Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 11:27 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 19:15 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 19 Μαρ 2011, 23:34
Δημοσιεύσεις: 42
Τοποθεσία: Athens
Προς ενημέρωση όλων όσων κάνουν έλεγχο και πλήρωση στο air-condition του αυτοκίνητου τους!

Όλα ξεκίνησαν όταν έκλεισα ραντεβού σε επίσημο συνεργείο CITROEN που βρίσκεται Στον παράπλευρο της λεωφόρου Κηφισού κοντά στην Λιοσίων στις 25 / 07 / 14 , όπου και πήγα , προκείμενου να γίνει πλήρωση ψυκτικού υγρού στο κύκλωμα Α/C του αυτοκίνητου.
Μιλάμε για CITROEN XSARA , μοντέλο του '99.

Από την αρχή ζήτησα στην παραλαβή να γίνει κενό και πλήρωση του συστήματος καθώς έχω μια μικρο απώλεια όποτε και κάθε Χρόνο το κλιματιστικό υπολειτουργεί λόγω μειωμένης ποσότητας ψυκτικού.
Ήμουν ηδη ενημερωμένος από τεχνικά εγχειρίδια ότι τα xsara έως το έτος 99 κάνουν πλήρωση με R134a (ψυκτικό) από κενό με 975 +- 25 γραμμάρια.

Έτσι Ρώτησα 2 τεχνικούς στο σημείο όταν γινόταν η πλήρωση με το μηχάνημα τους τα γραμμάρια που βάζει και μου απάντησε 550 γραμμάρια!!
Όταν τον ρώτησα αν είναι σίγουρος απάντησε 100%!!

Μέτα απευθύνομαι στον υπεύθυνο παραλαβής και συνιδιοκτήτη του συνεργείου και εν συντομία στις αντιρρήσεις μου απαντάει ότι παίρνει 550γρ 100% και ότι τι το πέρασα το xsara νταλίκα να παίρνει 975 γρ.?? (!!!!) (Επισεις μου ζητησε οτι αυτα που του λεω περι ποσότητας να του τα δώσω εγγράφως για να...πειστεί.....)Έκανα όμως κατι ποιο πρακτικό....
Βλέποντας ότι θα δώσω τα ευρώ μου τσάμπα και άδικα (το αμάξι θα καταναλώνει τσάμπα EXTRA καύσιμο και δεν θα αποδίδει η ψύξη όπως πρέπει) και ότι δεν θα μπει η σωστή σε ποσότητα που ορίζει ο κατασκευαστής ψυκτικού υγρού με αποτέλεσμα και το μεροκάματο να έχω ακουμπήσει στον κύριο εκεί και το αμάξι να βγει απο το συνεργείο του με 40% λιγότερο του προβλεπόμενου ψυκτικού η αλλιως 425 ΛΙΓΌΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΟΎ γραμμάρια (ενω ο κατασκευαστής δίνει αυστηρά 25 γραμμάρια απόκλιση!!)

Αναγκάστηκα έτσι να επικοινωνήσω με την Citroen Ελλάς και να μιλήσω με τον τεχνικό επιθεωρητή όπου αφού του έδωσα όπως μου ζητησε τον αριθμό πλαισίου του αμαξιού με βεβαίωσε ότι όντως η ποσότητα είναι 975 γραμ και ΟΧΙ 550 οπως βεβαίωνε πανηγυρικά ο Κος Σοφοκλής απο το συνεργείο και οι 2 τεχνικοι του.
Έτσι αφου επενέβη ο τεχνικός επιθεωρητής και μίλησε και ιδιαιτέρως με τον κ. Σοφοκλή εκεί ΑΝΑΚΆΛΥΨΑΝ! μετα απο 15+ χρονιά στο εν λόγο συνεργείο ότι τα ιστορικό πλέον xsara όντως μέχρι και το 99 γεμίζουν με 975γρ και οχι 550....
Να σημειώσω ότι 550 γραμμάρια περνούν τα xsara απο το 2000> και μετά....όποτε ίσως βολεύει κάποιους να γεμίζουν με την ίδια! Μειωμένη ποσότητα όλα τα συστήματα (παλιά-καινούργια) άσχετα αν του πελάτη το A/C αργοπεθαίνει,καταναλώνει αυξημένο καύσιμο και ταυτόχρονα υπολειτουργεί αρκεί να κερδίζουμε 40% σε ποσότητα ψυκτικού υγρού κάθε φορά που γεμίζουμε...

Να υποθέσω ακόμα οτι το εν λόγω τοσο ετων λειτουργίας συνεργείο επι τοσα χρονιά ΔΕΝ γνώριζε την ποσότητα που χρειάζονται τα xsara γιατί υπηρχε μια ''τεράστια'' ''συνωμοσία'' αποπλάνησης των τεχνικων των συνεργείων στην Ελλάδα και η αλήθεια....αποκαλύφτηκε απο εμενα με 1 απλο τηλεφώνημα!!!!!!
...άραγε πόσοι αλλοι σαν εμενα παραμυθιάζονται Οπως εγω εκεινη την μερα) οτι το κλιματιστικό τους αποδίδει χαλια επειδη ειναι παλιο κτλ....και ΟΧΙ επειδή κάποιοι λαμογια επιλεγουν να ασελγησουν στην περιαουσια τους για να εχουν μεγαλύτερο κέρδος?

οποίοι θέλουν λεπτομερέστερα στοιχεία για το συμβάν ας μου στείλουν PM...
Ευχαριστώ για την υπομονή σας...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 19:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 22:53
Δημοσιεύσεις: 3762
το φάουλ φάουλ

Αλλά γιατί να υπάρχει εξαπάτηση και δόλος αντί για απλή αδιαφορία και άγνοια?

_________________
Οκτώβριος 2003-Ιούνης 2009 Xsara I 1.6 exclusive. 70.700-283.400 (παρά αδερφού)
Ιούλης 2009-15 Μαίου 2013 C5 I 1.8 105.500-217.130 (παρά Ιατρού)
22 Μάη 2013 5 Ιούνη 2013 C5 II prestige 115.900-117.200 (παρά Λογιστού)
1η Ιούλη 2013- C5II prestige95600....(παρά γαλακτοπώλου)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 21:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 19 Μαρ 2011, 23:34
Δημοσιεύσεις: 42
Τοποθεσία: Athens
grekoulis έγραψε:
το φάουλ φάουλ

Αλλά γιατί να υπάρχει εξαπάτηση και δόλος αντί για απλή αδιαφορία και άγνοια?

Τι θεωρειται ποιο πιθανο σε ενα εμπειρο πολλων ετων συνεργειο?? ;) Ειναι το ιδιο με το να μπαινεισ σε ταξι στην αθηνα και να ρωτας ποσα χρονια εργαζρεσαι ταξι?? 15 απανταει και μετα να λες θελω να με πας στην ομονοια...και να απανταει συγγνωμη αλλα δεν μπορω να σε παω δεν γνωριζω που ειναι..... :clap

επισεις η αγνοια σε απλα βασικα πραγματα δεν ειναι πιστευτη οταν εγω του λεω ξεκαθαρα ΚΥΡΙΕ το αμαξι μου γεμιζει με τοσα γραμμαρια το γραφουν ολατα τεχνικα χαρτια.......και ο αυτος αντι να ενημερωθει αν εχει αγνοια επιμενει στην εξαπατηση...πως νομιζεις το καταλαβα? οταν πηρε ο επιθεωρητης τηλεφωνο τον ιδιο τοτε ξαφνικα ολα αλλαξαν ...μεχρι τοτε με κοροιδευε και ελεγε αυτα που λεσ να μου τα φερεις με επισημα χαρτια της Citroen γιατι νομιζε οτι ειμαστε μακακες και δεν μπορουμε να βρουμε επισημα στοιχεια οτι μας κοροιδευει...(με το ζορι κρατησα το αλλο ατομο που ηταν μαζι μου μην του καταθεσει μηνυση και αγωγη για εξαπατηση και οχι μονο).... αλλα δεν χρειαστηκε απλα γιατι η ιδια η επισημη μαμα εταιρια του τα ετριψε στα μουτρα τηλεφωνικα και αναγκαστηκε να κανει το αυτονοητο....την ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΩΣΤΑ! Ουτε συγνωμη δεν ζητησε ο κυριοσ σοφοκλης! του χαλασα την δουλεια μαλλον...τιποτα απολυτως σαν να μην ετρεχε καστανο που λενε. Τελειος εππαγγελματιας...να τον προτιματε! :bday


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 22:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Δε βρίσκω το λόγο να σε εξαπατήσει κάποιος για 400ml ψυκτικού υγρού... Τι κέρδος θα έχει το συνεργείο από αυτό ; 1 ευρώ; 2 ; ψίχουλα; Τίποτα προφανώς;
Το πιο πιθανό είναι το συνεργείο να μην γνώριζε αυτή τη λεπτομέρεια...

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 22:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 19:27
Δημοσιεύσεις: 2688
Φίλε έχεις το δίκιο σου να είσαι εξαγριωμένος με την πάρτυ τους!Νομίζω πως περισσότερο απο
βλακεία,άγνοια & έλλειψη επαγγελματισμού λειτουργούν έτσι το μαγαζί τους.Κακό δικό τους
βέβαια,στη θέση σου θα τους έγραφα στα παλαιότερα των υποδημάτων μου και τέλος!!!
Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές...

_________________
ο έξυπνος παραδέχεται,ο πονηρός δικαιολογείται,ο βλάκας επιμένει


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 22:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Εσύ γιατί πήγες σε κάθετη ρε φίλε? :hmm

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 22:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 19 Μαρ 2011, 23:34
Δημοσιεύσεις: 42
Τοποθεσία: Athens
MeddlingMageGR έγραψε:
Δε βρίσκω το λόγο να σε εξαπατήσει κάποιος για 400ml ψυκτικού υγρού... Τι κέρδος θα έχει το συνεργείο από αυτό ; 1 ευρώ; 2 ; ψίχουλα; Τίποτα προφανώς;
Το πιο πιθανό είναι το συνεργείο να μην γνώριζε αυτή τη λεπτομέρεια...

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μονο εγω λες να πηγα σε αυτο το συνεργειο αυτο το καλοκαιρι??
να μην πηγαν 300 αμαξια λεμε τωρα...300χ400γραμμαρια ειναι 120 κιλα υγρο....για δες ποσο κανει και πες μου αν ειναι ψιχουλα. :hmm


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 22:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 19 Μαρ 2011, 23:34
Δημοσιεύσεις: 42
Τοποθεσία: Athens
Tzakos έγραψε:
Εσύ γιατί πήγες σε κάθετη ρε φίλε? :hmm


βολευει επειδη ειναι κοντα αλλα τι να λεει?? χαρη ζητησα?? πληρωθηκε ας κανει αυτο που πρεπει οχι να με δουλευει γιατι ετσι τον βολευει...


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 23:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Όχι φίλε μου δεν εννοούσα αυτό.
Απλά οι πιο πολλοί που είναι κάτω απο μία "ομπρέλλα",δεν δίνουν την πρέπουσα σημασία σε πολλά θέματα.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 23:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 18:35
Δημοσιεύσεις: 4428
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Εικόνες: 3
Tzakos έγραψε:
Όχι φίλε μου δεν εννοούσα αυτό.
Απλά οι πιο πολλοί που είναι κάτω απο μία "ομπρέλλα",δεν δίνουν την πρέπουσα σημασία σε πολλά θέματα.


τοτε να τους κλεισει η ιδια "η ομπρελα" ρε Τζακο, κακο της κανουν!!!!!

_________________
Βασίλης AX Gti


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 23:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 19 Μαρ 2011, 23:34
Δημοσιεύσεις: 42
Τοποθεσία: Athens
ΠΕΤΡΟΣ XSARA II έγραψε:
Φίλε έχεις το δίκιο σου να είσαι εξαγριωμένος με την πάρτυ τους!Νομίζω πως περισσότερο απο
βλακεία,άγνοια & έλλειψη επαγγελματισμού λειτουργούν έτσι το μαγαζί τους.Κακό δικό τους
βέβαια,στη θέση σου θα τους έγραφα στα παλαιότερα των υποδημάτων μου και τέλος!!!
Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές...


τετοιες συμπεριφορες συντηρουνται απο την αγνοια η αδιαφορια μας...εμενα με ενδιαφερει καποιος αλλος να μην βρεθει στην θεση μου και παραλληλα νομιζει οτι εχει προβλημα και το αμαξι του....ποσοι δεν εχουν δςσει 800αρια για αλλαγη κομπρεσσορα χωρις λογο??? :scratch


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 23:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Επειδή όμως φίλε μου Βασίλη,σήμερα πρέπει να δώσεις πολλά για να μπείς κάτω απο την ομπρέλλα και δεν δίνει κανείς,αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να κρατιούνται οι ίδιοι κακήν κακώς.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 23:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 19 Μαρ 2011, 23:34
Δημοσιεύσεις: 42
Τοποθεσία: Athens
Tzakos έγραψε:
Όχι φίλε μου δεν εννοούσα αυτό.
Απλά οι πιο πολλοί που είναι κάτω απο μία "ομπρέλλα",δεν δίνουν την πρέπουσα σημασία σε πολλά θέματα.



επειδει ημουν εκει δεν νομιζω οτι ηταν αγνοια...ειμαι καθετος απο αυτα που εζησα εκει οτι ειναι παγια τακτικη γιατι απλα οι περισοτεροι δεν γνωριζουν και δεν καταλαβαινουν τι γινεται....εμενα μου ειπε ακομα οτι κοιτα ποσο βρωμικος ειναι ο κομπρεσσορασ πως θες να αποδιδει??? καλα ρε του λεω αυτες τισ πιπππες τις λες σε πολλους??? :D


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 23:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Αύγ 2010, 19:36
Δημοσιεύσεις: 20859
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Εικόνες: 1
Δεν εννοώ"πρέπουσα σημασία",το θέμα της άγνοιας.
Λέω οτι το κάνουν επίτηδες,γιατί και καλά μόνο αυτοί ξέρουν.

_________________
Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΗ ΣΥΝΕΡΓΕΊΟΥ CITROEN ΓΙΑ ''ΠΛΉΡΩΣΗ'' ΤΟΥ Α/C
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 23:16 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 19 Μαρ 2011, 23:34
Δημοσιεύσεις: 42
Τοποθεσία: Athens
vil έγραψε:
Tzakos έγραψε:
Όχι φίλε μου δεν εννοούσα αυτό.
Απλά οι πιο πολλοί που είναι κάτω απο μία "ομπρέλλα",δεν δίνουν την πρέπουσα σημασία σε πολλά θέματα.


τοτε να τους κλεισει η ιδια "η ομπρελα" ρε Τζακο, κακο της κανουν!!!!!


Εγω που μιλησα με το τεχνικο επιθεωρητη καταλαβε τι παιχτηκε και αφου συνενοηθηκαν μεταξυ τους με ξαναπηρε να μου πει οτι σιγουραααα ηταν λαθος και οχι σκοπιμο....διλαδη ρε παληκαρια 15 χρονια συνεργειο λεμε τωρα μπασταρδευε κατα λαθος τα κλιματιστικα της αθηνας και δεν το γνωριζε κανεις? αντε και τις δαγκανες την επομενη να το παω να τις δενουν με δεματικα...


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 6 [ 78 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο



Συναφή θέματα

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ CITROËN ΕΛΛΑΣ - CITROËN SMILE DAYS
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: jalbanis
Απαντήσεις: 0
citroen c4 2007 1.6 service manual
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Petros_
Απαντήσεις: 2
Νεος εδω νέος και στην Citroen
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Citroen Sport
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 29
lexia for citroen-peugeot
Δ. Συζήτηση: Ομαδικές Αγορές
Συγγραφέας: zxpanos
Απαντήσεις: 123
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ