Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 23:06 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 18 Δεκ 2009, 23:18 
Άβαταρ μέλους
Παιδιά καλησπέρα σε όλους.Παρακαλώ την βοηθειά σας γιατί έχω απελπιστεί.Έχω ενα c4 από 2005.Πριν δέκα μέρες το πατάκι του οδηγού κολυμπούσε στα νερά .Το βγάζω και απο κατώ βλέπω γεμάτο νερά.Βάζω αερόθερμο επί τρεις μέρες και αφήνω τις πόρτες ανοικτές για να καθαρίσει και όντως στέγνωσε.Το πήγα στην αντ/πεία ,ελέγξανε τα σωληνάκια ,μόυ είπανε είχανε βρει ένα βουλωμένο και το καθαρίσανε.Μου είπανε να το παω όταν στεγνώσει,να βάλουν σιλικόνη στις τάπες.Οδηγούσα προσεκτικά και απέφευγα τα νερά στους δρόμους λόγω βροχών.Σήμερα ,βγάζω πάλι το πατάκι να ελέγξω αποκάτω και τι βλέπω??Πάλι μούσκεμα...μα είναι δυνατον?Καινουργιο αυτοκίνητο?Μου ειχαν πει στην αντ/πεία ότι μπορεί να οδηγούσα σε βρεγμενους δρόμους και να πηρε νερά απο κατω....δεν καταλαβα δηλαδή...τρύπιο είναι??? Και γίνεται μόνο στην μεριά του οδηγού....αλλού τίποτα ολα καθαρά...Σας παρακαλώ βοηθειστε με σχετικά με το τι μπορεί να συμβαίνει γιατι μου ερχεται να πάω να το πετάξω...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Δεκ 2009, 01:59 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Μερικές φορές είναι βουλωμένο το σωληνάκι του κλιματιστικού, και ρίχνει τα νερά στο πατάκι του οδηγού. Είναι κλασσικό πρόβλημα.

Το νερό είναι ομοιόμορφα στο πατάκι ή υπάρχει περισσότερο κάτω απο τον αεραγωγό που βγάζει αέρα στα πόδια του οδηγού;

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Δεκ 2009, 02:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
agiorgitis έγραψε:
Μερικές φορές είναι βουλωμένο το σωληνάκι του κλιματιστικού, και ρίχνει τα νερά στο πατάκι του οδηγού. Είναι κλασσικό πρόβλημα.

Το νερό είναι ομοιόμορφα στο πατάκι ή υπάρχει περισσότερο κάτω απο τον αεραγωγό που βγάζει αέρα στα πόδια του οδηγού;


Ωπα περίμενε... ναί είναι κλασσικό πρόβλημα, αλλα 1) Δεν είνα σε τέτοιο βαθμό που το γράφει ο φίλος, και 2) Δεν συμβαίνει τον χείμώνα, διοτι το χειμώνα δεν ανάβουμε κλιματιστικό. (υπάρχει 1 και μοναδική περίπτωση να ανοίξεις κλιματιστικό χειμώνα, και μάλιστα στο κρύο... για να ξεθωλώσει το παρμπρίζ) Αν θέλουμε θερμό αέρα απλά τον φέρνουμε απο τη μηχανή χωρις της χρήση του A/C.
Οπότε η σωστή ερώτηση είναι : Ανάβεις κλιματιτικό αυτήν την εποχή? Αν ναί "παρατηρείς το πρόβλημα κατα τη χρήση του A/C ή σε άκυρες στιγμές ? "


Είχα κα εγω παρόμοιο πρόβλημα πριν απο 2-3 καλοκαίρια. Οντως ήταν το κλιματιστικό, αλλα σε καμια ερίπτωση δεν γινόταν λίμνη. Απλα έσταζε και απο μένα και απο του συνοδηγού. Είχα 3-4 μεγάλες κουταλιές νερού. Αλλα τπτ παραάνω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Δεκ 2009, 07:19 
Άβαταρ μέλους
Κλιματιστικό ανάβω κάθε μέρα στους 22 βαθμούς και μερικές φορές στους 26 λέτε νε είναι απο αυτό?Το νέρο που βλέπω είναι συνήθως στο κέντρο και λίγο πάνω.Δεν μπορώ να καταλάβω αποπου κάνει την σρχή.Αλλά δεν είναι δυο τρεις κουταλιές είναι παραπάνω.Τι να κάνω βρε παιδιά??


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Δεκ 2009, 10:34 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Φιλε μου καταρχας ειδες την λαστιχενια ταπα που υπαρχει στο πατωμα του οδηγου αν λογω πολυ νερου στο δρομο την κλωτσησε προς τα επανω??και μετα αν ο νεροχυτης του παρμπριζ ειναι βουλωμενος??

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Δεκ 2009, 11:39 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
NEKTARIOS C5 έγραψε:
και μετα αν ο νεροχυτης του παρμπριζ ειναι βουλωμενος??


:agree Και εγω αυτο θα ρωτουσα......... Αν ειναι βουλωμενο το σωληνακι του νεροχυτη, με τις πολλες βροχες κτλ κτλ, ανεβαινει η σταθμη του νερου τοοοσο πολυ, που στο φερνει μεσα παλι απο το κλιματιστικο, απο τους αγωγους για τα ποδια. Αν ειναι αυτο, δες το γρηγορα, μην παθει καμια ζημια ο κλιματισμος.....γιατι μετα ποναει......... :confused

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 19 Δεκ 2009, 12:46 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
MeddlingMageGR έγραψε:
2) Δεν συμβαίνει τον χείμώνα, διοτι το χειμώνα δεν ανάβουμε κλιματιστικό. .

Υπάρχουν πολλοί, μεταξύ αυτών κι εγώ, που το κλιματιστικό το λειτουργούμε όλο τον χρόνο οπότε θεώρησα οτι ίσως είναι αυτό... :scratch

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2011, 08:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:44
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΘΗΝΑ
τελικα βρεθηκε το πρόβλημα?
Μόλις σήμερα μου εμφανισε και εμενα το ιδιο ακριβως νερα στο πατωμα του οδηγού στο κεντρο και προς τα πανω πολυ πραμα ομως και δεν ξερω απο που ερχονται τα τσεκαρα ολα , η μυρωδια και η υφη του μου κανει για παραφλού :angr τα νευρα μου....

_________________
C4 VTS 2.0
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2011, 08:36 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
τσεκαρε τη στάθμη του παραφλου να δεις αν έχει πέσει...

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2011, 09:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:44
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΘΗΝΑ
εχει πεσει 500ml

πηρα τηλ αντιπρωσοπεια και μου ειπαν ψυγειο καμπινας................!!!!!!!!!!!! :angr

290ευρο ..... :angr

φιλε agiorgiti ψαχνω να βρω που ειναι το ψυγειο στην καμπινα απο το σχεδιο που δινει το CITROEN CERVICE αλλα δεν με κατατοπιζει..........προφανως ειναι απο τον οδηγο αλλα πισω προς κινητηρα μπροστα προς χειρηστηρια?

φυσικα αν ειναι αυτο και δεν ειναι κανας σωληνας χαλαρος,
το κακο ειναι οτι ειτε το ανοιγω το καλοριφερ ειτε οχι θα χανει συνεχεια και θα αδιαζει το παραφλου(κινητηρας over heating το επομενο σταδιο :surprised )

αν ξερεις κατι θα με βοηθουσες πολυ......
help

_________________
C4 VTS 2.0
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2011, 10:06 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Ειναι στο κεντρο του ταμπλω και κατω, διπλα απο τα ποδια σου και του συνοδηγου. Θα παρατηρησεις δεξια απο τα ποδια σου 2 λωξους σωληνες μαυρους κολλημενους μεταξυ τους που πανε προς την μηχανη. Ή εχουν χαλασει τα στεγανωτικα λαστηχακια μεταξυ του διπλου σωληνα με το ψυγειο, ή το ιδιο το ψυγειο εχει θεμα. Και μαλλον πρεπει να βγει ταμπλω, αλλα δεν ειμαι σιγουρος, ισως βγαινει απο την μερια του οδηγου.
Και δυστυχως δεν μπορεις να παρακαμψεις τους σωληνες ,που πανε το νερο προς το μεσα ψυγειο, στην ακρη τους, με χαλκοσωληνα και να τους ενωσεις γιατι ειναι με ταχυσυνδεσμο με τον διπλο σωληνα του ψυγειου.... Εκτος αν βρεις εναν σωληνα με το μετρο και ενωσεις τις 2 σωλήνες που μπαινουν οι σωληνες θερμανσης πανω στο μοτερ. Γιατι αν το πας τωρα το αμαξι στην αντιπροσωπεια, θα το παρεις μετα τις 3-4 του μηνα....

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε billaras για την δημοσίευση του/της: lefos
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2011, 10:38 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Ελπίζω να σε κάλυψε ο Βασίλης! :thumb
Έχω ενα θεματάκι με τον υπολογιστή, αλλιώς θα σου ανέβαζα και το σχέδιο... :sad Ελπίζω να καταφέρω να τον φτιάξω σύντομα

_________________
Εικόνα


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε agiorgitis για την δημοσίευση του/της: lefos
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2011, 11:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:44
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΘΗΝΑ
δεν ειχα παρατηρησσει τους σωληνες που μου αναφερεις θα τους δω και θα ακολουθησω να δω που καταληγουν
θελω να ελπιζω πως η ενωση τους με το ψυγειο της καμπινας δεν θα ειναι με κοληση

σε ευχαριστω βασίλη και αgiorgiti
θα προσπαθησς να το φτιαξω μόνος, δεν πεζει σαλιο..

_________________
C4 VTS 2.0
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2011, 12:11 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Κοιταξε, κολλημενοι δεν ειναι, το κομματι με τους διπλους σωληνες ξεκινα απο το ψυγειο, που ειναι ενσωματωμενο αλλα εκει ειναι μονο ενα μικρο κομματακι 5 εκατοστων περιπου. Το υπολοιπο 25-30cm ειναι ξεχωριστο ακι βιδωτο πανω στο αλλο κομματι. Αν φταιει μονο ο διπλος σωληνας, υπαρχει σκετος με 2 λαστηχακια, μονωτικο αφρολεξ και 3 βιδες της Behr γυρω στα 16-18 ευρω. γνησιο στο σακουλακι της Citroen-peugeot. Αν μπορεσεις να βγαλεις καποια πλαστικα διπλα απο το δεξιο σου ποδι και φτασεις τις βιδες του διπλου σωληνα, ξεβιδωσε τες, βγαλε και τις απο εξω σωληνε ςπου πανε προς την καμπινα και χωρισε τα 2 κομματια. πρεπει αν εχει και μαι βιδα στηριξης του διπλου σωληνα λιγο προς τα πανω. Προσεχε γιατι μπαινουν 2 προεξοχες του διπλου σωληνα κανα ποντο μεσα στο πλαστικο του ψυγειου. Μετα ξεκουμπωσε τα κλιπ του ψυγειου και ισως εχει και καμια βιδα που το κραταει, και τραβηξε το με δυναμη και ισως κοντραρε με κανα ισιο κασαβιδι. Πιεζε περιμετρικα λιγο λιγο το ψυγειο για να βγει ευθεια και να μην σφηνωσει. Μετα αντιστροφα.... Αν θες και ψυγειο καμπινας τα παιρνεις και τα 2 κομματια. Ισως περιπου στα 50-60 ευρω τα βρεις.
Βεβαια μετα θελεις παραφλου και εξαερωση του κυκλωματος θερμανσης... Και φυσικα να βγαλεις πρωτα το παραφλου και μετα να σκαλισεις το ψυγειο. Βεβαια πρωτα δες αν εχεις προσβαση να το κανεις και πριν ακουμπησεις το ψυγειο (αφου βγαλεις ο,τι πλαστικο βγαινει) τοτε εκκενωνεις το κυκλωμα ψυξης του κινητηρα απο νερα.

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 30 Δεκ 2011, 16:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:44
Δημοσιεύσεις: 214
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΘΗΝΑ
λοιπον τι εδειξε η αυτοψια
πολυ ξηλωμα καταρχας.....
φτανοντας στο τελευταιο πλαστικο καλυμα φανηκε το προβλημα ....
το πλαστικο καλυμα το πλαινο δηλαδη που ειναι στα ποδια δεξια του οδηγου, απο την μεσα πλευρα ειχε λερωματα απο παραφλου και επισης η σωληνες η πλαστικες 2 στην ενωση με το ψυγειο ειχαν σημαδια απο διαροη αλατα...
επισης και το ψυγειο οπως ειναι κουμπομενο στο σωμα του χαμηλα ειχε νερα(οχι αλατα)
το ψυγειο το ελεγξα με πιεση οσο μπορουσα δηλαδη και δεν διχνει να χανει ,
αλαξα μονο τελικα τις φλαντζες των πλαστικων σωληνων που ειχαν τα σημαδια απο τα αλατα
και ελπιζω να εκανα κατι ....γιατι 2η φορα να το ξηλωσω δεν ξερω αν θα το αντεξω.......
αλλα απο την αλλη 290 ευρω μου ζητησε η αντιπρωσοπεια χμ..........

θα σας πω αν τελικα εγινε δουλεια απο τον καινουργιο χρονο πια.....
καλη χρονια χρονια πολλα στον βασιλη και σε ολο το club

_________________
C4 VTS 2.0
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 11 [ 154 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΦΙΣΣΑ ΠΟΡΤΑΣ ΟΔΗΓΟΥ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: XSARA16V
Απαντήσεις: 8
Νερά από τη μηχανή
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Pan_81
Απαντήσεις: 5
χερουλι στηριξης καθισματος οδηγου
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: stelios
Απαντήσεις: 1
C5 2009 Αεραγωγός οδηγού
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C5
Συγγραφέας: Τζάρτος Χρήστος
Απαντήσεις: 19
Αναζήτηση πόρτας οδηγού c4 2016
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C4
Συγγραφέας: kostas485
Απαντήσεις: 6
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ