Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 01:57 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 23 Απρ 2015, 21:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 11:44
Δημοσιεύσεις: 25
Παιδιά εχαριστω για τη βοήθεια. Αυριο αν μπορέσω παω συνεργείο. Ο τεχνίτης μου είναι ξεφτέρι και ιδιοκτήτης Ξαντιας εδω και χρόνια. Και εντάξει τύπος.
Σε καμία περίπτωση δεν έχω σκεφτεί να αλλάξω αυτοκίνητο. Πρώτα ο Θεός, μέχρι να γίνει η Ξαντια 25 χρονών.......


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 24 Απρ 2015, 10:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 11:44
Δημοσιεύσεις: 25
bxakias έγραψε:
Πιστεύω ότι δεν θα έχει κάτι το σοβαρό.. σίγουρα θέλει ψάξιμο από άτομο που ξέρει καλά από xantia.. ότι και να έχει με μεταχειρισμένα ανταλακτικα η με επισκευή σε ότι χρειαστεί δεν θα δώσεις και κανένα τρελό ποσό.. αρκεί το άτομο που θα ασχοληθεί να μην σε κλέψει.. άποψη μου αν μπορείς κράτα το και μην το πετάξεις..


Παιδια σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια, σίγουρα είναι κάτι που φτιάχνεται, απο τη στιγμή που το αυτοκίνητο ώρες ώρες είναι καλό.

Σε καμία περίπτωση εν σκέφτηκα να αλλάξω την Ξαντια, πρώτα ο Θεός να γίνει 25 χρονώ και βλέπουμε.

Σχετικά με τεχνίτη εχω πολύ καλό, είναι ξεφτέρι και ιδιοκτήτης Ξάντια. Και εντάξει τύπος.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 24 Απρ 2015, 21:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Μαρ 2007, 13:50
Δημοσιεύσεις: 655
Τοποθεσία: Lund, Sweden
n555 έγραψε:
Goldfish έγραψε:
Τι σφαίρες έβαλες; Υπάρχει περίπτωση κάποια από τις σφαίρες να είναι ελατωματική;
Μου κάνει εντύπωση που λες πως ακούς το συσσωρευτή μετά από 1,5 λεπτό. Αυτό από μόνο του δείχνει ότι υπάρχει πρόβλημα πίεσης στο κύκλωμα. Εφόσον έχεις παίξει με ΛΗΜ, σφαίρες και τοιάυτα τότε φοβάμαι πως είτε η αντλία υψηλής θέλει επισκευή/αλλαγή ή ο συσσωρευτής την έχει ακούσει (ή αν είσαι γκαντέμης και τα 2).

Θέμα βρωμιάς στο κύκλωμα δεν πρέπει να έχεις. Θα το καταλάβαινες από το τιμόνι, το οποίο όταν θα το έστριβες σταματημένος θα έκανε κρακ κρακ και θα υπήρχε ανομοιόμορφη υποβοήθηση.
Όταν είσαι σταματημένος και στρίβεις το τιμόνι, ελαφραίνει αν εκείνη την ώρα ανεβάσεις στροφές (και κατά συνέπεια σηκώσει περισσότερες στροφές η αντλία; )

Το τιμόνι είναι το ίδιο ελαφρύ ανεξάρτητα από τις στροφές του κινητήρα. Σε τίποτα το αυτοκίνητο δε μου δίνει εντύπωση να μην ανεβάζει πίεση. Φαίνεται να συμβαίνει το αντίθετο.



αν είναι το αντίθετο θέλεις συσσωρευτή. Και αν πράγματι θέλεις συσσωρευτή φτιάξτον άμεσα γιατί θα σου #$%Τ^ την τρόμπα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 12 Μάιος 2015, 23:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 11:44
Δημοσιεύσεις: 25
Εδώ πάλι.
Το αμάξι έχει στρώσει αρκετά από μόνο του. Είναι σταθερά στο 70-80% της άνεσης και καταλαβαίνω ότι είναι Xantia. Περιστασιακά γίνεται εξαιρετικά άνετο. Παράξενα πράγματα. Όταν τα οικονομικά μου επιτρέψουν αλλαγή χταποδιών πιστεύω να φτιαχτεί και η ανάρτηση. Ελπίζω συντομα να σας έχω νέα (και αυτοκίνητο πραγματικά ανετο.....)
Αναμείνατε


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 12 Μάιος 2015, 23:32 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8103
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
αδερφε καθαρισες φιλτρα? αυτό είναι το πρωτο που κανουμε συνηθως και μετα όλα τα αλλα..φυσικα μαζι με υγρα...
εγω θα σου προτεινα καθαρισμο φιλτρων άδειασμα το παλιο λημ και να βαλεις ένα καθαριστικο για καπου 2000-3000 χλμτρα με παραλληλα συχνο ελεγχο στα φιλτρα ετσι ώστε να είναι καθαρα...στην συνεχεια βγαλσιμο το καθαριστικο λημ καινουργια αφου ξανακαθαρισεις τα φιλτρα εξαερωση φρενων και το βλέπεις πως θα συμπεριφερθεί...

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Απρ 2017, 12:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 11:44
Δημοσιεύσεις: 25
επανερχομαι χωρίς να έχει λυθεί το πρόβλημα του αυτοκινήτου. Αλλάχτηκαν LHM και καθαριστηκαν φιλτρα, αλλαχτηκαν κατι χταποδια, σφαιρα κεντρικη εμπρός, οι αλλες ξαναγεμισαν, βγηκαν και καθαριστηκαν ρομποτ (οσο καθαριστηκαν δηλαδη, το πισω αλλάχτηκε με μταχειρισμενο). Το αυτοκινητο είναι στον κόσμο του.

- Δεν χαμηλωνει η μπροστα αναρτηση στο τερμα, χαμηλωνει μονο πισω (με το χειριστηριο στη χαμηλη σκαλα). Θα κατεβει μονο αν πιεσω με το βαρος μου το μπροστα μερος

- Χανει υψος μπροστα και πισω με μια μερα ακινησια, σχεδον φτανει στο τερμα χαμηλο, με το χειριστηριο στη μεσαια σκαλα

- δεν κανει το χαρακτηριστικο "τσακ" ο ρυθμιστης πιεσης (εκει που πιανει η μπροστα μεσαια σφαιρα)

- Δεν εχει αντιβυθιση στο φρεναρισμα, "βουταει" με τη μουρη

- το μπροστα ρομποτ ρυθμιζει υψος μονο με μεγαλη αλλαγη βαρους (με ενα ατομο ή με δυο πολλες φορες δε διορθωνει τιποτα)

- όταν πιεζω το μπροστα μερος πανω-κατω συνεχως, σα να "μπλοκαρει" η αναρτηση και στιγμιαια δεν επιστρέφει στο κανονικο υψος ή δε βυθιζεται με την πιεση

- ακομη και αν η αναρτηση ειναι σχετικα μαλακη οταν ξεκινησω την οδήγηση, μετά από λίγη ώρα και κανα δυο ολιγόλεπτες στάσεις σκληραίνει.

Οταν ειχα αλλαξει σφαιρες καλοκαιρι 2014, σφυριζε-ετριζε το πενταλ του φρενου και το αμαξι εστρωσε μετα από τρεις εξαερωσεις. Για τους επομενους δυο-τρεις μηνες ηταν μαλακο αλλα μετα απο καθε ολιγολεπτη σταση, οταν ξαναξεκινουσα, αναβε λαμπακι STOP. Μετα αρχισε να σκληραινει η αναρτηση και ανοιξα αυτο το θεμα

Σας επρηξα. Το προφανες είναι "το αμαξι τα' παιξε". Τραβιεμαι 2,5 χρονια χωρις αποτελεσμα. Δεν ξερω αν ειναι και ασφαλες και αξιοπιστο το αυτοκινητο.

Οποιος μπορει ας βοηθησει. Αν καταλαβαινει κανεις τι μπορει να φταιει μηπως και μεταφερω καμια σωστη ιδεα στον τεχνιτη μου.

Ειμαι Βόλο. αν γνωριζετε καλο συνεργείο Λαρισα Θεσσαλονικη ή αλλου κοντα στειλτε PM. Ακομη και Αθηνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Απρ 2017, 13:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
γνωμη μου να κοιταξεις συντομα για αλλο αμαξι...

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Απρ 2017, 14:14 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Αλλο αμαξι σιγουρα! Και οχι Citroen! Citroen=Λεμονι=Απελπισια.... :laugh

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Απρ 2017, 18:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
χα-χα πολυ γερμανικο αστειο..

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Απρ 2017, 19:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 11:44
Δημοσιεύσεις: 25
Ευχαριστώ. Προκειται για την πιο ευκολη λύση.

Βλάβη--->πέταμα--->καινούριο = ΑΠΛΟ.

Λέω να το επισκευάσω. Απλά χρειάζεται καλός τεχνίτης. Μπορείτε να βοηθήσετε με μια συμβουλή-γνώμη προς την κατεύθυνση της αποκατάστασης της σωστής λειτουργίας?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Απρ 2017, 19:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Απρ 2011, 10:48
Δημοσιεύσεις: 5966
Τοποθεσία: Ιωάννινα
Εικόνες: 3
φιλε περιμενε να μπει ο Μανωλης που ειναι γνωστης της κρητιδικης υδροπονιας..

_________________
DS3 THP


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Απρ 2017, 19:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
n555 έγραψε:
Ευχαριστώ. Προκειται για την πιο ευκολη λύση.

Βλάβη--->πέταμα--->καινούριο = ΑΠΛΟ.

Λέω να το επισκευάσω. Απλά χρειάζεται καλός τεχνίτης. Μπορείτε να βοηθήσετε με μια συμβουλή-γνώμη προς την κατεύθυνση της αποκατάστασης της σωστής λειτουργίας?



Εγώ παλικάρι μου,δεν το γνωρίζω αυτό το θέμα.
Υπάρχουν ειδικοί εδώ μέσα,που θα σου εξηγήσουν τι πρέπει να κάνεις.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Απρ 2017, 21:14 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5577
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
Αν θυμαμαι απο τα παλια χρονια τοτε που ειχαμε το GS, το υδροπνευματικο συστημα θελει σωστη εξαερωση οταν επεμβεις. Μηπως εχει φυσαλιδες αερα το κυκλωμα και μπερδευεται? Κατι παρομοιο ειχε παθει και το GS που ειχαμε μετα απο αλλαγη εμπρος σφαιρων σε ασχετο συνεργειο. Σιγουρα ομως υπαρχουν πολυ πιο σχετικοι απο εμενα εδω μεσα στη συντηρηση της υδροπνευματικης.

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 03 Απρ 2017, 21:22 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
n555 έγραψε:
επανερχομαι χωρίς να έχει λυθεί το πρόβλημα του αυτοκινήτου. Αλλάχτηκαν LHM και καθαριστηκαν φιλτρα, αλλαχτηκαν κατι χταποδια, σφαιρα κεντρικη εμπρός, οι αλλες ξαναγεμισαν, βγηκαν και καθαριστηκαν ρομποτ (οσο καθαριστηκαν δηλαδη, το πισω αλλάχτηκε με μταχειρισμενο). Το αυτοκινητο είναι στον κόσμο του.

- Δεν χαμηλωνει η μπροστα αναρτηση στο τερμα, χαμηλωνει μονο πισω (με το χειριστηριο στη χαμηλη σκαλα). Θα κατεβει μονο αν πιεσω με το βαρος μου το μπροστα μερος

- Χανει υψος μπροστα και πισω με μια μερα ακινησια, σχεδον φτανει στο τερμα χαμηλο, με το χειριστηριο στη μεσαια σκαλα

- δεν κανει το χαρακτηριστικο "τσακ" ο ρυθμιστης πιεσης (εκει που πιανει η μπροστα μεσαια σφαιρα)

- Δεν εχει αντιβυθιση στο φρεναρισμα, "βουταει" με τη μουρη

- το μπροστα ρομποτ ρυθμιζει υψος μονο με μεγαλη αλλαγη βαρους (με ενα ατομο ή με δυο πολλες φορες δε διορθωνει τιποτα)

- όταν πιεζω το μπροστα μερος πανω-κατω συνεχως, σα να "μπλοκαρει" η αναρτηση και στιγμιαια δεν επιστρέφει στο κανονικο υψος ή δε βυθιζεται με την πιεση

- ακομη και αν η αναρτηση ειναι σχετικα μαλακη οταν ξεκινησω την οδήγηση, μετά από λίγη ώρα και κανα δυο ολιγόλεπτες στάσεις σκληραίνει.

Οταν ειχα αλλαξει σφαιρες καλοκαιρι 2014, σφυριζε-ετριζε το πενταλ του φρενου και το αμαξι εστρωσε μετα από τρεις εξαερωσεις. Για τους επομενους δυο-τρεις μηνες ηταν μαλακο αλλα μετα απο καθε ολιγολεπτη σταση, οταν ξαναξεκινουσα, αναβε λαμπακι STOP. Μετα αρχισε να σκληραινει η αναρτηση και ανοιξα αυτο το θεμα

Σας επρηξα. Το προφανες είναι "το αμαξι τα' παιξε". Τραβιεμαι 2,5 χρονια χωρις αποτελεσμα. Δεν ξερω αν ειναι και ασφαλες και αξιοπιστο το αυτοκινητο.

Οποιος μπορει ας βοηθησει. Αν καταλαβαινει κανεις τι μπορει να φταιει μηπως και μεταφερω καμια σωστη ιδεα στον τεχνιτη μου.

Ειμαι Βόλο. αν γνωριζετε καλο συνεργείο Λαρισα Θεσσαλονικη ή αλλου κοντα στειλτε PM. Ακομη και Αθηνα


Από Βόλο είσαι φίλε μου; Που πήγες να στο φτιάξουν;

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
ΔημοσίευσηΑυτή η δημοσίευση διαγράφηκε μέσω Skotis στις Δευτ 03 Απρ 2017, 21:23.
Αιτία: διπλό ποστ
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 4 [ 47 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο



Συναφή θέματα

προβλημα σε υδροπνευματικη στο c5
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 3
Ραδιο-CD Player προβλημα?
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 36
προβλημα με φλασιερα και εκκινηση κινητηρα c3 ii 2010 1.4
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Σκορτσαρισμα στην εκκίνηση
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4 Picasso
Συγγραφέας: maiko21
Απαντήσεις: 2
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΙΒΟΤΙΟ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ (πεταει την πεμπτη)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xsara
Συγγραφέας: karras.th50
Απαντήσεις: 12
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ