Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 21:10 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Σεπ 2019, 19:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
thnszgns έγραψε:
Παιδιά έχετε καμία γνώμη για τα crossclimate+? Τα φοράει γνωστός και είναι καταευχαριστημένος. Εγώ έχω κάτι ταξίδια το χειμώνα και δεν θα ήθελα να κολλήσω κάπου αλλά γενικά η χρήση που κάνω δεν είναι για χειμερινά...
Σκεφτόμουν και τα Uniroyal all season expert σαν λίγο πιο οικονομικά αλλά δεν βρήκα κριτικές καθόλου. Καμία άλλη πρόταση ευχαρίστως! Επίσης Θεσσαλονίκη οποίος ξέρει κάποιο μαγαζί αξιόπιστο ας στείλει ένα πμ
επειδή τυχαίνει να φοράω all season ελαστικά (hankook kinergy 4s), θα σου πω τα εξής.
1. Toν χειμώνα κάνουν μια χαρά την δουλειά τους. Σε μαλακό χιόνι και λίγο πάγο το αμάξι πηγαίνει άνετα χωρίς χρήση αλυσίδων.
2. Στην βροχή επίσης αρκετά καλά.
3. Το καλοκαίρι τα δικά μου είναι επιεικώς απαράδεκτα.Χαζοσπινιάρουν όλη την ώρα στα φανάρια και το abs πιάνει δουλειά με το παραμικρό δυνατό πάτημα.
4. Τα crossclimate είναι κλάσσης ανώτερα απο τα δικα μου.
5. Τα crossclimate eίναι πιστοποιημένα εκτός απο χειμερινα και για θερινά.
6.Αν θέλεις κάτι παραπάνω για χιονια κοίταξε και τα continental all season contact.

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Τελευταία επεξεργασία από Azan Gorde και Κυρ 29 Σεπ 2019, 20:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Σεπ 2019, 20:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
thnszgns έγραψε:
Παιδιά έχετε καμία γνώμη για τα crossclimate+? Τα φοράει γνωστός και είναι καταευχαριστημένος. Εγώ έχω κάτι ταξίδια το χειμώνα και δεν θα ήθελα να κολλήσω κάπου αλλά γενικά η χρήση που κάνω δεν είναι για χειμερινά...

thnszgns έγραψε:
Γενικά επειδή κάνω πολλά χιλιόμετρα θα αισθανομουν πιο ασφαλής με ένα λάστιχο που θα περπατούσε και λίγο σε χιόνι/πάγο αλλά επειδή δεν έχω ξαναβάλει δεν ξέρω τι γίνεται το καλοκαίρι ή σε υψηλές θερμοκρασίες γενικά

Τα CrossClimate είναι περίπτωση, δεν είναι ψέμα αν πούμε ότι είναι εξαιρετικά θερινά ικανά να ξεπερνάνε σημαντικού βαθμού δυσκολίες σε συνθήκες χειμώνα! Δεν έχουν καμία σχέση με τα all season που ξέραμε παλιά, ούτε και με τα περισσότερα all season της εποχής μας, που είναι προσανατολισμένα περισσότερο να αντιμετωπίζουν χειμώνα, με ότι κι αν σημαίνει αυτό. Η Michelin έχει κάνει άριστη δουλειά.
Τα φοράω και με έχουν βολέψει πολύ που κάνω αρκετές διαδρομές συναντώντας και ήπιες χιονοπτώσεις το χειμώνα. Μη φανταστείς όμως ότι είναι κανονικά χειμερινά και θα σε περάσουν από παντού χωρίς να χρειαστείς κάποια στιγμή και αλυσίδες. Και επίσης, κράτα ως δεδομένο ότι λόγω σχεδίασης και σύνθεσης (για να ανταποκρίνονται στις all season προκλήσεις) υπάρχουν κάποιες υποχωρήσεις σε σχέση με τα κορυφαία θερινά, που αναλόγως υπό ποιές συνθήκες (καιρικές, φύλαξης, χιλιόμετρα, οδηγικό στυλ κλπ) θα γεράσουν με σένα, μπορεί αυτές οι υποχωρήσεις να είναι αναλόγως ασήμαντες ή σημαντικές.
Αν κάνεις τόσες διαδρομές χειμωνιάτικα σε τέτοιες συνθήκες που πραγματικά τα χρειάζεσαι, προτίμησέ τα. Αλλιώς, βάλε καλά θερινά έχοντας (πάντα, είναι κανόνας ούτως ή άλλως!) και ένα καλό σετ αλυσίδες ή κουβέρτες.

(EDIT: Προσοχή! Τον πάγο, ξέχασέ τον! Μόνο ειδικά χειμερινά λάστιχα τον αντιμετωπίζουν! Κανένα από αυτά που συζητάμε!)

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Φεβ 2021, 22:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Ιούλ 2020, 11:09
Δημοσιεύσεις: 56
Αν και το έγραψα και στο τοπικ του C4 Diesel, λέω να ρωτήσω κι εδώ μήπως το δει και κανένα άλλο μέλος που ίσως μπορεί να βοηθήσει.

Για αλλαγή ελαστικών 205/55/16 σε C4 1.6 e-hdi 115 2013 και με επιλογή αποκλειστικά σε Michelin λόγω καλής έκπτωσης μέσω κουπονιού, αν και η προφανής λύση είναι τα Primacy 4, μπορώ να πω ότι με τρώει και λίγο να πάω και στα Pilot Sport 4.

Υπάρχει κάποιο μέλος εδώ που να τα έχει τυχόν δοκιμάσει και τα δύο σε αυτή τη διάσταση και μπορεί να συγκρίνει άμεσα το τι κερδίζεις/χάνεις στην κάθε επιλογή; Η πιο "σφιχτή" αίσθηση για μένα είναι προτέρημα και δεν θα γκρινιάξω τόσο για το κοπάνημα, όσο θα γκρινιάξω για το γλίστρημα και την αίσθηση ότι δεν δίνει feedback το λάστιχο από το δρόμο.

Από την άλλη (παρόλο που προφανώς σε αυτά που λέω είναι καλύτερο το ps4), είναι όντως σε τέτοιο βαθμό καλύτερο όταν χρησιμοποιείται σε ένα Diesel 115 άλογα και με το βάρος της C4, που να αξίζει να θυσιάσεις την άνεση και την ησυχία που δίνει το Primacy; Όπως επίσης και την διαφορά στην κατανάλωση (πόση να είναι σε πραγματικές συνθήκες;) και τη μικρότερη διάρκεια ζωής;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Φεβ 2021, 23:22 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Πιστεύω στην ανάρτηση και στο στήσιμο της c4 ταιριάζει καλύτερα το primacy 4.
Tο φοράω στην c5 και είναι πολύ ομοιογενές.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Φεβ 2021, 23:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Ιούλ 2020, 11:09
Δημοσιεύσεις: 56
NEKTARIOS C5 έγραψε:
Πιστεύω στην ανάρτηση και στο στήσιμο της c4 ταιριάζει καλύτερα το primacy 4.
Tο φοράω στην c5 και είναι πολύ ομοιογενές.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


αυτό λέει η κοινή λογική είναι η αλήθεια. αλλά επειδή γενικά προσωπικά θα το ήθελα λίγο πιο "σφιχτό" σαν αμάξι σκεφτόμουν μήπως βοηθήσει σε αυτό που θέλω το ps4. Ενώ από την άλλη παίζει φυσικά και το ενδεχόμενο ακριβώς λόγω του στησίματος όπως λες, το ps4 απλά να μην μπορεί να αποδώσει όπως είναι σχεδιασμένο κι έτσι απλά να χάσεις την άνεση, την οικονομία και τη διάρκεια ζωής του primacy 4, χωρίς να μπορέσει αναλογικά να σου "επιστρέψει" το κάτι παραπάνω σε κράτημα και ζόρισμα σε στροφές.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Φεβ 2021, 23:57 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Καλά τα λες........

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Φεβ 2021, 10:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Παναγιώτη, θα συμφωνήσω με τα παιδιά, που και εδώ και στο άλλο θέμα, σου συστήνουν τα Primacy 4 έναντι των Pilot Sport 4.

Από όσα λες φαίνεται ότι το έχεις στο μυαλό σου, και ξανασκέψου το, ότι στο ζήτημα "συνδυασμός οδηγού-αυτοκινήτου-ελαστικών" ανάλογα την περίπτωση ισχύει το πασίγνωστο και παμπάλαιο "Το μεν πνεύμα πρόθυμο, η δε σαρξ ασθενής". Όπου "πνεύμα", είναι ο οδηγός με το οδηγικό στυλ που ορίζουν οι επιθυμίες του, και "σάρκα" το αυτοκίνητο και οι δυνατότητές του.

Η οικογενειακού στησίματος C4 με τους 115 ήπιους ταξιδιάρηδες ίππους της και τις ροπές της, ότι κι αν προσπαθήσει να βγάλει στο δρόμο το πνεύμα σου, όσο και να την πιέσεις, μόνο ένα μικρό μέρος του φακέλου απόδοσης των PS4 θα εκμεταλλευτεί. Και όσο και να θες εσύ "σφιχτό" σε αίσθηση αυτοκίνητο, αυτή ακριβώς λόγω του στησίματος και των υλικών της θα δυσανασχετεί και θα καταπονείται με τέτοιες επιλογές. Η Michelin τα PS4 τα προωθεί ως "τα σπορ ελαστικά μας που εγγυώνται μοναδική οδήγηση για το υψηλών επιδόσεων αυτοκίνητό μας", αν είχες τη C4 σε κάποια από τις δυνατότερες εκδόσεις της ή "πειραγμένη" και στημένη αναλόγως, εντάξει, τότε θα μιλούσαμε σε άλλη βάση.

Και, υπάρχει και ένα πολύ σημαντικό ζήτημα, πόσο συχνά και σε ποιό βαθμό θα φτάνεις να εκμεταλλεύεσαι τις επιπλέον δυνατότητες των PS4. Γιατί, πολυδουλεύοντας κοντά στα κάτω όριά τους στον ανοιχτό δρόμο και σε αρκετές ράθυμες+δύστροπες αστικές διαδρομές, θα κακογεράσουν τόσο που πιθανόν από κάποια στιγμή και μετά να βγάζουν συμπεριφορές από ανεπιθύμητες έως και επικίνδυνες.

Και λάβε υπόψη και το εξής, τα διάφορα μοντέλα ελαστικών μιας εταιρίας δεν είναι αυτοτελή σύνολα μέσα στη γκάμα ως προς τα χαρακτηριστικά και τις επιδόσεις τους. Έτσι και τα Pilot Sport, δεν αρχίζουν ακριβώς από εκεί που τελειώνουν τα Primacy, αλληλοκαλύπτονται τόσο που να μπορούν τα Primacy να ανταποκρίνονται επαρκώς και με ασφάλεια όποτε τους ζητήσει ο οδηγός το κάτι σπορτίφ παραπάνω.

Κρίνε, στάθμισε, και πράξε κατά το λογικότερο και σε όλους τους τομείς συμφερότερο λοιπόν, και να τα χαρείς ότι κι αν επιλέξεις.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Τελευταία επεξεργασία από jalbanis και Τρί 02 Φεβ 2021, 10:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Φεβ 2021, 10:40 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Γιάννη ο λόγος σου πάντα σωστός και με λογικά επιχειρήματα. :agree

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ για την δημοσίευση του/της: jalbanis
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Φεβ 2021, 18:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
προσωπική μου άποψη τα ps 4 για την c4 είναι too much για τους λόγους που ανέφεραν τα παιδιά πριν απο εμένα.Η δική μου πρόταση, αν θέλεις ένα εξαιρετικό λάστιχο, με φοβερή πρόσφυση σε στεγνό και βρεγμένο δρόμο αλλά και κορυφαία άνεση πήγαινε σε continental premium contact 6. Είναι μαλακό ελαστικό όμως και δεν σου εγγυώμαι ότι θα αντέξει όσο ένα πιο σκληρό primacy 4 ή falken. Πολύ καλή επιλογή είναι και τα vredestein sportrack 5 πιο σκληρά, λιγότερο άνετα απο τα conti αλλά με πολύ καλές επιδόσεις.

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Φεβ 2021, 18:27 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Υπάρχει κάποιος δείκτης που να μας δείχνει πόσο μαλακό είναι ένα ελαστικό?

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Φεβ 2021, 20:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Υπάρχει κάποιος δείκτης που να μας δείχνει πόσο μαλακό είναι ένα ελαστικό?


Όχι, μόνο διαστάσεις, φορτίο, ταχύτητα, φθορά, τύπος οχήματος και χαρακτηρισμοί χρήσης/πιστοποίησης. Έτσι και αλλιώς το "μαλακό" ή "σκληρό" είναι ποιοτικό χαρακτηριστικό, άρα δεν μπορεί να κατηγοριοποιηθεί εύκολα.

Αν και ξέρω που το πας, εσύ πάρε το πιο μαλακό/comfort/άνεσης που μπορείς να βρεις, και κυρίως κοιτάς αυτό ακριβώς, το Michelin :thumb

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε The Ace για την δημοσίευση του/της: ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Φεβ 2021, 20:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Εγώ άκουσα τον Παναγιώτη πιο πάνω, σχετικά με την επιλογή για τα Vredestein Sportrack 5.
Μάλλον δεν θα αλλάξω ξανά μάρκα και τύπο ελαστικού, μέχρι να βγει κάτι άλλο καλύτερο ή ο αντικαταστάτης του.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Φεβ 2021, 20:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 28 Δεκ 2016, 17:16
Δημοσιεύσεις: 1853
bakevang έγραψε:
Εγώ άκουσα τον Παναγιώτη πιο πάνω, σχετικά με την επιλογή για τα Vredestein Sportrack 5.
Μάλλον δεν θα αλλάξω ξανά μάρκα και τύπο ελαστικού, μέχρι να βγει κάτι άλλο καλύτερο ή ο αντικαταστάτης του.
εσύ είσαι το καλύτερο παιδί :clap :clap :clap

_________________
C3 Aircross 120 bluehdi Shine
C4 mk II 100 bluehdi Feel
C4 mk III shine plus 1,5 bluehdi


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Φεβ 2021, 20:57 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
The Ace έγραψε:
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Υπάρχει κάποιος δείκτης που να μας δείχνει πόσο μαλακό είναι ένα ελαστικό?


Όχι, μόνο διαστάσεις, φορτίο, ταχύτητα, φθορά, τύπος οχήματος και χαρακτηρισμοί χρήσης/πιστοποίησης. Έτσι και αλλιώς το "μαλακό" ή "σκληρό" είναι ποιοτικό χαρακτηριστικό, άρα δεν μπορεί να κατηγοριοποιηθεί εύκολα.

Αν και ξέρω που το πας, εσύ πάρε το πιο μαλακό/comfort/άνεσης που μπορείς να βρεις, και κυρίως κοιτάς αυτό ακριβώς, το Michelin :thumb


Eδω και ενα μήνα φορέθηκαν τα Kleber UHP. Μαλακά μου φαίνονται...Εντάξει προς το παρόν. Θα γίνει αμορτισερομέτρηση σε λιγες μέρες και θα ενημερώσω.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 02 Φεβ 2021, 21:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10558
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Azan Gorde έγραψε:
εσύ είσαι το καλύτερο παιδί :clap :clap :clap

:love :love :no1

Εσύ πάλι από την προηγούμενη βδομάδα μου έχεις ανακατέψει τον εγκέφαλο με μπλέντερ με την παραγγελία που πήγες και έκανες... :guns

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 107 από 110 [ 1643 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110  Επόμενο



Συναφή θέματα

Διαστασεις πισω αξονων
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: JIMBoy1
Απαντήσεις: 0
Ελαστικά C2 1.1
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: CoMfUcIoS
Απαντήσεις: 25
Τι πιεση σε ελαστικα 185/60/14;;;;
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Saxo
Συγγραφέας: GiannisR
Απαντήσεις: 3
PEUGEOT 308 II ΕΛΑΣΤΙΚΑ MICHELIN PRIMACY 4?
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: isi
Απαντήσεις: 4
καρε- ελαστικα και ζαντες
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: ALES
Απαντήσεις: 57
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ