Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 07:00 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 2 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Καλώδια πόρτας ΚΟΜΕΝΑ αγορά τερματικών καλώδιο αναζήτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 09 Ιαν 2023, 22:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 09 Ιαν 2023, 21:39
Δημοσιεύσεις: 2
:gflag ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΕΝΑ CITROEN XSARA Il VTS 1.6 16V 3θυρο ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΟΜΕΝΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΣΤΗΝ ΦΥΣΟΥΝΑ ΠΟΡΤΑΣ ΟΔΗΓΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΛΕΙΔΏΝΕΙ ΠΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΒΑΛΑ ΜΟΝΟΤΙΚΗ ΚΟΠΗΚΑΝ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΓΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΕ ΜΕ ΚΑΛΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΛΕΙΔΩΝΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΉ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΊΤΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΡΟΔΕΚΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΥΣΟΥΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΟΣΑ ΤΗΝ ΘΥΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΞΩΜΑ Έβγαλα ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΕΝΩΣΗ ΔΕΝ Παίζει ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΚΑΛΟΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΠΗ ΙΣΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΚΡΟΔΕΚΤΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΨΑΧΝΩ ΘΥΛΙΚΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟ ΊΝΤΕΡΝΕΤ ΙΔΙΟΥΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΕΤ ΕΠΙΣΚΕΥΉΣ ΚΑΛΩΔΙΟΥ VEMO η εταιρεία αλλά είναι στο εξωτερικό και δεν ξέρω κατά πόσο κάνουν ξέρει κανείς αν υπάρχουν ίδια με καλώδιο να τα κόψω κάτι από τον οδηγό να κάνω ενωσι και να ναι όλα καινούργια η άλλη λύση που δεν Μ μάθετε καλά είναι να βγάλω τελείως της φυσουνες καινά το κάνω με απλους ακροδέκτες μεσα στην πόρτα και άλλη μία να βρω μια ΦΥΣΟΥΝΑ με καλωδια σε καλή κατάσταση και να κουμπσο απάνω επίσης με ένωση και τσόντα τα παλιά καλώδια ευχαριστώ πολύ συγνώμη για την ορθογραφία μου


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Καλώδια πόρτας ΚΟΜΕΝΑ αγορά τερματικών καλώδιο αναζήτηση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 10 Ιαν 2023, 07:45 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Καλημέρα και Καλή Χρονιά. Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Ευγενική υπενθύμιση : Σύμφωνα με τους όρους του φόρουμ, δεν γράφουμε με κεφαλαία, ειναι σαν να φωνάζουμε. Οσο για το θέμα σου, κάποιος που γνωρίζει θα σου απαντήσει σύντομα.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 2 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ C3 2006
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: Blackie
Απαντήσεις: 28
Καλησπερα , καλο μηνα και καλως σας βρηκα. γνωμες για αγορα.
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C4 Picasso
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 7
Συμβουλές για Αγορά Μπαγκαζιέρας Οροφής
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: vagelisfil
Απαντήσεις: 3
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια