Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 18:29 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Έλεγχος στα 1500 Κm
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιούλ 2007, 13:50 
Άβαταρ μέλους
αλλαζουν λαδια - φιλτρο? ή μονο ελενχο? hmmm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιούλ 2007, 14:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 17 Σεπ 2006, 01:23
Δημοσιεύσεις: 470
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εγω παντως ειχα αλλαξει και λαδια και φιλτρο για να φυγουν ολα τα γρεζα απο μεσα.
Απλο ελεγχο σε κανουν.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιούλ 2007, 16:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2007, 22:08
Δημοσιεύσεις: 572
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Εναν πολυ απλο εξωτερικο ελεγχο σου κανουν (15-20 λεπτα). Ειναι η πρωτη σου επαφη με το συνεργειο μεταξυ 1500-2500 χλμ. Δεν αλλαζουν κατι. Τσεκαρουν πιεση ελαστικων και αλλα τετοια επιφανειακα. Φυσικα ειναι δωρεαν.

Προλαβαινεις ομως να πιεις και ενα παγωμενο φραπε :tong:

Καλο βεβαιως ειναι απο την πρωτη στιγμη που εχεις το αυτοκινητο να εχεις ενα μπλοκακι και να σημειωνεις οτι αποριες η μικροπροβληματα σου εχουν εμφανιστει ;)

_________________
"Τα μεθυσμένα αγγελούδια μου κοίτα
πως φτερουγίζουν στης στροφής τον αέρα
Κι όλοι το ξέρουν πως
απόψε θα έχουμε μια όμορφη νύχτα
κι αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα..."


Scary Greeks


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιούλ 2007, 17:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 23 Μαρ 2007, 23:00
Δημοσιεύσεις: 798
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- Αλεξανδρούπολη
YpNoS έγραψε:
Εναν πολυ απλο εξωτερικο ελεγχο σου κανουν (15-20 λεπτα). Ειναι η πρωτη σου επαφη με το συνεργειο μεταξυ 1500-2500 χλμ. Δεν αλλαζουν κατι. Τσεκαρουν πιεση ελαστικων και αλλα τετοια επιφανειακα. Φυσικα ειναι δωρεαν.



Καλο βεβαιως ειναι απο την πρωτη στιγμη που εχεις το αυτοκινητο να εχεις ενα μπλοκακι και να σημειωνεις οτι αποριες η μικροπροβληματα σου εχουν εμφανιστει ;)

:thumbup δεν σου κανουν κατι εμενα τουλαχιστον απλα πηγα στο συνεργειο και εφυγα...

_________________
Χαμογέλα ειναι η ζωη μια τρελλα ....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιούλ 2007, 23:07 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Φεβ 2007, 11:49
Δημοσιεύσεις: 1175
Τοποθεσία: ΡΕΘΥΜΝΟ
Και εμένα απλά έκαναν τα τυπικά που έγραφε το βιβλιαράκι του σέρβις και τίποτα άλλο!

_________________
Εικόνα
VAGOSVTR.Και μην ξεχνάμε...Ο γκαζιάρης φτάνει πρώτος.Ο συνετός φτάνει ΠΑΝΤΑ!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιούλ 2007, 23:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2007, 22:08
Δημοσιεύσεις: 572
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Εμενα παλι δεν μου εδωσαν βιβλιαρακι σερβις :spank: Τους εχουν τελειωσει (αν ειναι δυνατον..). Απο Σεπτεμβρη :rant

_________________
"Τα μεθυσμένα αγγελούδια μου κοίτα
πως φτερουγίζουν στης στροφής τον αέρα
Κι όλοι το ξέρουν πως
απόψε θα έχουμε μια όμορφη νύχτα
κι αύριο θα είναι μια καλύτερη μέρα..."


Scary Greeks


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Ιούλ 2007, 00:29 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Φεβ 2007, 11:49
Δημοσιεύσεις: 1175
Τοποθεσία: ΡΕΘΥΜΝΟ
YpNoS έγραψε:
Εμενα παλι δεν μου εδωσαν βιβλιαρακι σερβις :spank: Τους εχουν τελειωσει (αν ειναι δυνατον..). Απο Σεπτεμβρη :rant



:schraeg :schraeg :schraeg :schraeg :schraeg :schraeg :schraeg :schraeg :schraeg :schraeg :schraeg :schraeg :schraeg :schraeg

_________________
Εικόνα
VAGOSVTR.Και μην ξεχνάμε...Ο γκαζιάρης φτάνει πρώτος.Ο συνετός φτάνει ΠΑΝΤΑ!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Ιούλ 2007, 11:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 22 Μάιος 2007, 21:49
Δημοσιεύσεις: 601
Τοποθεσία: Athens
Κι εγώ ακόμα περιμένω το βιβλιαράκι :fsss


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Ιούλ 2007, 20:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
zΈμένα μού ταξαν το βιβλιαράκι όταν πάω για τον έλενχο των 1500 -2000, :bambam :bambam η Citroen και καλά δέν τους στέλνει άλλα (Χανιαδάκης), μα καλά τα αυτοκίνητα πώς τους τα δίνει; Ορφανά; :rant


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Ιούλ 2007, 20:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 23 Μαρ 2007, 23:00
Δημοσιεύσεις: 798
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- Αλεξανδρούπολη
α καλα και εγω περιμανω για βιβλιαρακι του σερβις ....

_________________
Χαμογέλα ειναι η ζωη μια τρελλα ....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Αύγ 2007, 17:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Χωρίς να θέλω να διαφημίσω ή να δυσφημίσω κάποιον σας παραθέτω την επιστολή e-mail που έστειλα σε Χανιαδάκη και Citroen για τα προβλήματα που έχω, και την αντιμετώπιση που είχα, για να μαθουμε όλοι ποιός είναι τι, μπάς και μερικοί εξουσιοδοτημένοι αρχίσουν να φέρονται ώς υπέυθηνοι και σωστοί επαγγελματίες, και οι υπόλοιποι να συνεχίσουν απλά να μας σέβνονται ως πελάτες και να κάνουν σωστά την δουλειά τους.


Κοινοποίηση: Citroen Hellas
Κοινοποίηση: Χανιαδάκης Α.Ε.
Δημοσίευση: www.greekcitroenclub.gr

Αρ. πλαισίου VF7χχχχχχχχχχχχχχχχχ
Αρ. Κυκλοφορίας: χχχχχχχ
Ημερομηνία Α΄ κυκλοφορίας: 21/06/2007
Εντολή Εργασιών Χανιαδάκης Α.Ε: 08268
Θέμα: Έλεγχος 1500 χιλ., παρατηρήσεις και παράπονα.

Σήμερα, 20/08/2007 πήγα στο Εξ. Συνεργείο της Χανιαδάκης Α.Ε. απ΄όπου είχα αγοράσει το αυτοκίνητο μου, για τον Έλεγχο των 1500 χιλ. Στις παρατηρήσεις ανέφερα τα εξής:
1. Θόρυβος των αμορτισέρ σε οποιαδήποτε ανωμαλία του οδοστρώματος
2. Ενοχλητικό θόρυβο από το αμάξωμα πίσω
3. Ρετάρισμα στο ρελαντί ανεξαρτήτως της λειτουργίας ή όχι του A/C
4. Τρίξιμο στην πόρτα του οδηγού
Έπειτα από μία ώρα περίπου με κάλεσαν να παραλάβω το αυτοκίνητο, και μετά από ερώτηση μου για το τι έγινε όσον αφορά τις παρατηρήσεις μου, ο υπάλληλος με ενημέρωσε αδιάφορα ότι γρασάρισαν το αυτοκίνητο για τον θόρυβο, και ότι ο εγκέφαλος είχε καταγράψει μία μικρή βλάβη στο A/C η οποία δεν εμπνέει ανησυχία και με άφησαν να φύγω.
Δεν πρόλαβα να φύγω και στο επόμενο φανάρι ο κινητήρας είχε πάλι πρόβλημα στο ρελαντί. Όσον αφορά τους ενοχλητικούς θορύβους από το αμάξωμα ούτε λόγος! Παρόντες σε οποιαδήποτε ανωμαλία του δρόμου από τα ίδια σημεία! Ας μην αναφέρω την απουσία βιβλίου σέρβις το οποίο δεν μου το έχουν δώσει ακόμα, με την απάντηση: «δεν μας τα έχει στείλει ακόμα η Citroen».
Φανερά εξοργισμένος από την αδιαφορία του συνεργείου της Ιεράς Οδού, πήγα κατευθείαν στην Ρουσσάκης Α.Ε. στην Μεσογείων 487, (αρ. εντολής εργασιών 07799) όπου τους ανέφερα τα προβλήματα και την «σοβαρή» αντιμετώπισής τους από την Χανιαδάκης Α.Ε. χωρίς να έχει αγοραστεί το αυτοκίνητο από αυτούς, πρόθυμα και ευγενικότατα, έβαλαν αμέσως το αυτοκίνητο στο διαγνωστικό, μου ανέφεραν το πρόβλημα με το A/C που είδαν και στον Χανιαδάκη, και άμεσα έκαναν τηλεφόρτιση στον εγκέφαλο, κένωση του A/C, και βέβαια εντόπισαν τους θορύβους που προέρχονται από τον πίσω προφυλακτήρα και θα αντιμετωπιστεί αργότερα, λόγω υποχρεώσεων μου, που δεν μου επέτρεπαν να παραμείνω άλλο στο συνεργείο (ας είναι καλά το συνεργείο της Χανιαδάκης Α.Ε. που μου ‘έφαγε’ σχεδόν μιάμιση ώρα για να μου το παραδώσουν όπως το παρέλαβαν). Εννοείτε πως έφυγα από την Ρουσσάκης Α.Ε. πλήρως ικανοποιημένος από την αντιμετώπιση και τον σεβασμό που μου επεφύλαξαν, την λύση του προβλήματος του ρελαντί το οποίο δεν έχει ξαναπαρουσιαστεί, και την άμεση εντόπιση των υπολοίπων.
Και όπως είναι λογικό αναρωτιέμαι, για ποιόν λόγο κύριοι της Χανιαδάκης Α.Ε. δυσφημίζεστε έτσι, και δεν σέβεστε τον πελάτη σας; Πόσο δύσκολο είναι να κάνετε σωστά και υπεύθυνα την δουλειά σας, αλλά άντυτου, εισπράττουμε για την προτίμηση που σας δείξαμε, τέτοια αντιμετώπιση;
Ελπίζοντας να μην πάνε στο κενό οι παρατηρήσεις μου, σας ευχαριστώ για τον χρόνο που διαθέσατε να διαβάσετε αυτήν την επιστολή.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Αύγ 2007, 17:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 05 Ιαν 2007, 10:47
Δημοσιεύσεις: 232
Τοποθεσία: ΛΑΜΙΑ
Bill30f έγραψε:
Χωρίς να θέλω να διαφημίσω ή να δυσφημίσω κάποιον σας παραθέτω την επιστολή e-mail που έστειλα σε Χανιαδάκη και Citroen για τα προβλήματα που έχω, και την αντιμετώπιση που είχα, για να μαθουμε όλοι ποιός είναι τι, μπάς και μερικοί εξουσιοδοτημένοι αρχίσουν να φέρονται ώς υπέυθηνοι και σωστοί επαγγελματίες, και οι υπόλοιποι να συνεχίσουν απλά να μας σέβνονται ως πελάτες και να κάνουν σωστά την δουλειά τους.


Κοινοποίηση: Citroen Hellas
Κοινοποίηση: Χανιαδάκης Α.Ε.
Δημοσίευση: www.greekcitroenclub.gr

Αρ. πλαισίου VF7χχχχχχχχχχχχχχχχχ
Αρ. Κυκλοφορίας: χχχχχχχ
Ημερομηνία Α΄ κυκλοφορίας: 21/06/2007
Εντολή Εργασιών Χανιαδάκης Α.Ε: 08268
Θέμα: Έλεγχος 1500 χιλ., παρατηρήσεις και παράπονα.

Σήμερα, 20/08/2007 πήγα στο Εξ. Συνεργείο της Χανιαδάκης Α.Ε. απ΄όπου είχα αγοράσει το αυτοκίνητο μου, για τον Έλεγχο των 1500 χιλ. Στις παρατηρήσεις ανέφερα τα εξής:
1. Θόρυβος των αμορτισέρ σε οποιαδήποτε ανωμαλία του οδοστρώματος
2. Ενοχλητικό θόρυβο από το αμάξωμα πίσω
3. Ρετάρισμα στο ρελαντί ανεξαρτήτως της λειτουργίας ή όχι του A/C
4. Τρίξιμο στην πόρτα του οδηγού
Έπειτα από μία ώρα περίπου με κάλεσαν να παραλάβω το αυτοκίνητο, και μετά από ερώτηση μου για το τι έγινε όσον αφορά τις παρατηρήσεις μου, ο υπάλληλος με ενημέρωσε αδιάφορα ότι γρασάρισαν το αυτοκίνητο για τον θόρυβο, και ότι ο εγκέφαλος είχε καταγράψει μία μικρή βλάβη στο A/C η οποία δεν εμπνέει ανησυχία και με άφησαν να φύγω.
Δεν πρόλαβα να φύγω και στο επόμενο φανάρι ο κινητήρας είχε πάλι πρόβλημα στο ρελαντί. Όσον αφορά τους ενοχλητικούς θορύβους από το αμάξωμα ούτε λόγος! Παρόντες σε οποιαδήποτε ανωμαλία του δρόμου από τα ίδια σημεία! Ας μην αναφέρω την απουσία βιβλίου σέρβις το οποίο δεν μου το έχουν δώσει ακόμα, με την απάντηση: «δεν μας τα έχει στείλει ακόμα η Citroen».
Φανερά εξοργισμένος από την αδιαφορία του συνεργείου της Ιεράς Οδού, πήγα κατευθείαν στην Ρουσσάκης Α.Ε. στην Μεσογείων 487, (αρ. εντολής εργασιών 07799) όπου τους ανέφερα τα προβλήματα και την «σοβαρή» αντιμετώπισής τους από την Χανιαδάκης Α.Ε. χωρίς να έχει αγοραστεί το αυτοκίνητο από αυτούς, πρόθυμα και ευγενικότατα, έβαλαν αμέσως το αυτοκίνητο στο διαγνωστικό, μου ανέφεραν το πρόβλημα με το A/C που είδαν και στον Χανιαδάκη, και άμεσα έκαναν τηλεφόρτιση στον εγκέφαλο, κένωση του A/C, και βέβαια εντόπισαν τους θορύβους που προέρχονται από τον πίσω προφυλακτήρα και θα αντιμετωπιστεί αργότερα, λόγω υποχρεώσεων μου, που δεν μου επέτρεπαν να παραμείνω άλλο στο συνεργείο (ας είναι καλά το συνεργείο της Χανιαδάκης Α.Ε. που μου ‘έφαγε’ σχεδόν μιάμιση ώρα για να μου το παραδώσουν όπως το παρέλαβαν). Εννοείτε πως έφυγα από την Ρουσσάκης Α.Ε. πλήρως ικανοποιημένος από την αντιμετώπιση και τον σεβασμό που μου επεφύλαξαν, την λύση του προβλήματος του ρελαντί το οποίο δεν έχει ξαναπαρουσιαστεί, και την άμεση εντόπιση των υπολοίπων.
Και όπως είναι λογικό αναρωτιέμαι, για ποιόν λόγο κύριοι της Χανιαδάκης Α.Ε. δυσφημίζεστε έτσι, και δεν σέβεστε τον πελάτη σας; Πόσο δύσκολο είναι να κάνετε σωστά και υπεύθυνα την δουλειά σας, αλλά άντυτου, εισπράττουμε για την προτίμηση που σας δείξαμε, τέτοια αντιμετώπιση;
Ελπίζοντας να μην πάνε στο κενό οι παρατηρήσεις μου, σας ευχαριστώ για τον χρόνο που διαθέσατε να διαβάσετε αυτήν την επιστολή.



σωστοςςςςςςς!!!!!!!! :thumbup :thumbup :thumbup


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Αύγ 2007, 18:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 05 Ιαν 2007, 10:47
Δημοσιεύσεις: 232
Τοποθεσία: ΛΑΜΙΑ
το καλο με εσας στην αθηνα ειναι οτι παρχει η εναλλακτικη λυση καποιας αλλης αντιπροσωπιας σε περιπτωση που δεν μεινετε ευχαριστιμενοι. εμεις στην επαρχεια, οπου ειναι μονοπωλειο, τους λουζομαστε οπως και να ειναι και ισως να κολαμε λιγο στο να γραψουμε επιστολες διαμαρτηριας, γιατι το ποιο πιθανων ειναι να αναγκαστουμε να κανουμε αρκετα χιλιομετρα για ενα απλο σερβις :mad
συγουρα ομως με την σιωπη το πραγμα δεν θα αλλαξει προς το καλυτερο αλλα προς το χειροτερο μαλλον και για το αυτοκινητο μας αλλα και για την αντιμετωπιση τους προς εμας.

ΔΙΚΟΠΟ ΜΑΧΑΙΡΙ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Αύγ 2007, 18:04 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Φεβ 2007, 11:49
Δημοσιεύσεις: 1175
Τοποθεσία: ΡΕΘΥΜΝΟ
Τελικά αυτός ο Ρουσσάκης σώζει ζωές! Πρέπει να τον γνωρίσω! :thumbup :thumbup

_________________
Εικόνα
VAGOSVTR.Και μην ξεχνάμε...Ο γκαζιάρης φτάνει πρώτος.Ο συνετός φτάνει ΠΑΝΤΑ!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Αύγ 2007, 18:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Το θέμα δέν είναι να είμαι εγώ σωστός, ΑΥΤΟΙ να είναι σωστοί απέναντί μας

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 4 [ 52 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

C3 Αircross 2023 1500 diesel παραφλού
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: lefkal
Απαντήσεις: 6
Ελεγχος φρεον.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: billy23
Απαντήσεις: 16
Έλεγχος στάθμης - Προμήθεια LHM
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
''ΔΩΡΕΑΝ'' καλοκαιρινός ελεγχος CITROËN
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: vaggelis_3333
Απαντήσεις: 16
Έλεγχος στα 7.000 χλμ. Να προσέξω κάτι;
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4 Picasso
Συγγραφέας: Mikelangelo
Απαντήσεις: 11
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ