Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:41 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 01 Ιαν 2020, 21:50 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Καλά κάνεις και τους κράζεις. Τα λεφτά μας δωσαμε , περα απο καθε πλάκα και οφειλει το after sales καθε εταιρειας να ειναι σοβαρο με τους πελατες τους. Περα απο τον "φανατισμό" που μπορει να μας διακρινει σαν Σιτροενακηδες, οφειλουμε ενιοτε να κρινουμε τα πραγματα αντικειμενικα και απο την πλευρά του καταναλωτη. Εχω εκνευριστει οταν σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο μετα την γκρινια μου κυριως για την αναρτηση θυμαμαι του C4 μου ειχε απαντησει ο τεχνικος :" Τι νομιζεις οτι πήρες? Ετσι ειναι φτιαγμενο..."...Απαξιωνουν οι ιδιοι το προιον που πουλανε... :spank

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Ιαν 2020, 17:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
Και η τεχνική οδηγία που αναφέρει η Citroen για όποιον κινείται Ιόνια οδό απο Ιωάννινα προς 'Αρτα για να μην του σβήνει το citroen C4 λίγο πριν την 'Αρτα. Αν εχει OPR μεγαλύτερο απο 10906
Εικόνα

Φοβερό το after sales service της Citroen εδώ και 5 χρόνια υπάρχει η οδηγία και κανείς δεν με έχει ενημερώσει. Σκέφτομαι τι θα γινόταν αν έκανα προσπέραση σε δρόμο διπλής κατεύθυνσης και συμβεί αυτό , απλά καθαρή μετωπική. Πόσο ανεύθυνη είναι η Citroen Hellas. Ήδη την υπόθεση την έχω δώσει δε δικηγόρο οι άνθρωποι είναι επικίνδυνοι.

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Ιαν 2020, 18:36 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Καλά ξεμπερδέματα... Γιατι δεν πας στο συνεργειο σου με αυτο το χαρτι να τους το τριψεις στα μούτρα? Το αμαξι θα το φτιαξεις η περιμενεις την εκβαση του δικαστικου αγωνα?...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Ιαν 2020, 18:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
tripas έγραψε:
Και η τεχνική οδηγία που αναφέρει η Citroen για όποιον κινείται Ιόνια οδό απο Ιωάννινα προς 'Αρτα για να μην του σβήνει το citroen C4 λίγο πριν την 'Αρτα. Αν εχει OPR μεγαλύτερο απο 10906
Εικόνα

Φοβερό το after sales service της Citroen εδώ και 5 χρόνια υπάρχει η οδηγία και κανείς δεν με έχει ενημερώσει. Σκέφτομαι τι θα γινόταν αν έκανα προσπέραση σε δρόμο διπλής κατεύθυνσης και συμβεί αυτό , απλά καθαρή μετωπική. Πόσο ανεύθυνη είναι η Citroen Hellas. Ήδη την υπόθεση την έχω δώσει δε δικηγόρο οι άνθρωποι είναι επικίνδυνοι.
Μερικές σημαντικές ερωτήσεις...
1) Πηγαίνεις σε κάθετη αντιπροσωπία Citroën για την τακτική συντήρηση του αυτοκινήτου σου;
2) Ανέφερες το πρόβλημα σου σε κάθετη αντιπροσωπεία Citroën;
3) Η λύση είναι TSB. Που σημαίνει ότι η Citroën θα ασχοληθεί μόνο μετά από αναφορά του προβλήματος. Δεν είναι ανάκληση.

Υ.Γ.: Πολύ λάθος κατ'εμέ η κίνησή σου με δικηγόρο. Μόνο χρήματα θα χάσεις. Η Citroën Hellas δεν θα ασχοληθεί μαζί σου. Εξάλλου δεν έχεις και κάτι σαν αποδεικτικό στοιχείο εναντίων της.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Ιαν 2020, 18:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Γιατι δεν πας στο συνεργειο σου με αυτο το χαρτι να τους το τριψεις στα μούτρα? Το αμαξι θα το φτιαξεις η περιμενεις την εκβαση του δικαστικου αγωνα?...


Στης 7 Ιανουαρίου θα πάω να κάνω αναβάθμιση.

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Ιαν 2020, 19:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
bakevang έγραψε:
1) Πηγαίνεις σε κάθετη αντιπροσωπία Citroën για την τακτική συντήρηση του αυτοκινήτου σου;
2) Ανέφερες το πρόβλημα σου σε κάθετη αντιπροσωπεία Citroën;
3) Η λύση είναι TSB. Που σημαίνει ότι η Citroën θα ασχοληθεί μόνο μετά από αναφορά του προβλήματος. Δεν είναι ανάκληση.

Υ.Γ.: Πολύ λάθος κατ'εμέ η κίνησή σου με δικηγόρο. Μόνο χρήματα θα χάσεις. Η Citroën Hellas δεν θα ασχοληθεί μαζί σου. Εξάλλου δεν έχεις και κάτι σαν αποδεικτικό στοιχείο εναντίων της.


1) Ναι και σε Μακρη Αθηνα και σε Γιαννιρη Θεσσαλονίκη
2) Ναι στο Αγρίνιο αλλά δεν θελαν να μου κάνουν update.

Αν έκανα μετωπική με την 2.5 κόρη μου μέσα τι θα γινόταν? Παρεμπιπτόντως μου συνέβη μόλις είχα προσπεράσει νταλίκα και ήμουν σε ανηφόρα ο νταλικέρης φρέναρε και με σκύλο εύρεση καθώς πίστευε ότι φρέναρα.

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 02 Ιαν 2020, 19:10 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Εχεις χιλια δικια στο συγκεκριμενο θεμα, σε διαβαζω και εχω φριξει... :surprised :(

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Ιαν 2020, 13:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Τότε έχεις απόλυτο δίκιο και εφόσον 2 αντιπροσωπείες απέρριψαν την αναβάθμιση της BSI, καλά κάνεις και το κυνηγάς.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Ιαν 2020, 22:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
Ευτυχώς που υπάρχει στην Θεσσαλονίκη η https://www.facebook.com/AutoAlpha/ διαφορετικά θα το πούλαγα.

Δυστυχώς το όχημα έμεινε απο της 13:00 μέχρι 18:00 και τελικά δεν καταφέραμε να κάνουμε αναβάθμιση στο firmware του ECU του οχήματος μου,
Σε πέντε προσπάθειές ήμουν μπροστά και το update σταματούσε σε διαφορετικό σημείο κάθε φορά. Το μεγαλείο των servers της Citroen.

Τελικά οι κάθετες που είχα πάει απλά μου λέγαν ψέματα ότι δεν υπάρχει update καθώς γνώριζαν πολύ καλά ότι θα χρειαζόταν πάνω από μια μέρα να μείνει το όχημα μέσα μέχρι να πετύχει το update. O μηχανικός της AutoAlpha , πέρα από ειλικρινής είναι απίστευτος μηχανικός, μου είπε ότι έχει τύχει να μείνε όχημα μέχρι και τρεις μέρες μέσα στο συνεργείο μέχρι να πετύχει να ολοκληρωθεί το update.

Τελικά το όχημα μου έχει firmware του 2008
Εικόνα
Το όχημα μου έμεινε στο συνεργείο και ο Ντίνος μουν είπε ότι θα επικοινωνήσει μαζί μου αν καταφέρει αύριο Σαββάτο να το κάνει αλλιώς απο 7 Ιανουαρίου ξανά προσπαθούμε

Λυπάμαι ειλικρινά αυτούς που αγόρασαν πετρέλαια καθώς θέλουν συχνά firmware Upate του ECU τους.
Όταν με το καλό πετύχει το update μου θα στρώσει επίσης και το ρελαντί που τρεμοπαίζουν +40 -40 οι στροφές.

Υ.Γ Μετα απο αυτά που είδα είπα στον δικηγόρο να σταματήσει την αγωγη .

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Ιαν 2020, 22:31 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Eγω αυτο που δεν καταλαβαίνω ειναι γιατι αυτη η αναβαθμιση πρεπει να γινει on-line. Δεν υπάρχει σχετικο CD? Μπορει να μην φταινε και οι servers της Citroen αλλα η ποιοτητα του δικτυου στη χωρα μας... Ελπιζω πάντως να γινει το update επιτυχημενα και να ειναι παλι συντομα το αμαξι στα χερια σου.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Ιαν 2020, 22:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Eγω αυτο που δεν καταλαβαίνω ειναι γιατι αυτη η αναβαθμιση πρεπει να γινει on-line. Δεν υπάρχει σχετικο CD? Μπορει να μην φταινε και οι servers της Citroen αλλα η ποιοτητα του δικτυου στη χωρα μας... .


1) Δεν υπάρχει CD
2) Για να τα οικονομά η PSA γίνονται όλα. Αν πληρώσεις 37 + ΦΠΑ οποιοσδήποτε ηλεκτρολόγος που ξέρει έχει πρόσβαση για 8 ημέρες να κάνει update οποιοδήποτε όχημα του group PSA (Citroen , Peugeot , DS) ανεξαρτήτως ηλικίας το είδα με τα μάτια μου.

Να φανταστείς η PSA δεν ενημερώνει τις κάθετες μονάδες για firmware update ούτε υπάρχει πινάκας που να λέει ότι βγήκε καινούργιου firware σου λέει πλήρωσε και αν υπάρχει θα σου βάλω το τελευταίο.
Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι όταν πετύχει το update λέει το software στον τεχνικό να ελέγξει τις παραμέτρους αν τις έκανε σωστά διαφορετικά πρέπει να τις κάνει modify ο ίδιος με το χέρι. :laugh :laugh :laugh

Αυτή είναι η αλήθεια δυστυχώς

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Ιαν 2020, 23:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Creative technology κατα τα άλλα. Ου μπλέξεις.

Πέρσυ που είχα κάνει στην Μακρη αναβάθμιση στην κρεμαργιερα (έστριβε το τιμόνι μόνο του), μου είχανε πει ότι συνδέεται με Γαλλία και δεν ξέρουνε πόσο θα αργησει να πραγματοποιηθει. Τελικά έγινε εκείνο το πρωί αλλά δεν φανταζομουνα ποτέ ότι το σύστημα τους είναι σαν τις συμπληγάδες πέτρες...
Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Ιαν 2020, 23:34 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Kαταλαβαίνω την ταλαιπωρία και τον εκνευρισμο απο ολη τη διαδικασια, αλλά δεν μπορώ να κρινω αρνητικα καθως δεν γνωριζω και δεν εχω εμπειρια. Μια-δυο φορές που μου εκαναν τηλεφορτιση νομιζω στο προηγουμενο C4 εγινε γρηγορα και δεν ειχαμε καποιο προβλημα. Θα ηταν καλο να ξερουμε σε άλλες μάρκες τι κανουν σε τετοια θεματα και πως το κανουν και τι χρεώνουν. Η PSA ειναι ενα πολυεθνικο μαγαζι οπως ολα πλεον και ολα τα μαγαζια εχουν σκοπο το κερδος...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 03 Ιαν 2020, 23:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:57
Δημοσιεύσεις: 581
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη-Καλαμαρια
barimagas έγραψε:
Creative technology κατα τα άλλα. Ου μπλέξεις.

Πέρσυ που είχα κάνει στην Μακρη αναβάθμιση στην κρεμαργιερα (έστριβε το τιμόνι μόνο του), μου είχανε πει ότι συνδέεται με Γαλλία και δεν ξέρουνε πόσο θα αργησει να πραγματοποιηθει. Τελικά έγινε εκείνο το πρωί αλλά δεν φανταζομουνα ποτέ ότι το σύστημα τους είναι σαν τις συμπληγάδες πέτρες...
Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Έχουν σοβαρό πρόβλημα οι servers τους, όποιος πληρώνει μπαίνει και δεν σηκώνουν τόσες πολλές συνδέσεις , αλλά δεν τους νοιάζει από ότι φαίνεται.
Για να ολοκληρωθεί το update του ECU μπορεί να χρειαστεί να συνδεθεί πχ με 15 διαφορετικούς servers την μια κρεμά ο 5 την άλλη ο 12 την άλλη ο 8 και πάει λέγοντας και προσπαθείς μέχρι να είσαι τυχαίος να μην κρεμάσει κανείς.

Αν πεις να κάνεις update ότι έχει το όχημα μου, που είναι του 2008, και υπάρχουν σίγουρα πιστεύω μπορεί να φας και 2 εβδομάδες να παλεύεις να το κάνεις , γι αυτο σου είπε ο Μακρής δεν ξέρουμε πότε θα γίνει. Και αυτά όσο είσαι σε εγγύηση διότι μετά δεν σου κάνουν τίποτα οι κάθετες από update απλά παραιτείται ο ιδιοκτήτης όπως έκανε ο Θανος πιο πάνω και ζεις με τα προβλήματα.

_________________
Citroen C4 sedan 1.6 TU5JP4-NFU 2008 , BRC P&D MY10 + LPG7


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Error p1664
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 04 Ιαν 2020, 09:36 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Aν ηταν πιο σωστοι με τον πελάτη θα μπορουσαν να εχουν μερικες αρχικοποιημένες ecu και να τις τοποθετουν στο αμαξι του πελατη μεχρι να κανουν με την ησυχια τους ολη τη διαδικασια και μετα να την βαζουν πάλι τη δικια σου. Επισης αν το φαινομενο αυτο ειναι συνηθες θα μπορουσαν σεβομενοι τον πελατη και αθορυβα να χρεωνουν πιο λογικες τιμες για ενα θεμα που οφειλεται στη δικη τους ανεπάρκεια τεχνολογικων υποδομων (servers κλπ). Αλλα δυστυχως δεν...Το after sales της Citroen θελει ακομα αρκετη βελτιωση. Δεν ειναι τυχαιο που οι πωλησεις παγκοσιως των εταιρειων που προσεχουν τον πελατη μετα την πωληση , εχουν εκτιναχθει...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 4 [ 49 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

C3 2014 1.4 diesel auto esr/asr abs error
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: bandicoot92
Απαντήσεις: 0
Error P1A9C
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά DS4
Συγγραφέας: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Απαντήσεις: 4
error P0087 αντλια υψηλης???
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά DS3
Συγγραφέας: Tsitourman
Απαντήσεις: 5
Error 10 σε pioneer multimedia 2 din
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Haris_c4_1.4
Απαντήσεις: 0
OBD2 P0134 error code σε TU5JP4
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: gmv
Απαντήσεις: 5
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια