Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 11:37 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 14:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Απρ 2017, 13:36
Δημοσιεύσεις: 8
Καλησπέρα καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση σε όλους. Σαν καινούργιος στο forum θέλω να μου δώσετε τα φώτα σας για το τι μπορει να φταίει. Πριν 20 μέρες αγόρασα ένα citroen saxo 1.4vts με 238000km. Το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν αλλαγή ιμάντα χρονισμού με αντλία νερού, εξωτερικό ιμάντα, λάδια, μπουζί, φίλτρο αέρα, παραφλού (πράσινα) φίλτρο λαδιού, φίλτρο βενζίνης και φρένα μπροστά (δισκοπλακες, τακάκια). Εχθές ήταν το πρώτο μου ταξιδάκι (Θεσσαλονίκη-Χαλκιδικη). Το αμάξι ήταν τέλειο μέχρι να φτάσω. Όταν το σταμάτησα αρχησε να στάζει παραφλού από την μεριά που το γεμίζεις κάτω στην γωνία του ψυγείου για λίγο και σταμάτησε περίπου 50ml. Πήγα στην εκκλησία γύρισα όλα καλά δεν το έδωσα σημασία. Το πρωί που σηκώθηκα είδα πάλι νερά αρκετά ( τρελάθηκα ). Το βάζω μπροστά τον κινητήρα βλέπω ότι χάνει παραφλού από εκεί που ανέφερα πιο πάνω. Λέω ας το αφήσω μέχρι να ζεσταθεί μέχρι να δουλέψουν τα βεντιλατερ να δω τι γίνεται. Με το που πιάνει θερμοκρασία και ανοίγουν τα βεντιλατερ μετά από 5 δευτερόλεπτα ξέρασε τα νερά από τον εξαερωτήρα που είναι πάνω στο ψυγείο και τον καπάκι του εξαερωτήρα το βρήκα λιωμένο κάτω από το αμάξι. Ενώ πιο μπροστά είχε σαν σχήμα βελάκι ο εξαερωτήρας. Τι μπορεί να φταίει ρε παιδιά? Το Πάσχα δεν με πήγε καλά φέτος. Αύριο ταλαιπωρία με την οδική.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 15:40 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Εξαερωση σου κανανε ή σου αφησανε τη βομβα;

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 15:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Απρ 2017, 13:36
Δημοσιεύσεις: 8
Πράκτορας έγραψε:
Εξαερωση σου κανανε ή σου αφησανε τη βομβα;

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μπροστά στα μάτια μου το έκανε εξαέρωση γιατί είναι και φίλος κολλητός ο μηχανικός. Σε τρία σημεία το έκανε. Το πρώτο επάνω στο ψυγείο που από εκεί χύθηκαν τα νερά και έλιωσε το βαλβιδακι το δεύτερο στο μοτέρ κοντά και το τρίτο στο αμορτισέρ του συνοδηγού κοντά που είναι ένα πλαστικό σαν την τάπα από τα λάστιχα που φουσκώνεις. Αυτά τα τρία. Η βόμβα είναι άλλη? Είμαι και λίγο άσχετος από τα saxo


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 16:26 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Η βομβα ειναι η μη σωστη εξαερωση. Αν δεν ειναι απο αυτο παντως, εγινε ελιπεστατος ελεγχος κατα την αγορα του.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 17:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Απρ 2017, 13:36
Δημοσιεύσεις: 8
Πράκτορας έγραψε:
Η βομβα ειναι η μη σωστη εξαερωση. Αν δεν ειναι απο αυτο παντως, εγινε ελιπεστατος ελεγχος κατα την αγορα του.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ελενχος έγινε στον αν έχουν στα λάδια νερα, αν έχει λάσπη στα νερά, τα φρένα, αν βγάζει καπνό από πίσω στην εξάτμιση, σε λαμαρίνα για το αν είναι αρπαγμενο το αμάξι. Τι άλλο να κοιτάξεις σε ενα μεταχειρισμένο αμάξι? Το μοτέρ δουλεύει άψογα. Ο μηχανικός και ο λαμαρίνας έδωσαν το οκ. Τώρα όσο αφορά τα νερά δεν νομίζω να μπορείς να το ελέγξεις αν έχει κάποιο πρόβλημα. Το ερώτημα είναι αν έχει συμβεί σε κάποιον και από τι δημιουργήθηκε. Για να ξέρω και να μην πάω στον μηχανικό μου που είναι και φίλος και αρχίζει να τα αλλάζει όλα ένα ένα ( ψυγείο θερμοστάτη κολάρα κλπ) και με πει καμία τιμή εξωφρενική.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 17:48 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Ο ελεγχος προυποθετει επισης πορεια με ζορισμα του αυτοκινητου για τυχον θεματα οπως θερμοκρασιες, περιεργες μυριωδιες οπως καψιμο λαδιου με κ χωρις a/c, στριψιμο, φρεναρισμα, κοσκινισμα στο τιμονι κλπ. Θεωρησα πως ολα τα παραπανω εγιναν μιας κ ειναι τυπικες γνωσεις ενος μεσου αγοραστη κ βασικες κινησεις ενις αξιοπιστου μηχανικου.

Επειδη ψαχνεσαι αριστερα κ δεξια (ειδα πως εφραψες το θεμα σου κ στην ομαδα μας στο φβ), ουτε σωστη διαγνωση θα παρεις, ουτε κ μαγικη λυση στο προβλημα σου. Περασε καλα τις μερες αυτες, ξεχασε το προς το παρον κ απο εβδομαδα πηγαινε το στον μηχανικο σου να το ψαξει.

Αυτα τα λιγα απο μενα κ καλη Ανασταση.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 17:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Απρ 2017, 13:36
Δημοσιεύσεις: 8
Πράκτορας έγραψε:
Ο ελεγχος προυποθετει επισης πορεια με ζορισμα του αυτοκινητου για τυχον θεματα οπως θερμοκρασιες, περιεργες μυριωδιες οπως καψιμο λαδιου με κ χωρις a/c, στριψιμο, φρεναρισμα, κοσκινισμα στο τιμονι κλπ. Θεωρησα πως ολα τα παραπανω εγιναν μιας κ ειναι τυπικες γνωσεις ενος μεσου αγοραστη κ βασικες κινησεις ενις αξιοπιστου μηχανικου.

Επειδη ψαχνεσαι αριστερα κ δεξια (ειδα πως εφραψες το θεμα σου κ στην ομαδα μας στο φβ), ουτε σωστη διαγνωση θα παρεις, ουτε κ μαγικη λυση στο προβλημα σου. Περασε καλα τις μερες αυτες, ξεχασε το προς το παρον κ απο εβδομαδα πηγαινε το στον μηχανικο σου να το ψαξει.

Αυτα τα λιγα απο μενα κ καλη Ανασταση.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ευχαριστώ. Μόνο αυτό μπορεί να γίνει απλά είπα μπας και γνωρίζει κάποιος για να το κάνω μόνος προσωρινα και μπορώ να επιστρέψω Θεσσαλονίκη οδικός πριν πάω στον μηχανικό. Σε ευχαριστώ και πάλι καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση!! Με υγεία!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 19:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 11 Δεκ 2016, 00:57
Δημοσιεύσεις: 599
Αλλαγή θερμοστάτη και έλεγχο για βουλομένο ψυγείο αν δεν την άκουσε η φλάντζα είσαι τυχερός, για μένα σε μετάχειρο η νούμερο ένα δουλειά είναι η αλλαγή θερμοστάτη.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 19:26 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Η σιγουρια θα σας φαει...κ αν αλλαξει θερμοστατη, καθαρισει ή αλλαξει ψυγειο κ συνεχιστει το προβλημα, θα πληρωσετε εσεις την σιγουρια σας στο παλικαρι ή οχι;

Θελει πρωτα κουμπωμα σε lexia μπας κ δειξει κατι. Επειτα θα μετρησει ο εξονυχιστικος τεχνικος ελεγχος κ αν δε φανει τπτ τοτε θα μετρησει η εμπειρια του μηχανικου.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 19:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
καταργησε θερμοστατη σε πρωτη φαση και παρακολουθατο αν δεν το κανει τοτε αυτο ειναι το προβλημα σου αν συνεχισει φορτωμα σε οδικη και στο συνεργειο οχι σε πορεια διοτι θα κανεις μεγαλυτερη ζημια...

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 20:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 15 Απρ 2017, 13:36
Δημοσιεύσεις: 8
xantiamanolis έγραψε:
καταργησε θερμοστατη σε πρωτη φαση και παρακολουθατο αν δεν το κανει τοτε αυτο ειναι το προβλημα σου αν συνεχισει φορτωμα σε οδικη και στο συνεργειο οχι σε πορεια διοτι θα κανεις μεγαλυτερη ζημια...

Δυστυχώς δεν μπορώ να το κάνω γιατί έχει λιώσει η τάπα εξαέρωσης πάνω στο ψυγείο οπου χύθηκαν τα νερά και δεν κουμπώνει πλέον οπότε και να γεμίζω νερά θα τα βγάζει από εκεί. Οπότε μόνο οδική και στον μηχανικό. Είναι που έπεσα και στις γιορτές. Το θέμα το ανέβασα και στο fb και σε ένα σχόλιο ανέβασα και την φωτό με την τάπα λιωμένη. Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον. Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 22:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 11 Δεκ 2016, 00:57
Δημοσιεύσεις: 599
Πράκτορας έγραψε:
Η σιγουρια θα σας φαει...κ αν αλλαξει θερμοστατη, καθαρισει ή αλλαξει ψυγειο κ συνεχιστει το προβλημα, θα πληρωσετε εσεις την σιγουρια σας στο παλικαρι ή οχι;

Θελει πρωτα κουμπωμα σε lexia μπας κ δειξει κατι. Επειτα θα μετρησει ο εξονυχιστικος τεχνικος ελεγχος κ αν δε φανει τπτ τοτε θα μετρησει η εμπειρια του μηχανικου.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ο θερμοστάτης είναι ένα πάμθηνο αναλώσημο (που δεν αξίζει τον κόπο να τον ελέγξεις εάν είναι καλός ή όχι ) που αλλάζοντάς το εξασφαλίζεις καλή κυκλοφορία στο ψυκτικό υγρό και δεν παίρνεις την κεφαλή ανά χείρας, δεν κάνεις μόνο αυτό αλλά στην περίπτωσή του τα άλλα τα έκανε, εσύ από τι νομίζεις ότι του έβρασε τα νερά σε σημείο να λειώση τον εξαερωτήρα? αν όχι από φράξιμο στην κυκλοφορία των υγρών? τι να σου δείξει το lexia όταν είναι ολοφάνερο ότι η μηχανή συμπεριφέρετε σαν χύτρα βρασίματος? όσο ήταν σε πορεία η μηχανή ψυχόταν από τον αέρα αλλά όταν σταμάτησε άρχησε να ανεβάζει θερμοκρασίες χωρίς να το μπορεί να ψυχθεί από το βεντιλατέρ γιατί δεν υπήρχε καλή κυκλοφορία. Διάγνωση και λύση εκ του μακρόθεν δύσκολο αλλά γίνετε όπως και σε άλλα μέλη μέλη εδώ μέσα, γι αυτό είναι τα φόρουμ τις γνώσεις μας (όπως και εσύ άλωστε) και τα παθήματά μας γράφουμε καλοπροαίρετα και όσοι διαβάζουν τα αξιολογούν αναλόγως,
Καλή ανάσταση.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 15 Απρ 2017, 22:26 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 12:03
Δημοσιεύσεις: 15531
Τοποθεσία: Θεσ/νικη
Ναι αλλα δε μιλησες μονο για θερμοστατη αλλα κ για καθαρισμο ψυγειου, δηλ. κυκλωματος ψυξης. Αυτο παει 100€...

Διαγνωση εκ του μακροθεν μπορω να κανω επισης κ να πω πως εχει θεμα στο βεντιλατερ του κ με τα χλμ ταξιδιου που εκανε, εκαψε φλατζα. Κοστος 500€...

Τελος, εχεις δουλεψει lexia για να καταλαβεις τι μπορεις να δεις με αυτο; κ ποσο χρησιμο ειναι;

Δε θελω να σου την πω, απλα να καταλαβουμε πως αν δεν ειμαστε 100% σιγουροι για κατι, καλυτερα να προτεινουμε μια λιστα ελεγχων κ ενεργειων παρα να κανουμε διαγνωση κ προταση λυσης οδηγωντας συνφορουμιτες σε χασιμο χρονου κ χρηματος.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Πράκτορας ΑΚΑ Βλέπω ΚΑΙ πίσω από το βουνό, μέσα από το τούνελ, ας έχει και ομίχλη!

1985 GSA - 1986 BX 1.6 TRS - 1991 GS Pallas - 2001 BX Atout - 2003 Saxo 1.1 Furio - 2007 C2 1.4 VTR - 2008 C4 1.6 16v Exclusive - 2010 C4 1.4 16v Elegance - 2011 Xsara 1,6 16v VTS - 2012 C3 1.6 e-HDI Eco Chic, και πλέον 2016 Peugeot 308 SW THP Premium Pack


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 17 Απρ 2017, 21:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 11 Δεκ 2016, 00:57
Δημοσιεύσεις: 599
Πράκτορας έγραψε:
Ναι αλλα δε μιλησες μονο για θερμοστατη αλλα κ για καθαρισμο ψυγειου, δηλ. κυκλωματος ψυξης. Αυτο παει 100€...

Διαγνωση εκ του μακροθεν μπορω να κανω επισης κ να πω πως εχει θεμα στο βεντιλατερ του κ με τα χλμ ταξιδιου που εκανε, εκαψε φλατζα. Κοστος 500€...

Τελος, εχεις δουλεψει lexia για να καταλαβεις τι μπορεις να δεις με αυτο; κ ποσο χρησιμο ειναι;

Δε θελω να σου την πω, απλα να καταλαβουμε πως αν δεν ειμαστε 100% σιγουροι για κατι, καλυτερα να προτεινουμε μια λιστα ελεγχων κ ενεργειων παρα να κανουμε διαγνωση κ προταση λυσης οδηγωντας συνφορουμιτες σε χασιμο χρονου κ χρηματος.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Εγραψα .....έλεγχο για βουλομένο ψυγείο..... που είναι ανέξοδος και πανεύκολος ξεκουμπώνεις άνω και κάτω κολάρο βάζεις το λάστιχο από την βρύση στο άνω κολάρο και εάν υπάρχει ροή με ορμή απο το κάτω είσαι ok αν όχι έχει θέμα.
Δεν απαξιώνω τα διαγνωστικά αλλά κάνεις πρώτα τα αυτονόητα δεν αφήνεις ένα αυτοκίνητο να βράζει για 15-20 λεπτά για να σου βγάλει κωδικό σφάλματος το διαγνωστικό.
100% σίγουρος είμαι μόνο για το ότι κάποια στιγμή θα δούμε τα ραδίκια από την κάτω όψη (ανάποδα) για τίποτε άλλο.
Γιατί να μην ψάχνετε δεξιά και αριστερά? (έγραψε κάτι υβριστικό ή απαξιωτικό?) διαβάζοντας γνώμες και απόψεις θα φιλτράρει και κατανοήσει καλύτερα αυτά που θα του πούνε στο συνεργείο.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ξέρασμα παραφλού
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 27 Απρ 2017, 23:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 11 Δεκ 2016, 00:57
Δημοσιεύσεις: 599
@ saxogiannis τελικά τι έγεινε βρέθηκε η βλάβη;


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 2 [ 29 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο



Συναφή θέματα

Αλλαγή χρώματος παραφλου
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
xsara 1.6 16v...χανει παραφλου.
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: kostasXSARA
Απαντήσεις: 21
Απωλεια παραφλου
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: antonis76
Απαντήσεις: 27
C4 2013 diesel παραφλου
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4
Συγγραφέας: Stratosd4
Απαντήσεις: 2
Αλλαγή χρώματος παραφλου
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια