Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 23:35 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 12 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Ιούλ 2016, 11:49 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 02 Σεπ 2012, 12:11
Δημοσιεύσεις: 171
Καλημέρα σε όλους,

Σκέφτομαι να πουλήσω το αυτοκίνητο μου.
Πρόκειται για Citroen C4 - 1600/11hp του 2006 με 106.900 χλμ.
Το αυτοκίνητο σήμερα φοράει ελαστικά continental δύο μηνών, έχουν ισιωθεί όλες οι ζάντες, είναι τέλεια ευθυγραμμισμένο, φοράει ολοκαίνουρια φρένα bosch, έχει ανακαινιστεί όλο το εμπρόσθιο σύστημα (ημίμπαρα, ακρόμπαρα κλπ) καθώς επίσης έχουν αλλαχτεί και άλλα περιφερειακά μέρη της μηχανής που είχαν φάει τα ψωμιά τους λόγω ετών (πχ πολλαπλασιαστής κλπ).

Το αυτοκίνητο έχει επίσης κάνει όλα τα προβλεπόμενα service.

Ο λόγος που θέλω να το πουλήσω είναι ότι η τσέπη μου πλέον δεν σηκώνει αυτοκίνητο αυτό των κυβικών. Όπως και να το κάνουμε ένα αμάξι 1600 είναι ακριβό σπορ.

Θέλω να μάθω πως μπορώ να προσδιορίσω ακριβώς την αξία αυτού του Ι.Χ. σήμερα. Φαντάζομαι αν πάω σε μαντρά θα μου δώσει την κατώτη τιμή και φυσικά δεν προτίθεμαι να δώσω ένα τέτοιο αυτοκίνητο για ψίχουλα, αφού έχει εξερετικά ποιοτικά χαρακτηριστικά σαν όχιμα. Φυσικά γνωρίζω που έχουν πάει οι τιμές, αλλά νομίζω μπορείτε να μου δώσετε μία ιδέα παραπάνω από το auto triti (όπου έχω δει πόσο πάει).

Το ιδανικό για εμένα θα ήταν να το πάρει αντιπροσωπία απ΄όπου θα αγόραζα το νέο μου αυτοκίνητο (έαν αποφάσιζα να πάρω καινούριο) αλλά και εκεί φοβάμαι πως θα χάσω πολλά.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Ιούλ 2016, 11:58 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 09 Νοέμ 2007, 22:41
Δημοσιεύσεις: 17279
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Εικόνες: 10
Η αντιπροσωπεία θα στο πάρει τουλάχιστον ένα με ενάμιση χιλιάρικο κάτω απ'ότι θα το έδινες ως ιδιώτης.

Γενικά, πάντως, οι "καθαρές" 16άρες C4 είναι κοντά στα 5Κ και από εκεί και πέρα, παίζει ανάλογα με την ανάγκη κλπ.
Μπορείς να βρεις και αστέρι στα 3800, γιατί απλά "έπρεπε" να φύγει το αυτοκίνητο γρήγορα. Τα περισσότερα στα λεφτά αυτά χρειάζονται ένα χιλιάρικο ακόμα.

Αν το αυτοκίνητο ήταν δικό μου και ήταν σε μια Α κατάσταση, όπως περιγράφεις κι εσύ, θα το έβαζα 5 για να φύγει μέχρι και 4.500, όπως συνήθως γίνεται.

_________________
Εικόνα

Citroën Xantia II 1.8i 16V
Citroën C2 by Loeb no.0299

"Life is too short to drive boring cars"


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Ιούλ 2016, 21:34 
Χωρίς σύνδεση
Club Member
Club Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 22 Νοέμ 2006, 20:04
Δημοσιεύσεις: 5578
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, Λαμπρινή
Εικόνες: 0
4000 με 4500 θα το δωσεις δυστυχως. Μακαρι να πιασεις 5000 αλλα δυσκολο. Σιγουρα με ολα τα καινουργια ανταλλακτικα που εχεις βαλει επανω αξιζει παραπανω αλλα η αγορα ειναι πλεον περιεργη εως ετοιμοθανατη...

_________________
1988 Visa , 1990 AX 1.0 , 1993 ZX Avantage 1.4i , 1998 Xsara 1.6i Exclusive , 2005 C4 1.6i Exclusive , 2013 DS4-1.6-Vti-So Chic


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Ιούλ 2016, 22:05 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 12 Ιαν 2009, 21:47
Δημοσιεύσεις: 13647
Τοποθεσία: Πειραιας
Εικόνες: 0
Και αναλόγως την έκδοση.

Στάλθηκε από το Lenovo A7000-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
C5 exclusive-C4 vtrs


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 24 Ιούλ 2016, 22:55 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Δεκ 2007, 05:05
Δημοσιεύσεις: 8104
Τοποθεσία: Pablo Escobar Preveza
ο αγοραστης δεν θα μπει στην διαδικασια να σου πει α τα αλλαξες ολα αρα παρε 5.000 θα παει στο καρ.τζιαρ θα δει τον μεσο ορο τιμης θα κατεβει και λιγο ακομα και μετα θα σου δωσει τελικη προσφορα.....
αρχικα οποιοσδηποτε θα σου πει την εξης ατακα....φιλε ειναι ενα αμαξι 10 ετων οτι και να εχεις αλλαξει ειναι 10 ετων και 100.000+ αυτη θα ειναι η πρωτη κουβεντα του καθε υποψηφιου αγοραστη.....
πιστευω οτι για μενα να ξεκινησεις στα 4.500 και αν ψηθει καποιος να κατεβεις στα 4.300....αν και η εποχη που διαλεξες να το δωσεις ειναι λαθος...διοτι καλοκαιρι κανεις δεν ψαχνει για αμαξι οι περισσοτεροι βολευονται με τα δικυκλα οποτε κατα οκτωβρη μερια και ειδικα μολις πιασουν οι βροχες εκει θαψαχτει ο καθε ενας...
καλοπουλητο και ευχομαι να παραμεινεις στην οικογενεια σιτροεν...!!!!!

_________________
1995 Citroen Visa I '79 652cc ως το 2001
1998 Citroen Visa II '84 652cc ως το 2006
2001 Fiat Brava SX '01 1.2cc 16v ως το 2005
2005 Citroen Xantia II ΄99 1,6cc 8v Lpg ως το 2019
2006 Fiat Seicento ΄01 1.1cc Sporting Abarth ως το 2007
2009 Honda Jazz ΄09 1,2cc ως το 2020
2020 Citroen Xantia II '00 1.8cc 16v Lpg
2020 Citroen Xsara II '03 1.4cc 8v Lpg


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Ιούλ 2016, 01:43 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Γραψε πολυ καλη αγγελια τονιζοντας και δικαιολογωντας οτι εχεις αστερι αμαξι και βαλε πολυ καλες και αναλυτικες φωτογραφιες με φρεσκοπλυμμενο και πεντακαθαρο αμαξι μεσα. Ξεκινα απο 4700e αν ειναι οντως αστερι και ατρακαριστο ισως και αβαφο με σκοπο να φυγει στη χειροτερη ενα 500αρι κατω.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 230.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 151.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Ιούλ 2016, 08:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2221
Αρχικά δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με το ότι είναι ακριβό σπορ ένα 1600άρι δεκαετίας .

Το τεκμήριο είναι 3300 , δηλαδή λιγότερο από το οποιοδήποτε καινούργιο που ξεκινάει από 4000 . Η ασφάλεια του με όλα εκτός μικτής , είναι λιγότερο από 300 € τον χρόνο .

Αν δεν έχεις βαρεθεί το αμάξι και αφού όπως είπες είναι σε άριστη κατάσταση , όποια επιλογή και να κάνεις , θα έχει πολύ μεγαλύτερο κόστος , από ό,τι πας να γλυτώσεις .

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Ιούλ 2016, 08:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Ιαν 2015, 10:12
Δημοσιεύσεις: 1760
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 15
cruiser έγραψε:
Αρχικά δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με το ότι είναι ακριβό σπορ ένα 1600άρι δεκαετίας .

Το τεκμήριο είναι 3300 , δηλαδή λιγότερο από το οποιοδήποτε καινούργιο που ξεκινάει από 4000 . Η ασφάλεια του με όλα εκτός μικτής , είναι λιγότερο από 300 € τον χρόνο .

Αν δεν έχεις βαρεθεί το αμάξι και αφού όπως είπες είναι σε άριστη κατάσταση , όποια επιλογή και να κάνεις , θα έχει πολύ μεγαλύτερο κόστος , από ό,τι πας να γλυτώσεις .


Αυτό μου έκανε και μένα εντύπωση, πως δηλαδή είναι "ακριβό σπορ" ένα 1600αρι δεκαετίας ? :scratch
Αντιθέτως, θα έλεγα ότι είναι από τα πιο φθηνά μηχανοκίνητα "σπορ" που μπορείς να έχεις την σήμερον ημέραν....και από ότι κατάλαβα πάει για καινούριο, οπότε σίγουρα θα είναι πιο ακριβό το -οτιδήποτε- αγοράσει....
Η λογική που ανέφερε ο nonos και ο manolis είναι η σωστή, δεν έχει καν σημασία τι θέλεις ή τι νομίζεις ότι αξίζει το δικό σου όχημα, δυστυχώς δεν πάει έτσι στην αγορά μεταχειρισμένου. Αν όντως το δικό σου είναι αστέρι, με την λογική ότι ο αγοραστής βάζει βενζίνη και τέλος, τότε θα βάλεις μπόλικες κανονικές photos (όχι αρτιστικές ή καλιτεχνικές ή "περίεργες"), θα κάνεις σωστή και πλήρη περιγραφή, θα το βάλεις στην μέγιστη τιμή που υπάρχει στο car και το autotriti, και θα είσαι διατεθειμένος/έτοιμος να δεχτείς παζάρι, απλώς θα πρέπει να πάρεις απόφαση ποιο είναι το κατώφλι σου.

_________________
BMW X3 xDrive20D M-sport
Ford Fiesta 1.0EB Titanium


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Ιούλ 2016, 18:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 14 Νοέμ 2015, 14:42
Δημοσιεύσεις: 14
Αέριο έχεις σκεφτεί να βάλεις;

Στάλθηκε από τον πλανήτη Energon


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Ιούλ 2016, 23:49 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 17:53
Δημοσιεύσεις: 16604
Τοποθεσία: Πατρα-Αθηνα-Δουβλινο
Βρε παιδια δεν ειμαστε στη θεση του για να ξερουμε. Απο κει και περα οντως πρεπει και λιγο να τα βαλεις κατω να δεις αν σε συμφερει η αλλαγη.

_________________

Citroen Zx 1.4 Monte Carlo S coupe '95 230.000km - the first love
Citroen Xantia I 1.8 8v '94 239.682km - the sleeping beauty
Alfa Romeo 156 1.8 Ts '05 151.000km - the daily driver
Citroen Xantia I 2.0 Activa '96 215.000km - the donor car


Reizakos έγραψε:
Δεν πρέπει να ειρωνευόμαστε τα θεία, άρα ούτε την alfa :love


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Ιούλ 2016, 12:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 02 Σεπ 2012, 12:11
Δημοσιεύσεις: 171
Καλησπέρα,

Σχετικά με το κόστος συντήρησης του αυτοκινήτου νομίζω πως είναι αρκετά ακριβό για τα δεδομένα της εποχής και φυσικά της τσέπης μου. Η ασφάλεια μου πάει στα 414 ευρώ το χρόνο (είναι πλήρης αλλά όχι μικτή και δεν είναι ιντερνετική. Έχω καλή εμπειρία και για επιπλέον λόγους δεν θα την αλλάξω), το σήμα πέρσι στα 280,00 ευρώ και η βενζίνη μου στοιχίζει 0,13 λεπτά το χλμ αφου κάνω περίπου 300 χλμ με 40,00 ευρώ. Ως εκ τούτου ξεκινώντας από εδώ μιλάμε ότι είναι αρκετά ακριβότερο από ένα νέο αυτοκίνητο (νεότερης τεχνολογίας) στα 1300 με 1400 κυβικά. Δεν θα αλλάξω το συγκεκριμένο αυτοκίνητο για να πάω σε 1600 ευρώ ή σε αμάξι 10ετίας.

Επίσης, οι διαστάσεις των ζαντών/λάστιχων ου είναι πανάκριβες και επειδή το αμάξι είναι χαμηλής προβολής μετά από κυκλοφορία στους εκπληκτικούς δρόμους μας θέλει σίγουρα ίσιωμα ζαντών κλπ. Άρα τα λάστιχα και οι ζάντες κοστίζουν αρκετά ανά 4 χρόνια αν και εγώ ατύχησα και αναγκάστηκα να αλλάξω και στα 2 χρόνια 2 φορές λόγο φθοράς σε 1 ή 2 λάστιχα τη φορά.

Επίσης, τα ανταλλακτικά του είναι ακριβά και με ένα citroen οι επισκέψεις στο συνεργείο είναι σίγουρα τακτικότερες απ' ότι με ένα Ιαπωνικό αυτοκίνητο.

Τέλος, το αυτοκίνητο είναι σε άριστη κατάσταση μηχανικά αλλά εξωτερικά έχει τις μικρο γρατζουνίτσες του και ένα χτύπημα στο πίσω φτερό. Ένα αυτοκίνητο που κυκλοφορεί στην Αθήνα και ιδιαίτερα στο κέντρο δεν μπορεί να είναι 10 χρόνια στην πένα. Φυσικά αυτά διορθώνονται αλλά σκέφτομαι πως η τιμή που θα δοθεί τελικά δεν επιτρέπει παραπάνω επενδύσεις.

Αυτό το σημειώνω διότι κάποιοι κατάλαβαν πως είναι του κουτιού αλλά δεν είναι.

Γνωρίζετε εάν κάποιο πρόσωπο, μάντρα, συνεργείο κοκ θα μπορούσε να αξιολογήσει αντικειμενικά το αυτοκίνητο;

Ευχαριστώ για τις προτάσεις σας.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ C4
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Ιούλ 2016, 12:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 02 Σεπ 2012, 12:11
Δημοσιεύσεις: 171
Πάντως είναι δεδομένο πως ανεξαρτήτως τι θα ζητήσω περιμένω να φύγει (αν φύγει) στα 3.500 με 4.000 ευρώ, τα οποία τα θεωρώ ξεφτίλα για το συγκεκριμένο αμάξι και όπως και αν έχει, ενώ το κληρονόμησα, έχω αποκτήσει μια ιδιαίτερη σχέση μαζι του και δεν θα το πουλήσω με ευχαρίστηση (το κυκλοφορώ από το 2009). Επίσης γνωρίζω πως δεν θα ξαναπιάσω στα χέρια μου αυτοκίνητο με το κράτημα στο δρόμο που έχει το c4. Δεν πιστεύω πως υπάρχουν πολλά αυτοκίνητα που κρατάνε στο δρόμο έτσι. Από την άλλη είναι επείγον να μειώσω τα έξοδα μου. Αν ήμουν άνετος δεν θα το σκεφτόμουν και επίσης εάν τώρα πιάνει αυτά τα λίγα λεφτά σε 2 χρόνια θα πρέπει να το χαρίσω.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 12 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ ΣΕ ΙΔΙΟ NAVI
Δ. Συζήτηση: Ηχοσυστήματα-DVD-TV-ICE
Συγγραφέας: tzanetosg
Απαντήσεις: 8
Αγορά Μεταχειρισμένου
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση Xantia
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 171
Τεχνικος Ελεγχος μεταχειρισμενου C3
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C3
Συγγραφέας: ttourt
Απαντήσεις: 8
Αγορά Μεταχειρισμένου Citroen C3 / Πρόβλημα με κλειδί-κάρτα
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ