Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 08:03 ]


 Σελίδα 1 από 1 [ 12 Δημοσιεύσεις ] 



 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Μάιος 2020, 10:09 
Άβαταρ μέλους
Καλημέρα,

έχω ένα C3 2016 diesel και έχει χαλάσει η αντλία της ουρίας σύμφωνα με το συνεργείο. 27.000χλμ αλλά εεπειδή δεν είχε κάνει το αυτοκίνητο service στον 1 χρόνο και έκανε στα 25.000χλμ μου λένε ότι είναι εκτός εγγύησης και το κόστος είναι 1.000€.

Μπορεί κάποιος να μου πει κάποια πληροφορία σχετικά με
Εάν ισχύει αυτό που λένε
Εάν μπορώ να βρω κάππου φθηνότερα αντλία
Εάν το συγκεκριμένο ανταλλακτικό ήταν ελαττωματικό και σε άλλα αυτοκίνητα (απόσυρση κτλ)

Ευχαριστώ
Κώστας


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 18 Μάιος 2020, 12:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Κλασικό πρόβλημα με τα δοχεία AdBlue που κάτι χαλάει στην ενσωματωμένη αντλία, πρόβλημα όχι μόνο της (βλ. PSA) Citroen, και στη συντριπτική πλειοψηφία των παθόντων τους το αντικαθιστούν με βελτιωμένο δοχείο χωρίς χρέωση ανταλλακτικού (μόνο με επιβάρυνση εργατικών) κατόπιν συνεννόησης με τη μαμά στη Γαλλία που δίνει την έγκριση γι' αυτό. Ακόμη κι αν έχει παρέλθει η βασική διετής εγγύηση. Το ξέρω από πρώτο χέρι, το έπαθα κι εγώ με τη C4 του 2017 που έχω, με λιγότερα χιλιόμετρα από σένα, τώρα τον Ιανουάριο.
Βέβαια, έχει όντως μια διαδικασία κατά την οποία στέλνουν στη Γαλλία αντίγραφα από όλα τα παραστατικά που σχετίζονται με την τακτική συντήρηση και αποδεικνύουν ότι έγιναν όλα βάσει των εργοστασιακών απαιτήσεων. Αν και είναι θέμα κοινότοπο που μάλλον δεν έχει να κάνει καθόλου με την τακτική συντήρηση, υπάρχει το τυπικό μέρος και πατάνε σ' αυτό χωρίς να μπορεί να τους πει κανένας τίποτα.
Γιατί έκανες service όταν συμπλήρωσες 25000 km και όχι όταν συμπλήρωσες έτος;! Αυτό είναι βασική οδηγία, ότι έρθει πρώτο από τα δυο!
Το αγόρασες το αυτοκίνητο καινούργιο το 2016; Και έκανες από τότε μόνο ένα service ενώ έπρεπε να έχεις κάνει το λιγότερο τρία;! Έμεινες ποτέ τελείως από AdBlue; Στο συνεργείο της αντιπροσωπείας που αγόρασες το αυτοκίνητο, εκεί πήγες τώρα;
Κυνήγησέ το αν και είναι απίθανο να πετύχεις κάτι έτσι που αμέλησες, μπας και βρεις τουλάχιστον άκρη με φθηνότερο δοχείο, γιατί επισκευή μόνο της αντλίας όσο το έψαξα και στο ίντερνετ όταν το έπαθα δε βρήκα να γίνεται. Δες και αλλού σε συνεργείο εξειδικευμένο με εμπειρία στα Citroen μπας και το έχουν αντιμετωπίσει με πιο συμφέρουσα επισκευή. Υπάρχουν και μεταχειρισμένα στην αγορά σε χαμηλότερες τιμές, αλλά το θέμα είναι να είναι το βελτιωμένο για να μην έχεις πάλι τα ίδια.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Αύγ 2020, 17:23 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 31 Δεκ 2016, 22:31
Δημοσιεύσεις: 17
EIMAI KATOXOΣ ΕΝΟΣ C-4 1.6 100HP ΜΟΝΤΕΛΟ 2016 ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ . ΑΝΑΨΕ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΘΩΝ ΚΑΙ ΤΟ UREA ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΔΟΧΕΙΟ AD-BLUE ΜΕ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΣΤΑ 1.000 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Αύγ 2020, 22:55 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 14 Απρ 2009, 19:53
Δημοσιεύσεις: 7471
Τοποθεσία: Βόλος
Φίλε μου θα σε παρακαλούσα να γράφεις με μικρά καθώς τα κεφάλαια απαγορεύονται από τον κανονισμό του φόρουμ.
Για οτιδήποτε άλλο θα σε βοηθήσουν τα παιδιά με την εμπειρία τους.

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
Αν ο παράδεισος είχε στροφές ο θεός θα είχε vts
ΕικόναΕικόνα
My Citroen C4


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 24 Αύγ 2020, 23:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 20 Νοέμ 2017, 08:13
Δημοσιεύσεις: 1082
Κατακαήμενη Ρούμελη.
Αδερφε όπως ειδες και σε προγενεστερα post, ειναι μια βλαβη η οποία of the record επισκευαζεται με μονη συνεισφορα ενα μικρό ποσό εργατικών εκ του κατοχου.

Θελει το τρεξιμο της διοτι επιτηδειες ή "ανιδεες" αντιπροσωπειες διαφαίνεται πως "νιπτουν τας χειρας τους" εις βάρος της τσέπης οσων πληρωσαν για αξιοπιστα αυτοκινητα και τελικά τους εδωσαν κινουμενα πειραματα αμφιβολων και κοστοβορων
τεχνολογιών.
Creative technology δεν λεγανε...;;;

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

_________________
-Γιώργος -
C3 1,2 82[color=#008040] -


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 25 Αύγ 2020, 10:43 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
barimagas έγραψε:
Κατακαήμενη Ρούμελη.
Αδερφε όπως ειδες και σε προγενεστερα post, ειναι μια βλαβη η οποία of the record επισκευαζεται με μονη συνεισφορα ενα μικρό ποσό εργατικών εκ του κατοχου.

Θελει το τρεξιμο της διοτι επιτηδειες ή "ανιδεες" αντιπροσωπειες διαφαίνεται πως "νιπτουν τας χειρας τους" εις βάρος της τσέπης οσων πληρωσαν για αξιοπιστα αυτοκινητα και τελικά τους εδωσαν κινουμενα πειραματα αμφιβολων και κοστοβορων
τεχνολογιών.
Creative technology δεν λεγανε...;;;

:agree

chsevdas έγραψε:
EIMAI KATOXOΣ ΕΝΟΣ C-4 1.6 100HP ΜΟΝΤΕΛΟ 2016 ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ . ΑΝΑΨΕ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΘΩΝ ΚΑΙ ΤΟ UREA ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΔΟΧΕΙΟ AD-BLUE ΜΕ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΣΤΑ 1.000 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ

Φίλε chsevdas, σου έχω στείλει pm πρωί-πρωί, δες το αν δεν το έχεις δει.
Είπαμε, ψυχραιμία, υπομονή και επιμονή! Και περιμένουμε νέα σου εκεί στη συζήτηση που τρέχει ήδη, στο link που σου έδωσα.

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 16 Οκτ 2021, 12:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2021, 12:20
Δημοσιεύσεις: 6
Καλησπέρα σας! Εχω Citroen Cactus του 2017 και μου παρουσιάστηκε πρόβλημα στην αντλία του adblue. Το αυτοκίνητο έχει εγγυηση μέχρι 2022/60.000 χλμ. Οπότε υποθέτω ότι εφόσον έχω 89.900 χλμ είμαι εκτός εγγύησης.
Θα ήθελα σας παρακαλώ να μου προτείνεται σε ποιο συνεργείο της Αθήνας να απευθυνθώ για να γίνουν ενέργειες προς Citroen Γαλλίας, μήπως καλυφθεί η αντικατάσταση.
Μέχρι σήμερα τα σέρβις τα έκανα σε εξειδικευμένο συνεργείο, όχι αντιπροσωπεία, με εξαίρεση στην καραντίνα που το πήγα σε ένα τοπικό, μιας και μένω έξω από την Αθήνα.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 16 Οκτ 2021, 22:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 25 Νοέμ 2015, 13:19
Δημοσιεύσεις: 37
Εικόνες: 0
Ioannaliki έγραψε:
Καλησπέρα σας! Εχω Citroen Cactus του 2017 και μου παρουσιάστηκε πρόβλημα στην αντλία του adblue. Το αυτοκίνητο έχει εγγυηση μέχρι 2022/60.000 χλμ. Οπότε υποθέτω ότι εφόσον έχω 89.900 χλμ είμαι εκτός εγγύησης.
Θα ήθελα σας παρακαλώ να μου προτείνεται σε ποιο συνεργείο της Αθήνας να απευθυνθώ για να γίνουν ενέργειες προς Citroen Γαλλίας, μήπως καλυφθεί η αντικατάσταση.
Μέχρι σήμερα τα σέρβις τα έκανα σε εξειδικευμένο συνεργείο, όχι αντιπροσωπεία, με εξαίρεση στην καραντίνα που το πήγα σε ένα τοπικό, μιας και μένω έξω από την Αθήνα.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Σας έχω στείλει προσωπικό μήνυμα.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 17 Οκτ 2021, 12:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 15 Μάιος 2017, 11:52
Δημοσιεύσεις: 1130
Τοποθεσία: Λαμία
Εικόνες: 0
Ioannaliki έγραψε:
Καλησπέρα σας! Εχω Citroen Cactus του 2017 και μου παρουσιάστηκε πρόβλημα στην αντλία του adblue. Το αυτοκίνητο έχει εγγυηση μέχρι 2022/60.000 χλμ. Οπότε υποθέτω ότι εφόσον έχω 89.900 χλμ είμαι εκτός εγγύησης.
Θα ήθελα σας παρακαλώ να μου προτείνεται σε ποιο συνεργείο της Αθήνας να απευθυνθώ για να γίνουν ενέργειες προς Citroen Γαλλίας, μήπως καλυφθεί η αντικατάσταση.
Μέχρι σήμερα τα σέρβις τα έκανα σε εξειδικευμένο συνεργείο, όχι αντιπροσωπεία, με εξαίρεση στην καραντίνα που το πήγα σε ένα τοπικό, μιας και μένω έξω από την Αθήνα.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Δες απάντηση, εκεί στο ειδικό θέμα για τη βλάβη του δοχείου AdBlue:
http://www.greekcitroenclub.gr/viewtopic.php?f=6&p=537989&sid=9ee4e02bcc006b28f46f0a1197591c49&sid=9ee4e02bcc006b28f46f0a1197591c49#p537989

_________________
◆◆◆◆◆◆◆◆ Γιάννης ◆◆◆◆◆◆◆◆
★★★ C4 1.6 BlueHDi 100 Feel ★★★

★★★★★★ Εικόνα ★★★★★★


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Μαρ 2022, 00:54 
Άβαταρ μέλους
Καλησπερα σε όλους
Αγόρασα μεταχειρισμένο ένα C3 diesel 1.5 με τα 100 άλογα μοντέλο Μάιος του 18 με 67.000 . Όλα τα servis τα είχε κάνει στην Ωμεγα . Το τελευταίο του servis το έκανε τον Μάιο του 2021 στην Ωμεγα και στην συνέχεια τα αγόρασα εγώ τον Ιούλιο του 2021 και μετά από 10.000 το πήγα για servis σε δικό μου συνεργείο τον Νοέμβριο του 21
Αρχές Ιανουαρίου μου έβγαλε ένδειξη για άδειο adblue και έτσι πήγα στην Shell και το γέμισα …χωρίς όμως να μου σβήσει η ένδειξη του adblue και του κίτρινου κλειδιού ( Servis )
Αφού πέρασε μία ημέρα χωρίς να σβήσει η ένδειξη τηλεφώνησα στην αντιπροσωπεία της Κοζάνης και έκλεισα ραντεβού … Την επομένη ..στην διάρκεια της πορείς προς την αντιπροσωπεία ..οι ενδείξεις έσβησαν εν κινήσει
Στην αντιπροσωπεία το έβαλαν στον εγκέφαλο ..και ου είπαν ότι δεν δείχνει κανένα σφάλμα ….και να το ξανακάνει θα ελέγξουν το μπεκ της ουρίας
Από τότε μέχρι τώρα κατά διαστήματα άναβαν οι ενδείξεις που είπα πιο πάνω ( Adblue κίτρινο κλειδί και το πρόβλημα στον καταλύτη ) και μετά από λίγο ( κάποιες ώρες ) έσβηναν
Το πήγα και σε δικό μου συνεργείο και πάλι δεν βρήκε σφάλμα στον εγκέφαλο
Για να μην λέω πολλά στις 22 Φεβρουαρίου 2022 το πήγα στην αντιπροσωπεία στην Κοζάνη και τους είπα ..αν δεν γίνει ..εγώ δεν το παίρνω από εδώ….δώστε μου λύση.
Φυσικά το πρώτο μου είπαν …ήταν για το servis που έκανα σε δικό μου συνεργείο …τους απάντησα ..ρε παιδιά …από τον 18 μέχρι τώρα όλα τα servis τα έκανε στην Ωμέγα …και μου λέτε για ένα που έκανα σε δικό μου ….και φυσικά τους απείλησα έμμεσα ότι θα μιλήσω με τον συνήγορο του καταναλώτη …και ότι αν το συνεργείο είναι με άδεια και τα ανταλλακτικά με σήμανση CE και τ.λ.π ….ο νόμος με δικαιώνει
Αποτέλεσμα είναι μετά από 10 ημέρες μα μου αλλάξουν δωρεάν την δεξαμενή της ουρίας και να μου χρεώσουν μόνο τα εργατικά
Εύχομαι σε όποιον έχει παρόμοιο πρόβλημα να βρει την λύση γιατί το κόστος της δεξαμενής είναι περίπου στα 1000 με 1200 ευρώ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 04 Μαρ 2022, 09:45 
Χωρίς σύνδεση
Super Moderator
Super Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2012, 12:42
Δημοσιεύσεις: 11784
Τοποθεσία: GoodView City
Εικόνες: 3
Akis Triantafillidis έγραψε:
Καλησπερα σε όλους
Αγόρασα μεταχειρισμένο ένα C3 diesel 1.5 με τα 100 άλογα μοντέλο Μάιος του 18 με 67.000 . Όλα τα servis τα είχε κάνει στην Ωμεγα . Το τελευταίο του servis το έκανε τον Μάιο του 2021 στην Ωμεγα και στην συνέχεια τα αγόρασα εγώ τον Ιούλιο του 2021 και μετά από 10.000 το πήγα για servis σε δικό μου συνεργείο τον Νοέμβριο του 21
Αρχές Ιανουαρίου μου έβγαλε ένδειξη για άδειο adblue και έτσι πήγα στην Shell και το γέμισα …χωρίς όμως να μου σβήσει η ένδειξη του adblue και του κίτρινου κλειδιού ( Servis )
Αφού πέρασε μία ημέρα χωρίς να σβήσει η ένδειξη τηλεφώνησα στην αντιπροσωπεία της Κοζάνης και έκλεισα ραντεβού … Την επομένη ..στην διάρκεια της πορείς προς την αντιπροσωπεία ..οι ενδείξεις έσβησαν εν κινήσει
Στην αντιπροσωπεία το έβαλαν στον εγκέφαλο ..και ου είπαν ότι δεν δείχνει κανένα σφάλμα ….και να το ξανακάνει θα ελέγξουν το μπεκ της ουρίας
Από τότε μέχρι τώρα κατά διαστήματα άναβαν οι ενδείξεις που είπα πιο πάνω ( Adblue κίτρινο κλειδί και το πρόβλημα στον καταλύτη ) και μετά από λίγο ( κάποιες ώρες ) έσβηναν
Το πήγα και σε δικό μου συνεργείο και πάλι δεν βρήκε σφάλμα στον εγκέφαλο
Για να μην λέω πολλά στις 22 Φεβρουαρίου 2022 το πήγα στην αντιπροσωπεία στην Κοζάνη και τους είπα ..αν δεν γίνει ..εγώ δεν το παίρνω από εδώ….δώστε μου λύση.
Φυσικά το πρώτο μου είπαν …ήταν για το servis που έκανα σε δικό μου συνεργείο …τους απάντησα ..ρε παιδιά …από τον 18 μέχρι τώρα όλα τα servis τα έκανε στην Ωμέγα …και μου λέτε για ένα που έκανα σε δικό μου ….και φυσικά τους απείλησα έμμεσα ότι θα μιλήσω με τον συνήγορο του καταναλώτη …και ότι αν το συνεργείο είναι με άδεια και τα ανταλλακτικά με σήμανση CE και τ.λ.π ….ο νόμος με δικαιώνει
Αποτέλεσμα είναι μετά από 10 ημέρες μα μου αλλάξουν δωρεάν την δεξαμενή της ουρίας και να μου χρεώσουν μόνο τα εργατικά
Εύχομαι σε όποιον έχει παρόμοιο πρόβλημα να βρει την λύση γιατί το κόστος της δεξαμενής είναι περίπου στα 1000 με 1200 ευρώ
Τα εργατικά πόσο πήγαν;

"Στάλθηκε από το γραφείο μου στον πλανήτη Nibiru χρησιμοποιώντας πένα"

_________________
Godzilla
Αμαρτωλός

Ενας σοφός είπε κάποτε:
Ρε δεν γαμιέται?
Και έζησε ευτυχισμένος για πολλά χρόνια.

Βαγγέλης


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C3 2016 Diesel πρόβλημα με Ουρία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 23 Ιαν 2023, 23:25 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 25 Νοέμ 2015, 13:19
Δημοσιεύσεις: 37
Εικόνες: 0
ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Να θυμήσω σε όλους ότι προ διετίας έπεσα και εγώ θύμα της μάστιγας που ονομάζεται "Αλλαγή δοχείου ουρίας" (Citroen C3 II (A51), μοντέλο τέλη 2015, 1,6 100 Hp BlueHDi)

Μου τηλεφώνησαν σήμερα από τη Citroen Μακρής όπου και έκανα τα σέρβις του αυτοκινήτου,
να πάω στο συνεργείο για μια αναβάθμιση στον εγκέφαλο, σχετικά με το σύστημα του AdBlue.
Χωρίς κόστος για μένα, απλά θα πρέπει να μείνει το αμάξι μέσα περίπου μισή μέρα.
Τους ρώτησα αν είναι οδηγία από τη μαμά Σιτροέν και μου απάντησαν πως «ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ».
Τους ευχαρίστησα και τους ενημέρωσα ότι μετά την περιπέτειά μου, το αμάξι πουλήθηκε
και θα φροντίσω να ενημερώσω τον νέο κάτοχο για την «ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ».


Υποψιάζομαι (επαναλαμβάνω ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ) ότι πλέον δεν μπορούν να κρυφτούν και ότι θα ακυρώνουν
την εντολή του εγκεφάλου για ακινητοποίηση του αυτοκινήτου.
Ίσως να ακυρώνουν εντελώς τα μηνύματα του συστήματος για προβλήματα
στο σύστημα AdBlue, και το όλο θέμα να γίνει αβαβά!!

Προτείνω να επικοινωνήσετε με τα επίσημα συνεργεία για περισσότερες πληροφορίες.
Όσοι ήσασταν έτοιμοι να σκάσετε τα 1300 ή τα 300 ενοχλήστε τους.

Με φιλικούς και αγωνιστικούς χαιρετισμούς.


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 1 από 1 [ 12 Δημοσιεύσεις ] 



Συναφή θέματα

Τεχνικές ερωτήσεις για Citroën C4 2006
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Pan_81
Απαντήσεις: 25
Πιθανο προβλημα σε Toyota Corolla
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: heartless
Απαντήσεις: 10
O DANI SORDO ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΤΗ CITROËN!
Δ. Συζήτηση: Δ.Τ. Citroen Hellas
Συγγραφέας: enginekiller
Απαντήσεις: 2
Βαλβολίνες για Citroen c3 2015 1.4 Diesel
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: pantska
Απαντήσεις: 5
Καθισμα Citroen
Δ. Συζήτηση: Εσωτερικό-εξωτερικό Xsara
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 12
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 10 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron