Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Κυρ 09 Ιουν 2024, 11:42 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 31 Αύγ 2007, 18:44 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1403
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
:fsss :fsss :fsss :fsss :fsss
ασπρε που εισαι να πεις στα παιδια τι αυτοκινητο εχουν στα χερια τους...

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 31 Αύγ 2007, 18:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
:-? :-? :-? :-? :-? :-? hmmm

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 31 Αύγ 2007, 20:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 06 Ιαν 2007, 16:08
Δημοσιεύσεις: 1245
Τοποθεσία: Ταύρος
Ρε παιδιά δεν πετάει τόσο πολύ για να το λες τρομακτικό
Οταν σε μπαίνεις σε στροφή και αφήσεις το γκαζι τότε ναι υπάρχουν τάσεις υπερστροφικές αλλά μέχρι εκεί.
Το δικό μου το 1,6 vts που έχει εργοστασιακές αναρτήσεις μπαίνει σε στροφές χωρίς κάν να μπαίνει σε λειτουργία το esp.
Όσο για του petran που φοράει βελτιωμένη ανάρτηση μπορώ να πω ότι ένα βράδη έψαχνα τα χερούλια για να κρατηθώ στη στροφή και η Γαλλίδα δεν κουνήθηκε χιλιοστό.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2007, 17:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Με 5 άτομα όμως τερματίζουν τα πίσω στο παραμικρό και τινάζεται σα π@@@@να. την δευτέρα το περνάω αμορτισερόμετρο, να δούμε τι γίνεται. Έκανα Αθήνα Λάρισα και με τσάκισε σε κάθε μπάλωμα. 3 γκόμενες ήταν πίσω και αποσκευές ελάχιστες, μας έπιασε η μέση.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2007, 17:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Petran έγραψε:
:fsss :fsss :fsss :fsss :fsss
ασπρε που εισαι να πεις στα παιδια τι αυτοκινητο εχουν στα χερια τους...



:thumbdown Κοίτα, έχω 2600χιλ, τό χω 2 μήνες και τρίζει απο παντού σα στοιχιωμένο, το ρελαντί είχε πρόβλημα, τα αμορτισέρ είναι για τον λούτσο και να δώ τι άλλα θα βγάλει. Είπαμε, η ωραία γκόμενα έχει απαιτήσεις, αλλά αυτό κοντεύει να βγεί ξέκωλο που να μήν μπορώ να κάνω μία Α' διαδρομή και να το ευχαριστηθώ. Δέν μπορώ να οδηγώ συνέχεια με την μουσική στη διαπασών για να μην σπαστώ που χαρχαλάει σα Ντατσουν του '80. Σε λίγο θα αρχήσω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο που δεν πήρα το CEED.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2007, 18:05 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1403
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
παιδια στο τελος θα με τρελανετε..
το δικο μου γιατι δεν εχει τριξει ποτε? του acpro που μπαινω συχνα γιατι δεν κανει κιχ? τι εννοεις τριζει απο παντου? το ταμπλο η πορτα το παραθυρο?
οσο για τα αμορτισερ ελεος στην ελλαδα ζεις 10 λακουβες σε καθε 500 μετρα του δρομου.. πεσε με οποιοδηποτε κουπε αυτοκινητο σε λακουβα να δουμε πως θα κανει? τι να επαιρνες κια?? :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric μολις εχθες μπηκα στο συγκεκριμενο το πηρε ενας συναδελφος μου.. κλαφτα.. κι αυτος χτυπαει το κεφαλι του που δεν πηρε c4... :ysteric :ysteric

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2007, 18:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 06 Μάιος 2007, 15:57
Δημοσιεύσεις: 279
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Petran έγραψε:
παιδια στο τελος θα με τρελανετε..
το δικο μου γιατι δεν εχει τριξει ποτε? του acpro που μπαινω συχνα γιατι δεν κανει κιχ? τι εννοεις τριζει απο παντου? το ταμπλο η πορτα το παραθυρο?
οσο για τα αμορτισερ ελεος στην ελλαδα ζεις 10 λακουβες σε καθε 500 μετρα του δρομου.. πεσε με οποιοδηποτε κουπε αυτοκινητο σε λακουβα να δουμε πως θα κανει? τι να επαιρνες κια?? :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric μολις εχθες μπηκα στο συγκεκριμενο το πηρε ενας συναδελφος μου.. κλαφτα.. κι αυτος χτυπαει το κεφαλι του που δεν πηρε c4... :ysteric :ysteric


+20000000 :thumbup

_________________
COUPE 1.6 VTR PACK

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2007, 18:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Petran έγραψε:
παιδια στο τελος θα με τρελανετε..
το δικο μου γιατι δεν εχει τριξει ποτε? του acpro που μπαινω συχνα γιατι δεν κανει κιχ? τι εννοεις τριζει απο παντου? το ταμπλο η πορτα το παραθυρο?
οσο για τα αμορτισερ ελεος στην ελλαδα ζεις 10 λακουβες σε καθε 500 μετρα του δρομου.. πεσε με οποιοδηποτε κουπε αυτοκινητο σε λακουβα να δουμε πως θα κανει? τι να επαιρνες κια?? :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric :ysteric μολις εχθες μπηκα στο συγκεκριμενο το πηρε ενας συναδελφος μου.. κλαφτα.. κι αυτος χτυπαει το κεφαλι του που δεν πηρε c4... :ysteric :ysteric


Πίσω προφυλακτήρας - ανάρτηση, πόρτα οδηγού, στον κινητήρα στην εκκίνηση.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2007, 18:59 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1403
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
ο πισω προφυλακτηρας τι? τριζει? καινουργιο ειναι αυτο μηπως σε ακουμπησαν καπου και δεν το πηρες πρεφα? η αναρτηση τα ειπαμε.. η πορτα συμφωνω αλλα οχι σε ολους πηγαινε να σου σφιξουν την ταπετσαρια γιατι ειναι εννιαια..
ο κινητηρας τριζει οταν παιρνει μπροστα? πλακα μου κανεις?

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2007, 19:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Petran έγραψε:
ο πισω προφυλακτηρας τι? τριζει? καινουργιο ειναι αυτο μηπως σε ακουμπησαν καπου και δεν το πηρες πρεφα? η αναρτηση τα ειπαμε.. η πορτα συμφωνω αλλα οχι σε ολους πηγαινε να σου σφιξουν την ταπετσαρια γιατι ειναι εννιαια..
ο κινητηρας τριζει οταν παιρνει μπροστα? πλακα μου κανεις?

Βill ελα να στα φτιαξω ενα σαββατο...ειδικοσ τριγμολογος εδω :iconcool

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2007, 19:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Μάλλον συμπλέκτης ή κάποια βάση, χτυπάει δεν τρίζει, όταν ξεκινάω σε φανάρι ας πούμε.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 05 Σεπ 2007, 19:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Για τον πίσω προφυλακτήρα σας παραπέμπω στα εξής: http://www.greekcitroenclub.gr/forum/vi ... 3ef82ee35f
έχει γίνει μία μακροσκελής συζήτηση επι του θέματος και την αιτία του. Απλά προσθέτω ότι βρέθηκε τελικά σημάδι, και δείχνει να με έχει χτυπήσει κάποιος με κοτσαδόρο. Η νεκροψία θα δείξει΄.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Σεπ 2007, 10:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Πήγα που λέτε στον Ρουσσάκη για το ραντεβού για το αμορτισερόμετρο και έχουμε τα εξής: Αμορτισέρ - Με το που το σήκωσαν, το κατέβασαν και παρήγγειλαν άλλα διότι έχουν ανακληθεί αυτά που φοράει. Τρίξιμο μπροστά: παρήγγειλαν μία αλουμινένια μόνωση που έχει μπροστά που είναι σύνηθες πρόβλημα. Προφυλακτήρας: το παίζω που έχει είναι το φυσιολογικό που έχουν όλοι, εσωτερικά καμία ζημιά ή παραμόρφωση, το εξωτερικό σημάδι είναι επιφανειακό, και το χτύπημα - τρίξιμο είναι από την πινακίδα που πάλλεται όταν μαστιγώνεται το αυτοκίνητο από τους μοναδικά εξελιγμένους στην Ελλάδα Ευρωπαϊκούς δρόμους μας. Κόλλησα μία μαλακή πλαστική επένδυση πίσω από την πινακίδα και πέταξα το διαφημιστικό πλαίσιο που είχε. Job well done!!! Για απορίες εδώ είμαι. Παρόλο που βγήκε τον περασμένο Απρίλη από το εργοστάσιο το αμάξι, του πέρασαν τα ελαττωματικά αμορτισέρ. τι να πεις;

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Σεπ 2007, 09:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 09 Μάιος 2007, 14:29
Δημοσιεύσεις: 328
Τοποθεσία: Αθήνα
Bill30f έγραψε:
Παρόλο που βγήκε τον περασμένο Απρίλη από το εργοστάσιο το αμάξι, του πέρασαν τα ελαττωματικά αμορτισέρ. τι να πεις;

Το δικό μου βγήκε 21/03/2007. Για πες πως εντόπισες το πρόβλημα με τα αμορτισερ? Το έχουν όλα το πρόβλημα άραγε που βγήκαν εκείνη την εποχή? hmmm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Σεπ 2007, 17:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Παίζει να το καταλάβεις με αρ. πλαισίου, VF4 αν δεν απατώμαι ήταν αυτα με τα προβληματικά. Τώρα οπτικά απο κάτω μόνο σε έμπειρο συνεργείο θα τα αναγνωρίσουν 100%. Τι σου κάνουν και σε προβληματίζουν; εμένα έχουν σπάσει εντελώς, με το παραμικρό τερματίζουν και χτυπάνε πάΡΑ ΠΟΛΎ.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 12 [ 180 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Επόμενο



Συναφή θέματα

Γενική συζήτηση DS5
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση DS5
Συγγραφέας: ΖήσηςXsara
Απαντήσεις: 980
Επιλογή αμορτισέρ C2 1.1
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C2
Συγγραφέας: thanos&
Απαντήσεις: 22
Αμορτισερ για το καπο.
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 77
Αμορτισερ για Saxo VTS 1.4 98
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Saxo
Συγγραφέας: efthimis85
Απαντήσεις: 6
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ