Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Τρί 23 Απρ 2024, 13:34 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: citroen xsara oil change
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Οκτ 2010, 16:47 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Αύγ 2010, 18:14
Δημοσιεύσεις: 297
Τοποθεσία: Λαρισα
pistonaki έγραψε:
Καλησπέρα! Κάθε πότε γίνεται αλλαγή λαδιών σε citroen xsara????


Γειά σου,
κάθε 10 χιλ συμφωνα με το μανιουαλ,αλλά αν μπορείς άλλαζε τα κάθε 7,5 να χεις το κεφάλι σου ήσυχο γιατί πολλά λάδια είναι για τον γαιδαρο καβάλα...εκτός κι αν βάζεις 100% συνθετικά 10-40 που κρατάνε εως και 15 χιλ χλμ. :thumb
Εσύ αποφασίζεις! :gflag


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Οκτ 2010, 18:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Δεν υπαρχει 100% συνθετικο 10w40.Υπαρχει 100% ημισυνθετικο 10w40.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Οκτ 2010, 04:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Αύγ 2010, 18:14
Δημοσιεύσεις: 297
Τοποθεσία: Λαρισα
M.M έγραψε:
Δεν υπαρχει 100% συνθετικο 10w40.Υπαρχει 100% ημισυνθετικο 10w40.


τώρα που το ξανασκέφτομαι...ΝΑΙ,υπάρχουν 100% συνθετικά 10w-40!!! :lol :read
Τα περισσότερα βέβαια 10-40 που κυκλοφορούν είναι ημισυνθετικά(δλδ λιγο πολύ ορυκτέλαια...) που αντέχουν εως 10 χιλ χλμ.
Η Amsoil και η Redline,νομίζω και η Mobil(1),έχουν βγάλει 10-40 πραγματικό συνθετικό που κάνει θαύματα! :thumb
Και άλλες εταιρίες βγάζουν σιγά σιγά ή έχουν ήδη βγάλει(p.xCastrol).


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Αντε,αρχισαμε παλι.
Εγω μιλησα για 100% ημισυνθετικο 10w40.Εσυ μου λες για ημισυνθετικο που εχει μεσα πιο πολυ ορυκτελαιο.
Δεν θα το ξαναπω γιατι γινεται κουραστικο.
Δεν μπορει να παρασκευαστει 10w40 full synthetic ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ.Τωρα τι λενε οι εταιρειες που εσυ αναφερεις,εγω λεω οτι φετος εκανα διακοπες στον Αρη με το προσωπικο μου τσαλεντζερ.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Οκτ 2010, 21:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Αύγ 2010, 18:14
Δημοσιεύσεις: 297
Τοποθεσία: Λαρισα
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
1.ΔΕΝ υπάρχει ο όρος 100% ημισυνθετικό!Ήμαρτον!Τα ημισυνθετικά είναι μίγματα συνθετικής βάσης και ορυκτέλαιου (συνήθως περίπου 25% συνθ,75% ορυκτ)
2.100% συνθετικά 10-40 ΥΠΑΡΧΟΥΝ και...θα υπάρχουν!(όπως υπάρχουν και 20-50, 10-60 ,15-50 που παράγουν ΚΑΙ ευρωπαϊκές εταιρίες...)
3.Το ότι ΔΕΝ μπορούν (ή δεν θέλουν πιστεύω εγώ) κάποιες ευρωπαικές εταιρίες να βγάλουν συνθετικό 10-40 δεν σημαίνει ότι δεν μπορούν(και δεν θέλουν) και οι αμερικάνικες.
4.Όπως ξαναείπα,τώρα πια το διαδίκτυο προσφέρει πολλές πληροφορίες για όποιον έχει όρεξη να μάθει... :read
και τέλος,φίλε Μ.Μ, "οι εταιρίες που τα λένε αυτά" έχουν αποδείξεις ,άν μου φέρεις και συ μια φωτογραφία σου απ τον Άρη μαζί με λίγο κοκκινόχωμα ίσως πιστέψω και σένα... :thumb


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Οκτ 2010, 21:22 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
xsararider έγραψε:
1.ΔΕΝ υπάρχει ο όρος 100% ημισυνθετικό!Ήμαρτον!Τα ημισυνθετικά είναι μίγματα συνθετικής βάσης και ορυκτέλαιου (συνήθως περίπου 25% συνθ,75% ορυκτ)


Καταλαβες τι εννοει με τον ορο "100% ημισυνθετικο" ;)

Λες να μην ξερει ο Μανθος, τη βασικη ορολογια. :bsmile

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Οκτ 2010, 21:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
xsararider θεωρω καιριο σημειο σε μια συζητηση να καταλαβαινεις τι σου λεει ο αλλος.Αν εισαι εμπαθης δεν θα μπορεσεις ποτε να καταλαβεις.
Εγω δεν εχω στοιχεια απο τον Αρη,(επειδη προσπαθεις να μου την πεις),αλλα εχω τουλαχιστον στοιχεια οτι δεν υπαρχει πανευρωπαικα λαδι 10w40 συνθετικο.
Προσπαθησε να καταλαβεις αν θελεις για καλο δικο σου,οχι δικο μου.
Και κατ'επεκταση(δεν ξερω με τι ασχολεισαι)αλλα αν μου ελεγες κατι που δεν γνωριζα ενω εσυ το ηξερες λογω δουλειας θα σε πιστευα με τα χιλια,γιατι θα θεωρουσα οτι μιας και μιλαμε σε αυτο το forum,για πιο λογο να θες το κακο μου.Εσυ ανταυτου εχεις κολλησει στην αμερικανικη εταιρεια και τελος.......
Προφανως στην επομενη συναντηση θα πινεις κρασι με τον αντιπροσωπο της.
Οπως επισης σε καποιο επομενο προβλημα σου (που ευχομαι να μην εχεις κανενα),θα σου δωσει λυση,ιδεα,αποψη,συμβουλη ο ams.
Ας ειναι,εγω παντως θα ειμαι παντα στην διαθεση σου.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Οκτ 2010, 22:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Αύγ 2010, 18:14
Δημοσιεύσεις: 297
Τοποθεσία: Λαρισα
Blanc Ange έγραψε:
xsararider έγραψε:
1.ΔΕΝ υπάρχει ο όρος 100% ημισυνθετικό!Ήμαρτον!Τα ημισυνθετικά είναι μίγματα συνθετικής βάσης και ορυκτέλαιου (συνήθως περίπου 25% συνθ,75% ορυκτ)


Καταλαβες τι εννοει με τον ορο "100% ημισυνθετικο" ;)

Λες να μην ξερει ο Μανθος, τη βασικη ορολογια. :bsmile


Φίλε Βασίλη(αν δεν κάνω λάθος :bsmile ),
"γράμματα γνωρίζω" αλλά ειλικρινά δεν κατάλαβα τι (άλλο θα μπορούσε να)εννοεί :scratch
άν θέλεις και δεν βαριέσαι μου εξηγείς...άν όχι,όλα καλά,έτσι κι αλλιώς τα χουμε ξαναπεί τόσες φορές,δεν ωφελεί να κουράζουμε άλλο τους συνφορουμιτες! :thumb


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Οκτ 2010, 22:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Μπορει να γνωριζεις γραμματα (και δεν αμφιβαλω καθολου),αλλα για λαδια ...αστο καλυτερα δεν τοχεις.
Λοιπον οταν λεμε ημισυνθετικο δεν εννοουμε μονο 25-75.Μπορει να ειναι και 1-99.Κανεις δεν το γνωριζει εκτος της παρασκευαστριας εταιρειας.
Οταν ομως λεμε 100% ημισυνθετικο εννοουμε 50% ορυκτο και 50% προσθετα.Πραγμα το οποιο μπορει να ελεγθει απο τον καθενα μας,με 100ml δειγμα λαδιου.
Γι αυτο το λογω το συγκεκριμενο προιον σαν 10w40ειναι ακριβοτερο απο ενα νορμαλ 10w40.
Να φανταστεις οτι το 100% ημισυνθετικο 10w40 δεν εχει μεγαλες διαφορες(τεχνολογικες,και επι της ουσιας) απο ενα συνθετικο 5w40.
Αυτα προς γνωση και συμμορφωση.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Οκτ 2010, 23:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Αύγ 2010, 18:14
Δημοσιεύσεις: 297
Τοποθεσία: Λαρισα
Φίλε Μ.Μ,
1ον Δεν ξέρω τι ΗΘΕΛΕΣ να πεις ή εννοούσες(αυτό το ξέρεις εσύ),ξέρω τι ΕΓΡΑΨΕΣ...
2ον Να είμαι εμπαθής μαζί σου γιατί? σε ξέρω? είμαι ανταγωνιστής σου (άλλης εταιρίας)?ένας απλός δασολόγος είμαι...
3ον Έχω καταλάβει πολλά,μην ανησυχείς για "το καλό το δικό μου",δεν χρειάζεται,ευχαριστώ για το πατρικό ενδιαφέρον...
4ον Περί της ταμπακιέρας ουδέν!Το γύρισες στο "πανευρωπαϊκά"!Δεν είχες το θάρρος να παραδεχτείς το/α λάθος/η σου,σε έφαγε η επαγγελματική υπεροψία και ο εγωισμός!(έχεις ένα θεματάκι εδώ...)
Τέλος,θα αποφύγω να γίνω πικρόχολος όπως εσύ.Απλά σε ενημερώνω πως ούτε με αντιπροσώπους κάνω παρέα ,ούτε ποσοστά παίρνω από πωλήσεις λαδιών...

Υ.Γ.:Συνεχίζεις βλέπω(στη νέα απάντησή σου) να φάσκεις και να αντιφάσκεις στην προσπάθειά σου να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα και την υπεροψία σου.
"κανείς δεν το γνωρίζει","μπορεί να ελεγθεί από τον καθένα μας"
Ας είναι,"εγώ δεν το χω" αλλά το θέμα είναι και πού να το βρω...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Οκτ 2010, 23:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Να το βρεις σε αυτους που στο δινουνε ρε παλικαρι αλλα δεν το θελεις.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Οκτ 2010, 23:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Πες μου ομως και για τα λαθη μου,για να μην τα ξανακανω,και να ξερεις οτι δεν προκειται ποτε να διεκδικησω το αλαθητο του Παπα.Ανθρωπος ειμαι και σαφως κανω λαθη,αλλα θελω να μου τα επισημαινουν,πρωτον για να μην τα ξανακανω και δευτερον για να ζητησω συγνωμη.
Οπως το εχω κανει σε αυτο εδω το forum ,οταν καταλαβα η αποδειχτηκε οτι ειχα σφαλλει.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 31 Οκτ 2010, 23:45 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Προφανως πηγες για υπνο.Απλα καποια στιγμη πες μου τι εννοεις ταμπακιερα,γιατι αυτη η εκφραση δεν ανηκει σε μενα.
Πανευρωπαικα?Ενα μεγαλο ΝΑΙ,γιατι εδω ζω.Τωρα εαν εσυ θελεις να ζησεις το αμερικανικο ονειρο,μαγκια σου,απλα να θυμασαι οτι καθε καλο ονειρο στο τελος κρυβει και ενα δρακο.
Απο τα προηγουμενα post ,μιας και εισαι μορφωμενος,θα ηθελα να εχεις καταλαβει, οτι ουτε υπεροπτης ειμαι ουτε ειρωνας.Επαγγελματικο εγωισμο,εχω ,ναι,γιατι καθημερινα προσπαθω να επιβιωσω μεσα σε μια ζουγκλα γεματη απο ψευτες, αντιεπαγγελματιες και εγωπαθεις.
Για το πατρικο ενδιαφερον,τι να σου πω.Εγω προσπαθησα να σου πω πεντε πραγματα,που δεν γνωριζες.Εσυ το πηρες στραβα και με ειρωνευτηκες.
Οσον αφορα το φασκω και αντιφασκω,δεν καταλαβαινω που,ισως ειμαι λιγο χαζος.
Θα σε ρωτησω ομως ,τα 10w40που φτιαχνονται στον Ασπροπυργο στα Λιοσια,και στο Περιστερι,εχουν τα ιδια χαρτια παρασκευης,πιστοποιησης και ελεγκτικης διαδικασιας?

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Νοέμ 2010, 00:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 02 Αύγ 2010, 18:14
Δημοσιεύσεις: 297
Τοποθεσία: Λαρισα
M.M έγραψε:
Πες μου ομως και για τα λαθη μου,για να μην τα ξανακανω,και να ξερεις οτι δεν προκειται ποτε να διεκδικησω το αλαθητο του Παπα.Ανθρωπος ειμαι και σαφως κανω λαθη,αλλα θελω να μου τα επισημαινουν,πρωτον για να μην τα ξανακανω και δευτερον για να ζητησω συγνωμη.
Οπως το εχω κανει σε αυτο εδω το forum ,οταν καταλαβα η αποδειχτηκε οτι ειχα σφαλλει.


αφού το θες,να τα ξαναγράψω:
1ον:ΔΕΝ στέκει/υπάρχει ο όρος 100% ημισυνθετικό.Το λάδι ή θα είναι 100% συνθετικό ή θα είναι ημισυνθετικό (1-25% ΤΟ ΠΟΛΥ συνθετικό,το υπόλοιπο ορυκτέλαιο).Το επι τοις 100 αναφέρεται στο "καθαρό" λάδι αποκλειστικά και όχι στο ποσοστό του λαδιού που περιέχεται στην συσκευασία(π.χ 1 λιτρο),μέσα στην οποία υπάρχουν και τα πρόσθετα!
Τώρα,για ημισυνθετικό 50-50(άν εννοείς μισό συνθετικό,μισό ορυκτέλαιο-και όχι πρόσθετα όπως έγραψες- ομολογώ πως πρώτη φορά ακούω!Γενικώς,όλοι αναφέρονται σε ποσοστά 1,3,5,έως και 25 που είναι το ανώτατο λόγω προβλημάτων που υπάρχουν στην ανάμιξη.Άν έφτιαξε εταιρία τέτοιο λάδι που δεν δημιουργεί προβλήματα τί να πώ?μπράβο της!Να το γράψει μόνο και στο μπουκάλι,γιατί καμμιά τους έως τώρα-όπως σωστά ανέφερες-δεν δίνει την σύσταση-για ευννόητους λόγους!
2ον: ΥΠΑΡΧΟΥΝ (και όμως!) 100% συνθετικά 10-40!Είναι αμερικάνικα βέβαια,τι να κάνουμε,αλλά υπάρχουν...
Τα υπόλοιπα για αμερικάνικα όνειρα κλπ δεν θα τα σχολιάσω,δεν έχω όρεξη να φιλονικώ με κανέναν,συγνώμη και αν πήρα στραβά κάποια λεγόμενά σου απλά δεν μ'αρέσει το πατρονάρισμα,πέρασε και η ώρα ,αύριο πάλι δουλειά και η ζωή συνεχίζεται...καληνύχτα! :)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή λαδιών και φίλτρο λαδιού?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 01 Νοέμ 2010, 00:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Υπαρχει εταιρεια και το γραφει και στο μπουκαλι της.Θα σου το δειξω μολις βρεθουμε απο κοντα.
Καληνυχτα.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 3 [ 32 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο



Συναφή θέματα

Ντουλαπακι αλλαγή
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό C2
Συγγραφέας: drentas
Απαντήσεις: 16
Αλλαγη αμορτισερ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C1
Συγγραφέας: dinelos
Απαντήσεις: 2
Αλλαγη εντατηρα καδενας
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: ctace
Απαντήσεις: 19
Αλλαγή αμπορτισέρ σε C4 Picasso
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C4 Picasso
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 39
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ