Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 12:07 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 13 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 14 Δεκ 2011, 15:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Σεπ 2010, 22:19
Δημοσιεύσεις: 57
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Γειά σας φίλοι μου. Είμαι από Θεσσαλονίκη και έχω πρόβλημα με το ψυγείο νερου, το οποίο χάνει στα πλάγια στην ένωση με το πλαστικό. Δεν επιδέχεται επισκευής και μάλλον πάω για αγορά καινούργιου. Έψαξα στην αγορά και βρήκα Κορεάτικο ή Κινέζικο στα 100 ευρώ και της VALEO στα 150 ευρώ. Μήπως είχε κανείς το ίδιο πρόβλημα και μπορεί να βοηθήσει; Άν είναι δυνατόν άμεσα γιατί πρέπει να κάνω κάποιο ταξίδι και φοβάμαι μην μείνω από νερά. Ευχαριστώ πολύ. Μάκης.

_________________
Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νά 'ναι η τελευταία σου !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 14 Δεκ 2011, 16:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Ιούλ 2009, 12:29
Δημοσιεύσεις: 1252
Πάρε το Valeo Μάκη, αν θέλεις να έχεις αρκετά ακόμα απροβλημάτιστα χιλιόμετρα με την Ξανθούλα σου. Το κινέζικο θα σου ζητάει ρύζι για να δουλέψει σε καμιά 20αριά χιλιόμετρα, οπότε μην σκεφτείς το 50 ευρω :shift :shift :shift


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 14 Δεκ 2011, 18:05 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Σεπ 2010, 22:19
Δημοσιεύσεις: 57
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
MAKRY...MALLIS έγραψε:
Πάρε το Valeo Μάκη, αν θέλεις να έχεις αρκετά ακόμα απροβλημάτιστα χιλιόμετρα με την Ξανθούλα σου. Το κινέζικο θα σου ζητάει ρύζι για να δουλέψει σε καμιά 20αριά χιλιόμετρα, οπότε μην σκεφτείς το 50 ευρω :shift :shift :shift


Σ' ευχαριστώ για τη συμβουλή σου φίλε μου. Και εγώ για κει προσανατολίζομαι. Απλώς και τα 50 ευρώ είναι για μένα λεφτά και αυτό τον καιρό ξέρεις έχουν έρθει όλα μαζί πάνω στο κεφάλι μου και ψάχνομαι: Τέλη κυκλοφορίας, ασφάλεια, χαράτσι για το σπίτι (με τη ΔΕΗ), Φόρος αλληλεγγύης, μείωση μισθού, κλπ, κλπ, και δεν τελειώνουν............ με τους άχρηστους πολιτικούς που μπλέξαμε. Την Ξανθιά την κρατάω πως και πως γιατί την έχω 12 χρόνια και ήταν η καλύτερή μου σύντροφος. Δεν με πρόδωσε ποτέ. Πάντα με προειδοποιούσε. Το ίδιο κάνει και τώρα. Δακρύζει και μου λέει: "Αφεντικό άρχισα να γερνάω, κάνε κάτι........". Απλώς αν υπάρχει κανένας φίλος απο Θεσσαλονίκη που είχε παρόμοιο πρόβλημα και βρήκε μια πιο οικονομική λύση. Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση.

_________________
Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νά 'ναι η τελευταία σου !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 14 Δεκ 2011, 20:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 06 Ιούλ 2009, 12:29
Δημοσιεύσεις: 1252
Παρακαλώ Μάκη, εξάλλου γι αυτό είμαστε εμείς εδώ για να βοηθάμε με τις συμβουλές και ο,τι χρειαστεί. Σε καταλαβαίνω απόλυτα είναι δύσκολα τα πράγματα και δεν ξέρω για πόσο ακόμα. Ελπίζω να βρεις μια λύση σύντομα. :)


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε MAKRY...MALLIS για την δημοσίευση του/της: ΜΑΚΗΣ 66
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 14 Δεκ 2011, 21:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Σεπ 2010, 22:19
Δημοσιεύσεις: 57
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ευχαριστώ πολύ

_________________
Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νά 'ναι η τελευταία σου !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 14 Δεκ 2011, 22:55 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Μακη αλλαξα εγω το δικο μου περσυ. Εχανε απο την τυφλη ταπα που ερχεται το νερο, στην γωνια. Και εγω 150 το πηρα.

Αν βρεις Ordonez ειναι καλα και συνηθως γυρω στο 100αρικο. Τα μεσα ψυγεια της καμπινας σε μερικα του ομιλου PSA ειναι και Behr. Αν βρεις και τετοιο ειναι πολυ καλο.
Παντως μονο μαρκα. Μην σκευτεις καν κατι αλλο...

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 01:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Σεπ 2010, 22:19
Δημοσιεύσεις: 57
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Τελικά Billara έβαλα σήμερα με 135 ευρώ INTERNATIONAL + 10 ευρώ παραφλού της VALEO. Σύνολο 145 ευρώ τοποθετημένο. Από ότι παρατήρησα δεν διέφερε στο παραμικρό από το μανίσιο και μάλιστα ήταν γαλλικό. Μουέκανε και δώρο φεύγοντας 1 λίτρο παραφλου VALEO μήπως χρειαστεί να συμπληρώσω λίγο αύριο που θα το ελέγξω. Σωστός ο μάστορας.
Το ordonaise το βρήκα στην Αθήνα 125 ευρώ με μεταφορικά 135. Το VALEO το βρήκα Θεσσαλονίκη από 195 στην CITROEN έως 150 σε μαγαζί που είμαι πελάτης ακατέβατα. Τελικά κατέληξα σε παιδικό φίλο που φτιάχνει ψυγεία αυτοκινήτων, ο οποίος μου έκανε super τιμή και γλίτωσα και τα περαστικά. :laugh :laugh :laugh

_________________
Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νά 'ναι η τελευταία σου !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 22:20 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Καλα εκανες.
Βασικα εχεις λαθος στο εξης: Απο Citroen αντιπροσωπεια, κοντα στα 200-250 εχουν τα "επισκευασμενα" γνησια ψυγεια, και το Valeo αντιπροσωπιας εχει σιγουρα 420-450....
Παντως την μαρκα δεν την ξερω, για δωσε μερικες πληροφοριες, ή μαθε απο τον φιλο σου αυτο να δουμε. :hmm

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Δεκ 2011, 00:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Σεπ 2010, 22:19
Δημοσιεύσεις: 57
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
billaras έγραψε:
Καλα εκανες.
Βασικα εχεις λαθος στο εξης: Απο Citroen αντιπροσωπεια, κοντα στα 200-250 εχουν τα "επισκευασμενα" γνησια ψυγεια, και το Valeo αντιπροσωπιας εχει σιγουρα 420-450....
Παντως την μαρκα δεν την ξερω, για δωσε μερικες πληροφοριες, ή μαθε απο τον φιλο σου αυτο να δουμε. :hmm


Δεν έχω κάνει κανένα λάθος φίλε μου. Ότι λέω το λέω με σιγουριά 100%,
1ον γιατί έκανα έρευνα αγοράς και
2ον γιατί το συγκεκριμένο ψυγείο είναι πλαστικό με αλουμίνιο και όπως ξέρεις δεν επισκευάζεται εκτός άν τρυπήσει στο αλουμίνιο (ψύκτρες). Το 95% των ψυγείων πάσχουν στην ένωση πλαστικού με αλουμινίου, όπως και το δικό μου έχανε από εκεί. Ο φίλος μου, ο οποίος έχει μαγαζί στην Θεσσαλονίκη εξειδικεύεται στην επισκευή ψυγείων παντός τύπου και το μαγαζί του έχει ιστορία από ότι θυμάμαι τουλάχιστον 30 χρόνων (το δούλευε ο πατέρας του). Για ευνόητους λόγους δεν αναφέρω την επωνυμία, αλλά τον ξέρουν σίγουρα και στην Αθήνα.
Για να μην τα πολυλογώ αν θέλεις πάρε τηλ. στην αντιπροσωπεία και ρώτησε. Οι τιμές έχουν πέσει. Όταν ένα αυτοκίνητο πουλιέται με 2500 ευρώ 12ετίας δεν μπορείς να πουλάς το ψυγείο του 450 ευρώ. Στην Σαλόνικα στη citroen με τα περαστικά Valeo καινούργιο 250 ευρώ. Σε έμπορο ανταλλακτικών Citroen στη Θεσσαλονίκη Valeo 150 ευρώ, φυσικά καινούργιο στο κουτί του. Στην Αθήνα ordinaise καινούργιο 125 ευρώ, και στο φιλαράκι μου international φυσικά καινούργιο 135 ευρώ και τοποθετημένο μέσα σε μισή ωρίτσα με φραπεδιά και κουβεντούλα. Άν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm, την έχω ψάξει αρκετά γιατί οι καιροί δεν είναι για να σκορπάς τα λίγα ευρουλάκια που σούμειναν στην τσέπη, όπου και όπου. :) :) :)

Απορώ ποιός σου είπε αυτές τις τιμές :hmm
Εσύ μεταχειρισμένο έβαλες με 150;;;;
και προς θεού μακριά από ψυγείο μεταχειρισμένο, γιατί με το που θα το βάλεις σε καμμιά βδομάδα θα ψάχνεις για καινούργιο. Φιλικά Μάκης. :)

_________________
Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νά 'ναι η τελευταία σου !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Δεκ 2011, 01:33 
Χωρίς σύνδεση
Assistant
Assistant
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 23:47
Δημοσιεύσεις: 14930
Τοποθεσία: Ριο (Πατρας) - Καλλιθεα (Αθηνα)
Και εγω προπερσυ τετοια τιμη ηξερα, και περσυ που ρωτησα ειχε παει σχεδον στο διπλασιο. Προσεξε. Σε ξαναρωτω: Γνησιο VALEO καινουριο; Μηπως ητνα τα αλλα τα euroκατι μαρκα με εκαψες αλλα αντιπροσωπειας; Το συστημα δινει:

1330 19 για καινουριο Valeo απο αντιπροσωπεια
(τιμη γαλλιας Remise : 26 %
Prix promotionnel T.T.C : 513,16 --->>379,74 € TTC)

1331 HY γνησιο μαρκα με εκαψες
(τιμη γαλλιας Remise : 26 %
Prix promotionnel T.T.C : 257,03 --->>190,20 € TTC)


Για ξαναψαξου, μηπως και δεν σου ελεγαν για καινουριο Valeo στην αντιπροσωπεια. Κοντεψα να την πατησω και εγω.
Εκτος αν πηρες σε μαγαζι με ανταλλακτικα Citroen ή Valeo.

_________________
ΕικόναΕικόνα
Citroen XantiaΙΙ VSX 1.8i16V,1998,276100kmΕικόνα
Citroen ΒΧ14Ε,1985,177000km
Renault MeganeI 1.4eClima/Lux,1998,114000km


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Δεκ 2011, 04:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Σεπ 2010, 22:19
Δημοσιεύσεις: 57
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εγώ billaras μιλάω βάση γεγονότων και στοιχείων. Σε καμμία περίπτωση δεν κοίταξα για μεταχειρισμένο. Να μην τα ξαναλέω. Θα σου δώσω τηλ. και ονόματα, αν θέλεις να ρωτήσεις. Ο κωδικός που δίνει η VALEO για το δικό μου ψυγείο είναι 730958 βάση του βιβλίου της και αυτό είναι σίγουρο και κοστίζει 150 ευρώ με την εκπτωσούλα που μου έκαναν. Στην αντιπροσωπεία της CITROEN η τιμή ήταν 195 και με περαστικά και υγρά 250 περίπου.
Για τα υπόλοιπα έχεις pm

_________________
Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νά 'ναι η τελευταία σου !!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Δεκ 2011, 14:23 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Δεν εχουμε καμια αντιρρηση οτι τα λες λαθος Μακη. :) Να εισαι σιγουρος παντως οτι ο billaras τα λεει οπως ηταν τοτε τα πραγματα και τοσο τα δινει τωρα το συστημα της citroen επισημα σαν τιμες. Επισης διαφωνω με το οτι το κοστος των ανταλλακτικων παει αναλογικα με το μοντελο.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 229.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 150.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΣΕ XANTIA II 1.8 16V TOY 2000
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 17 Δεκ 2011, 15:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 19 Σεπ 2010, 22:19
Δημοσιεύσεις: 57
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
nonos έγραψε:
Δεν εχουμε καμια αντιρρηση οτι τα λες λαθος Μακη. :) Να εισαι σιγουρος παντως οτι ο billaras τα λεει οπως ηταν τοτε τα πραγματα και τοσο τα δινει τωρα το συστημα της citroen επισημα σαν τιμες. Επισης διαφωνω με το οτι το κοστος των ανταλλακτικων παει αναλογικα με το μοντελο.


Συμφωνώ αλλά το θέμα μας είναι πόσο κοστίζουν τώρα κι όχι πριν από ένα χρόνο. Συγκεκριμένα από ότι μου είπε ο αντιπροσωπος της VALEO στη θεσσαλονίκη τα ανταλλακτικά του αυτοκινήτου μου φτηναίνουν χρόνο με το χρόνο. Κι αυτό γιατί μειώνεται η ζήτηση και δεν τα φτηναίνουν οι αντιπρόσωποι αλλά οι ίδιες εταιρείες παραγωγής των ανταλλακτικών για να μην τους μείνουν και τα βάλουν στον Κ....ο τους. Πέρσι το ψυγείο το είχε 220 ευρώ φέτος 160 (για μένα 150 επειδή είμαι πελάτης). Φέτος το σετ (συμπλέκτη) της VALEO δίσκο - πλατό - ρουλεμάν 135 ευρώ ενω πέρσι είχε από ότι μου είπε πολύ παραπάνω.
Επίσης πολύ καλά ξέρετε ότι οι αυτοκινητοβιομηχανίες προμηθεύονται αναλώσιμα και όχι μόνο από άλλες κατασκευάστριες εταιρείες, μία απο τις οποίες είναι φυσικά η VALEO (η οποία έχει και το μεγαλύτερο μερίδιο στα Γαλλικά αυτοκίνητα). Έτσι λοιπόν οι αντιπροσωπίες CITROEN δίνουν ψυγείο της VALEO στην τιμή των 195 ευρώ ενω άλλα μαγαζιά ακριβώς το ίδιο 150. Όλα αυτά είναι στοιχεία σημερινά (έστειλα τηλ. και στοιχεία στον billaras με pm). Η κάθε αντιπροσωπεία CITROEN ανα τον κόσμο μπορεί να πουλάει τα ανταλλακτικά που πέρνει από άλλες κατασκευάστριες εταιρείες όσο θέλει εις βάρος των πελατών της. Γι αυτό κλείνουν η μια μετά την άλλη. Ο κόσμος ξύπνησε. Έτσι όποιος έχει γνώση του αντικειμένου ψάχνεται και βρίσκει σε καλύτερες τιμές. Αυτά τα λίγα. Φιλικά Μάκης. :)

_________________
Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νά 'ναι η τελευταία σου !!!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 13 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Εισοδος νερου στο πορτ μπαγκαζ
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Xantia
Συγγραφέας: krazy
Απαντήσεις: 6
ζαλίζομαι - ζαλίζεται - xantia activa
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xantia
Συγγραφέας: mesastou
Απαντήσεις: 24
Σκούπα σε Xantia
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις Xantia
Συγγραφέας: kostas2123
Απαντήσεις: 21
Καντραν με θερμοκρασία νερου και στροφόμετρο
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά Saxo
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 0
Xantia II - 1.8i 16V - 1999
Δ. Συζήτηση: Παρουσιάσεις Αυτοκινήτων Χρηστών
Συγγραφέας: linker
Απαντήσεις: 983
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια