Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 18:30 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Νοέμ 2019, 22:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Νοέμ 2019, 14:37
Δημοσιεύσεις: 6
Καλησπέρα σας φίλοι. !
Νέος στο Club αν και έχω citroen χρόνια (παλιότερα το ZX - υπέροχο αυτοκίνητο ) και τώρα το C4.
Ας πάρουμε τα πράγματα όμως απ την αρχή.
Το καλοκαίρι πήρα την απόφαση να αλλάξω αυτοκίνητο. Ήθελα να μείνω στην Citroen - μου άρεσε πολύ το C4 και είπα να ψάξω για μεταχειρισμένο. Μπαίνω στο Car και βλέπω σε μάντρα στην Αθήνα ένα πανέμορφο C4 που όπως έγραφε η αγγελία ήταν Ελληνικής αντιπροσωπείας - 15΄ μοντέλο - disel με 60χιλ. χλμ - 115 αλογα - εγγυηση ατρακάριστου - και εγγύηση καλής λειτουργίας και για 8.000 χλμ ( εγω κάνω 2.5. χιλ το μήνα εν τω μεταξυ).... . Ετσι έλεγε ο μαντράς δλδ.. τωρα τι είναι .. ο θεός και η ψυχή του.
Ξεκινάω λοιπόν - πάω τράπεζα πέρνω δάνειο ( 12 χιλ θα μου στοιχίσει με τους τόκους ) Το παίρνω το αυτοκίνητο επιστρέφω Μεσολόγγι ( εκει μένω ).
Και αφου το πήρα είπα να του αλλάξω λάδια και γενικά να πάρω και μια γνώμη απο ένα γνωστό μου μηχανικό. Ετσι μετά απο 2.000 χλμ πάω στο μηχανικό για ένα γενικό έλεγχο και αλλαγή λαδιών κι εκει ξεκινάει το μαρτύριο ( τελικά το αυτοκίνητο είναι 90 άλογα - μοντέλο 14 οπως απεφανθει ο μηχανικος) .
Ο μηχανικός μου είπε οτι φαινεται καλό, άλλαξε λάδια αλλα μου λέει παρακολουθησέ το λίγο γιατί συμπλήρωσα ψυκτικό υγρό. Στον εγκέφαλο μου λέει έχει γραψει μια βλάβη για καταλύτη (μου λέει δεν ειναι τίποτα μπορεί να ειναι κι απο νοθευμένο καύσιμο ) και γενικα το αυτοκίνητο δεν έχει ψηγμα σκουριάς πάνω και ουτε φαίνεται τρακαρισμένο.
Οπότε ξεκίνησα κι εγώ να το κοιτάζω για νερό και παρατηρούσα οτι στην βδομάδα ( κάνω καθημερινά 90 χλμ για την δουλειά οπότε 540 χλμ στη βδομάδα) το υγρό στο δοχείο πήγαινε στον πάτο ... και το τσέκαρα κάθε μέρα το πρωί. Το πάω στο μηχανικό, πρεσάρει το κύκλωμα ζεστό - κρύο δεν βρίσκει διαρροη και μου λέει αυτό που δεν ήθελα να ακούσω. Εϊναι ή βαλβίδα EGR ή φλάτζα κεφαλής. (να σημειωθεί οτι σε εμένα δεν έχει ανάψει ποτέ λαμπάκι θερμοκρασίας η καμιά άλλη ένδειξη στο καντράν).
Πέρνω το μαντρά τηλ του λέω έτσι κι έτσι - μου λέει φέρτο να το δει ο μηχανικός μου. Το στέλνω Αθήνα (το κράτησε σχεδόν 2 εβδομάδες εκει) και μου λέει ο μηχανικός του ήταν ένα κολαρο κάτω απ την EGR το άλλαξα - δεν έχει θέμα. Το κατεβάζω Μεσολόγγι - κοιτάζω την άλλη μέρα το πρωί - πάλι άδειο το παγούρι απο ψυκτικό υγρό .
Παίρνω το Μαντρά τηλ - μου λέει φέρτο να του αλλάξω φλάτζα. Λεω πριν το στείλω ας το πάω μια βολτα στην αντιπροσωπεία στο αγρίνιο να πάρω μια γνώμη. Μου λένε εκει οτι το αμάξι φαινεται Οκ, αλλα αν χάνει νερά - μπορεί να ειναι 1002 πράγματα και οτι θέλει πολύ ψάξιμο, να στο ανοίξω για φλάτζα και να μην είναι και να πληρώσεις ενα σωρό λεφτά το παίζεις λοταρία ? μου λέει ο εκει μάστορας... οπότε λέω άστο. Για αρχή μου λέει αλλαξε ένα παγουρι γιατί μπορεί να είναι προβληματικό και να κάνει εξαέρωση πριν την κατάλληλη πίεση και να σου πετάει το νερό.
Τελικα Αλλάζω παγούρι και για δυο βδομάδες τσέκαρα και είχε υγρό μέσα το δοχείο.
Κάνω το Σάββατο ένα ταξίδι Κόρινθο και μιας και ειμαι στον αυτοκινητόδρομο λεω να το πατήσω λίγο να δω πως πάει . Φτάνω απο Μεσολόγγι κόρινθο - τσεκάρω το δοχείο άδειο. Συμπληρώνω την άλλη μέρα νερό το πρωί για να επιστρέψω και συμπληρώνω γύρω στο 1-1,5 λιτρο.
Να σημειώσω οτι όταν έφτασα Κόρινθο και άνοιξα να τσεκάρω την στάθμη βλέπω νοτισμένο το δοχείο καθώς και την περιοχή γύρω απ το δοχείο μουσκεμα,οπότε υποθέτω οτι φουσκώνει τα νερά και τα χάνει απο την τάπα του δοχείου.
Εχω μετανιώσει που δεν πήρα καινούριο ( αλλά συν 10 χλ... που να τα βρισκα???) και πληρώνω δόσεις για ένα προβληματικό αυτοκίνητο εν τέλη.

Εχει συμβεί σε κανέναν? εχει κάποιος παρόμοια εμπειρία με Diesel C4? και αν εχει κάποιος να προτείνει έμπειρο τεχνικό στην περιοχή Μεσολογγίου - Αγρινίου ?
Ευχαριστώ.

_________________
Φώτης
Citroen C4 Diesel 1,6 9Hp (2014)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Νοέμ 2019, 22:35 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Για αρχή άλλαξε τη τάπα του δοχείου. Αν κ μετά από όσα διάβασα θα είχα γυρίσει το αυτοκίνητο πίσω.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Νοέμ 2019, 23:51 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Και μόνο που σου πούλησε το 92αρι για 115 φτάνει για μήνυση και εξαπάτηση.
Καταρχάς το 92ps έχει πενταρι σασμάν και με τα 115ps εξαρι.
Κάνε αυτό που σου είπε ο Δημήτρης αλλιώς βρίσκεις ένα πολύ καλό μάστορα με εξειδίκευση στα Citroen έστω και στην Αθήνα ή τέλος το δίνεις κάπου ανταλλαγή.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Νοέμ 2019, 22:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
με ωραιο τροπο του λες παρε το αμαξι φερε τα φραγγα πισω...
με κακο τροπο πας διακστικως αφου πρωτα ακινητοποιησεις το αμαξι....δοσεις θα πληρωνεις αλλα...εχεις την πεοσφορα που σου εδωσε οταν πηρες το αμαξι? εκει ειναι ολο το κολπο...τον πηδας κανονικα

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 19 Νοέμ 2019, 22:41 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Αυτό το "κυνηγά τον δικαστικά" για εμένα είναι μεγαλύτερο μαρτύριο. Πιθανά στο τέλος να έχεις ξοδέψει και περισσότερα.
Στο Αγρίνιο υπάρχει ένας τσακαλος ,ο Χρήστος Ηλιου. Ξέρει από citroen, μιας και είσαι κοντά δε χάνεις τίποτα να του ριξει μια ματιά.
Δυστυχώς για άλλη μια φορά επιβεβαιωνονται τα πάντα για τον μέσο έμπορο μεραχειρισμενων αυτοκινητων στην Ελλαδα
Καλά ξεμπερδεματα.
Υ.Γ.Προσυπογράφω για τη zxαρα :love

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε nonos για την δημοσίευση του/της: Poetfotis
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Νοέμ 2019, 06:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Νοέμ 2019, 14:37
Δημοσιεύσεις: 6
Το θέμα είναι ότι και εγώ πιστεύω ότι να μπλέξεις με δικαστήρια είναι χρονοβόρα διαδικασία και δεν ξέρεις και τι θα γίνει ... Έχω κουραστει. Το θέμα είναι ότι επικοινωνησα με το μαντρά και μου είπε να το πάω στο μηχανικό του για αλλαγή φλατζας κεφαλής.
Τώρα την ερχόμενη βδομάδα θα το πάω Αθήνα στο μηχανικό και θα δούμε ... Αλλά αν μου το δώσει πίσω και εξακολουθεί να έχει θέμα .... Τότε θα κινηθώ νομικά .

_________________
Φώτης
Citroen C4 Diesel 1,6 9Hp (2014)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Νοέμ 2019, 15:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Για το οτι στο πούλησε για 110 και είναι 90 τι λέει;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 20 Νοέμ 2019, 19:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Νοέμ 2019, 14:37
Δημοσιεύσεις: 6
Θα του το αναφέρω τη Δευτέρα..

_________________
Φώτης
Citroen C4 Diesel 1,6 9Hp (2014)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Ιουν 2020, 09:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 10 Νοέμ 2019, 14:37
Δημοσιεύσεις: 6
Με το μαντρά δεν έβγαλα άκρη οπότε το αυτοκίνητο το κράτησα και το περιποιούμαι.
Τελικά ήταν Φλάτζα κεφαλής, την άλλαξε ο μαντράς εξόδοις του, αλλα ο μάστορας που έκανε την επισκευή έκανε δουλειά άρπα κόλλα. Κόλλησε με κόλλα μέχρι και το σωληνάκι απ τα επιστρεφόμενα και το αυτοκίνητο έφερνε μυρωδιά καυσαερίων στην καμπίνα.
Πλέον ο μηχανικός μου το άλλαξε κι αυτό 30€ και το αυτοκίνητο απο δεκέμβρη μέχρι τώρα λειτουργούσε χωρίς πρόβλημα.
Τώρα μου ανάβει battery charge fault, και πρέπει να διορθώσω αυτό το σφάλμα.
Θα ενημερώσω για ότι περαιτέρω.

Τελικά μετάνιωσα που δεν πήρα καινούριο- αλλά τι να κάνουμε... μες στην ζωή ειναι και τα στραπάτσα

Θα κοιτάξω όταν το αποπληρώσω στην τριετία αν μπορώ να το δώσω σε καμια αντιπροσωπεία και να πάρω ένα καινούριο αν πάνε όλα καλά

_________________
Φώτης
Citroen C4 Diesel 1,6 9Hp (2014)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 17 Αύγ 2021, 16:50 
Άβαταρ μέλους
Καλησπέρα, πήρα και εγώ ακριβώς το ίδιο αυτοκίνητο και
μου χάνει ανά 5 χιλιόμετρα περίπου όλα τα νερά. Το δοχείο
αδειάζει εντελώς και συμπληρώνω περίπου 2 λίτρα νερό πάνω κάτω.
Το πήγα σε μηχανικό το πρεσαρε και μου λέει ότι βγάζει νερό από κάπου αλλά δεν μπορεί να καταλάβει από που . Μου είπε πρέπει να ανοίξει περισσότερο την μηχανή για να δει από που. Εντέλει τον είπα να μου το κλείσει ξανά γιατί δεν εχω τώρα τόσα λεφτά για να το κάνω.

Επίσης μου είπε ή φλάντζα μπορεί να είναι η μπλοκ μηχανής κάτι το οποίο δεν θέλω να είναι γιατί πάει πέταμα η μηχανή όλη. Τώρα περιμένω να γυρίσει από διακοπές 23 Αυγούστου για να το δει και να μου πει ακριβώς τι έχει;

Ξέρεις κανένας κανέναν καλό μάστορα για Θεσσαλονίκη που να ασχολείται με cintroen αλλά οικονομικό γιατί πήγα στην αντιπροσωπεία και μου είπε 2000 μόνο για φλάντζα.
(Ξέρετε αν βγάζουν πρόβλημα με το μπλοκ ή είναι πολύ απίθανο να έχει μπλοκ )?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 17 Αύγ 2021, 16:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Ως επί το πλείστον, το ψυγείο της EGR ευθύνεται για τέτοιες καταστάσεις.

Ο συγκεκριμένος κινητήρας είναι αλεξίσφαιρος και δεν έχουν αναφερθεί προβλήματα με μπλοκ και φλάντζα κυλινδροκεφαλής.

Τα νερά, εάν υπάρχει θέμα με το ψυγείο της EGR, καταλήγουν στην εξάτμιση οπότε και καίγονται, γι αυτό και δεν καταλαβαίνεις κάτι.

Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 17 Αύγ 2021, 17:20 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Ψυχραιμία φίλοι μου. Ψυχραιμία. Αν τα νερά εμφανίζονται από την πλευρά του οδηγού, κάπου κάτω από το φίλτρο λαδιού, τότε είναι ο ΔΙΑΚΛΑΔΩΤΗΡΑΣ. Κάνει 70€. Φλάντζα σε αυτό το μοτέρ δύσκολο.

Sent from my LG V40 using Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 17 Αύγ 2021, 17:45 
Άβαταρ μέλους
Την πρώτη φορά που μου άναψε λαμπάκι για θερμοκρασία και συμπλήρωσα νερό γιατί δεν είχε σταγόνα το δοχείο ,με το που έριξα νερό μέσα στο δοχείο άρχισε να βράζει το νερό και ξαφνικά εμφανίστηκε μαύρο χρώμα και είχε και αφρό. Αφού ανά 5χλμ γέμιζα το δοχείο για να φτάσω σπίτι μου μετά από κάμποσες φορές που γέμιζα δεν μου ξανά έβγαλε αφρό και μαύρο χρώμα σαν λάδια στο δοχείο παρολου που γέμιζα νερό και ήταν ζέστη η μηχανή.
Ξέρουμε κανένα μηχανικό για Θεσσαλονίκη έμπιστο να το δει ;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 17 Αύγ 2021, 18:06 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Φίλε άμα άναψε η θερμοκρασία, φοβάμαι ότι άργησες να το πάρεις χαμπάρι ότι έχανε, και ίσως υπάρχει θέμα.

Sent from my LG V40 using Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 2014 Diesel - Μου χάνει νερά απ το παγούρι
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 17 Αύγ 2021, 18:21 
Άβαταρ μέλους
Τώρα η για φλάντζα το κόβω εγώ ή για αλλαγή μοτέρ .
Αλλά και μοτέρ να αλλάξω ποιος ξέρει σε τι κατάσταση θα είναι και πόσα χιλιόμετρα θα έχει και δεν με βγάλει πρόβλημα. Είναι τζόκερ και με έχει πάρει από κάτω .


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 16 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Manual citroen c5
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Makaros1253
Απαντήσεις: 1
Citroen c3 1.4 XTR αυτόματο
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Νέο Μέλος και αγορά C4 Diesel 115 e-hdi EGT Fell
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 5
Citroen C3 Pluriel 1.6i 16v Sensodrive & The Gang....
Δ. Συζήτηση: Παρουσιάσεις Αυτοκινήτων Χρηστών
Συγγραφέας: spiderman
Απαντήσεις: 41
WIFI On Board απο την Citroen
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση DS3
Συγγραφέας: gmavro
Απαντήσεις: 2
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron