Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 28 Μαρ 2024, 15:03 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Ιουν 2016, 13:21 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Δεν την παλεύει ο κόσμος.. Ήρθαν οι ζέστες για τα καλά.. Γράφει ο άλλος ένα σεντόνι για να κατακρίνει την μλκσμενη συμπεριφορά ενός άλλου και λέει ότι θα κάνει το ίδιο! Και αναρωτιέται επίσης ποιος είναι ο "λόγος ύπαρξης" του φόρουμ, λες και οι Διαχειριστές θα κάτσουν να κάνουν τους αστυνομικούς και να κυνηγάνε τον καθένα να δίνει το απαραίτητο feedback που οφείλει.

Το feedback είναι το ελάχιστο που μπορεί να κάνει κάποιος απέναντι στην καλή θέληση και την ανιδιοτέλεια των ανθρώπων που ξοδεύουν τον χρόνο τους για να βοηθήσουν απέναντι στο οποιοδήποτε πρόβλημα. Εμ δηλαδή μπαίνετε να λύσετε το πρόβλημά σας, εμ γκρινιάζετε ορισμένες φορές αν δε βρεθεί το πρόβλημα, λες και έδωσε κανείς την συμβουλή του έναντι χρηματικής αμοιβής.

Μια παροιμία λέει "ουδείς ασφαλέστερος (χειρότερος) εχθρός εκ του ευεργετηθέντος αχάριστου".

Γι' αυτό υπάρχει και η τυπική μα ουσιώδης έκφραση "ευχαριστώ εκ των προτέρων". Γιατί ο κάθε άνθρωπος που ασχολείται το κάνει από καλή διάθεση να βοηθήσει χωρίς κανένα όφελος. Και μάλιστα εδώ μέσα ορισμένοι έχουν επανειλημμένως αποδείξει και πως γνώσεις έχουν και πως βρίσκουν λύσεις και βοηθούν άμεσα χωρίς κανένα σκοπό. Αυτος που βοηθάει φταίει που ο άλλος δε γυρίζει να πει "ευχαριστώ"; το λιγότερο που μπορούμε να πούμε σε αυτούς τους ανθρώπους είναι ένα μικρό "ευχαριστώ" και όχι μπούρδες που δείχνουν απλά κακό χαρακτήρα ανάξιο σεβασμού.

ΥΓ: Το να μπαίνει κάποιος στο φορουμ να κάνει τη δουλειά του και να φεύγει, είναι μλκια, αλλά κατανοητό ως ένα σημείο, μιας και μπορεί να υπάρχουν διάφορες δικαιολογίες. Ένα ευχαριστώ βέβαια ποτέ δε βλάπτει. Το να κάθεσαι να τη λες και από πάνω σε εκείνους που σε βοήθησαν, είναι απλά αδικαιολόγητο και απαράδεκτο.

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Ιουν 2016, 18:50 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Κύριοι πολύ ασχοληθήκαμε. Μην πέσετε άλλο στο επίπεδό του. Πήρε την δημοσιότητα που ήθελε. Και επειδή σίγουρα τα διαβάζει, ας μην τολμήσει να ξαναγράψει με οποιοδήποτε nickname.

From Inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 20 Ιουν 2016, 21:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
ελα μωρε...βασικα χεστηκαμε αν ελυσε το πρόβλημα ο τυπος η όχι.....τωρα να ξαναγραψει η όχι ξαν χεσμενο τον εχουμε....

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Ιουν 2016, 15:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιουν 2016, 16:27
Δημοσιεύσεις: 5
Ναι ναι παιδιά, προσέχετε μην πέσετε στο επίπεδο μου (που όντως πέφτετε) και να με έχετε χεσμενο οτι κι αν γραφω (που όντως ΔΕΝ με έχετε αφού σε λιγο θα έχω πιο πολλές απαντήσεις ακομη κι απο τα παιδιά με το πρόβλημα στον κινητήρα) . Αντί το ζήτημα της μη ύπαρξης αληθινού feedback απο τα μέλη που ρωτούν για τις βλάβες να γίνει σημαντικό για την χρησιμότητα του φόρουμ , εσείς κράζετε τον τύπο με το 1 post που μοιάζει νέοπας (που ομως σας διαβάζει χρόνια μετά απο 17 χρόνια χρήσης διαφόρων Citroen. ) . Τι να κανω που ειμαι άσχετος απο αυτοκίνητα, , να γραφω απαντήσεις να ελέγξετε μπουζί καλώδια πεταλούδες κλπ για να θεωρήσετε οτι ειμαι δικός σας και να έχω ετςι δικαίωμα να ενίσταμαι για κατι στραβό στην συμπεριφορά των μελών που δεν βοηθάει τους υπόλοιπους;

Κι όσο για τους κινέζους που δεν κατάλαβαν ταχα το αστειο με το οτι δεν θα πω τι έγινε με την βλάβη μου , τους προτείνω να τσεκάρουν πεταλούδα και μπουζοκαλωδια.

Και κατι τελευταίο με αφορμή αυτον που νόμισε οτι τόλμησα να θίξω το φόρουμ , το φόρουμ παιδιά μου είστε εσείς και όχι ο html κώδικας που κρύβεται απο κατω. Γιαυτο οταν κάποιος απο την κοινότητα προτείνει βελτιώσεις ίσως πρέπει να ειναι πιο σεβαστός. Κανονικα η προτροπή για ενημέρωση της τελικής έκβασης της βλάβης θα έπρεπε να ειναι συνεχης σαν αυτές με τα greeklish και τα κεφαλαία. Αλλιώς μοιάζουμε με ενθουσιώδεις teenagers που μιλάνε για κωλοφτιαγμενα στην καφετερεια.
Αν ήμουν πιο αγενής απο εσάς με τις απαντήσεις σας θεωρήστε πως ειχα μια άτυχη στιγμή και λάβετε την συγνώμη μου. κάνετε ομως την αυτοκριτική σας .


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Ιουν 2016, 15:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1759
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
groody έγραψε:
Σορυ κιόλας ρε παιδιά , αλλα γράφει ενας ενα πρόβλημα δεν μας λεει τελικά τι έγινε και ποια ειναι η λύση, μετά απο δυο χρόνια μπαίνει ενας άλλος , του την λεει ευγενικά του πρώτου και τον καλεί να απαντήσει γιατί εχει το ιδιο πρόβλημα , μας αναλύει κι'αυτος με την σειρα του το ιδιο πρόβλημα , και δεν μας λεει ούτε αυτός τι τελικά έγινε , και μετά ενας άλλος και τωρα εγώ. Ποια η χρησιμότητα τελικά δεν καταλαβαίνω . Τα ίδια κι εγώ λοιπόν . Μάλλον το αεριο φταίει αλλα δεν θα σας πω ούτε εγώ τι τελικά έγινε :) . Συγνώμη αν ήμουν αγενής αλλα σε ολα τα φόρουμ κατι παρόμοιο συμβαίνει :(


Δεν έχει σημασία ποιος είσαι, ποιο forum είναι αυτό, τι πραγματεύεται, ποιος πόσταρε πριν από σένα, και ποιος σχολίασε μετά από σένα. Το παραπάνω σαν πρώτο post είναι -τουλάχιστον- αγενές, και δικαιολογεί το οποιοδήποτε σχόλιο ακολουθήσει. Και το γράφω αυτό έχοντας γνώση του διαδικτυακού savoir faire εδώ και περίπου 30 χρόνια....

Από εκεί και πέρα, θα μπορούσες να (ξανα)ζητήσεις βοήθεια, απόψεις και γνώμες, και μετά να περιμένεις αν και ποιος και πότε θα σε βοηθήσει. Τίποτα δεν είναι υποχρεωτικό, και κανένας δεν αναγκάζεται να μοιραστεί/βοηθήσει/απαντήσει....

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Ιουν 2016, 16:16 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
groody έγραψε:
Ναι ναι παιδιά, προσέχετε μην πέσετε στο επίπεδο μου (που όντως πέφτετε) και να με έχετε χεσμενο οτι κι αν γραφω (που όντως ΔΕΝ με έχετε αφού σε λιγο θα έχω πιο πολλές απαντήσεις ακομη κι απο τα παιδιά με το πρόβλημα στον κινητήρα) . Αντί το ζήτημα της μη ύπαρξης αληθινού feedback απο τα μέλη που ρωτούν για τις βλάβες να γίνει σημαντικό για την χρησιμότητα του φόρουμ , εσείς κράζετε τον τύπο με το 1 post που μοιάζει νέοπας (που ομως σας διαβάζει χρόνια μετά απο 17 χρόνια χρήσης διαφόρων Citroen. ) . Τι να κανω που ειμαι άσχετος απο αυτοκίνητα, , να γραφω απαντήσεις να ελέγξετε μπουζί καλώδια πεταλούδες κλπ για να θεωρήσετε οτι ειμαι δικός σας και να έχω ετςι δικαίωμα να ενίσταμαι για κατι στραβό στην συμπεριφορά των μελών που δεν βοηθάει τους υπόλοιπους;

Κι όσο για τους κινέζους που δεν κατάλαβαν ταχα το αστειο με το οτι δεν θα πω τι έγινε με την βλάβη μου , τους προτείνω να τσεκάρουν πεταλούδα και μπουζοκαλωδια.

Και κατι τελευταίο με αφορμή αυτον που νόμισε οτι τόλμησα να θίξω το φόρουμ , το φόρουμ παιδιά μου είστε εσείς και όχι ο html κώδικας που κρύβεται απο κατω. Γιαυτο οταν κάποιος απο την κοινότητα προτείνει βελτιώσεις ίσως πρέπει να ειναι πιο σεβαστός. Κανονικα η προτροπή για ενημέρωση της τελικής έκβασης της βλάβης θα έπρεπε να ειναι συνεχης σαν αυτές με τα greeklish και τα κεφαλαία. Αλλιώς μοιάζουμε με ενθουσιώδεις teenagers που μιλάνε για κωλοφτιαγμενα στην καφετερεια.
Αν ήμουν πιο αγενής απο εσάς με τις απαντήσεις σας θεωρήστε πως ειχα μια άτυχη στιγμή και λάβετε την συγνώμη μου. κάνετε ομως την αυτοκριτική σας .

Το "πρόβλημα" εστιάζετε στο οτι έκανες ακριβώς αυτό το οποίο λογόκρινες και μας το πέταξες με υφάκι. Φυσικά και είναι σεβαστές οι όποιες παρεμβάσεις κάνει κάποιος στο αμάξι του και τις μοιράζετε μαζί μας.Οπως επίσης δεκτή είναι οποιαδήποτε άποψη για την λύση ενός προβλήματος έστω και αν είναι το προφανές ή μπουζοκαλώδια ή κάτι άλλο. Δεν είμαστε όλοι γνώστες για τα πάντα επάνω στο αυτοκίνητο και αν αυτό που για κάποιον μοιάζει απλό , για κάποιον άλλον μπορεί να είναι η λύση που ψάχνει μήνες. Επίσης το αν γράφει κάποιος για κάποιο πρόβλημα και μετά εξαφανίζετε, εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι.Ούτε μπορούμε να ψάξουμε να τον βρούμε και να τον πιάσουμε απο το χεράκι για να μας γράψει τι βρήκε.
Δεν έχει καμία σημασία αν κάποιος μας διαβάζει 17 χρόνια ή 17 λεπτά. οταν αποφασίζει να γράψει έχει τα ίδια δικαιώματα αλλά και τις ίδιες υποχρεώσεις με όλους.

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Ιουν 2016, 16:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιουν 2016, 16:27
Δημοσιεύσεις: 5
Δεν έκανα αυτο που κατέκρινα. Δεν γίνεται αφού δεν πέρασε ακομη ο καιρός . Έβαλα μαλιςτα γκοτζαμ emoticon χαμογελακι, καί ειναι προφανης η προσπάθεια για χιούμορ ( οκ το χιούμορ δεν ειναι το φορτε μου) . Αν το πρόβλημα ειναι το υφάκι χαλάλι σας για το κράξιμο αλλα πρεπει παραδεχτείτε πως το υφάκι ειδικά στον γραπτό λόγο συχνά εκλαμβάνετε ως υφάκι χωρίς καν να υπάρχει και μόνο με την προδιάθεση( στον νεο που μας την λεει στη περίπτωση μου). Κατα τα αλλα ολα δεκτά ολα αυτα που γράφετε, δεν νομίζω να εχει αντίρρηση κανεις ούτε καν εγώ ...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Ιουν 2016, 16:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Αδερφέ το αστείο σου άστοχο,αλλά η συγνώμη σου δεκτη,οπότε πάμε απο την αρχή.
Δες τα θετικά που υπάρχουν αρκετά εδώ μέσα.

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Ιουν 2016, 16:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιουν 2016, 16:27
Δημοσιεύσεις: 5
The Ace έγραψε:
groody έγραψε:
Σορυ κιόλας ρε παιδιά , αλλα γράφει ενας ενα πρόβλημα δεν μας λεει τελικά τι έγινε και ποια ειναι η λύση, μετά απο δυο χρόνια μπαίνει ενας άλλος , του την λεει ευγενικά του πρώτου και τον καλεί να απαντήσει γιατί εχει το ιδιο πρόβλημα , μας αναλύει κι'αυτος με την σειρα του το ιδιο πρόβλημα , και δεν μας λεει ούτε αυτός τι τελικά έγινε , και μετά ενας άλλος και τωρα εγώ. Ποια η χρησιμότητα τελικά δεν καταλαβαίνω . Τα ίδια κι εγώ λοιπόν . Μάλλον το αεριο φταίει αλλα δεν θα σας πω ούτε εγώ τι τελικά έγινε :) . Συγνώμη αν ήμουν αγενής αλλα σε ολα τα φόρουμ κατι παρόμοιο συμβαίνει :(


Δεν έχει σημασία ποιος είσαι, ποιο forum είναι αυτό, τι πραγματεύεται, ποιος πόσταρε πριν από σένα, και ποιος σχολίασε μετά από σένα. Το παραπάνω σαν πρώτο post είναι -τουλάχιστον- αγενές, και δικαιολογεί το οποιοδήποτε σχόλιο ακολουθήσει. Και το γράφω αυτό έχοντας γνώση του διαδικτυακού savoir faire εδώ και περίπου 30 χρόνια....

Από εκεί και πέρα, θα μπορούσες να (ξανα)ζητήσεις βοήθεια, απόψεις και γνώμες, και μετά να περιμένεις αν και ποιος και πότε θα σε βοηθήσει. Τίποτα δεν είναι υποχρεωτικό, και κανένας δεν αναγκάζεται να μοιραστεί/βοηθήσει/απαντήσει....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Ιουν 2016, 17:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Ιουν 2016, 16:27
Δημοσιεύσεις: 5
Ολα δεκτά ολα σωστα , την γνωρίζω την κουλτούρα των φόρουμ ,ειμαι στην Πέμπτη μου δεκαετια δεν ειμαι μικρός , γνωρίζω τους κώδικες συμπεριφοράς και στο διαδίκτυο αλλα και στην αληθινή ζωή. σχετικά με την αγένεια το προέβλεψα και φροντίδα να απολογηθώ απο το αρχικό μου ακομη ποστ . Την γνωρίζω αυτήν την υπερευαισθησία των συμφορουμιτων και την φρενίτιδα καραβανιστικου τύπου οταν κάνει κριτική ειδικά κάποιος "νέος". Αν γράφατε εσείς πχ κατι αντίστοιχο θα ήταν πιο σεβαστό ( όχι άδικο , φυσιολογικό να δείχνουν διαφορετικό σεβασμό ανάλογα να την παρουσία του μέλους στο φόρουμ) . Με λίγα λόγια έχω επίγνωση του τι έγραψα και αναλαμβάνω κάθε ευθύνη . Έχω επίσης αρκετά κρύο αίμα για να μην απαντάω εν θερμώ σε ολα τα μη κόσμια ποστ. :)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Ιουν 2016, 17:03 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
groody έγραψε:
. ... πρεπει παραδεχτείτε πως το υφάκι ειδικά στον γραπτό λόγο συχνά εκλαμβάνετε ως υφάκι χωρίς καν να υπάρχει και μόνο με την προδιάθεση( στον νεο που μας την λεει στη περίπτωση μου). Κατα τα αλλα ολα δεκτά ολα αυτα που γράφετε, δεν νομίζω να εχει αντίρρηση κανεις ούτε καν εγώ ...


Συμφωνούμε απόλυτα οτι ο γραπτός λόγος συχνά παρεξηγείτε χωρίς να παίζει ρόλο το νεος και παλιός. Δεν είμαστε στρατός. :D

Πάμε απο την αρχή λοιπόν γιατί το πιάσαμε λοξά. Πέρνα και απο το ανάλογο θέμα να γνωριστούμε καλύτερα και καλός ήλθες. Αφού μας διαβάζεις και χρόνια όπως λές θα είδες οτι σε πολλά σημεία διαφέρουμε απο τους άλλους... :) :) :thumb

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Ιουν 2016, 20:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
groody έγραψε:
Ολα δεκτά ολα σωστα , την γνωρίζω την κουλτούρα των φόρουμ ,ειμαι στην Πέμπτη μου δεκαετια δεν ειμαι μικρός , γνωρίζω τους κώδικες συμπεριφοράς και στο διαδίκτυο αλλα και στην αληθινή ζωή. σχετικά με την αγένεια το προέβλεψα και φροντίδα να απολογηθώ απο το αρχικό μου ακομη ποστ . Την γνωρίζω αυτήν την υπερευαισθησία των συμφορουμιτων και την φρενίτιδα καραβανιστικου τύπου οταν κάνει κριτική ειδικά κάποιος "νέος". Αν γράφατε εσείς πχ κατι αντίστοιχο θα ήταν πιο σεβαστό ( όχι άδικο , φυσιολογικό να δείχνουν διαφορετικό σεβασμό ανάλογα να την παρουσία του μέλους στο φόρουμ) . Με λίγα λόγια έχω επίγνωση του τι έγραψα και αναλαμβάνω κάθε ευθύνη . Έχω επίσης αρκετά κρύο αίμα για να μην απαντάω εν θερμώ σε ολα τα μη κόσμια ποστ. :)



Απο μένα δεκτή η συγνώμη σου και τέλος.

Πές μου τώρα που μπορώ να βοηθήσω.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Ιουν 2016, 20:27 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 21:23
Δημοσιεύσεις: 5363
Κι από μένα δέκτη. Και ζητάω με τη σειρά μου συγγνώμη για το επιθετικό ύφος του προηγούμενού μου ποστ... :-\

_________________
Citroen C4 1.6 e-hdi
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ρετάρισμα κινητηρα.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 21 Ιουν 2016, 22:07 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Το αυτό...!
Πάμε......

From Inside C4 White Airbus

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 3 από 3 [ 44 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3



Συναφή θέματα

Καπακι κινητηρα.
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: billy23
Απαντήσεις: 3
Ρεταρισμα κινητήρα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: kpetsas23
Απαντήσεις: 0
Διακοπες κινητηρα σε χαμηλες στροφες
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 10
Θόρυβος στο χώρο του κινητήρα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: marios4
Απαντήσεις: 30
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια