Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 16 Απρ 2024, 21:34 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Σεπ 2019, 20:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 04 Απρ 2016, 13:13
Δημοσιεύσεις: 13
ΕγωταHankook Ventus Prime 3 τα εχω 45000 χλμ και μπορω να πω με ανεση βγαζουν αλλα 3000.Οι ταχυτητες ειναι μεχρι 120...χαλαρες εκκινησεις και ηπιο φρεναρισμα.Γενικα οδηγω σα την γυναικα μου....πριν 8 χρονια κρατουσα τα λαστιχα το πολυ 25000χλμ.
Θελω γιατρο....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Σεπ 2019, 22:25 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Παιδιά εγώ πριν λίγες μέρες μέτρησα βάθος πέλματος. Μετά από 20.200χλμ τα εμπρός έχουν βάθος 5.7-5.9mm και τα πίσω 6.5-6.7mm. Η προηγούμενη μέτρηση ήταν πριν από 9.000χλμ και αντίστοιχα τα νούμερα για μπροστά και πίσω ήταν 6.5mm και 7mm.

Όπως έχω πει (και είμαι σίγουρος πως έχω γίνει κουραστικός) είναι το καλύτερο λάστιχο που έχω βάλει και αξίζει το κάθε ευρώ που του ρίχνεις. Βέβαια στην διάσταση μου είναι φθηνά και μπαίνω σε σκέψεις. Ωστόσο θεωρώ πως είσαι κερδισμένος από κάθε άποψη, ακόμη και την οικονομική, αν βάλουμε κάτω την αντοχή.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 21 Σεπ 2019, 19:50 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Θα ήθελα να γράψω ένα μικρό review για τα michelin pilot sport 4. Με DOT1717 και αγορά κάνα δυο μήνες μετά έχουμε γράψει περίπου 36000 χωρίς μπρος πίσω. Έχουν οδηγηθεί σε όλες τις συνθήκες (ταξίδι, στρίψιμο, χώμα χιόνια κτλ) πάντα με ευλάβεια, όπως και η χρήση της λευκής μου, χωρίς να ανεβαίνουν πεζοδρόμια, να βρίσκουν στο παρκάρισμα τα πλαϊνά και με τακτικό έλεγχο της πίεσης.
Τα θετικά πάρα πολλά όπως ωραίο κράτημα, φρενάρισμα και τρομερή απόδοση σε βροχή και σε υδρολίσθηση. Θόρυβο ουδέτερος χωρίς να έχω καταλάβει κάποια διαφορά από τα προηγούμενα ελαστικά. Στα αρνητικά είναι τα αρχικά σκασιματάκια στο πέλμα πάνω από τα πλαϊνά και ίσως είναι η πρώτη φορά που παρατηρώ τόσο γρήγορη επιφανειακή ''γήρανση'' σε ελαστικό. Μια άλλη παρατήρηση αφορά την χρήση σε χιόνι, σίγουρα εκτός ιδιότητά του αλλά με πιο εμφανή γλίστρημα και ανάγκη για πανιά από τα υπόλοιπα θερινά που έχω φορέσει. Αναφορικά με την φθορά και βάσει την οδήγηση μου είμαι πολύ ικανοποιημένος αν και κάποιος ίσως θα προτιμούσε ένα μοντέλο με περισσότερη αντοχή στην φθορά. Αρκετά ανώτερα από τον προκάτοχό του και σε αυτό το θέμα όταν τα michelin pilot sport 3 στα 31000 χλμ με παρόμοιες συνθήκες οδήγησης είχαν τελειώσει. Το φυλλάδιο της michelin υπόσχεται +7500 χλμ από τον προκάτοχό του. Μέσα έπεσαν οι κερατάδες :D :D :D :P :P :P
Η πιο τρανταχτή διαφορά στα σημερινά χιλιόμετρα είναι η εμφάνιση χαζοσπινιαρίσματος σε λεία άσφαλτο ενώ με λογική πίεση σε σημεία που γνωρίζω η διαφορά δεν είναι τόσο αισθητή. Επίσης το abs συνεχίζει να μην μπαίνει εύκολα. Σε βρεγμένο λόγω της σκέψης ότι πάμε για αλλαγή οδηγώ ακόμα πιο αμυντικά και δεν έχω άποψη. Και με σλικ ασφαλής θα ήμουν. Τα pilot sport 3 πάντως''φώναζαν'' για αλλαγή στο τέλος.
Τα ελαστικά που έχουν φορεθεί στην λευκή μου μέχρι σήμερα είναι michelin pilot exalto 2 ( δεύτερη τετράδα εκτός του εργοστασίου λόγω καρούμπαλου - 780 ευρώ στο μακρινό 2009), continental sport contact 3 ( ανώτερο από το pilot exalto και κατά 180 ευρώ φθηνότερο) , michelin pilot sport 3 και το τωρινό michelin pilot sport 4. Όπως καταλάβατε φτάνει το πλήρωμα των ''χιλιομέτρων'' για ακόμα μία αλλαγή. Μπακαλίστικα και με τα χιλιόμετρα να προβλέπονται λίγα φτάνουμε και κάποιους μήνες μετά τις γιορτές αλλά για την ασφάλεια μου μέχρι τις γιορτές θα έχουν αλλαχτεί.
Επομένως η ερώτηση είναι αν μένουμε σε μια ομάδα που κερδίζει ή κάνουμε μεταγραφή για κάτι νέο. Η εμμονή μου με τις σειρές σπορ είναι ότι με καλύπτουν στα πάντα και είναι ''πάντα εκεί'' με ''κόστος'' στην πιο γρήγορη φθορά. Στα πλαίσια της συζήτησης και ίσως την δοκιμή σε κάτι διαφορετικό θα ήθελα αν υπάρχουν απόψεις για κάποια άλλα μοντέλα ελαστικών που κάποιος έχει μείνει ευχαριστημένος, αν αξίζει η αλλαγή ή αν έχουμε + και - από αλλαγή σε στυλ π.χ από pilot sport 4 σε primacy. 4. Ελαστικά όπως barum, matador κτλ δεν είναι στα υπόψιν καθόλου.
Τέλος να αναφέρω ότι λόγω μειώσεις των τιμών θα επιστρέψω στην διάσταση 205/50/17 και για να είμαστε τυπικοί και σωστοί στην ζάντα. Παρόλα αυτά, και απλά σαν αναφορά, μετά από δύο ζεύγη 225/45/17 ουδέποτε δεν κατάλαβα κάτι λάθος ή να μου αυξήθηκε η κατανάλωση κτλ.

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 22 Σεπ 2019, 11:55 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Μητσακο εύχομαι πρώτα από όλα να φας αυτά και άλλα πολλά σετ ελαστικά με το καλό και με υγεία πάντα.

Μετά, όσον αφορά την επιλογή, είμαι υπέρ αυτού που λες, ομάδα που κερδίζει και συνταγή που πετυχαίνει δεν αλλάζουν.

Ωστόσο όσον αφορά την επιλογή μεταξύ Primacy 4 και Pilot Sport, νομίζω ότι κανένας δεν μπορεί να σου δώσει πιο ασφαλή απάντηση, πέρα από εσένα τον ίδιο. Για το primary 4 που το έχω πάνω 23.000χλμ και 9 μήνες, μπορώ να πω τα καλύτερα. Όσον αφορά την αντοχή στην φθορά, φαίνεται τέρας, καθώς στα 20.000χλμ το πέλμα μπροστά ήταν 6mm και πίσω 6,7mm (σύντομα θα πάω για rotation). Στο κομμάτι της απόδοσης, οπότε το χρειάστηκα ήταν εκεί και για το στυλ μου φτάνει και περισσεύει. Στο θέμα θορύβου και άνεσης, είναι καλύτερο από ο,τι είχα βάλει με διαφορά. Όμως δε μπορώ να πω, πώς θα είναι σε σχέση με τα Pilot Sport στο κομμάτι της απόδοσης υπό πίεση, ειδικά αν τα έχεις κιόλας συνηθίσει, οπότε έχεις ήδη θέσει τον πήχη ψηλά.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 22 Σεπ 2019, 11:56 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Μητσακο εύχομαι πρώτα από όλα να φας αυτά και άλλα πολλά σετ ελαστικά με το καλό και με υγεία πάντα.

Μετά, όσον αφορά την επιλογή, είμαι υπέρ αυτού που λες, ομάδα που κερδίζει και συνταγή που πετυχαίνει δεν αλλάζουν.

Ωστόσο όσον αφορά την επιλογή μεταξύ Primacy 4 και Pilot Sport, νομίζω ότι κανένας δεν μπορεί να σου δώσει πιο ασφαλή απάντηση, πέρα από εσένα τον ίδιο. Για το primary 4 που το έχω πάνω 23.000χλμ και 9 μήνες, μπορώ να πω τα καλύτερα. Όσον αφορά την αντοχή στην φθορά, φαίνεται τέρας, καθώς στα 20.000χλμ το πέλμα μπροστά ήταν 6mm και πίσω 6,7mm (σύντομα θα πάω για rotation). Στο κομμάτι της απόδοσης, οπότε το χρειάστηκα ήταν εκεί και για το στυλ μου φτάνει και περισσεύει. Στο θέμα θορύβου και άνεσης, είναι καλύτερο από ο,τι είχα βάλει με διαφορά. Όμως δε μπορώ να πω, πώς θα είναι σε σχέση με τα Pilot Sport στο κομμάτι της απόδοσης υπό πίεση, ειδικά αν τα έχεις κιόλας συνηθίσει, οπότε έχεις ήδη θέσει τον πήχη ψηλά.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 22 Σεπ 2019, 21:49 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Ευχαριστώ πολύ Σταύρο μου! Λογικά θα κάνω και μια μίνι έρευνα έτσι για την ιδέα να δω που κυμαίνεται ο ανταγωνισμός των ps4 και προς Νοέμβρη ίσως τοποθετηθούν τα ίδια να ξενοιάσω για άλλο τόσο. Επίσης δεν με παίρνει και για αργότερα αφού σε 7000χλμ έχω ιμάντες,αντλία,όλα τα υγρά και φίλτρα, μπουζί κτλ οπότε δεν είναι καλό να πέσουν όλα μαζί.

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 22 Σεπ 2019, 21:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Βαγγέλη, μήπως έχεις υπερβολικά υψηλή πίεση και σου φαγώθηκαν τοσο γρήγορα; Εμένα με 2,6 (αυτοκόλλητο 2,4) εμπρός και 2.3 πίσω (2.1) έχουν 18.000 και δεν δείχνουν τα εμπρός μεγάλη φθορά (τα πίσω σχεδόν καινούρια) . Στις 20.000 θα κάνω rotation πήγα στις 15. 000 και έκανα μόνο ζυγοστάθμιση μιας και είχαν λίγη φθορά. Πέραν της αστικής - υπεραστικής χρήσης έχω και τις εβδομαδιαίες αναβάσεις στο βουνό οπου γαργαλάει και το πόδι στις στροφές. Αν θυμάμαι καλά στα τόσα περίπου χιλιόμετρα τα cross climate είχαν φθαρεί σε σημείο που έφευγαν κομμάτια και γλίστραγαν επικίνδυνα. Τα VP3 ακόμη πολυ ήσυχα και σίγουρα στα φρένα / νερά κλπ. Πολυ ευχαριστημένος με την επιλογή τους.

Sent from Orilla while fighting replicators.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Σεπ 2019, 07:23 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Ενα μικρο review και επο εμενα για τα Kleber Dynaxer HP4 σε διάσταση 225/45 R18.
Γενικά ειναι τιμιο ελαστικο και μου φαινεται αρκετά αντοχής. Αν και οχι ιδιαιτερα φθηνο σαν budget μαρκα. Στα χαρακτηριστικα του συμφωνα με το tyresreview.co.uk ειναι αρκετα μετριο σε σχεση με τον ανταγωνισμο αλλα εμενα δεν με εχει προδώσει κάπου 3 χρονια που το φοραω εχοντας κανει χονδρικα κατι περισσοτερο απο 30000km. Μου εχει κανει εντυπωση η αντοχη του στη φθορα αφου τα μπροστινα πελματα ειναι ελαχιστα μειωμενα σε παχος, ενω τα πισω ειναι σαν καινουργια. Ισως ειναι πιο σκληρο απο τα Michelin γι'αυτο και ψαχθηκα αρκετα με τις πιεσεις ετσι ωστε να συνεραζονται καλυτερα με την αναρτηση και να εχω λιγοτερο αγαρμπο κοπανημα στις λακουβες. Παντως με το δικο μου στυλ οδηγησης (ηρεμο και αμυντικο με εμφαση στην ασφαλη μετακινηση και στην οικονομια) δεν εχω κανενα παραπονο. Οταν ερθει η ωρα της αλλαγης αν δεν παω σε Michelin, θα παω σε κατι αλλο, ετσι για αλλαγη.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Σεπ 2019, 13:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 13 Φεβ 2015, 17:39
Δημοσιεύσεις: 587
Τοποθεσία: Αλμυρός
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Ενα μικρο review και επο εμενα για τα Kleber Dynaxer HP4 σε διάσταση 225/45 R18...


Μήπως αναφέρεσαι στα HP3; Επειδή τα 4 είναι σχετικά καινούργια.

_________________
Βασίλης - C4 Picasso

www.diadrash.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Σεπ 2019, 17:15 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
billys έγραψε:
ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
Ενα μικρο review και επο εμενα για τα Kleber Dynaxer HP4 σε διάσταση 225/45 R18...


Μήπως αναφέρεσαι στα HP3; Επειδή τα 4 είναι σχετικά καινούργια.


Σωστος! HP3 φοράω...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Σεπ 2019, 17:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 12 Αύγ 2015, 19:48
Δημοσιεύσεις: 54
Παιδιά έχετε καμία γνώμη για τα crossclimate+? Τα φοράει γνωστός και είναι καταευχαριστημένος. Εγώ έχω κάτι ταξίδια το χειμώνα και δεν θα ήθελα να κολλήσω κάπου αλλά γενικά η χρήση που κάνω δεν είναι για χειμερινά...
Σκεφτόμουν και τα Uniroyal all season expert σαν λίγο πιο οικονομικά αλλά δεν βρήκα κριτικές καθόλου. Καμία άλλη πρόταση ευχαρίστως! Επίσης Θεσσαλονίκη οποίος ξέρει κάποιο μαγαζί αξιόπιστο ας στείλει ένα πμ


Τελευταία επεξεργασία από thnszgns και Σάβ 28 Σεπ 2019, 18:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Σεπ 2019, 18:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Άρα βάζεις ένα καλό καλοκαιρινό και παίρνεις ένα ζευγάρι κουβέρτες.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Σεπ 2019, 18:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 12 Αύγ 2015, 19:48
Δημοσιεύσεις: 54
Tzakos έγραψε:
Άρα βάζεις ένα καλό καλοκαιρινό και παίρνεις ένα ζευγάρι κουβέρτες.

Λες θα είναι πολύ χειρότερα δηλαδή; Γενικά επειδή κάνω πολλά χιλιόμετρα θα αισθανομουν πιο ασφαλής με ένα λάστιχο που θα περπατούσε και λίγο σε χιόνι/πάγο αλλά επειδή δεν έχω ξαναβάλει δεν ξέρω τι γίνεται το καλοκαίρι ή σε υψηλές θερμοκρασίες γενικά


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Σεπ 2019, 19:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Άποψή μου,δεν υπάρχουν λάστιχα τεσσάρων εποχών.
Η βάζεις καλοκαιρινά,ή χειμωνιάτικα.
Όλα τα άλλα είναι μεσοβέζικες λύσεις.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελαστικά και Διαστάσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Σεπ 2019, 18:08 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Tzakos έγραψε:
Άποψή μου,δεν υπάρχουν λάστιχα τεσσάρων εποχών.
Η βάζεις καλοκαιρινά,ή χειμωνιάτικα.
Όλα τα άλλα είναι μεσοβέζικες λύσεις.
Μαζί σου!

Στάλθηκε από τον πλανήτη Nibiru χρησιμοποιώντας πένα..!

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 106 από 110 [ 1643 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110  Επόμενο



Συναφή θέματα

ελαστικα saxo
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Saxo
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
Ελαστικά C2 1.1
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: CoMfUcIoS
Απαντήσεις: 25
Τι ελαστικά προτείνετε;
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xantia
Συγγραφέας: kostas2123
Απαντήσεις: 20
Διαστασεις ζαντας Xsara (οφσετ,ιντσες,κτλ)
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xsara
Συγγραφέας: ΗΛΙΑΣΚΤΜ
Απαντήσεις: 8
CITROEN C4 - ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Pan_81
Απαντήσεις: 46
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ