Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 15:36 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Μάιος 2014, 10:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 11:09
Δημοσιεύσεις: 5
Καλημερα!

Εγω εχω το saxo 1.1 του 2001. To πηρα μεταχειρισμενο. Και μου είπε ο πωλητης οτι εχει κλιματιστικο περασμενο μετα την αγορα. Δουλευε καλα για μερικα χρονια ωσπου μια μερα εχασε ολο το φρεον. Το φτιαξαμε και ξανα τα ιδια. Τελικα ο χαλκινος σωληνας που παει στον συμπιεστη λογω κακης τοποθετησης με τις δονησεις κοβοτανε. Μου εβαλαν εναν πιο ενισχυμενο απο ψυγειο επαγγελματικο και εναν θερμοστατη μεσα στην καμπινα γιατι μεχρι τοτε δεν μπορουσες να ρυθμισεις την θερμοκρασια κατω απο το ταμπλο στην θεση του συνοδηγου μια ροδελα που την γυριζεις δεξια αριστερα (νομιζω κι αυτη απο ψυγειο). Δουλεψε για λιγο... Περιττο να πω πως οταν πειραζα την ροδελα δεν αλλαζε τπτ στην ψυξη...Μονο οταν την εκανες τερμα αριστερα αναβε πολυ λιγο το air condition και εβγαζε ουδετερο αερα με εκεινη την μυρωδια την χαρακτηριστικη την ασχημη την πιο πολλη ωρα. Οταν το πηγαινες τερμα δεξια ειχε καποια ψυξη οπως πριν βαλουμε τον θερμοστατη. Εγω ηθελα λιγο πιο πολυ γιατι με πολλη ζεστη εξω ή σε σταματα ξεκινα ειτε δουλευε το a/c ειτε οχι ήταν ενα και το αυτο... Στην πορεια ξανακοπηκε ο σωληνας και εχασε παλι ολο το φρεον οποτε το εχω τωρα κανα δυο χρονια ετσι παρατημενο. Μου ειπε ενας ξαδερφος ηλεκτρολογος αυτοκινητων μηπως κανει καποια πατεντα με καποια βαση να σταθεροποιησει τον σωληνα να μην κοβεται.

Εγω ειμαι στην περιοχη του Βολου. Εχετε κατι να μου προτεινεται ή καποιον καλο μαστορα να φτιαξω τον κομμενο σωληνα και οτι αλλο χρειαζεται για να ξαναλειτουργησει το κλιματιστικο? Επισης ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος θερμοστατης καμπινας που να εχει οθονιτσα και συν - πλην και να το βαζω οσο δυνατα ή χαμηλα θελω (να το κανω σαν clima δλδ) γιατι ηδη υπαρχει κατι αντιστοιχο οπως λεω πιο πανω απλα εχει μικρη επιδραση στην θερμοκρασια και επισης ειναι χωμενο σε δυσκολο σημειο και δεν μπορεις να ρυθμισεις συγκεκριμενη θερμοκρασια γιατι δεν εχει καποια ενδειξη. Υπαρχει πχ κατι τετοιο να μπαινει στο κενο πλαστικο διπλα απ τα κουμπια των αλαρμ, ac και ανακυκλωσης αερα με οθονη ψηφιακη που μπορεις να ρυθμιζεις συγκεκριμενη θερμοκρασια? Μηπως ειναι καλυτερα να μην βαλω θερμοστατη καθολου? απλα δεν ειμαι ευχαριστημενος απ την αποδοση.... νομιζω ξεκομπλαρει πρωτου ψυξει την καμπινα αποτελεσματικα.

Ευχαριστω πολυ!
Μιχαλης :hmm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Μάιος 2014, 11:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Φίλε μου το αμάξι (εαν καταλαβα καλά) στο θέμα κλιματισμός έχει πατέντα στην πατέντα!
Καλύτερα να το δεί κάποιος εξουσιωδοτημένος ηλεκτρολόγος η αντιπρωσωπεία (εάν αντέχει η τσέπη σου).

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Μάιος 2014, 12:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 18:35
Δημοσιεύσεις: 4428
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εικόνες: 3
ΠΕΤΡΟΣ XSARA II έγραψε:
Φίλε μου το αμάξι (εαν καταλαβα καλά) στο θέμα κλιματισμός έχει πατέντα στην πατέντα!
Καλύτερα να το δεί κάποιος εξουσιωδοτημένος ηλεκτρολόγος η αντιπρωσωπεία (εάν αντέχει η τσέπη σου).


τι να δει εξουσιοδοτιμενος ρε Πετρο ????? ολο τα συστημα ειναι after market ...... δεν ειναι καποιο μπάλωμα στο γνησιο..... οσο για τον θερμοστατη που λες φιλε δεν δουλευουν ακριβος ετσι τα κλιματιστικα ....... και μανισιο να ηταν θα δουλευε συνεχια στο Saxo , δεν το κοβει κανενας θερμοστατης.....ακομη και στα ποιο ακριβα το μονο που κανει ο ελεγχος θερμοκρασιας καμπινας ειναι να αυξομειωνει την ενταση του ανεμιστηρα καμπινας αναλογα με την επιθυμητη θερμοκρασια, ο κομπρεσορας ειναι κομπλαρισμενος οσο εχεις ενεργοποιημενο το air-condition ενεργοποιημενο απο τον διακοπτη!!!

_________________
Βασίλης AX Gti


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Μάιος 2014, 12:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Να το δεί κάποιος που γνωρίζει τα αυτοκίνητα αυτά (εκεί κολλάει το εξουσιωδοτημένος η αντιπροσωπεια γράφω) και αναλόγος να πράξει!
Το να πάει στον μπαρμπα Μήτσο & τον κυρ-Θωδωρο που κάτι σκαμπάζουν απο a/c θα τον μπερδέψουν περισσότερο!

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Μάιος 2014, 13:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 16 Σεπ 2012, 12:27
Δημοσιεύσεις: 1053
Επείδή είχα τέτοιο θέμα στο Saxo 1,6 με after market a/c και μια μου έχανε το φρέον, μια χάλαγε την βαλβίδα του , μια τα έφτυβε το κομπρεσέρ είχα φτάσει να το πληρώσω διαμαντένιο. Και οταν τράκαρα δεν έβρισκα ψυγείο a/c στα στοκατζίδικα.

Ασε που απο απόδοση μάλλον ίδρωνα οταν το έβαζα και το αμάξι ψόφαγε.

Ειλικρινά αξίζει να βρείς ενα μαμά απο τα ανταλλακτικτιζίτδικα και να το τοποθετήσεις πολύ πιο φθηνά θα σου βγεί απο το να ψάχνεσαι.

Το έχω ζήσει και έχω φάει στην μάπα κάθε είδους επιστήμονα / μάστορα και ποτέ a/c δεν είχα στο Saxo.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Μάιος 2014, 13:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
:agree

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Μάιος 2014, 13:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 18:35
Δημοσιεύσεις: 4428
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εικόνες: 3
ΠΕΤΡΟΣ XSARA II έγραψε:
Να το δεί κάποιος που γνωρίζει τα αυτοκίνητα αυτά (εκεί κολλάει το εξουσιωδοτημένος η αντιπροσωπεια γράφω) και αναλόγος να πράξει!
Το να πάει στον μπαρμπα Μήτσο & τον κυρ-Θωδωρο που κάτι σκαμπάζουν απο a/c θα τον μπερδέψουν περισσότερο!


και παλι σου λεω ρε Πετραν οτι δεν εχει να κανει κατι με το αυτοκινητο, το Citroen , το Saxo και γενικοτερα οτι αυτοκινητο και να ηταν !!!!! Εξουσιοδοτημενο τις Πιτσος - siemens- Bosch- Haier-general-fujitsu ή οποιοσδήποτε ψυκτικος να το δει καλύτερα ..... αν παει σε εξουσιοδοτημενο θα τον διωξουν ή θα τον κοροϊδεύουν μέχρι "δευτέρας παρουσίας"............. Τι να δει το εξουσιοδοτημενο-αντιπροσωποια δηλαδη???? εδω δεν μπορουν να δουν τα εργοστασιακα που εχουν και συγκεκριμενα σημεια ελεγχου και συγκεκριμενες οδηγιες και συγκεκριμενα ανταλλακτικα ..... θα μπορεσουν να βγαλουν ακρη στο αιρκοντισιον του κυρ Μητσου που το περασε ο κυρ Τακης το οποιο εκανε πατεντα ο κυρ. Μιχαλης???????

_________________
Βασίλης AX Gti


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Μάιος 2014, 13:39 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Βασίλη τί προτείνεις;

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Μάιος 2014, 22:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 18:35
Δημοσιεύσεις: 4428
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εικόνες: 3
αυτο
nbackal έγραψε:
....................

Ειλικρινά αξίζει να βρείς ενα μαμά απο τα ανταλλακτικτιζίτδικα και να το τοποθετήσεις πολύ πιο φθηνά θα σου βγεί απο το να ψάχνεσαι.

Το έχω ζήσει και έχω φάει στην μάπα κάθε είδους επιστήμονα / μάστορα και ποτέ a/c δεν είχα στο Saxo.


μ'αρεσει που επιμένεις ρε Πετρο..........

_________________
Βασίλης AX Gti


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Μάιος 2014, 23:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 19 Φεβ 2014, 23:01
Δημοσιεύσεις: 21
Μιχαλη καλως ηρθες.
Στην αρχη του θεματος γραφεις, ότι στην αρχη δουλευε καλα το κλιματιστικο μεχρι που εχασε το φρεον από καποια σωληνα η οποια εσπασε.
Αλλαξατε την σωληνα η οποια είναι χαλκινη (μεγαλο λαθος) και στο κύκλωμα τοποθετηθηκε και ενας θερμοστάτης.
Αν βγει εκτος ο θερμοστάτης, αλλαχτεί ο σωληνας με έναν ευκαμπτο (μαρκουτσι) και αλλαχτεί και το φιλτρο για το ψυκτικο κυκλωμα, τοτε πιστευω ότι θα ξαναδουλεψει όπως ηταν στην αρχη που ειχες παρει το αυτοκινητο.
Αυτό θα εκανα εγω αν ημουν ευχαριστημένος από την αποδοση του...
Τωρα αν δεν μπορέσεις να βρεις ακρη με τους ηλεκτρολόγους του βολου, βρες καποιον ψυκτικο που να ασχολειται με ψυγεία φορτηγων και να είναι καλος.

Γιαννης ψυκτικος.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Μάιος 2014, 23:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
http://www.alex-original.com/
Κατά 99% φοράς από αυτόν το κατασκευαστή και μοιάζει με το εργοστασιακο για αυτό και τα τοποθετούσαν τότε στην Ελλάδα. Μπορείς να τους γράψεις να σου πουν ποιόν έχουν στην ελλάδα να το πάς εκεί
΅Επίσης μπορείς να πάρεις την Frigo-Klima ΑΕΒΕ

Λένορμαν 64, Αθήνα, Ελλάδα

T.K. 104 44

Τηλέφωνα: 210 5144859
210 5143883
210 5142102

αυτοί έχουν τα πάντα και για αυτοκίνητα και να πάρεις τι ακριβως θες και να τους ρωτήσεις που να πάς να στα περάσουν μιας και δίνουν ανταλλακτικα στην χοντρική σε όλους
Ο Γιάννης και Ο Γιώργος Αθανασιάδης είναι πολύ καλά παιδιά.

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 25 Μάιος 2014, 17:48 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 11:09
Δημοσιεύσεις: 5
vil έγραψε:
ΠΕΤΡΟΣ XSARA II έγραψε:
Φίλε μου το αμάξι (εαν καταλαβα καλά) στο θέμα κλιματισμός έχει πατέντα στην πατέντα!
Καλύτερα να το δεί κάποιος εξουσιωδοτημένος ηλεκτρολόγος η αντιπρωσωπεία (εάν αντέχει η τσέπη σου).


τι να δει εξουσιοδοτιμενος ρε Πετρο ????? ολο τα συστημα ειναι after market ...... δεν ειναι καποιο μπάλωμα στο γνησιο..... οσο για τον θερμοστατη που λες φιλε δεν δουλευουν ακριβος ετσι τα κλιματιστικα ....... και μανισιο να ηταν θα δουλευε συνεχια στο Saxo , δεν το κοβει κανενας θερμοστατης.....ακομη και στα ποιο ακριβα το μονο που κανει ο ελεγχος θερμοκρασιας καμπινας ειναι να αυξομειωνει την ενταση του ανεμιστηρα καμπινας αναλογα με την επιθυμητη θερμοκρασια, ο κομπρεσορας ειναι κομπλαρισμενος οσο εχεις ενεργοποιημενο το air-condition ενεργοποιημενο απο τον διακοπτη!!!


Ο κομπρεσορας ξεκομπλαριζε και πριν βαλω θερμοστατη και αφου εβαλα περιοδικα για λιγη ωρα και κομπλαριζε παλι οταν ανεβαινε η θερμοκρασια στην καμπινα με ενεργοποιημενο τον διακοπτη. Δεν δουλευε συνεχεια - αν και προτιμω πλεον να ειναι συνεχεια κομπλαρισμενος και να τον ξεκομπλαρω εγω οποτε θελω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 25 Μάιος 2014, 17:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 11:09
Δημοσιεύσεις: 5
vil έγραψε:
ΠΕΤΡΟΣ XSARA II έγραψε:
Να το δεί κάποιος που γνωρίζει τα αυτοκίνητα αυτά (εκεί κολλάει το εξουσιωδοτημένος η αντιπροσωπεια γράφω) και αναλόγος να πράξει!
Το να πάει στον μπαρμπα Μήτσο & τον κυρ-Θωδωρο που κάτι σκαμπάζουν απο a/c θα τον μπερδέψουν περισσότερο!


και παλι σου λεω ρε Πετραν οτι δεν εχει να κανει κατι με το αυτοκινητο, το Citroen , το Saxo και γενικοτερα οτι αυτοκινητο και να ηταν !!!!! Εξουσιοδοτημενο τις Πιτσος - siemens- Bosch- Haier-general-fujitsu ή οποιοσδήποτε ψυκτικος να το δει καλύτερα ..... αν παει σε εξουσιοδοτημενο θα τον διωξουν ή θα τον κοροϊδεύουν μέχρι "δευτέρας παρουσίας"............. Τι να δει το εξουσιοδοτημενο-αντιπροσωποια δηλαδη???? εδω δεν μπορουν να δουν τα εργοστασιακα που εχουν και συγκεκριμενα σημεια ελεγχου και συγκεκριμενες οδηγιες και συγκεκριμενα ανταλλακτικα ..... θα μπορεσουν να βγαλουν ακρη στο αιρκοντισιον του κυρ Μητσου που το περασε ο κυρ Τακης το οποιο εκανε πατεντα ο κυρ. Μιχαλης???????


Δεν εχει γινει καποια πατεντα παντως. Ειναι ολοκληρο ενα αφτερ μαρκετ a/c. Απλά βαλαμε πιο χοντρο σωληνα οταν εσπασε δυο φορες ο αρχικος.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 25 Μάιος 2014, 17:57 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 11:09
Δημοσιεύσεις: 5
john έγραψε:
Μιχαλη καλως ηρθες.
Στην αρχη του θεματος γραφεις, ότι στην αρχη δουλευε καλα το κλιματιστικο μεχρι που εχασε το φρεον από καποια σωληνα η οποια εσπασε.
Αλλαξατε την σωληνα η οποια είναι χαλκινη (μεγαλο λαθος) και στο κύκλωμα τοποθετηθηκε και ενας θερμοστάτης.
Αν βγει εκτος ο θερμοστάτης, αλλαχτεί ο σωληνας με έναν ευκαμπτο (μαρκουτσι) και αλλαχτεί και το φιλτρο για το ψυκτικο κυκλωμα, τοτε πιστευω ότι θα ξαναδουλεψει όπως ηταν στην αρχη που ειχες παρει το αυτοκινητο.
Αυτό θα εκανα εγω αν ημουν ευχαριστημένος από την αποδοση του...
Τωρα αν δεν μπορέσεις να βρεις ακρη με τους ηλεκτρολόγους του βολου, βρες καποιον ψυκτικο που να ασχολειται με ψυγεία φορτηγων και να είναι καλος.

Γιαννης ψυκτικος.


Γεια σου Γιαννη, ευχαριστω πολυ για την απαντηση.

Ο σωληνας ειναι ευκαμπτος δεν ειναι αλυγιστος τελειως απλα υπεθεσα εγω οτι ειναι απο χαλκο (αυτος που μπηκε τελευταιος). Εχει ενα χοντρο λαστιχενιο περιβλημα και φαινεται πιο "ντουρος" απο τον αρχικο. Μαζι μ'αυτον μπηκε και ο θερμοστατης. Η αποδοση του κλιματιστικου ηταν παντα μια χαρα. Το προβλημα ειναι οτι ξεκομπλαριζε εκει που το ηθελα να συνεχισει να δινει ψυξη αλλα και παλι οχι σε ενοχλητικα επιπεδα. Και το οτι στο σταματα ξεκινα δεν απεδιδε ειναι υποθετω φυσιολογικο. Αν βγει ο θερμοστατης θα δουλευει αδιακοπα? Γιατι και χωρις θερμοστατη παλι σταματουσε. Αυτο με το μαρκουτσι που λες θα το αναφερω παντως. Αρχικα στον ξαδρφο μου που το ανελαβε μεχρι τωρα μηπως οντος εχει μπει δυσκαμπτος σωληνας και κοβεται με το παραμικρο.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με after market air condition -Θερμοστατης καμπινα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 25 Μάιος 2014, 17:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 11:09
Δημοσιεύσεις: 5
grekoulis έγραψε:
http://www.alex-original.com/
Κατά 99% φοράς από αυτόν το κατασκευαστή και μοιάζει με το εργοστασιακο για αυτό και τα τοποθετούσαν τότε στην Ελλάδα. Μπορείς να τους γράψεις να σου πουν ποιόν έχουν στην ελλάδα να το πάς εκεί
΅Επίσης μπορείς να πάρεις την Frigo-Klima ΑΕΒΕ

Λένορμαν 64, Αθήνα, Ελλάδα

T.K. 104 44

Τηλέφωνα: 210 5144859
210 5143883
210 5142102

αυτοί έχουν τα πάντα και για αυτοκίνητα και να πάρεις τι ακριβως θες και να τους ρωτήσεις που να πάς να στα περάσουν μιας και δίνουν ανταλλακτικα στην χοντρική σε όλους
Ο Γιάννης και Ο Γιώργος Αθανασιάδης είναι πολύ καλά παιδιά.


Ναι οντος αυτο εχω ειχα ξεχασει πως λεγεται.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 19 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Πρόβλημα στο Ηχοσύστημα σε Xsara
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 9
Πρόβλημα στην εκκίνηση σε 107 (ημί-αυτόματο)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C1
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Προβλημα με την πισω αναρτηση
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C5
Συγγραφέας: GIANNIS75
Απαντήσεις: 1
Πρόβλημα στο Νεροχύτη (Βουλώνει)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια