C2
Συγγραφέας: billc2vts
Απαντήσεις: 13
Κοντά σε συμφωνία με τη Citroen ο Solberg
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 8
ΝΕΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ CITROËN C3 iStreet
Δ. Συζήτηση: Νέα μοντέλα
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 4
Citroen xarra picasso προβλήματα με τα φλας
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Nikos paraskevas
Απαντήσεις: 2
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ