Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 22:37 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 12 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 08:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2013, 07:45
Δημοσιεύσεις: 7
:gflag ΚΑΛΗΜΕΡΑ,
ΕΧΩ ΕΝΑ XSARA PICASSO 1,6 8V 2000 ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ.
ΜΕ ΠΑΥΛΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΑΖΩ 50€ ΒΕΝΖΙΝΗ, ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΥΧΑΙΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΛΕΓΞΕΙ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Η ΑΝΤΛΙΑ ΤΟΥ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟΥ. Ο ΔΕΙΚΤΗΣ ΑΝΑΒΕΙ ΕΩΣ ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ 210 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ. ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΡΙΚΑΛΑ (215 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ). ΟΝΤΩΣ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΒΕΙ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΠΑΛΙ !!!!!!!!!! ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ. ΒΑΖΩ ΒΕΝΖΙΝΗ , ΑΛΛΑ 50€ ΚΑΙ Η ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΡΑΦΕΙ ΠΩΣ ΜΠΗΚΑΝ 29,68΄ΛΙΤΡΑ (ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΑ ΛΙΤΡΑ ΕΒΑΛΑ). ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 29,68 ΛΙΤΡΑ Ο ΔΕΙΚΤΗΣ ΦΟΥΛΑΡΕ ΜΕΧΡΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΕΔΕΙΞΕ 420 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ !!!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ? ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΠΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 09:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Δεν είναι λίγο περίεργο ότι με 29 λίτρα φουλαρε το ρεζερβουάρ σου?
Πιστεύω ότι συνέβη το εξής "όχι τόσο" περίεργο. Στο πρώτο γέμισμα, ο ελεγκτής στάθμης σου κατάλαβε λιγότερα λίτρα από αυτά που έβαλες. Έτσι λοιπόν ήταν πλασματικό ΚΑΙ η στάθμη που είδες τότε, ΚΑΙ το κίτρινο λαμπάκι κατά το τέλος του ταξιδιού σου. Όταν εσύ ξανάγέμισες τότε το αυτοκίνητο μέτρησε τόσο τα λίτρα που έβαλες τότε, αλλά και το υπόλοιπό που δεν σου μέτρησε την πρώτη φορά. Θα μας βοηθούσε περισσότερο βεβαία να ξέραμε την χωρητικότητα του ρεζερβουάρ σου όπως κ την κατανάλωσή σου εκτός πόλης.

Sent from my Galaxy Note 2 using Tapatalk 2


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 10:09 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 09 Σεπ 2006, 15:36
Δημοσιεύσεις: 5915
Τοποθεσία: Π.Φαληρο
1) τσεκαρε την μπαταρία σου
2) μήπως έσκασες σε καμια γερή λακούβα? ρωτάω γιατι κάποτε την είχα πατήσει έτσι ...

τις καλές εποχές τότε που η βενζίνη ειχε 0,....... σε ενα ταξίδι αθήνα θεσσαλονίκη ξεκινώντας ο δείκτης βενζίνης μου ηταν στη μεση πέφτω μέσα σε ενα τάφο με αρκετα χλμ επειτα το γεμίζω και ο δεικτης ανέβηκε απο τα 2/4 στα 3/4 δυστηχως το πηρα χαμπαρι αφου ειχα φυγει απο το βενζινάδικο και όλη την ώρα τον εβριζα τον βενζινα... ομως! σταματησα λίγο παρακάτω στο δρόμο μου και ξαναεβαλα αλλα δεν πηρε παραπανω απο 2-3 ευρω και ο δείκτης συνέχισε να δειχνει 3/4 εντέλει εστρωσε μόνο του την επόμενη μέρα και δεν ειχα ποτε ξανα προβλημα

_________________
Να είσαι καλά και να μας προσέχεις από εκεί ψηλά....
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΤΡΑΝΗΣ 04/12/1981 - 27/03/2010
http://www.youtube.com/watch?v=3yFJfgvglnA


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 12:44 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Δεν νομίζω να είναι τίποτε....Μάλλον διάβασε λάθος τη πρώτη φορά που έβαλες βενζίνη

Έχουμε και λέμε :
αναμένο λαμπάκι = 4-5 λίτρα (ίσως και παραπάνω)
50 ευρό = 29-30 λίτρα (συν)
ταξιδι στα Τρικαλα = 16 -18 λίτρα το πολύ με λογικές ταχύτητες (όχι πάνω από 150 χλμ/ωρα) (μείον)
ξανά στα τρίκαλα άλλα 30 ( συν)

Σύνολο καμιά πενηνταριά λίτρα περίπου (ισως και λίγο παραπάνω ανάλογα με το πόσο καις στην εθνική) μέσα στο ρεζερβουάρ σου , το οποίο δεν νομίζω να έχει και πολύ μεγαλύτερη χωρητικότητα.
Μήπως κάποιος ξέρει να μας πει με σιγουριά ποια είναι η χωρητικότητα του ρεζερβουαρ για να μην ψάχνεις στο εγχειρίδιο χρήσης;

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 19:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2013, 07:45
Δημοσιεύσεις: 7
nik0laus έγραψε:
Δεν νομίζω να είναι τίποτε....Μάλλον διάβασε λάθος τη πρώτη φορά που έβαλες βενζίνη

Έχουμε και λέμε :
αναμένο λαμπάκι = 4-5 λίτρα (ίσως και παραπάνω)
50 ευρό = 29-30 λίτρα (συν)
ταξιδι στα Τρικαλα = 16 -18 λίτρα το πολύ με λογικές ταχύτητες (όχι πάνω από 150 χλμ/ωρα) (μείον)
ξανά στα τρίκαλα άλλα 30 ( συν)

Σύνολο καμιά πενηνταριά λίτρα περίπου (ισως και λίγο παραπάνω ανάλογα με το πόσο καις στην εθνική) μέσα στο ρεζερβουάρ σου , το οποίο δεν νομίζω να έχει και πολύ μεγαλύτερη χωρητικότητα.
Μήπως κάποιος ξέρει να μας πει με σιγουριά ποια είναι η χωρητικότητα του ρεζερβουαρ για να μην ψάχνεις στο εγχειρίδιο χρήσης;


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΣΙΤΡΟΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 55 ΛΙΤΡΑ


Τελευταία επεξεργασία από TEACHER48 και Σάβ 12 Ιαν 2013, 19:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Απ: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 19:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2013, 07:45
Δημοσιεύσεις: 7
MeddlingMageGR έγραψε:
Δεν είναι λίγο περίεργο ότι με 29 λίτρα φουλαρε το ρεζερβουάρ σου?
Πιστεύω ότι συνέβη το εξής "όχι τόσο" περίεργο. Στο πρώτο γέμισμα, ο ελεγκτής στάθμης σου κατάλαβε λιγότερα λίτρα από αυτά που έβαλες. Έτσι λοιπόν ήταν πλασματικό ΚΑΙ η στάθμη που είδες τότε, ΚΑΙ το κίτρινο λαμπάκι κατά το τέλος του ταξιδιού σου. Όταν εσύ ξανάγέμισες τότε το αυτοκίνητο μέτρησε τόσο τα λίτρα που έβαλες τότε, αλλά και το υπόλοιπό που δεν σου μέτρησε την πρώτη φορά. Θα μας βοηθούσε περισσότερο βεβαία να ξέραμε την χωρητικότητα του ρεζερβουάρ σου όπως κ την κατανάλωσή σου εκτός πόλης.

Sent from my Galaxy Note 2 using Tapatalk 2


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, 55 ΛΙΤΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 19:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2013, 07:45
Δημοσιεύσεις: 7
nik0laus έγραψε:
Δεν νομίζω να είναι τίποτε....Μάλλον διάβασε λάθος τη πρώτη φορά που έβαλες βενζίνη

Έχουμε και λέμε :
αναμένο λαμπάκι = 4-5 λίτρα (ίσως και παραπάνω)
50 ευρό = 29-30 λίτρα (συν)
ταξιδι στα Τρικαλα = 16 -18 λίτρα το πολύ με λογικές ταχύτητες (όχι πάνω από 150 χλμ/ωρα) (μείον)
ξανά στα τρίκαλα άλλα 30 ( συν)

Σύνολο καμιά πενηνταριά λίτρα περίπου (ισως και λίγο παραπάνω ανάλογα με το πόσο καις στην εθνική) μέσα στο ρεζερβουάρ σου , το οποίο δεν νομίζω να έχει και πολύ μεγαλύτερη χωρητικότητα.
Μήπως κάποιος ξέρει να μας πει με σιγουριά ποια είναι η χωρητικότητα του ρεζερβουαρ για να μην ψάχνεις στο εγχειρίδιο χρήσης;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 19:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2013, 07:45
Δημοσιεύσεις: 7
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ, ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΑΙΡΝΕΙ 55 ΛΙΤΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΟΤΙΘΕΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ 5ΛΙΤΡΟ ΜΠΕΤΟΝΑΚΙ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΑΓΚΑΖ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ "ΣΤΕΓΝΩΣΩ" ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ. ΛΟΓΙΚΑ, ΑΦΟΥ ΓΕΜΙΣΕ ΜΕ 30 ΛΙΤΡΑ, ΑΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ 25 ΜΕΣΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΛΟΓΙΚΟ ΟΜΩΣ. ΑΦΟΥ ΦΟΥΛΑΡΙΣΕ Ο ΔΕΙΚΤΗΣ ΑΡΑ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ.

ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? (ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΑΝ ΤΟ "ΣΤΕΓΝΩΣΩ" ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ)

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 19:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 07 Δεκ 2011, 21:49
Δημοσιεύσεις: 2130
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
καταρχην φιλε μου μην γραφεις με κεφαλαια γιατι ειναι σαν να μας φωναζεις κατα 2 εγω λεω να ριξεις ενα καθαριστικο μεσα να το αφησεις μια μερα να κατσει καλα σε περιπτωσει που δεν ειναι καλη η βενζινη η εχει σκουπιδια -λασπη ... και μετα το βαζεις μπρος και βαλε 4(ταχυτητα) και οσο παει (κοφτες ) να τα καψει μεσα οτι εχει υπολειμματα .. κατα την γνωμη μου μην το αφησεις χωρις καυσιμο μην εχει τιποτα μεσα και εχεις χειροτερα ! επισεις να βγαλεις τον πολο της μπαταριας για 5 δευτερολεπτα και να τον ξαναβαλεις ! δοκιμασε κατι απο αυτα

_________________
Η όραση ανήκει σε όλους ενώ η αντίληψη σε λίγους!!!
Citroen Xsara -Citroen C3- Citroen Ds3


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 20:14 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2013, 07:45
Δημοσιεύσεις: 7
simos έγραψε:
καταρχην φιλε μου μην γραφεις με κεφαλαια γιατι ειναι σαν να μας φωναζεις κατα 2 εγω λεω να ριξεις ενα καθαριστικο μεσα να το αφησεις μια μερα να κατσει καλα σε περιπτωσει που δεν ειναι καλη η βενζινη η εχει σκουπιδια -λασπη ... και μετα το βαζεις μπρος και βαλε 4(ταχυτητα) και οσο παει (κοφτες ) να τα καψει μεσα οτι εχει υπολειμματα .. κατα την γνωμη μου μην το αφησεις χωρις καυσιμο μην εχει τιποτα μεσα και εχεις χειροτερα ! επισεις να βγαλεις τον πολο της μπαταριας για 5 δευτερολεπτα και να τον ξαναβαλεις ! δοκιμασε κατι απο αυτα



Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε.........και ζητώ συγγνώμη από την Η.Σ.Π.Θ.(ΦΟΡΟΥΜ) για τα κεφαλαία. Για να πω την αλήθεια δεν άντεξα να διαβάσω μέχρι εκείνο το σημείο, αλλά αυτός είναι ο τρόπος που γράφω τα τελευταία 28 χρόνια όσον αφορά τους υπολογιστές. Αφ'ενός με βοηθάνε να διαβάζω λόγω μεγέθους αλλά και να γράφω πιο γρήγορα αφού δεν χρειάζεται να χρησιμοποιώ οξείες. Προσωπικά δεν συμμερίζομαι αυτήν την ισοδυναμία για την αύξηση του τόνου της φωνής, αλλά αν σας δημιουργεί κάποιο αισθητικό πρόβλημα, (γιατί τεχνικό δεν δημιουργεί) ........ δεν πρόκειται να ξαναγίνει.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 20:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 07 Δεκ 2011, 21:49
Δημοσιεύσεις: 2130
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
μην ανχωνεσε μια παρεα ειμαστε ολοι :welc οσο για το αμαξι σου δοκιμασε κατι απο αυτα αλλιως βλεπω μονοδρομο εαν δεν γινει τιποτα να πας να δεις το συστημα φλοτερ κτλ ..

_________________
Η όραση ανήκει σε όλους ενώ η αντίληψη σε λίγους!!!
Citroen Xsara -Citroen C3- Citroen Ds3


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 12 Ιαν 2013, 20:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2012, 17:53
Δημοσιεύσεις: 1221
Όχι να μην το στεγνώσεις το ρεζερβουάρ γιατί δεν είναι και το καλύτερο να δουλευει η αντλία με κενά καυσίμου καθώς λιπαίνεται με το καυσιμο που τραβάει .

Αφού το ρεζερβουαρ παιρνει 55 λίτρα, και 49 -50 -51 να 'χει μέσα πάλι φουλ θα δείχνει ο δείκτης οπότε άφησέ το ως έχει και μην ασχολείσαι άλλο , μη γίνεις και κατά φαντασίαν ασθενής :)

_________________
Άντε και καλή μας Βούτα


www.historic-mini.gr


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 12 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Φουλαρω βενζίνη και ο δικτης βενζίνης δεν τερματίζει.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Makaros1253
Απαντήσεις: 1
C4 CACTUS DIESEL/ΒΕΝΖΙΝΗΣ
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: jkoul13
Απαντήσεις: 0
Πρόβλήμα με δείκτη Βενζίνης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 5
Αντλία βενζίνης με αέριο
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: thnszgns
Απαντήσεις: 6
Φιλτρο βενζινης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C2
Συγγραφέας: JohnVTS
Απαντήσεις: 33
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ