Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 10:51 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Φεβ 2017, 18:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Εδώ και 1 μήνα στο λένε πως φταίει η αντλία.. :spank

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 28 Φεβ 2017, 00:25 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Nostradamus έγραψε:
Λοιπον, το αυτοκινητο ξανα μπηκε μεσα. ελεγθηκε ξανα. ξνα δεν βρισκουν κατι. Η "καταναλωση" συνεχιζει να ειναι υψηλη.

Δεν εχω υγρασια εσωτερικα, μπουζι καθαρα, λαδια οκ, οποτε αρχιζω και φοβαμαι οτι ο Τζακος και οι αλλοι 4 φιλοι θα βγουν σωστοι.. :)

Θα συνεχισω να ενημερωνω το θεμα γιατι θεωρω οτι θα βοηθησει οταν λυθει το θεμα πιθανους φιλους σε αναζητησεις.

Εις ωραιος :clap
Οι περισσοτεροι ουτε ευχαριστω :D

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Ιούλ 2017, 10:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Έχω αντίστοιχο πρόβλημα τις τελευταίες μέρες με υγρά του ψυγείου που εξαφανίζονται.
Σύντομο ιστορικό:

Γενικά με τη C4 1.4 προσπαθώ να μην έχω και πολλές σχέσεις μετά την επισκευή της φλάντζας κεφαλής γιατί με τα χιλιόμετρα που γράφω θα τη βγάλω πάλι νοκ άουτ σε σύντομο χρονικό διάστημα. Είναι στη διάθεση των γονιών μου και κινείται με ρυθμούς κάτω των 700 χιλιομέτρων το μήνα. Χρησιμοποιώ για τα περίπου 50.000km το χρόνο ένα diesel κλουβάκι Peugeot Expert το οποίο είναι διαλυμένο, αλλά το ξέρω, με ξέρει, και γενικά τα βρίσκουμε.

Φτάνω λοιπόν με το κλουβάκι στο παραθαλλάσιο της οικογένειας στην Κατερινόσκαλα το Σάββατο, και με δεδομένο πως έπαιζε γάμος φίλης στον παλιό Παντελεήμονα βουτάω τη C4 για τη σύντομη διαδρομή των 90 χιλιομέτρων πάνε-έλα. Δεν θα το έπαιρνα υπό ΚΣ, αλλά έχει AC (που δεν έχει το φορτηγάκι) και ήμουν και κούκλος σινιέ για την περίσταση.

Με το που ξεκινάω για κάποιο λόγο τα αλάρμ άναβαν από μονα τους, πατούσα το κουμπί να σβήσουν και αυτά ξανά μετά από 3-4 δευτερόλεπτα άναβαν. Δοκίμασα να πατήσω το κουμπί με ότι γωνία και ένταση μπορούσα, αλλά αυτό συνέχιζε να με εκνευρίζει. Κάποια στιγμή σταμάτησε και δεν ξανα άναψε, οπότε αφού σιγουρεύτηκα άναψα τσιγάρο για να το γιορτάσω.

Στα 1000 μέτρα από το σπίτι ακούω ένα μπιπ και βλέπω το κόκκινο λαμπάκι Stop να έχει ανάψει στο ταμπλό. Πριν καν ψάξω για να σταματήσω το λαμπάκι σβήνει, και πιστεύω πως έπιασαν πάλι τα ψυχολογικά τους στα ηλεκτρονικά του αυτοκινήτου.
Μετά από 30-40 δευτερόλεπτα νάτο πάλι το μπιπ, νάτο το λαμπάκι, και πάλι φεύγει όπως ακριβώς άναψε.

Την τρίτη-τέταρτη φορά παρατηρώ το δείκτη θερμοκρασίας νερού να είναι τέρμα στα κουτάκια και να αναβοσβήνει. Αφήνω γκάζι, κλείνω το ac, και σε 2-3 sec η θερμοκρασία πέφτει 1-2 κουτάκια => κάτι συμβαίνει και το μοτέρ ανεβάζει θερμοκρασία.

Αφού το συζήτησα λίγο με τον εαυτό μου αποφάσισα να μην επιστρέψω σπίτι για να αλλάξω αυτοκίνητο, σκεφτόμουν τη γκρίνια της συζύγου, οπότε πηγαίνω όσο πιό χαλαρά μπορώ και το λαμπάκι άναψε μόνο 2 ακόμα φορές για ελάχιστο χρόνο. Παρκάρω, πηγαίνουμε στο γάμο, πηγαίνουμε στο γλέντι, και επιστρέφω αρκετές ώρες μετά με 2 μπουκάλια νερό.

Το δοχείο ήταν στεγνό, παίρνει περίπου 2 λίτρα φυσικό μεταλλικό νερό και παίρνω το δρόμο της επιστροφής χωρίς κανένα παρατράγουδο. Την άλλη μέρα συμπληρώνω άλλο ένα λίτρο και πέφτει η καταστροφολογία στον πατέρα μου για το πόσο πρέπει να προσέχει στα 160 χιλιόμετρα της επιστροφής του.

Φτάνω χθές Πτολεμαίδα και η πρώτη μου δουλειά είναι να κοιτάξω τα ζουμιά της C4. Το αυτοκίνητο έχει γράψει περίπου 250 χιλιόμετρα από την τελευταία φορά που το είδα και τα νεράκια είναι απείραχτα με τη στάθμη εκεί που πρέπει!

Με δεδομένω πως περνάω φάση τρελλής γκαντεμιάς (και) όσον αφορά αυτοκίνητα, απλά ότι ακουμπάω διαλύεται τον τελευταίο καιρό, τί πιστεύετε πως πρέπει να κάνω για να μην πάρουμε το μοτεράκι στο χέρι;

- Κοίταξα κολάρα, ψυγεία κλπ και δε φαίνεται καμία διαρροή.
- Το άφησα χθες στο ρελαντί να δουλεύει κανα 20λεπτο και πάλι δεν έσταξε τίποτα πουθενά. Κάποια στιγμή βαρέθηκα να το χαζεύω κ το πείραμα κράτησε μόνο 20 λεπτά.
- Η αντλία νερού υποτίθεται πως αλλάχθηκε με τον ιμάντα χρονισμού πριν 3 χρόνια και 20 χιλιάδες χιλιόμετρα. Γράφω υποτίθεται γιατί δεν είμαι 100% σίγουρος, εγώ την πλήρωσα την αλλαγή αλλά δεν υπογράφω ότι την έκαναν.

Καμία ιδέα;

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Ιούλ 2017, 11:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Μήπως και δεν είχε γίνει καλή εξαέρωση μετά τη φλάντζα κεφαλής και απλά ήθελε μπόλικο συμπλήρωμα; Γιατί έτσι όπως έγιναν, μόνο αυτό μπορώ να καταλάβω.
20λεπτο δεν είναι πολύς χρόνος! Άσε το σύστημα να ζεσταθεί καλά καλά, να πάρουν τα βεντιλατέρ 2-3 φορές. Βάλε και το A/C να δουλεύει μόλις ζεσταθεί καλά το αμάξι!
Όπως επίσης, άλλαξε σύντομα το φυσικό μεταλλικό νερό που έχει αυτή τη στιγμή το C4, πριν ψάχνεις ξανά για αντλία νερού, ψυγείο νερού, ψυγείο καλοριφέρ και κτλ. κτλ. κτλ.!

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Ιούλ 2017, 11:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Δε νομίζω να είναι θέμα εξαέρωσης Βαγγέλη, αν και ποτέ δεν ξέρεις...
Να σημειώσω πως η στάθμη των λαδιών είναι μιά χαρά, δε φαίνεται δλδ να μπαίνει νεράκι στο χώρο καύσης.
Όσον αφορά τέλος την αλλαγή σε παραφλού θα γίνει με την πρώτη ευκαιρία.

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Ιούλ 2017, 11:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
kobulis έγραψε:
Δε νομίζω να είναι θέμα εξαέρωσης Βαγγέλη, αν και ποτέ δεν ξέρεις...

Είναι το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό γιατί έγραψες ότι αφού συμπλήρωσες η στάθμη των νερών έμεινε ακλόνητη! Οπότε το μόνο λογικό για μένα!
Δεν τσέκαρες νερά - λάδια, πόσο μάλλον μετά από φλάντζα κεφαλής, πριν φύγεις για ταξιδάκι;

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Ιούλ 2017, 13:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
Εξαέρωση και να πήρε 2 λίτρα νερό, σημαίνει ότι ο μάστορας όχι μόνο εξαέρωση δεν έκανε, αλλά τρόμπαρε κιόλας για να βάλει περισσότερο αέρα στο κύκλωμα :D Μήπως το A/C είχε σχέση ? Μου κάνει για διαρροή που είτε συμβαίνει υπό συγκεκριμένες συνθήκες (π.χ. υψηλές θερμοκρασίες) και άρα δεν την βλέπεις στο ρελαντί, ή για πρόβλημα του κυκλώματος του καλοριφέρ ?

Καλά ρε συ, σου πήρε 1 λεπτό να αντιληφθείς ότι είχε πάει στα κόκκινα ? :p Εγώ θα ξαναέριχνα μια ματιά πέριξ του καπακιού...

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Ιούλ 2017, 18:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Να πω και εγώ και σε αυτή την περίπτωση αντλία νερού; Κάποιο λάθος στην τοποθέτηση, ελάττωμα στο ανταλλακτικό κλπ; Έβγαλες την ποδιά μήπως δεις από κάτω σημάδια από ψυκτικό και αποκτήσεις καλύτερη εικόνα για το που έχασε; Μετά από φλάντζα συμπλήρωνα για σχεδόν 4 μήνες κάθε βδομάδα 1-2 εκατοστά στο δοχείο διαστολής, πόσα ml αντιστοιχούν, δεν ξέρω. Ίσως επειδή έκανα λίγα και τοπικά χιλιόμετρα και δεν άνοιγε ο θερμοστάτης αρκετή ώρα για να κυκλοφορήσει και να συμπληρώσω μια και καλή. Για να πάρει 2 λίτρα και καθόλου εξαέρωση να μην έγινε, κάτι τρέχει. Ειδικά εφόσον ανέβασε θερμοκρασία. Επίσης, το καβούκι του θερμοστάτη το κοίταξες; Μήπως δεν πάτησε καλά, το έσφιξε πολύ, έμειναν λάδια επάνω του και ετοιμάζεται να παραδώσει με έναν ωραίο πίδακα ατμού; Εμένα παρέδωσε μετά από την φλάντζα, ευτυχώς κοντά στο σπίτι.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Αύγ 2017, 18:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Μικρό update για τα ζουμιά ψύξης της C4:
Είδα σήμερα το αυτοκίνητο, λάδια και νερά βρίσκονται ακριβώς εκεί που πρέπει.
Δεν προστέθηκε νερό, ενώ ενδιάμεσα έγραψε 300-400 χιλιόμετρα.
Έφυγε με τους γονείς για να γράψει άλλα τόσα και θα το ξανακοιτάξω από Δευτέρα όταν καλό επιστρέψει (με τους γονείς!).

Μάλλον είναι η αρνητική μου αύρα και το επιβαρυμένο κάρμα που κουβαλάω από συσσωρευμένες καφρίλες τελευταίων δεκαετιών.

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 12:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Update 2ο (κ ελπίζω τελευταίο):

Τελικά τα ζουμιά έφευγαν λόγο τρύπας στο ψυγείο.

Αλλαχθηκε και φαίνεται να έστρωσε. ...

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 13:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Βάγγο, πριν τρυπήσει, είχες αλλάξει ποτέ τα μαμά παραφλού σε αυτό το αμάξι;

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 19:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Τι είναι αυτά που ρωτάς,θα σε βρίσει........

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 19:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
:laugh :laugh :laugh

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιθανη Διαρροη υγρων ψυγειου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 17 Αύγ 2017, 11:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 13 Μάιος 2012, 21:43
Δημοσιεύσεις: 1895
Μια ερωτησούλα για τα παιδιά εδώ και ιδιαίτερα για τον γκουρού που έχουμε την τιμή να έχουμε στο φόρουμ . Στο MX-5 μου μοντέλο του 07 προσεθεσα παραφλου όρο ενός μήνα . Εχτές το πρωί παρατήρησα στο δοχείο διαστολής ότι ήταν αρκετά κάτω από το cold low. Δε έχω ούτε απώλεια δύναμης , ούτε υπερθέρμανση ούτε κανένα άλλο στοιχείο. Αποφάσισα να το πάω μια γρήγορη βόλτα και να δω τι γίνεται όπως και έκανα . Όταν παρκάρισα άκουσα την τάπα να κάνει θόρυβο χαρακτηριστική διαρροής https://youtu.be/rVoz41-ezh8 . Υπέθεσα μετά από αυτό ότι υπαίτια είναι η τάπα την οποία και άλλαξα προσθέτοντας παραφλου με το αμάξι ζεστό σχετικά έως το σημείο του cold full. Μετά από άλλη μια γρήγορη βόλτα και αφού η τάπα παρέμενε εξαιρετικά ήσυχη είχα υπερχείλιση από την τάπα και σταθεροποίηση του παραφλου λίγο χαμηλότερα από το cold full. Από τότε το αμάξι συμπεριφέρεται άψογα χωρίς κανένα πρόβλημα και με την στάθμη να παραμένει εκεί φουσκονωντας μέσα στα όρια μετά από γρήγορες βόλτες . Θα πρέπει να το ψάξω και άλλο η τελικά έφταιγε απλά η τάπα ; Μάνθο , έχεις καμία ιδέα ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω NEKTARIOS C5 στις Πέμ 17 Αύγ 2017, 11:59.
Αιτία: Διπλο ποστ.
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 36 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Δοχείο υγρών υδραυλικού τιμονιού. Που βρίσκεται;
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: giwrgos
Απαντήσεις: 4
Διαρροή λαδιού από την τουρμπίνα; C4 1.6 ehdi
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Lohias^
Απαντήσεις: 27
Κλιματισμος, διαρροη φρεον
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: ManolisC4-ehdi
Απαντήσεις: 16
διαρροη? παραφλου
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: dimitris74
Απαντήσεις: 30
διαρροη λαδιου απο καπάκι εκκεντροφορου
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 5
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ