Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 15:25 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 5 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Αναβοσβήνουν όλες οι ενδείξεις στο τιμόνι (ηλεκτρολογικό)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 01 Δεκ 2011, 23:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Απόψε, όπως κινόμουν νύχτα, άρχισε να αναβοσβήνει όλος ο φωτισμός στο τιμόνι μόνο, δεν αποκρινόταν κανένα κουμπί (ένταση φωνής, επόμενο τραγούδι, cruise Κτλ) καθώς επίσης και τα ενδεικτικά λαμπάκια, ενώ όλος ο υπόλοιπος φωτισμός του ταμπλώ λειτουργούσε κανονικά, όπως επίσης και το στροφόμετρο λειτουργούσε κανονικά. Επίσης εκουγόταν ένα τικ τικ με τον ίδιο ρυθμό που αναβόσβηνε ο φωτισμός μέσα στο τιμόνι, κάτω από τα χειριστήρια του ηχοσυστήματος. Την περασμένη βδομάδα είχα πάει από Ομέγα και το περάσαμε Lexia και είδαν ένα προσωρινό πρόβλημα στο τιμόνι, πότε το είχε βγάλει δεν μου είπαν ούτε ρώτησα, αλλά τώρα σβήνοντας, βγάζοντας το κλειδί και ξαναβάζοντας μπροστά, το πρόβλημα παρέμεινε. Δεν δοκίμασα να βγάλω πόλο, ίσως το δοκιμάσω το Σ/Κ. Το έχει παρουσιάσει σε κάποιον άλλον, γνωρίζουμε αν είναι κάποια βλάβη συγκεκριμένη μήπως γλυτώσω άδικο ψάξιμο και χρόνο; Ευχαριστώ.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβοσβήνουν όλες οι ενδείξεις στο τιμόνι (ηλεκτρολογικό)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 01 Δεκ 2011, 23:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Φιλε μου πριν ακριβως εναν χρονο,τετοια εποχη περισι επαθα ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο. Οτι περιεγραψες. Ανησυχησα πολυ,το εβαλα μπρος και το εκλεισα 2-3 φορες τπτ..! Μετα απο λιγο αφου ειχα μπει σπιτι για φαγητο θυμαμαι,ξαναπαω (περιπου ενα μισαωρο μετα) βαζω μπρος και ολα καλα! ποτε δεν το ξανακανε μεχρι σημερα.

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβοσβήνουν όλες οι ενδείξεις στο τιμόνι (ηλεκτρολογικό)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 02 Δεκ 2011, 00:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
"Το πνεύμα θα στοιχειώσει 2 φορές"...μια ταινίααααα τρόμου κ φαντασίας

Sent from my Desire HD using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβοσβήνουν όλες οι ενδείξεις στο τιμόνι (ηλεκτρολογικό)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 02 Δεκ 2011, 17:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 23:23
Δημοσιεύσεις: 297
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Εικόνες: 0
εγω ειχα παθει παρομοιο προβλημα με τα κουμπια του ραδ/νου στο τιμονι αλλα τελικα ηταν απο γυαλιστικο που ειχε πεσει σε 1 κουμπι και ακουγοταν τσικ-τσικ,τελικα το σηκωσα λιγο με 1 λεπτο κατσαβιδακι ισα ισα να χωρεσει σπρευ αερα το φυσηξα και ολα οκ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβοσβήνουν όλες οι ενδείξεις στο τιμόνι (ηλεκτρολογικό)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 03 Δεκ 2011, 12:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 19:53
Δημοσιεύσεις: 3229
Τι να πω, και σε εμένα του πέρασε τώρα, αλλά καλού κακού πριν το σβήσω κλείνω την εισαγωγή στην καμπίνα αέρα απο έξω με την ελπίδα ότι μένει κλειστή αφού σβήσω και γλυτώσω λίγο απο την υγρασία που μπαίνει μέσα. Στη δουλειά στο βουνό, επειδή κάθε βράδυ παγώνει όλο το αμάξι, το πρωί έχει μερικά σημεία νωτισμένα μέσα στην καμπίνα και το παγκάζ λίγο πολύ είναι αρκετά βρεγμένο. Θα δούμε, αν το ξανακάνει, θα προσπαθήσω να ανασηκώσω τα κουμπιά και να τα στεγνώσω με πιστολάκι.

_________________
Μάθε γιατί εγώ και 28 εκατομμύρια ακόμη χρήστες λατρεύουμε τη Revolut. Κάνε εγγραφή με τον παρακάτω σύνδεσμο: https://revolut.com/referral/?referral- ... JUN1-23-AR


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 5 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Χειρισμος cd player απο τιμονι
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: Byron
Απαντήσεις: 13
Δερμα στο τιμονι
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C2
Συγγραφέας: ManosC2
Απαντήσεις: 13
Ηλεκτρολογικο προβλημα xsara 1
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Ιστοριες-αναμνησεις πισω απο το τιμονι της xantia...
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xantia
Συγγραφέας: kostas Xantia
Απαντήσεις: 53
ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΤΑΜΠΛΟ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΙΟΥ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 5
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια