Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 19 Μαρ 2024, 16:00 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 03 Ιούλ 2010, 17:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 15:07
Δημοσιεύσεις: 400
Τοποθεσία: Αθήνα
kostas21pgr έγραψε:
Οταν λες δεν δουλεύει σωστά τι εννοείς?Μια δουλεύει και μια όχι ή δεν δουλεύει καθόλου?

Εχει την ίδια συμπεριφορά με τότε που δεν το είχα βάλει το module. ο δείκτης βενζίνης κατεβαίνει κανονικά εν κινήσει. μέχρι εδώ σωστά..!!! όταν ξεκινάω το αυτοκίνητο (την επόμενη ημερα) ο δείκτης δεν δείχνει τα σωστά λίτρα βενζίνης στο ρεζερβουάρ αλλα τα λιτρα που ήταν την προηγούμενη ημερα!!!!

kostas21pgr έγραψε:
Και μια άλλη ερώτηση.Εχεις υπολογιστή ταξιδιού και άλλες τέτοιες ιστορίες πάνω στο αμάξι?
Εγώ δεν έχω τίποτα.Μήπως υπάρχει κάποιο θέμα με αυτό?


Εχω!!! αλλα αυτό δεν αλλάζει τίποτα!!! τουλάχιστον σε μένα!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 13:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
νομιζω οτι εχω μια προταση να κανω επ αυτου. Πρεπει να δίνουμε λιγη περισσότερη ωρα χρησης του αυτοκινήτου με βενζίνη, χωρις απαραίτητα να κάνουμε χιλιόμετρα. Πχ εγω οταν περιμένω να ανοίξει η πόρτα στο παρκινγ του σπιτιού μου, το γυρίζω σε βενζίνη. 2-3 μανούβρες που κάνω μέχρι να το παρκάρω, τις κάνω με βενζίνη. Αυτο εχει σαν αποτέλεσμα την επόμενη φορα που θα βάλω μπρος το αυτοκίνητο να πέρνει με την πρώτη (ενω με το υγραεριο εχω πρόβλημα σε αυτο, ο κινητηρας κανει λες κ δεν εχει μπαταρια), συν του οτι τις περισσότερες φορες η ένδειξη της σταθμης της βενζινης ανεβαινει στα κανονικα επιπεδα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Αύγ 2010, 13:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 15:07
Δημοσιεύσεις: 400
Τοποθεσία: Αθήνα
Εχω δώσει το πρόβλημα στην Citroen και περιμένω απάντηση - λύση για το θέμα αυτό!
Λογικά θα έχω μέχρι τέλος Αυγούστου


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Αύγ 2010, 08:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 02:28
Δημοσιεύσεις: 1485
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Έβαλα κιτ υγραερίου στο C5 και έχω αντίστοιχο πρόβλημα με το δείκτη βενζίνης που κατεβαίνει αλλά δεν ανεβαίνει. Να σημειώσω πως έχω σύστημα 4ης γενιάς, χωρίς κάποιο εξάρτημα/πλακέτα για το δείκτη βενζίνης.

Μέχρι στιγμής, οχτώ μέρες κ 1500χλμ μετά, έχω προσέξει τα εξής:

- Ο δείκτης ανεβαίνει στα σωστά επίπεδα μετά από ανεφοδιασμό. Κάθε φορά που βάζω βενζίνη πχ 20ευρώ, έρχεται αμέσως στο σωστό επίπεδο.
- Ο δείκτης ανεβαίνει στα σωστά επίπεδα από μόνος του, όσο περισσότερη βενζίνη έχει το ρεζερβουάρ. Όταν για 4 μέρες το κυκλοφορούσα στο ¼ και κάτω, παρέμενε στο απόλυτο μηδέν. Τις τελευταίες μέρες που έχει πάνω από ¾, ανεβαίνει συχνότερα στα σωστά επίπεδα.
- Έπαιξα με παρκάρισμα σε ανηφόρα/κατηφόρα υπό διάφορες γωνίες καθώς κ με γύρισμα σε βενζίνη όπως περιγράφει ο φίλος MeddingMageGR, αλλά δε φαίνεται να έχει κάποια διαφορά.

Το μόνο που μέχρι στιγμής φαίνεται να δουλεύει είναι ψιλογεμάτο ρεζερβουάρ, που λόγω κινησης με LPG και χιλιομέτρων αρχίζει να "αδειάζει", και κάποια στιγμή φτάνει στο 1/3 - 1/4. Την επόμενη φορά που βάζεις μπροστά, επιστρέφει στα σωστά επίπεδα.

_________________
Όταν όλα πάνε κατά διαόλου, βρίσκεις να παρκάρεις!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 25 Αύγ 2010, 15:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 15:55
Δημοσιεύσεις: 151
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Μεγείες και σε σένα και καλά χιλιόμετρα.Ακριβώς το ίδιο έγραψα και γω από πάνω.
Εγώ έχω το C3.Εχω πάνω απο τη μέση βενζίνη μέσα.Καθως το περπατάω κατεβαίνει η βενζίνη.
Μόλις σβήσουν όλα τα λαμπάκια και σβήσεις το αμάξι και πας να βάλεις μπροστά,βλέπει ότι έχει βενζίνη και στο ανεβάζει στα κανονικά.Οταν δεν είχα πολλή βενζίνη μου έκανε αυτό που λες και συ.Ηταν μόνιμα κολλημένο χωρίς κανένα λαμπάκι.
Σημερα πήγα στον ηλεκτρολόγο και πέρασα την πλακέτα που μου έστειλε ο μάστορας απο αλεξανδρούπολη ειδικά για το C3.Δυστυχώς πριν πάω μου είχε επανέλθει στο κανονικό.Οπότε θέλω να κάνω λίγα χιλιόμετρα για να δω αν όντως δουλευει.
Οταν το έβαλα το υγραέριο μου είχε πει πως είχε πλακέτες μόνο για C5 και περίμενε για το δικό μου.
Τώρα αν θες να το αφήσεις έτσι δεν έχει κανένα θέμα.Εγώ το έβαλα γιατί είμαι λίγο ψείρας.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Αύγ 2010, 20:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 15:55
Δημοσιεύσεις: 151
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Το πλακετάκι μου δουλεύει ρολόι.
Επιτέλους έχω σταθερή ένδειξη.Νταξ αν ξεκινήσω ταξιδι 500 χιλιόμετρα, θα πέσει αλλά όταν το σβήσω ξαναέρχεται.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Φεβ 2011, 12:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 19:52
Δημοσιεύσεις: 67
Τοποθεσία: Αθήνα
kostas21pgr έγραψε:
Το πλακετάκι μου δουλεύει ρολόι.
Επιτέλους έχω σταθερή ένδειξη.Νταξ αν ξεκινήσω ταξιδι 500 χιλιόμετρα, θα πέσει αλλά όταν το σβήσω ξαναέρχεται.


Επειδή σκέτομαι μελλοντικά να βάλω και γώ υγραέριο στο αμάξι μου (έχω c3 1.1 του 2006) αρα θα έχω και εγώ τα ίδια προβλήματα με τον δείκτη βενζίνης. Τι πλακετάκι είναι αυτό που βάζεις και πού θα το βρώ; Σου έχει δημιουργήσει προβλήματα στον εγκέφαλο μέχρι τώρα; Πόσο αξιόπιστη είναι η ένδειξη της βενζίνης;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Φεβ 2011, 13:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 15:55
Δημοσιεύσεις: 151
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Συνονόματε φίλε Κώστα άκου.
Μέχρι στιγμής έχω κάνει 15000 χλμ με το υγραέριο.Δεν έχω κανένα μα κανένα απολύτως πρόβλημα.Το σύστημα που έχω βάλει είναι το BRC ιταλικό με 55αρα δεξαμενή μέσα στη ρεζέρβα.Θέλει λίγη δουλειά για να χωρέσει αλλά μπαίνει.Μην σου πούνε δεν χωράει και σου βάλουν καμιά 40αρα.
Λοιπόν τώρα για το πλακετάκι.Αυτό το πήρα από αυτόν που πέρασα το υγραέριο.Σαν τιμή κάνει ένα 50αρι αν θες να το πάρεις σκέτο.
Αυτό το πλακετάκι δεν έχει καμία σχέση με το υγραέριο.Κουμπώνει κάτω από το ταμπλό στην πλακέτα BSI,σε 3-4 καλώδια,έχει και διάγραμμα πως μπαίνει και το βάζεις σε ηλεκτρολόγο.
Αυτό το πλακετάκι αναγκάζει τον εγκέφαλο κάθε φορά που ανάβεις τον διακόπτη,να παίρνει σήμα από τον δείκτη βενζίνης του ντεπόζιτου.Δεν δημιουργεί κανένα μα κανένα πρόβλημα.Ίσα ίσα σου δείχνει κάθε φορά την πραγματική στάθμη και όχι το περίπου όπως δείχνει το εργοστασιακό.
Επίσης αν ξεκινήσεις πχ από Αθήνα και έρθεις Θεσσαλονίκη,η στάθμη θα πέφτει κατά τη διάρκεια του ταξιδιού αλλά μόλις σβήσεις και ξαναβάλεις θα είναι πάλι στα κανονικά.

Εαν δεν το βάλεις αυτό,δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, απλά αν πχ το έχεις γεμάτο, θα πρέπει να πέσουν όλες οι γραμμές,θα ανάψει λαμπάκι, θα σβήσει και η τελευταία γραμμή και μέτα όταν σβήσεις και ξαναβάλεις από μόνο του θα έρθει στα κανονικά το αυτοκίνητο.Αυτό μου το έκανε εμένα αλλά έπρεπε να έχω βενζίνη πάνω από τη μέση.Για μένα είναι κάτι πολύ απλό και δουλεύει πολύ καλύτερα από το μαμά οπότε βάλτο.

Απλά το μόνο που πρέπει εσύ να κάνεις όταν πας να βάλεις μπροστά είναι να ανάβεις διακόπτη, να αφήνεις τις ενδείξεις να έρθουν στα κανονικά και μετά να βαζεις μπροστά.Γιατί όταν ανάβεις διακόπτη ανάβουν στην αρχή όλες οι γραμμές σαν έναρξη.Μόλις πέσουν μετά από 1-2 sec βάζεις μπροστά και φεύγεις.
Αυτό γίνεται γιατί αν το κάνεις αμέσως δεν προλαβαίνει το πλακετάκι να επικοινωνήσει με τον εγκέφαλο.

_________________
Εικόνα


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε kostas21pgr για την δημοσίευση του/της: Kostas C3
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Φεβ 2011, 14:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 19:52
Δημοσιεύσεις: 67
Τοποθεσία: Αθήνα
tgi έγραψε:
kostas21pgr έγραψε:
Επίσης του είπα για τον δείκτη βενζίνης.Μου είπε για το C5 έχει ήδη πλακέτα που τη βάζεις και η στάθμη δεν πέφτει καθόλου.


Ενημερωτικά λέω ότι η εν λόγο πλακέτα ειναι η παρακάτω

http://www.aeb.it/products/emulators/393 ή http://www.aeb.it/products/emulators/392

Εξαρτάτε τον τύπο του αυτοκινήτου που έχεις.
εμένα μου έβαλε στο C4GP τον τύπο ΑΕΒ393 και δεν δουλεύει σωστά. επίσης είχε δοκιμάσει και το ΑΕΒ392 αλλα και πάλι δεν δουλεψε σωστά!

Αν έχετε καποια άλλη "πλακέτα" για να δοκιμάσουμε ή καποιον άλλο τρόπο, ευχαρίστως να γίνω το πειραματόζωω!!!!



Ευχαριστώ Κώστα αλλα δέν μου πες τον τύπο emulator που σου βαλε ο μάστορας. Μήπως έβαλες emulators απο αυτούς που λέει ο <<tgi>>; Επίσεις τι ενοείς οταν λές <<Θέλει λίγη δουλειά για να χωρέσει η δεξαμενή 55 λίτρων>> ; Αμα μπορείς ανέβασε μία φοτό με την ρεζέρβα να καταλάβω.http://www.aeb.it/products/emulators/393 ή http://www.aeb.it/products/emulators/392 .


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 05 Φεβ 2011, 18:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 15:55
Δημοσιεύσεις: 151
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Κώστα η πλακέτα που έβαλα είναι σχεδόν σαν αυτά που είδα στην εικόνα αλλά είναι της BRC.Είναι κουμπωμένη κάτω από το ταμπλό και δεν ξέρω ποιος είναι ο κωδικός της.Αμα θέλεις κάνε τον κόπο και πάρε ένα τηλέφωνο εδώ.

Αλεξανδρούπολη
AUTO GAS ΜΑΡΙΝΑ ΤΡΑΝΣ ΑΕ (ΥΓΡΑΕΡΙΟΚΙΝΗΣΗ)
12ο Χιλ Παλαιά Ε.Ο. Αλεξανδρούπολης - Φερών
Υπεύθυνος:Τσιρόζης Λ.
Τηλ.2551061485

Στο τηλέφωνο θα είναι ο κ Αποστόλης.Ρώτα τον ακριβώς να σου πει ποιο είναι πόσο κάνει και αν δεν μπορέσεις να το βρεις από κάπου αλλού μπορεί να στο στείλει και να το έχεις την άλλη μέρα.

Επίσης για τη ρεζέρβα μέσα στο χώρο είχε κάτι λαμαρίνες που προεξείχαν και εμπόδιζαν.Αυτά όλα θέλουν κόψιμο και τρόχισμα και με λίγο ζόρισμα μπαίνει και κάθεται κουτί.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 06 Φεβ 2011, 22:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 15:07
Δημοσιεύσεις: 400
Τοποθεσία: Αθήνα
μπορώ να το βάλω και μόνος μου δηλαδή???
μπορείς να μου δώσεις link για την πλακέτα στην σελίδα της brc?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 07 Φεβ 2011, 00:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 15:55
Δημοσιεύσεις: 151
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Δεν το δείχνει στη σελίδα της brc αυτό το πράγμα.Δεν θα καταλάβεις τίποτα από αυτά που έχει.
Είναι τόσο απλό και παιδεύεστε ρε παιδιά.
Πάρτε ένα τηλέφωνο σ αυτόν στην Αλεξανδρούπολη και θας σας πει ακριβώς τι και ποιο και όλα.

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Απρ 2012, 01:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Μαρ 2008, 03:42
Δημοσιεύσεις: 112
Τοποθεσία: ΚΟΖΑΝΗ
Κάλιο αργά παρά ποτέ πρόσφατα έβαλα και εγώ υγραέριο και είχα το ίδιο ακριβώς πρόβλημα (έπεφτε η ένδειξη τις βενζίνας αλλά δεν ανέβαινε ποτέ ενώ ήταν γεμάτο)με τον δείκτη βενζίνας είχα δοκιμάσει 4 κιτάκια από διάφορες εταιρίες αλλά το πρόβλημα παρέμενε οπότε κατά τύχει βλέπω αυτό το ποστ παίρνω Τηλ. στον κύριο στην Αλεξανδρούπολη εξυπηρετικότατος το παραγγέλνω και την επομένη το έχω στα χέρια μου το πάω στον μάστορα για τοποθέτηση και δουλεύει άψογα!!
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Κωστα!!Τυραννιόμουν πάνω από ένα μήνα με το θέμα αυτό.

Και για όσους το χρειαστούν γιατί κάνει από ότι μου είπε για c2,c3,c4, και μερικά peugeot δεν θυμάμαι ποια σας παραθέτω σε φώτο το χαρτί που είχε μέσα στο κιτάκι μοντέλο προδιαγραφές κ.λ.π ώστε να είναι διαθέσιμο σε οποίον το χρειαστεί.

Το μοντέλο είναι BRC PSA-MY05 Level Control Device

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Απρ 2012, 07:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 15:55
Δημοσιεύσεις: 151
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Ωραίοοοοοοος!!! Ακριβώς αυτό έχω και γω. Αρκεί που έγινε η δουλειά σου! Αντε καλά χιλιόμετρα να έχεις!

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μηδενισμός Δείκτη Βενζίνης (σε C4 με LPG)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 10 Ιούλ 2013, 13:13 
Άβαταρ μέλους
Μόλις έπεσα πάνω στο ποστ!!! Έβαλα και εγώ υγραέριο στο c2 μου (1.4 VTR 2003) και εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα !! Όπως φαίνεται μου δώσατε τη λύση έστω και ένα χρόνο αργότερα!!! Μήπως ξέρετε από που να το παραγγείλουμε ????


edit: Τελικά πηρα τηλεφωνο τον κ.Αποστολη ( 2-3 posts ποιο πανω!!! ) και θα μου το στείλει!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 5 [ 65 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο



Συναφή θέματα

Πρόβλήμα με δείκτη Βενζίνης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 5
Τοποθεσία φίλτρου βενζίνης και καμπίνας
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: Diogenis
Απαντήσεις: 23
Τρόμπα βενζίνης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: scientist
Απαντήσεις: 70
citroen xsara 1.400 2003 δικτις βενζινης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 6
Δοχεια Βενζινης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: xantiakias
Απαντήσεις: 10
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια