Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 09:43 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 09 Σεπ 2020, 20:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 27 Απρ 2012, 10:14
Δημοσιεύσεις: 127
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗ
Συγνώμη για την αγαθιάρικη ερώτηση,αλλά ο εσωτερικός καθρέπτης παύει να σε πληροφορεί για το τι γίνεται πίσω? Σου δίνει αυτό το μαραφέτι πληροφόριση?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 13 Σεπ 2020, 18:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 30 Ιούλ 2020, 23:13
Δημοσιεύσεις: 30
Εμένα, ναι δεν σε πληροφορούσε αρκετά γιατί "εκτός του ότι είναι καλυμμένος από το μαραφέτι μου", στο πίσω τζάμι έχω τοποθετήσει αντιηλιακή μεμβράνη στα χαμηλά της σκουρότητας,
εκτός της αδυναμίας παρκαρίσματος που είχα!
Αντιθέτως έχεις περισσότερη πληροφόρηση μέσω μιας κάμερας...και όλα όσα αναφέρω πιό πάνω!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 14 Σεπ 2020, 14:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 27 Απρ 2012, 10:14
Δημοσιεύσεις: 127
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗ
Ωραιότατα!Αλλά νομίζω οτι δεν υποστηρίζει Ελληνική γλώσσα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 14 Σεπ 2020, 15:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Κωστας Παπ. έγραψε:
Ωραιότατα!Αλλά νομίζω οτι δεν υποστηρίζει Ελληνική γλώσσα.

Εδώ δεν υποστηρίζουν ελληνική γλώσσα τα 4-5 ετών αυτοκίνητά μας, που είναι φτιαγμένα στην Ευρωπαϊκή Ένωση, στην οποία είναι πλήρες μέλος η Ελλάδα εδώ και 40 χρόνια και σε προένταξη άλλα 20 χρόνια πιο πριν, και θες να την υποστηρίζει ντε και καλά το κάθε κινέζικο "μαραφέτι";!

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 15 Σεπ 2020, 09:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 29 Μαρ 2014, 17:10
Δημοσιεύσεις: 399
Skats έγραψε:
Το σύστημα που αναφέρω πιο πάνω ήρθε γρήγορα (20 μέρες) και εγκαταστάθηκε άμεσα.
1) Έχω πλέον android 8.1 στο αυτοκίνητο με play store!
2) Τοποθέτησα κάρτα 64GB και αύξησα τον αποθηκευτικό χώρο (64+32). Επιπλέον πρόσθεσα στην θύρα του αντάπτορα USB και ο αποθηκευτικός χώρος κυριολεκτικά εκτοξεύτηκε.....
3) Τοποθέτησα και sim cart 4g με αποτέλεσμα:
Να έχω έγχρωμο (πίσω και μπροστά) καθρέπτη (θέλει μια προσαρμογή των ματιών σου σ' αυτό), να έχω gps (sygic kai a-gps με google χαρτες), να έχω extra συναγερμό με tracking, να έχω σύστημα παρκαρίσματος (πίσω μπρος), αυτόματο μπροστινό και οπίσθιο καταγραφέα, να έχω ιντερνετικό radio & video που ακούγονται από τα ηχεία του αυτοκινήτου μέσα από μια σταθερή συχνότητα του radio, να κάνω mirror-cast, να έχω άπειρες εφαρμογές android και γενικά να κάνω όλα όσα υπόσχετε ο καθρέφτης....
Ανοίγει - κλείνει και με την λειτουργία του αυτοκινήτου και σταθεροποιήθηκε πολύ καλά με όλα όσα έχει στο κουτί του.
Ομόρφος, εντυπωσιακός και εκπληκτικά λειτουργικός!


Φιλε μερικες διευκρινησεις αν εχεις χρονο και διαθεση

α) σε τι αυτοκινητο μπηκε; σε C3;
β)Οτιδηποτε ιντερνετικο το εχεις μεσω του κινητου με το οποιο συνδεεται μεσω blue tooth σωστα;
γ)για να εχουμε ηχο συνδεεται με το συστημα μας μεσω ραδιοσυχνοτητας σωστα; μπορει να συνδεθει με line in του συστηματος μας ; η με blue tooth που υπαρχει στο line in του συστηματος μας ωστε να εχουμε κορυφαιο ηχο ;
δ) σε κληση εισερχομενη του κινητου σταματαει η μουσικη η οτιδηποτε αλλο και μιλαμε hands free;
ε)εχεις παντα εικονα απο την καμερα πισω η οποια πιανει ολη την οθονη και λειτουργει σαν καθρεφτεις για πισω; οσο οδηγεις ; ενω γινεται την ιδια ωρα καταγραφη μπρος πισω ;
z)την νυχτα εχει καλη εικονα προς τα πισω;
Εγω ειμαι στο τσακ να αγορασω αυτο https://70mai.store/products/70mai-rear ... h-cam-wide , η 70mai , https://www.70mai.com/en/ ειναι ηεταιρεια της xiaomi αξεσουαρ αυτοκινητων και με την νυχτερινη καμερα πισω εχεις πολυ καλη εικονα συν την σιγουρια και εγγυηση μιας μεγαλης εταιρειας ΄.αλλα γεγονος ειναι οτι με εξιταρισε
και η δικη σου αγορα .

_________________
C4 Grand Picasso HDI 1.6 EGS 6


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 15 Σεπ 2020, 13:20 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 27 Απρ 2012, 10:14
Δημοσιεύσεις: 127
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗ
jalbanis έγραψε:
Κωστας Παπ. έγραψε:
Ωραιότατα!Αλλά νομίζω οτι δεν υποστηρίζει Ελληνική γλώσσα.

Εδώ δεν υποστηρίζουν ελληνική γλώσσα τα 4-5 ετών αυτοκίνητά μας, που είναι φτιαγμένα στην Ευρωπαϊκή Ένωση, στην οποία είναι πλήρες μέλος η Ελλάδα εδώ και 40 χρόνια και σε προένταξη άλλα 20 χρόνια πιο πριν, και θες να την υποστηρίζει ντε και καλά το κάθε κινέζικο "μαραφέτι";!

Έχω πάρει κινεζιές για προηγούμενα αυτοκίνητα που είχα και η υποστήριξη της Ελληνικής γλώσσας μια χαρά υπήρχε.Άλλωστε δεν είναι και τίποτα σπουδαίο να υπάρχει.
Την λέξη "μαραφέτι" καθόλου απαξιωτικά δεν την χρησιμοποίησα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 15 Σεπ 2020, 15:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 30 Ιούλ 2020, 23:13
Δημοσιεύσεις: 30
zetor έγραψε:
Skats έγραψε:
Το σύστημα που αναφέρω πιο πάνω ήρθε γρήγορα (20 μέρες) και εγκαταστάθηκε άμεσα.
1) Έχω πλέον android 8.1 στο αυτοκίνητο με play store!
2) Τοποθέτησα κάρτα 64GB και αύξησα τον αποθηκευτικό χώρο (64+32). Επιπλέον πρόσθεσα στην θύρα του αντάπτορα USB και ο αποθηκευτικός χώρος κυριολεκτικά εκτοξεύτηκε.....
3) Τοποθέτησα και sim cart 4g με αποτέλεσμα:
Να έχω έγχρωμο (πίσω και μπροστά) καθρέπτη (θέλει μια προσαρμογή των ματιών σου σ' αυτό), να έχω gps (sygic kai a-gps με google χαρτες), να έχω extra συναγερμό με tracking, να έχω σύστημα παρκαρίσματος (πίσω μπρος), αυτόματο μπροστινό και οπίσθιο καταγραφέα, να έχω ιντερνετικό radio & video που ακούγονται από τα ηχεία του αυτοκινήτου μέσα από μια σταθερή συχνότητα του radio, να κάνω mirror-cast, να έχω άπειρες εφαρμογές android και γενικά να κάνω όλα όσα υπόσχετε ο καθρέφτης....
Ανοίγει - κλείνει και με την λειτουργία του αυτοκινήτου και σταθεροποιήθηκε πολύ καλά με όλα όσα έχει στο κουτί του.
Ομόρφος, εντυπωσιακός και εκπληκτικά λειτουργικός!


Φιλε μερικες διευκρινησεις αν εχεις χρονο και διαθεση

α) σε τι αυτοκινητο μπηκε; σε C3;
β)Οτιδηποτε ιντερνετικο το εχεις μεσω του κινητου με το οποιο συνδεεται μεσω blue tooth σωστα;
γ)για να εχουμε ηχο συνδεεται με το συστημα μας μεσω ραδιοσυχνοτητας σωστα; μπορει να συνδεθει με line in του συστηματος μας ; η με blue tooth που υπαρχει στο line in του συστηματος μας ωστε να εχουμε κορυφαιο ηχο ;
δ) σε κληση εισερχομενη του κινητου σταματαει η μουσικη η οτιδηποτε αλλο και μιλαμε hands free;
ε)εχεις παντα εικονα απο την καμερα πισω η οποια πιανει ολη την οθονη και λειτουργει σαν καθρεφτεις για πισω; οσο οδηγεις ; ενω γινεται την ιδια ωρα καταγραφη μπρος πισω ;
z)την νυχτα εχει καλη εικονα προς τα πισω;
Εγω ειμαι στο τσακ να αγορασω αυτο https://70mai.store/products/70mai-rear ... h-cam-wide , η 70mai , https://www.70mai.com/en/ ειναι ηεταιρεια της xiaomi αξεσουαρ αυτοκινητων και με την νυχτερινη καμερα πισω εχεις πολυ καλη εικονα συν την σιγουρια και εγγυηση μιας μεγαλης εταιρειας ΄.αλλα γεγονος ειναι οτι με εξιταρισε
και η δικη σου αγορα .


α) C3 airocross 2020
β) Όχι παίρνει δική του κάρτα sim 4G (για του "κλεφτοκοτάδες": https://www.youtube.com/watch?v=HAGrmGJCWMc), και ως 2η λύση γίνεται και αυτό που λες...
γ) Ναι. Δεν το δοκίμασα αυτό που λες γιατί μου αρκει το πρώτο. Ναι γίνεται με bluetooth!
δ) Ναι!
ε) Ναι!
ζ) Με εξέπληξε!! Είπα ότι δεν θα λειτουργούσε καλά...αλλά...διαπίστωσα καλύτερα! Άριστη σου λέω λοιπόν!
Το είχα δει και γω αυτό το 4k πριν την αγορά αυτού του "μαραφετιού" (καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα...μαραφέτι), αλλά του λείπουν οι δυνατότητες....και μετά άλλη μια οθόνη στο ταμλώ? Δεν ξέρω σκέψου το καλά!
Το εύχρηστο είναι ότι 'οταν κλείνεις το αμάξι, κλείνει και ο καθρέφτης αυτόματα!


Τελευταία επεξεργασία από Skats και Τρί 15 Σεπ 2020, 15:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 15 Σεπ 2020, 15:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 30 Ιούλ 2020, 23:13
Δημοσιεύσεις: 30
Κωστας Παπ. έγραψε:
jalbanis έγραψε:
Κωστας Παπ. έγραψε:
Ωραιότατα!Αλλά νομίζω οτι δεν υποστηρίζει Ελληνική γλώσσα.

Εδώ δεν υποστηρίζουν ελληνική γλώσσα τα 4-5 ετών αυτοκίνητά μας, που είναι φτιαγμένα στην Ευρωπαϊκή Ένωση, στην οποία είναι πλήρες μέλος η Ελλάδα εδώ και 40 χρόνια και σε προένταξη άλλα 20 χρόνια πιο πριν, και θες να την υποστηρίζει ντε και καλά το κάθε κινέζικο "μαραφέτι";!

Έχω πάρει κινεζιές για προηγούμενα αυτοκίνητα που είχα και η υποστήριξη της Ελληνικής γλώσσας μια χαρά υπήρχε.Άλλωστε δεν είναι και τίποτα σπουδαίο να υπάρχει.
Την λέξη "μαραφέτι" καθόλου απαξιωτικά δεν την χρησιμοποίησα.

Ε να, μετά τις διευκρινήσεις που είπες για το μαραφέτι (ερνηνεία λέξης: αντικείμενο του οποίου την ονομασία δεν ξέρει ή δεν θέλει να πει κάποιος και που πιθανόν τον ενοχλεί).....πάσα αρχή παυσάτω!
Πάντως δεν έχει ελληνικά στο menu του καθρέπτη, τα οποία όμως δεν τα χρειάζεσαι (γνωρίζω ελάχιστα αγγλικά). Γιατί και το android του είναι με ελληνικά (αν θυμάμαι καλά) και το Gps του (θυμάμαι)! Τι άλλο θέλεις???
Παίζει netflix και cosmote OTT ρεεεεε για να μην χάνετε "τα αδιανόητα"! Προσοχή όμως για να μην τρακάρετε! Τσακ Μπαμ!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 15 Σεπ 2020, 16:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 27 Απρ 2012, 10:14
Δημοσιεύσεις: 127
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗ
Έχω το Feel απο τον Φλεβάρη και έκανα αναβάθμιση με αυτό https://navismedia.gr/citroen-multimedia-interface/. Μου αρέσουν όμως τα γκατζετάκια,αν και πουρό.Πιστεύεις οτι αξίζει να το πάρω? Ευχαριστώ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 15 Σεπ 2020, 19:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Κωστας Παπ. έγραψε:
Έχω πάρει κινεζιές για προηγούμενα αυτοκίνητα που είχα και η υποστήριξη της Ελληνικής γλώσσας μια χαρά υπήρχε.Άλλωστε δεν είναι και τίποτα σπουδαίο να υπάρχει.
Την λέξη "μαραφέτι" καθόλου απαξιωτικά δεν την χρησιμοποίησα.

Γι' αυτό και είπα κι εγώ, ντε και καλά το κάθε κινέζικο "μαραφέτι"! Κι εγώ, απλά αντέγραψα το "μαραφέτι"! Συμφωνούμε... :)

Skats έγραψε:
Ε να, μετά τις διευκρινήσεις που είπες για το μαραφέτι (ερνηνεία λέξης: αντικείμενο του οποίου την ονομασία δεν ξέρει ή δεν θέλει να πει κάποιος και που πιθανόν τον ενοχλεί).....πάσα αρχή παυσάτω!

"Μηδένα προ του τέλους μακάριζε"... "Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη λες"... κλπ... κλπ... κλπ... :P

Τώρα, για να επανέλθω στο θέμα, αν τα αυτοκίνητα έχουν ηχοσυστήματα σε θέσεις 1 DIN ή 2 DIN, είναι καλύτερο κάτι τέτοιο:
https://www.sony.gr/electronics/dektes-kai-syskeves-anaparagwgis-aftokinitou/xav-ax8050d

Ενδεικτικά το παραθέτω, για να φαίνεται το είδος της υλοποίησης. Υπάρχουν πολλές τέτοιες κινέζικες λύσεις, φθηνότερες από Sony και λοιπές επώνυμες, περιλαμβάνουν όλα (κάμερες μπρος-πίσω, gps, πολυμέσα κλπ) όσα αυτοί οι καθρέφτες, δεν τραβάνε τόσο τα κακόβουλα βλέμματα, και δεν είναι τόσο εύκολο να τα αποσπάσουν-αποσυνδέσουν αφού είναι στερεωμένα μέσα στο ταμπλό και οι συνδέσεις τους κρυμμένες πίσω.

Υπάρχουν και άλλα με την οθόνη αναδιπλούμενη, που σύρεται και κρύβεται μέσα στο σύστημα, σαν αυτό:
https://www.tradewheel.com/p/android-1-din-bluetooth-wifi-usb-7311/

Αυτά βέβαια έχουν το μειονέκτημα ότι σε πολλά αυτοκίνητα η οθόνη είναι στη ροή των αεραγωγών ή/και κρύβει διακόπτες.
Αν υπάρχουν διαθέσιμες θέσεις 2 DIN, γίνονται παπάδες με ότι κόστος αντέχει το βαλάντιο του καθενός, από σχετικά μικρό έως μεγάλο.

Μια ενδιάμεση λύση όταν δεν υπάρχουν θέσεις DIN, μάλλον πιο διακριτική και λιγότερο ευάλωτη από τους καθρέφτες, είναι κάτι τέτοιο:
http://lensreal.com/product/6-86-inch-4g-adas-car-dvr-dash-cam-mirror-gps-bluetooth-wifi-android-5-0-dual-lens-fhd-1080p-video-recorder-camera/

Για τα gps trackers, έχετε υπόψη ότι έμπιστο είναι οτιδήποτε δεν φαίνεται και δεν έχει καλώδια και βύσματα εκτεθειμένα. Κι αυτά ακόμη, τα κρυφά, τα εμπιστευόμαστε με την ελπίδα ότι δεν θα τα μπλοκάρουν κι ότι θα πέσουμε σε "ερασιτέχνες", γιατί οι επαγγελματίες τα μπλοκάρουν σε dt...

Και για να μη λείψει η ωραία ωφέλιμη γκρίνια ενός καρα-πουρού, να κοιτάτε τι δυνατότητες για την οδήγηση και την ασφάλεια έχουν.
Κάμερες, hands free, tracker, μουσικές, αυτά! Τηλεοράσεις, ιντερνέτια, κλπ, υπομονή μέχρι να πάρετε φουλ αυτόνομο χωρίς τιμόνι και πετάλια... :D

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 15 Σεπ 2020, 19:51 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 30 Ιούλ 2020, 23:13
Δημοσιεύσεις: 30
jalbanis,
απλά δεν παίζεσαι.....
Συμφωνώ με την ανάλυσή σου.
Εγώ έχω και το ένα σύστημα (Citroen) και το άλλο. Έβαλα και το άλλο (κινέζικο) γιατί μου ζητούσαν 600+ ευρώ για το Gps + σύστημα παρκαρίσματος...Ακούς Αλέκο ? Ακούω να λες..κι ας μην σε λένε Αλέκο!
Σαν γκάτζετ αξίζει στο μέγιστο(140 με τα περαστικά και καθάρισες). Αν το αυτοκίνητο το οδηγεί και η γυναίκα σου τότε θα πρέπει να έχεις το σιντροενάτο που είναι σούπερ εύχρηστο και μετά το άλλο για να έχεις Android!!
Πάντως αν δεν έχεις android στο αυτοκίνητο, είναι σαν μην έχεις internet στο pc σου! Λύπει η ψυχή του συστήματος και ιδιαίτερα όταν έχεις παιδιά που παίζουν το youtube στα δάκτυλα.....και ποιός δεν το παίζει θα μου πεις!!
Αλλά και το spotify? :laugh
Πάντως άλλο το ένα και άλλο το άλλο! Εμείς χρησιμοποιούμε καθημερινά και τα δυο....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: C3 aircross Feel-Μπορεί να τοποθετηθεί κάμερα παρκαρίσματος?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 15 Σεπ 2020, 21:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 27 Απρ 2012, 10:14
Δημοσιεύσεις: 127
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗ
Να είσαι καλά! Σε ευχαριστώ πολύ!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 2 από 2 [ 27 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2



Συναφή θέματα

Αντιπαρασιτικο φιλτρο για καμερα οπισθοπορειας
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: DragonHD
Απαντήσεις: 0
Αλυσίδες χιονιού στο C3 Aircross
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C3
Συγγραφέας: Skats
Απαντήσεις: 13
ΤΟ ΝΕΟ CITROËN C3 AIRCROSS ΜΕ ΒΡΑΒΕΙΟ AUTOBEST 2018
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 18
Αισθητήρας παρκαρίσματος (της μάνας του)
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Makaros1253
Απαντήσεις: 8
Προβολείς LED C3 aircross 2017-2021
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Elias_K
Απαντήσεις: 10
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια