Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 13:54 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 27 Μαρ 2010, 16:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 22:35
Δημοσιεύσεις: 85
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ
Φίλε agiorgiti μάλον έχεις δίκιο πάλι! Πήγα σήμερα και το δοκίμασα. Του οδηγού κάνει ανεπαίσθητο θόρυβο ενώ του συνοδηγού γουργουρίζει πολύ!!! Θα πάω να πάρω ένα σετάκι να το αλλάξω τώρα το Πάσχα που καθόμαστε!!!! Αν δεν σου είναι κόπος γράψε μου πώς θα το ζητήσω για να μην μου δώσουν τίποτα άλλο!!! Και λϊγο off topic γιατί θα σκάσω σήμερα. Το πρωΐ που πήγα για καφέ και χάζευα το αμάξι στον ήλιο, βλέπω το αριστερό φτερό και εξέιχε από το καπό. Στην αρχή δεν το πίστευα και λέω θα με γελάει το μάτι. Αλλά πηγαίνοντας κοντά τρελάθηκα. Χωρίς εμφανές χτύπημα το φτερό εξείχε όντως. Ανοίγω το καπό και σχεδόν πήρα το φανάρι στο χέρι. Σπασμένες οι δύο πλαστικές βάσεις του φαναριού πάνω, λείπανε 3-4 κλιπς της μάσκας πάνω από το ψυγείο, σπασμένα τα κουμπώματα του φτερού και έβγαλα μαλλιά (δεν έχω). Κοιτώντας καλύτερα τον προφυλακτήρα βρήκα κάτι σημάδια που ίσα ίσα φαίνονταν, σαν κάτι να έπεσε από ψηλά και να τον χτύπησε! Πήγα στο πλυντήριο και φυσικά μου είπαν ότι δεν το έκαναν αυτοί. Το αμάξι παρκαρισμένο από χτες και το σπίτι είναι σε αδιέξοδο οπότε δεν παίζει να πέρασε κάποιος να το χτυπήσει. Τί κάνω τώρα με τους καραγκιόζηδες;;;;;;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 27 Μαρ 2010, 16:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Απρ 2009, 21:19
Δημοσιεύσεις: 848
Τοποθεσία: Κορινθος
Κανε εναν αγιασμο αγορι μου...τι ατυχια ειναι αυτη ρε γαμωτο???Ελπιζω να ειναι κ το τελευταιο πακετο...!!

_________________
Τι και αν δεν βάζω φώτα τα βράδια.Αφού τρέχω με ταχύτητα φωτός!!


Εικόνα
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 27 Μαρ 2010, 17:07 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
akistab έγραψε:
Φίλε agiorgiti μάλον έχεις δίκιο πάλι! Πήγα σήμερα και το δοκίμασα. Του οδηγού κάνει ανεπαίσθητο θόρυβο ενώ του συνοδηγού γουργουρίζει πολύ!!! Θα πάω να πάρω ένα σετάκι να το αλλάξω τώρα το Πάσχα που καθόμαστε!!!!

6450XZ είναι ο κωδικός του κιτ :thumb
Oδηγίες θα βρεις εδώ http://c4owners.org/download.php?view.21 (Δεν ξέρω άν πρεπει να είσαι μέλος για να κατεβάσεις το pdf)

_________________
Εικόνα


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε agiorgitis για την δημοσίευση του/της: akistab
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 27 Μαρ 2010, 17:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 22:35
Δημοσιεύσεις: 85
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ
agiorgitis έγραψε:
akistab έγραψε:
Φίλε agiorgiti μάλον έχεις δίκιο πάλι! Πήγα σήμερα και το δοκίμασα. Του οδηγού κάνει ανεπαίσθητο θόρυβο ενώ του συνοδηγού γουργουρίζει πολύ!!! Θα πάω να πάρω ένα σετάκι να το αλλάξω τώρα το Πάσχα που καθόμαστε!!!!

6450XZ είναι ο κωδικός του κιτ :thumb
Oδηγίες θα βρεις εδώ http://c4owners.org/download.php?view.21 (Δεν ξέρω άν πρεπει να είσαι μέλος για να κατεβάσεις το pdf)

Ίσως έχει καταντήσει κουραστικό αλλά εγώ θα το πω πάλι! Ευχαριστώ!!! :salute :salute :salute


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 03 Απρ 2010, 16:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 22:35
Δημοσιεύσεις: 85
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ
Λοιπόν, σήμερα Μεγάλο Σαββάτο, ξεκίνησα να φτιάξω το πρόβλημα. Αφού έκανα κάνα 2ωρο να βγάλω το γ@μ0ντουλαπάκι (τα κατάφερα τελικά), ψάχνοντας βρήκα ποιό είναι το μοτεράκι για τη θερμοκρασία. Το έβγαλα και είδα ότι το γρανάζι που είναι πάνω στο σώμα του συστήματος του "καλοριφέρ" έχει ένα δόντι σπασμένο. Το θέμα είναι ότι πρέπει να βγει ΟΛΟ αυτό το μέρος για να αλλάξω το γρανάζι, γιατί είναι εσωτερικό!!! Προσωρινά το διόρθωσα και βγάζει κρύο αέρα. Μάλλον δεν την γλιτώνω την επίσκεψη στη Citroen.Τέλος πάντων.
Εύχομαι καλή Ανάσταση σε όλους, υγεία και καλή επιστροφή στο κλινόν άστυ για όσους είμαστε εκτός!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 17:36 
Άβαταρ μέλους
Έχω το εξής πρόβλημα χάνεται το φρέο μέσα από το κύκλωμα του κλιματιστικού στο C4 από πέρισυ, αναγκάστηκα άλλαξα κομπρέσορα έβαλα βέβαια μεταχειρισμένο αλλά σε καλή κατάσταση στην αρχή όλα εντάξει αλλά μετά από 5 μήνες τα ίδια. Τώρα αν συμπληρώσω το χάνει σε μία μέρα και το αυτοκίνητο ας είναι στάσιμο. Έχω γνωστό μου που έχει συνεργείο δεν φαίνεται από πουθενά να τα χάνει τα υγρά, έχουμε ψάξει και με μηχάνημα, αλλά τίποτα. Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος; Σκέφτομαι να ξαναβάλω άλλο κομπρέσορα. Στη Citroen που πήγα και αυτοί τίποτα μου έχουν συμπληρώσει 3-4 φορές αλλά τίποτα, θέλουν λέει να το ψάξουν αλλά είναι ταρίφα το ψάξιμο.
Σας ευχαριστώ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 17:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Γιατί άλλαξες συμπιεστή την πρώτη φορά; Είσαι σίγουρος οτι έχανε απο εκεί; Μην ξαναλάξεις στην τύχη, πήγαινε το σε κάποιο ψυκτικό να βρεί απο που χάνει και να το διορθώσει. Αλλάζοντας πράγματα στην τύχη δίνεις τζάμπα λεφτά.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 19:03 
Άβαταρ μέλους
Άλλαξα συμπιεστή γιατί την ίδια γνώμη είχε και η αντιπροσωπεία της CITROEN απλώς δεν έβαλα καινούριο συμπιεστή περίπου 1000 € μου είπε η εταιρεία. Ψυκτικός το έψαξε το σύστημα με μηχάνημα που σφυρίζει όταν υπάρχει διαρροή σε κάποιο σημείο αλλά τίποτα δεν έδειχνε πουθενά να υπάρχει, γι' αυτό άλλαξα συμπιεστή.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 15 Ιούλ 2011, 20:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4897
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
Δηλαδή σου χάλασε αυτός που είχες και έβαλες μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση και χάλασε και αυτός στους 5 μήνες; Περίεργο. Το πήγες και σε άλλο ψυκτικό να το κοιτάξει; Γιατί πιθανότερο μου φαίνεται να έχει κάπου διαρροή παρά να χαλάνε οι συμπιεστές κάθε τρεις και λίγο. Υπάρχει μέθοδος που βάζουν χρώμα μαζί με το φρέον και όταν χάνει αφήνει σημάδι. Έτσι αποκλείεται να μην το βρείς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Ιούλ 2012, 23:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
ηρθε η ωρα να ξεθαψω αυτο το θεμα. οποιος γνωριζει παρακαλω να βοηθησει. το προβλημα μου ειναι στην κατευθυνση του αερα που δεν ακουει οταν παταω το κουμπι. στον μαστορα που ειχα παει ειχαμε βγαλει το ντουλαπακι και βρηκαμε οτι το γραναζι εχει κλωτσησει, ειναι ενα αρσενικο γραναζι μαυρο μακροστενο του μοτερ και μπαινει μεσα σε ενα αλλο γραναζι θηλυκο ασπρο του κλαπετου. στο θηλυκο εχουν φαγωθει οι γωνιες μεσα με αποτελεσμα να γυρναει τρελα το αρσενικο χωρις να γυρναει το θηλυκο. ο μαστορας με φοβο και αυτος εβαλε κολλα και οντως κολλησε και μου κρατησε κανεναν μηνα. τωρα παλι τα ιδια. σε οσους παω κανενας δεν αναλαμβανει να μου βαλει καμια κολλα δυνατη η κανενα χαρτι να σφηνωσει μεσα με κολλα η κατι αλλο. ολοι μου λενε αλλαγη εβαπορετας κανενα χιλιαρικο δηλαδη μαζι με εργασια για ενα γραναζι. σκεφτομαι να το κανω εγω αν και δεν πιανουν τα χερια μου αλλα τι πατεντα να κανω? ειναι χαζομαρα να αλλαξω εβαπορετα. να σημειωσω οτι δεν υπαρχει ανταλλακτικο γραναζι για την κατευθυνση του αερα.

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Ιούλ 2012, 23:43 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Έχει ξανασυζητηθεί μερικές φορές αυτό το πρόβλημα.
Θα βάλεις κόλλα 2 συστατικών (και όχι τις απλές κόλλες στιγμής), ή αν μπορείς να κάνεις μια τρύπα και θα περάσεις εναν πύρο απο μέσα. (Εγώ εχω κάνει το πρώτο)

Το κόλπο που έχω βρεί για να μην μου τρώει την κόλλα, είναι να κάνω αλλαγή της κατεύθυνσης του αέρα με τον ανεμιστήρα στην πρώτη ταχύτητα ωστε τα φορτία πίεσης να μην είναι μεγάλα. Και μόλις το μοτέρ γυρίσει τα κλαπέτα, ξαναανεβάζω την ταχύτητα.

Αν γυρνάς την κατεύθυνση του αέρα με τον ανεμιστήρα στο τέρμα, την πάτησες....

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 24 Ιούλ 2012, 00:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Ιαν 2010, 11:20
Δημοσιεύσεις: 2125
Τοποθεσία: Λάρισα
αυτο με την πρωτη σκαλα το κανω παντα απο τοτε που εχω το προβλημα γιατι στην αρχη παρατηρουσα οτι οταν το ειχα χαμηλο αλλαζε και μου εμεινε απο τοτε. αυτο με τον πυρο το σκεφτηκα αλλα το μοτερ ειναι πλατυ και οταν παω να το βαλω το γραναζι μεσα στο αλλο, κρυβει τα παντα το μοτερ και δεν βαζεις χερι για να περασεις πυρο απο πισω στα γραναζια ασε που δεν βλεπεις. δεν ξερω αν βγει ολη η εβαπορετα εξω αν μπορω να περασω πυρο αλλα ποιος βγαζει τωρα εβαπορετα. αρα μαλλον μονο με κολλα αυτος ειχε βαλει μια ασπρη δεν ηταν στιγμης. θα παω να παρω 2 συστατικων και αν μπορεσω να σφηνωσω και τιποτα μεσα για να μην εχει κενο. μακαρι να το αναλαβει καποιος μαστορας αλλιως η μονη λυση ειναι να το κανω μονος και να βγαλω ντουλαπακια και μοτερια και ο θεος βοηθος. μεχρι και να το λιωσω και να το κανω ενα σωμα σκεφτηκα.

_________________
Ζούμε σε μια κοινωνία που η πίτσα φτάνει στο σπίτι σου πριν από την αστυνομία

προσεχε οταν περνω απο κει
και μαζεψε το μπρικι
γιατι συνηθως βιαζομαι
και κανω παντιλικι

parakalo min grafete me agglikous xaraktires apagoreyete apo toys kanones tou forum


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 24 Ιούλ 2012, 01:29 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι αλλο. Το είχα επισκευάσει και πριν αρκετό καιρό (χρόνος +) και δεν θυμάμαι ακριβώς την περιοχή για το που θα μπορούσε να μπεί πύρος κλπ.

Αν το φτιάξεις μόνος σου, πρόσεξε μοτέρ και κλαπέτο να είναι ευθυγραμμισμένα. Εγώ είχα γυρίσει το κλαπέτο όλο αριστερά, και είχα βρεί και τη ρύθμιση του αέρα στην οθόνη, ωστε το μοτέρ να στρίψει τέρμα αριστερά. Και μετά τα ένωσα.
Γιατί αν δεν το πετύχεις, μπορεί η οθόνη να σου δείχνει πόδια και εσένα να σου ρίχνει απο τους μπροστά αεραγωγους. + το οτι θα τερματίζει πρώτα το κλαπέτο και το μοτέρ θα προσπαθεί ακόμη να τερματίσει, άρα θα σου φάει την κόλλα πολύ πιο γρήγορα. Πρεπει στις τερματικές θέσεις, μοτέρ και κλαπέτο να φτάνουν ταυτόχρονα.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 24 Ιούλ 2012, 10:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
agiorgitis έγραψε:

Το κόλπο που έχω βρεί για να μην μου τρώει την κόλλα, είναι να κάνω αλλαγή της κατεύθυνσης του αέρα με τον ανεμιστήρα στην πρώτη ταχύτητα ωστε τα φορτία πίεσης να μην είναι μεγάλα. Και μόλις το μοτέρ γυρίσει τα κλαπέτα, ξαναανεβάζω την ταχύτητα.



Ενταξει, όπως το αντιλαμβάνεται ο καθένας, αλλα γνώμη μου είναι οτι η ροή αέρα προς τα πόδια αλλα και απο το πίσω μέρος προς το παρμπρίζ που είναι για ξεθάμπωμα, ειδικά τωρα το καλοκαίρι είναι μια απάτη και μισή. Στα δε πόδια είναι αχρείαστο, στο δέ "ξεθάμπωμα" ο αέρας περνάει απο το παρμπρίζ το οποιο ζεματάει, και λογικό είναι να θερμαίνεται.
Εγω εχω μονίμως το κλαπέτα γυρισμένα επάνω μου, ταχύτητα στα 3/4 της προπέλας, και το αμάξι κλείνει και ανοίγει χωρίς αλλαγές στα κλαπέτα, αρα και χωρίς φόρτο λόγο της δυναμην του αέρα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 24 Ιούλ 2012, 10:48 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Παράδειγμα έδωσα ρε Δημήτρη...
Μετά, το που θα ρυθμίσει την ροή ο καθένας είναι άλλο θέμα.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 5 [ 73 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο



Συναφή θέματα

προβλημα σε ηλεκτρικα μετατροπη c2vtr1.4 - c2vts1.6
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 8
Προβλημα με το eolys tank
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Persi
Απαντήσεις: 21
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ START-STOP
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: xronis
Απαντήσεις: 202
ZX πρόβλημα - Μυρίζει βενζίνη
Δ. Συζήτηση: ZX
Συγγραφέας: hreloaded
Απαντήσεις: 20
Πρόβλημα κατά την πρωινή εκκίνηση
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: kosvts
Απαντήσεις: 18
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ