Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 14:48 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Καθρεφτης Αισθητηρων - Προβλημα (Επειγον)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 12:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2007, 22:08
Δημοσιεύσεις: 572
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Σορρυ που κανω νεo thread αλλα ειναι επειγον και δεν εχω τον χρονο να ψαξω παλαιοτερα.

Η φιλη μου με το C4, 1.6 3d VTRS, της ειχαν βαλει τους αισθητηρες πισω με ενδειξη σε εναν νεο καθρεφτη ο οποιος τοποθετειται πανω στον μαμα καθρεφτη του C4. Ο νεος αυτος καθρεφτης σημερα ξεκολλησε στα καλα καθουμενα - τα 2 κλιπσακια που τον συγκρατουν εσπασαν, ελιωσαν? (μαλλον λογω ζεστης).
Πηρε τηλεφωνο στην αντιπροσωπεια (Φεσσας, Θεσ/νικη) και της ειπαν πως ΑΝ οι αισθητηρες ειχαν χαλασει τοτε θα ηταν εντος εγγυησης.. ομως επειδη δουλευουν και ειναι μονο (!!) ο καθρεφτης, ειναι ΕΚΤΟΣ. Αυτο σημαινει 150 ευρω και πρεπει να γινει παραγγελεια...

Εγω δεν ειπα κατι παρα μονο οτι νομιζω οτι πρεπει να ηταν εντος εγγυησης αφου δοθηκαν απο την Σιτροεν.. Αλλα η δικια σας γνωμη και εμπειρια μετραει τωρα.

Το θεμα πρεπει να επιλυθει μεχρι αυριο το αργοτερο οποτε σας παρακαλω οποιος εχει καποια ιδεα, λυση, προταση η παρομοιο περιστατικο ας το παραθεσει μεχρι το βραδυ.

Ζητω συγνωμη και παλι για την "γρηγοραδα" του θεματος αλλα για προσωπικους λογους (δικους της) ειναι επειγον.

Για το γαμωτο της υποθεσης, ο καθρεφτης της δεν κακομεταχειριστηκε απο αυτη και το αμαξι εχει μονο 11.500 χλμ...

Ευχαριστω εκ των προτερων παιδια,


_________________
"Τα μεθυσμένα αγγελούδια μου κοίτα
πως φτερουγίζουν στης στροφής τον αέρα
Κι όλοι το ξέρουν πως
απόψε θα έχουμε μια όμορφη νύχτα
κι αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα..."


Scary Greeks


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 14:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:34
Δημοσιεύσεις: 3561
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
κατσε λιγο χαλασε ο καθρευτης του αυτοκινητου η εκεινος που μπενει εχτρα ?


να παει και να τους τον τρίψει στα μουτρα .




(ομως με αυτον τον καθρέπτη που εβαλε δεν αποδεσμευσε τον ηλεκτροχρωματικο? )

_________________
Η αγάπη και τα δικαιώματα δεν εξαγοράζονται, κερδίζονται !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 14:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2007, 22:08
Δημοσιεύσεις: 572
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Ναι.. ο ηλεκτροχρωματικος αχρηστευθηκε εξαρχης (γεγονος που ειχε αποδεχθει).. αλλα ο "εξτρα" καθρεφτης των αισθητηρων ηταν εντος εγγυησης (μοντελο 06).

Της ειπα να παρει και σε αλλες αντιπροσωπειες. Δοκιμασε στον Γιαννιρη και μετα την αναγνωριση (αριθμο πλαισιου) της ειπαν πως και το ανταλλακτικο ειχαν (τα κλιπσακια που ενωνουν τον μαμα ηλεκτροχρωματικο με τον αντιστοιχο των αισθητηρων) και το οτι ηταν ΕΝΤΟΣ εγγυησης...
Ξαναπηρε στον Φεσσα και το ανεφερε στους τεχνικους και αφου τα μασησαν της ειπαν να περασει απο βδομαδα να βγαλουν τον καθρεφτη και να ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΝ το εξαρτημα το οποιο θα ηταν στα χερια τους επειτα απο μια βδομαδα..
Περιττο να αναφερω οτι αυριο πρωι θα παει τελικα στον Γιαννιρη..

Γνωριζω οτι υπαρχει το αναλογο thread για τις αντιπροσωπειες αλλα διαβολε και στην ιδια πολη ειναι, και για το ιδιο αμαξι μιλαμε με το ιδιο προβλημα.. Γιατι τοσο διαφορα στην αντιμετωπιση? :rtfm

Το αμαξι εν τω μεταξυ το ειχε αγορασει απο Φεσσα :fsss

Τεσπα, μακρια απο μας τετοια μπερδεματα :idea:

_________________
"Τα μεθυσμένα αγγελούδια μου κοίτα
πως φτερουγίζουν στης στροφής τον αέρα
Κι όλοι το ξέρουν πως
απόψε θα έχουμε μια όμορφη νύχτα
κι αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα..."


Scary Greeks


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 17:18 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Γιατί ο Γιαννίρης δεν πάει καλά και προσπαθεί να "πιάσει" πελάτες. Πάντως πολλοί εδω μέσα δεν είναι καθόλου ευχαριστημένοι απο το Γιαννίρη. Τέλος πάντων. Ίσως τα πράγματα αλλάξουν.

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 18:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Απλά θα σου πώ το εξής.Αφού το πήρε από τον Φέσσα για οτιδήποτε θα προσπαθεί να πετύχει να το κάνει από κει που πήρε το αυτοκίνητο.Πήγε στον Γιαννήρη(άνοιξε καρτέλα εκεί),πήγε πίσω στον Φέσσα(είχε καρτέλα εκεί),πάει ξανά στον Γιαννήρη....Για κάτι που θα αλλάξεις πχ στον Γιαννήρη και γίνει μία στις εκατό κάτι,αν πας στον Φέσσα μετά πολύ απλά και με το δίκιο τους θα σου πούν δεν αναλαμβάνουμε τίποτα γιατί μπήκε χέρι από άλλον(ή αν δεν στο πουν στα ίσα θα σου ρίχνουν δικαιολογίες του στιλ δεν υπάρχει,εκτός εγγύησης και τέτοια) ;)
----
Τώρα για την ιστορία με τον καθρέπτη..γνωστή για μένα(είχα γράψει σε ανάλογο topic).Είναι κρίμα που κάνουν κάτι τέτοιο αφαιρώντας στοιχεία εργοστασιακού εξοπλισμού.Μπορούν πολύ απλά να βάλουν ένα κιτ αισθητήρων με ηχητική προειδοποίηση ή ακόμα με ψηφιακή ένδειξη σε κάποιο άλλο σημείο του αυτοκινήτου ;)

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 19:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Απρ 2007, 15:31
Δημοσιεύσεις: 193
Τοποθεσία: Άλιμος / Βόλος
`GiAnNiS` έγραψε:
Τώρα για την ιστορία με τον καθρέπτη..γνωστή για μένα(είχα γράψει σε ανάλογο topic).Είναι κρίμα που κάνουν κάτι τέτοιο αφαιρώντας στοιχεία εργοστασιακού εξοπλισμού.Μπορούν πολύ απλά να βάλουν ένα κιτ αισθητήρων με ηχητική προειδοποίηση ή ακόμα με ψηφιακή ένδειξη σε κάποιο άλλο σημείο του αυτοκινήτου ;)


+1000.
Φταίει κι ο πελάτης όμως που δίνει την συγκατάθεση του για να γίνουν τέτοιου είδους ταρζανιές. Η 1η εντολή στην Ελλάδα,είναι ου μπλέξεις. Και καλό θα ήταν να ζυγίζουμε τις καταστάσεις πρίν μπλέξουμε!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 20:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
LeRoi έγραψε:
`GiAnNiS` έγραψε:
Τώρα για την ιστορία με τον καθρέπτη..γνωστή για μένα(είχα γράψει σε ανάλογο topic).Είναι κρίμα που κάνουν κάτι τέτοιο αφαιρώντας στοιχεία εργοστασιακού εξοπλισμού.Μπορούν πολύ απλά να βάλουν ένα κιτ αισθητήρων με ηχητική προειδοποίηση ή ακόμα με ψηφιακή ένδειξη σε κάποιο άλλο σημείο του αυτοκινήτου ;)


+1000.
Φταίει κι ο πελάτης όμως που δίνει την συγκατάθεση του για να γίνουν τέτοιου είδους ταρζανιές. Η 1η εντολή στην Ελλάδα,είναι ου μπλέξεις. Και καλό θα ήταν να ζυγίζουμε τις καταστάσεις πρίν μπλέξουμε!

Είναι και ανάλογα τον πελάτη ορισμενες φορές.Εγώ όταν πήγα να πάρω αυτοκίνητο το ήξερα καλύτερα από τον πωλητή.Μου πρότεινε επίσης αυτόν τον καθρέπτη αλλά του είπα τρελός είσαι?Η αν δεν ξέρει ο πελάτης στο κάτω κάτω να ρωτήσει ;) ...Γι αυτό ορισμένες φορές λέμε "Πωπω να μου κάνουν και δώρα""Εμένα μου κάναν πολλά δώρα"και καμαρώνουμε ..αλλά στην τελική είναι πατάτες..έχουν ημερομηνία λήξης πάνω τους.

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 21:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2007, 22:08
Δημοσιεύσεις: 572
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Εικόνα
Ο περιφημος καθρεφτης...

Εικόνα
Τα κομματια που εσπασαν... Για αυτα, αποφανθηκαν οτι επρεπε να αλλαχθει ολος ο καθρεφτης 150 ευρω...

Εικόνα
Αυτο αντικρυσε η κοπελα οταν μπηκε στο αμαξι. Ενα σοκ το επαθε.

----------------------------------

Προσωπικα πιστευω οτι εχετε αδικο καθως μιλατε εκ του ασφαλους οπως και εγω που ψαξαμε πριν αγορασουμε το αυτοκινητο και ξεραμε (κυριως μεσω αυτου του φορουμ, ας μην γελιομαστε).

Η πλειοψηφια ομως δεν ειναι τοσο ενημερωμενη. Πανε στην Σιτροεν και εχουν εμπιστοσυνη στο ονομα της μεσω των αντιπροσωπων της. Και κανονικα, αυτο δεν θα επρεπε να ειναι αρνητικο. Αλλα δυστυχως ειναι.

Το θεμα δεν ειναι να αλλαξει καρτελα η οτιδηποτε αλλο. Το θεμα ειναι να γινει η δουλεια. Και γω για τον Γιαννιρη ακουσα πολλα κακα, αλλα να που θα κανει την δουλεια και αμεσα..

Τα σχολια δικα σας,


_________________
"Τα μεθυσμένα αγγελούδια μου κοίτα
πως φτερουγίζουν στης στροφής τον αέρα
Κι όλοι το ξέρουν πως
απόψε θα έχουμε μια όμορφη νύχτα
κι αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα..."


Scary Greeks


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 21:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 23:11
Δημοσιεύσεις: 2098
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
YpNoS έγραψε:
Το θεμα δεν ειναι να αλλαξει καρτελα η οτιδηποτε αλλο. Το θεμα ειναι να γινει η δουλεια. Και γω για τον Γιαννιρη ακουσα πολλα κακα, αλλα να που θα κανει την δουλεια και αμεσα..

Και σε μένα ο Γιαννίρης άλλαξε κωλόνα τιμονιού χωρίς να του πώ λέξη.απλά το είδε....Όταν το πήρα το αυτοκίνητο ήταν γδαρμένο,ξηλωμένος ο αερόσακος οδηγού-έπεσε στα πόδια μου-, και ξηλωμένη η μονάδα του αερόσακου κάτω από το κάθισμα μου...
Όπως βλέπεις έγινε η δουλειά(κωλόνα τιμονιού)..το συνολικό αποτέλεσμα όμως φαίνεται ποιο είναι...Γι αυτό δεν εντάσσεται στο θέμα να κάνω την δουλειά μου και να φύγω.Είμαι σίγουρος ότι και στην Κατερίνη αν πήγαινες (επίσης καλη αντιπροσωπεία) κάτι θα έκανε.Στην Λάρισα ή όπου αλλού επίσης..Αυτό όμως θα γίνεται κάθε φορά που προκύπτει κάτι?
Γι αυτό ας βρεί ο καθένας ένα καλό λιμάνι και να πηγαίνει εκεί.Και γι αυτους πιο εύκολο(ξέρουν το ιστορικό του αυτοκινήτου) και για τα νεύρα μας.

ps:Η φίλη σου έχει μαύρο κουπέ με Ν πίσω στο τζάμι και ένα αρκουδάκι..Μένει στο κυκλάκι κάτω στην Πυλαία?
Φιλικά Γιάννης

_________________
Εικόνα
Δεν πατάω γκάζι,για να έχω φίλους :(


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιουν 2007, 21:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2007, 22:08
Δημοσιεύσεις: 572
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
`GiAnNiS` έγραψε:
YpNoS έγραψε:
Το θεμα δεν ειναι να αλλαξει καρτελα η οτιδηποτε αλλο. Το θεμα ειναι να γινει η δουλεια. Και γω για τον Γιαννιρη ακουσα πολλα κακα, αλλα να που θα κανει την δουλεια και αμεσα..

Και σε μένα ο Γιαννίρης άλλαξε κωλόνα τιμονιού χωρίς να του πώ λέξη.απλά το είδε....Όταν το πήρα το αυτοκίνητο ήταν γδαρμένο,ξηλωμένος ο αερόσακος οδηγού-έπεσε στα πόδια μου-, και ξηλωμένη η μονάδα του αερόσακου κάτω από το κάθισμα μου...
Όπως βλέπεις έγινε η δουλειά(κωλόνα τιμονιού)..το συνολικό αποτέλεσμα όμως φαίνεται ποιο είναι...Γι αυτό δεν εντάσσεται στο θέμα να κάνω την δουλειά μου και να φύγω.Είμαι σίγουρος ότι και στην Κατερίνη αν πήγαινες (επίσης καλη αντιπροσωπεία) κάτι θα έκανε.Στην Λάρισα ή όπου αλλού επίσης..Αυτό όμως θα γίνεται κάθε φορά που προκύπτει κάτι?
Γι αυτό ας βρεί ο καθένας ένα καλό λιμάνι και να πηγαίνει εκεί.Και γι αυτους πιο εύκολο(ξέρουν το ιστορικό του αυτοκινήτου) και για τα νεύρα μας.

ps:Η φίλη σου έχει μαύρο κουπέ με Ν πίσω στο τζάμι και ένα αρκουδάκι..Μένει στο κυκλάκι κάτω στην Πυλαία?
Φιλικά Γιάννης


Οντως ειναι ασχημο η μια αντιπροσωπεια να ειναι καλη στο Α και μια αλλη στο Β... Θα δειξει παντως.

Για την φιλη μου, οχι δεν ειναι αυτη :)

_________________
"Τα μεθυσμένα αγγελούδια μου κοίτα
πως φτερουγίζουν στης στροφής τον αέρα
Κι όλοι το ξέρουν πως
απόψε θα έχουμε μια όμορφη νύχτα
κι αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα..."


Scary Greeks


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 28 Ιουν 2007, 23:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
να ρωτήσω κατι άσχετο που δεν ξέρω?
Αυτός ο καθρέφτης τι παραπάνω κάνει απο τον απλό εργοστασιακό? Μπορώ και εγώ να τον αλλάξω?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Ιουν 2007, 01:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2007, 22:08
Δημοσιεύσεις: 572
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
ΟΧΙ μην το κανεις.. Δεν προσφερει κατι "παραπανω".
Ειναι ο καθρεφτης των αισθητηρων.. δηλαδη πανω στον καθρεφτη απεικονιζεται η αποσταση που εχεις απο το πισω εμποδιο οταν βαζεις την οπισθεν. Αφενος δεν φαινεται τιποτα κατα την διαρκεια της ημερας, αφετερου θελεις πραγματικα να χασεις τον απιστευτο καθρεφτη του C4?

Οσο περναει ο καιρος τοσο πιο πολυ γουσταρω να οδηγω βραδυ :thumbup

Αλλα για να σου απαντησω, ναι μπορεις να τον αλλαξεις (στην ουσια μπαινει πανω απο τον ηδη υπαρχοντα καθρεφτη).

_________________
"Τα μεθυσμένα αγγελούδια μου κοίτα
πως φτερουγίζουν στης στροφής τον αέρα
Κι όλοι το ξέρουν πως
απόψε θα έχουμε μια όμορφη νύχτα
κι αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα..."


Scary Greeks


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 29 Ιουν 2007, 18:04 
Άβαταρ μέλους
MeddlingMageGR έγραψε:
να ρωτήσω κατι άσχετο που δεν ξέρω?
Αυτός ο καθρέφτης τι παραπάνω κάνει απο τον απλό εργοστασιακό? Μπορώ και εγώ να τον αλλάξω?


Aγαπητέ φίλε,
Ούτε να το σκέφτεσαι!!!Εδώ κολλάει το "στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα" αλλά και το "δεν ήξερες, δε ρώταγες?" ! Εγώ ούτε ήξερα, ούτε ρώτησα (δυστυχώς για μένα τελικά)... Το μόνο που κάνει ο έξτρα καθρέφτης είναι να ανάβει όταν βάζει όπισθεν και εκτός απ΄το ηχητικό σήμα σου δείχνει την απόσταση από το "εμπόδιο". Έτσι αχρηστεύεται ο υπέροχος μανίσιος καθρέφτης.
Ρώτησα σήμερα για να μου τον βγάλουν και να μείνει μόνο το ηχητικό σήμα αλλά μου είπαν από το Φέσσα ότι το συγκεκριμένο ή βγαίνει τελείως (αφήνοντας 4 τρύπες στο πίσω μέρος) ή να βάλει το όλο σύστημα (με τον καθρέφτη) στο πορτ μπαγκάζ και ζήτημα αν θα ακούγεται ο ήχος...
Τελικά πάω Δευτέρα πρωί να μου βγάλουν τον καθρέφτη (και να ελεγξουν ζουάν και επαναφορά ζώνης γιατί κάπου σκαλώνει) και θα έρθει καινούριος από Αθήνα.
Τα ευχάριστα νέα είναι ότι τελικά ΤΟΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιούλ 2007, 20:17 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 17:10
Δημοσιεύσεις: 1279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Σιγά μην δεν το κάλυπτε...Τα γαϊδούρια...

_________________
Εικόνα

Όταν τα'χεις χάσει όλα.. δεν φοβάσαι τίποτα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιούλ 2007, 20:20 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Όταν λέτε εγγύηση εννοείτε την εγγύηση που εχει δώσει ο Φέσσας ε;

Γιατί πώς η σιτροεν καλύπτει στην εγγύηση κάτι μή-γνήσιο; hmmm

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 19 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

προβλημα με θερμοκρασια zx
Δ. Συζήτηση: ZX
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 12
Προβλημα με πορτμπαγκαζ ,αλαρμ και κεντρικο κλειδωμα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: XSARA 1,6 16V
Απαντήσεις: 30
C4 1.6hdi 2005 109PS - προβλημα φορτισης της μπαταριας-
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: giourkas
Απαντήσεις: 0
Πρόβλημα στην εκκίνηση κρύο
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ