Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 16:24 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 00:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Ιουν 2011, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20
Τελικά, όπως συνέβη και στον φίλο vil, το πρόβλημα ήταν από την κακή τοποθέτηση του φίλτρου λαδιού.
Ψέκαζε λάδια από την φλάντζα του φίλτρου πάνω στη εξαγωγή.
Ο Γιαννίρης ζήτησε τριάντα ευρώ για την επισκευή και στην αρχή διαμαρτυρήθηκα έντονα.
Όμως είχαν κάποιο δίκιο, διότι η κακή τοποθέτηση του φίλτρου από τον Φέσσα που έκανε το service, δεν εμπίπτει στην εγγύηση του αυτοκινήτου.
Όταν κατάλαβα τι έγινε, αποδέχθηκα το κόστος με την προϋπόθεση να μου δώσουν τεχνική έκθεση για την αιτία της βλάβης, ώστε να ζητήσω αποζημίωση από τον Φέσσα.
Τελικά κατόπιν παρέμβασης του Γιαννίρη (του ιδίου) δεν πλήρωσα τίποτα!

Οφείλω να σημειώσω ότι ο υπεύθυνος συνεργείου του Γιαννίρη, κος Θωμάς, ήταν πολύ εξυπηρετικός και με κατανόηση, καθώς ασχολήθηκε με το θέμα, με ενδιαφέρον και επαγγελματισμό που δεν τον βρίσκεις στις μέρες μας.
Επίσης παρόλο που αντιλαμβάνομαι ότι υπάρχει συνεργασία των δύο (Γιαννίρη – Φέσσα) η αντιμετώπιση του Γιαννίρη είναι προς τιμήν του.

Το κόστος όμως του χάνεις τις διακοπές σου και να αναλώνεις την άδειά σου στα συνεργεία από μία μα**κία ενός στραβοκατσαβιδά, είναι ανεκτίμητο.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 06:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Kαι επειδή εμείς είμαστε "κακούργα κενωνία" , στείλε ένα γραμματάκι στον Φέσσα , αλλά και στον Συγγελίδη , ώστε ο μλκας που σου έκανε την ζημιά , να ψάχνει να βρεί δουλίτσα τέτοιες εποχές . Γιατί έχω δεί περιπτώσεις σε άλλες δουλειές ατόμων που κάνουν επίτηδες μλκιες επειδή τσαντίζονται που εσύ πήρες κάτι καινούργιο , ενώ αυτούς μπορεί να τους δέρνει η γυναίκα τους κάθε βράδυ .

Οπως και να έγινε καλό είναι να σφίγγουν οι κώλοι γιατί δεν παίζουμε με τα αμάξια και τις ζωές των επιβαινόντων σε αυτά .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 06:26 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Πολυ σωστος!! :thumb

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 06:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 18:35
Δημοσιεύσεις: 4428
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εικόνες: 3
cruiser έγραψε:
Kαι επειδή εμείς είμαστε "κακούργα κενωνία" , στείλε ένα γραμματάκι στον Φέσσα , αλλά και στον Συγγελίδη , ώστε ο μλκας που σου έκανε την ζημιά , να ψάχνει να βρεί δουλίτσα τέτοιες εποχές . Γιατί έχω δεί περιπτώσεις σε άλλες δουλειές ατόμων που κάνουν επίτηδες μλκιες επειδή τσαντίζονται που εσύ πήρες κάτι καινούργιο , ενώ αυτούς μπορεί να τους δέρνει η γυναίκα τους κάθε βράδυ .

Οπως και να έγινε καλό είναι να σφίγγουν οι κώλοι γιατί δεν παίζουμε με τα αμάξια και τις ζωές των επιβαινόντων σε αυτά .


Γνωμη μου.....και μονο γνωμη μου ειναι να μη το τραβηξεις τοσο,ειναι κριμα να χασει τη δουλεια του ενας ακομη απο τον ιδιωτικο τομεα,γιατι σιγουρα θα χασει την δουλεια του.Επισεις το κοστος των 30 ευρο του Γιαννιρη νομιζω ειναι απαγορευτικο (και καλα εκανες και διαμαρτηριθηκες) για τις εποχες που ζουμε αν μαλιστα αναλογιστεις οτι το ορινγκ του φιλτρου εχει κοστος 0,3 ευρο λιανικη...........

_________________
Βασίλης AX Gti


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 07:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Αύγ 2011, 23:15
Δημοσιεύσεις: 1004
Και εγω ειμαι της γνωμης να στειλεις μια επιστολη. εκει θα ευχαριστεις το συνεργειο που σε βοηθησε τελικα (τα καλα να λεγονται) αλλα θα επισημανεις και την αμελεια του αρχικου συνεργειου.
Το πως θα το χειριστουνε ειναι δικο τους θεμα, μπορει και να σε γειωσουνε, μπορει να γινει μια επιπληξη, μπορει οτιδηποτε αλλο.
Αν το ειχε κανει και ο προηγουμενος απο εσενα, πιθανως να μην ειχες αντιμετωπισει καν την ολη περιπετεια. Αυτο ειναι το υπευθυνο πραγμα να κανει κανεις κατ'εμε.

_________________
Ηλίας
http://www.flickr.com/photos/kilomeater/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 07:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 18 Απρ 2010, 17:13
Δημοσιεύσεις: 723
Εγώ είμαι της άποψης να στείλουμε απευθείας την ΧΑ στην αντιπροσωπεία :D


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 07:50 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Kilomeater έγραψε:
Και εγω ειμαι της γνωμης να στειλεις μια επιστολη. εκει θα ευχαριστεις το συνεργειο που σε βοηθησε τελικα (τα καλα να λεγονται) αλλα θα επισημανεις και την αμελεια του αρχικου συνεργειου.
Το πως θα το χειριστουνε ειναι δικο τους θεμα, μπορει και να σε γειωσουνε, μπορει να γινει μια επιπληξη, μπορει οτιδηποτε αλλο.
Αν το ειχε κανει και ο προηγουμενος απο εσενα, πιθανως να μην ειχες αντιμετωπισει καν την ολη περιπετεια. Αυτο ειναι το υπευθυνο πραγμα να κανει κανεις κατ'εμε.

:agree Συμφωνω απολυτα!

Τωρα μπορει να ταν ενα ορινγκ, αργοτερα μπορει να γινει "εγκληματικη" ενεργεια ξεχνωντας βιδες απο το συστημα διευθυνσης πχ...τι θα γινει δηλαδη?
Κανε την αρχη και σωσε τον επομενο που λεμε...

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 19:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
cruiser έγραψε:
Kαι επειδή εμείς είμαστε "κακούργα κενωνία" , στείλε ένα γραμματάκι στον Φέσσα , αλλά και στον Συγγελίδη , ώστε ο μλκας που σου έκανε την ζημιά , να ψάχνει να βρεί δουλίτσα τέτοιες εποχές . Γιατί έχω δεί περιπτώσεις σε άλλες δουλειές ατόμων που κάνουν επίτηδες μλκιες επειδή τσαντίζονται που εσύ πήρες κάτι καινούργιο , ενώ αυτούς μπορεί να τους δέρνει η γυναίκα τους κάθε βράδυ .

Οπως και να έγινε καλό είναι να σφίγγουν οι κώλοι γιατί δεν παίζουμε με τα αμάξια και τις ζωές των επιβαινόντων σε αυτά .



Τι λέτε ρε παιδιά τώρα,σε ποιόν κόσμο ζείτε......
Δε πα να στείλει οτι θέλει και όπου θέλει τίποτα δεν πρόκειται να γίνει.....
Και ποιός να χάσει τη δουλειά του,δεν κατάλαβα?
Ο ανιδείκευτος απο τον ΟΑΕΔ?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 22:15 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16612
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
vil έγραψε:
cruiser έγραψε:
Kαι επειδή εμείς είμαστε "κακούργα κενωνία" , στείλε ένα γραμματάκι στον Φέσσα , αλλά και στον Συγγελίδη , ώστε ο μλκας που σου έκανε την ζημιά , να ψάχνει να βρεί δουλίτσα τέτοιες εποχές . Γιατί έχω δεί περιπτώσεις σε άλλες δουλειές ατόμων που κάνουν επίτηδες μλκιες επειδή τσαντίζονται που εσύ πήρες κάτι καινούργιο , ενώ αυτούς μπορεί να τους δέρνει η γυναίκα τους κάθε βράδυ .

Οπως και να έγινε καλό είναι να σφίγγουν οι κώλοι γιατί δεν παίζουμε με τα αμάξια και τις ζωές των επιβαινόντων σε αυτά .


Γνωμη μου.....και μονο γνωμη μου ειναι να μη το τραβηξεις τοσο,ειναι κριμα να χασει τη δουλεια του ενας ακομη απο τον ιδιωτικο τομεα,γιατι σιγουρα θα χασει την δουλεια του.Επισεις το κοστος των 30 ευρο του Γιαννιρη νομιζω ειναι απαγορευτικο (και καλα εκανες και διαμαρτηριθηκες) για τις εποχες που ζουμε αν μαλιστα αναλογιστεις οτι το ορινγκ του φιλτρου εχει κοστος 0,3 ευρο λιανικη...........

Σκεψου μονο ποσοι καλυτεροι εκει εξω ανεργοι περιμενουν να πιασουν δουλεια. Δε συμφωνω αν και καταλαβαινω τι προσπαθεις να πεις.

Με ανησυχει παντως ,μετα και το περιστατικο του Λουκα, του ποσο ξερουν τη δουλεια τους στις αντιπροσωπειες μας... Μιλαμε για τραγικα λαθη σε 2 απλουστατες δουλειες για εναν μεσο μηχανικο αυτοκινητων...

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 148.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 23:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 01 Νοέμ 2010, 17:24
Δημοσιεύσεις: 29
Καλησπερα ! Διαβαζοντας προσεκτικα το προβλημα με τα λαδια του κινητηρα χωρις να γνωριζω το αποτελεσμα αναφερω τα εξης .Βασικα το να πας το αυτοκινητο στον Γιαννιρη μεγα λαθος. Καποτε ειχε τα καλυτερα μαστορια τα οποια τα εδιωξε λογω κοστους και τωρα παλευει με παιδακια που δεν γνωριζουν το τι τους γινετε και φυσικα με καμια 500 ευρω. Για πειτε μου με τι ορεξη να δουλευψουν αυτα τα παιδια οταν ολη μερα ειναι πανω απο το κεφαλι τους ο γιος και τα φωναζει ασταματητα,και 500 αυτο που το βαζετε.Επειδη εχω παει και στα δυο συνεργεια ( δεν κανω καμια διαφημηση) δεν εχουν καμια σχεση μεταξυ τους.Οταν επαθα την ζημια με το λεβιε ταχυτητων που μου ειχε μεινη στο χερι 12000 1.6 thp, βλεποντας το τι σερβις καναν στα 10000 στον Γιαννιρη γιατι απο εκει το αγορασα,κατεληξα στη μεγαλη βλαβη να το παω στον Φεσσα και φυσικα δικαιωθηκα.Φυσικα δεν θα εχει προβλημα ο κινητηρας αλλα καναν καποιο λαθος τα τσακαλακια του Γιαννιρη. Περιμενω να μαθω το αποτελεσμα. Καλο σας βραδυ!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιούλ 2012, 23:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 01 Νοέμ 2010, 17:24
Δημοσιεύσεις: 29
Συγνωμη αλλα δεν ειχα διαβασει το αποτελεσμα.Τελικα δικαιωνετε ο Γιαννιρης .Τι να πω η αποψη μου παραμενει οπως την εχω αναφερει και πριν


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 06:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2218
Συγνώμμη παιδιά , αλλά κάποτε σε αυτήν την χώρα , οι μλκιες πρέπει να πληρώνονται .

Σκέψου με το λάδι να ταξίδευες να βλέπεις το αμάξι να βγάζει καπνούς και εσύ να πρέπει να σταματήσεις δεξιά και να βγείς έξω να βγεί και η γυναίκα σου και να προσπαθείτε να πάρετε από τα παιδικά καθισματάκια , δύο παιδάκια δεμένα στο πίσω κάθισμα .

Και μετά μου μιλάτε γιά την αξία της δουλειάς του καθενός άσχετου .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 07:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 18:35
Δημοσιεύσεις: 4428
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εικόνες: 3
cruiser έγραψε:
Συγνώμμη παιδιά , αλλά κάποτε σε αυτήν την χώρα , οι μλκιες πρέπει να πληρώνονται .

Σκέψου με το λάδι να ταξίδευες να βλέπεις το αμάξι να βγάζει καπνούς και εσύ να πρέπει να σταματήσεις δεξιά και να βγείς έξω να βγεί και η γυναίκα σου και να προσπαθείτε να πάρετε από τα παιδικά καθισματάκια , δύο παιδάκια δεμένα στο πίσω κάθισμα .

Και μετά μου μιλάτε γιά την αξία της δουλειάς του καθενός άσχετου .


Δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με κανενα σας ,οπως γραφω και στο ποστ ειναι η δικη μου αποψη και μονο, αλλα παραυτα δεν ειδα κανενα να σχολιαζει το κοστος των [b]30 ευρω[b],για ενα ανταλλακτηκο που κοστιζει 0-0,3 ευρω και μια εργασια που δεν θα απασχοληση το συνεργειο ουτε 10 λεπτα.

Υ.Γ
Εντελος φιλικα χωρις παρεξηγησεις φιλε "cruiser" τι επαγγελλεσε ?
Και φυσικα αν θελεις απαντας.

Και Sorry για το :ot

_________________
Βασίλης AX Gti


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 08:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 12 Αύγ 2011, 23:15
Δημοσιεύσεις: 1004
Δεν τα εχει κανεις για πεταμα 30 ευρω, αλλα αν βαλω στη ζυγαρια 30 ευρω απο τη μια και να φαω τετοια ηττα με την οικογενεια μεσα ενω ταξιδευουμε... τι να λεμε τωρα...

_________________
Ηλίας
http://www.flickr.com/photos/kilomeater/


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με κινητήρα THP 1.6, χάνει λάδια !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 08:31 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 14:24
Δημοσιεύσεις: 5576
Τοποθεσία: Τρίπολη
Kilomeater έγραψε:
Δεν τα εχει κανεις για πεταμα 30 ευρω, αλλα αν βαλω στη ζυγαρια 30 ευρω απο τη μια και να φαω τετοια ηττα με την οικογενεια μεσα ενω ταξιδευουμε... τι να λεμε τωρα...

Σωστά! Αλλά αυτό δε σημαίνει οτι πρεπει να στον πιάνουν και με τα 2 χέρια. Και μιλάω γενικά, όχι για το συγκεκριμένο...

Πρεπει να καταλαβουν και οι αντιπροσωπίες οτι υπάρχουν άνθρωποι που βγάζουν 30 ευρώ δουλεύοντας 10ωρο....

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 45 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ!!!!!
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
προβλημα στην εκκινηση
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: gerant
Απαντήσεις: 20
Πρόβλημα με την ζωνή ασφαλείας...
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 14
oθονη ενδειξεων c4 picasso exclusive προβλημα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΑ WASTEGATE
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ