Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Πέμ 18 Απρ 2024, 19:37 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 26 Ιαν 2023, 14:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 06 Οκτ 2017, 00:09
Δημοσιεύσεις: 646
Ενδιαφέρον. Αν όντως μιλήσεις με τον τωρινό ιδιοκτήτη κ μάθουμε τη συνέχεια, θα ήταν χρήσιμο να μας ενημερώσεις!

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Ιαν 2023, 16:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Δεκ 2021, 10:18
Δημοσιεύσεις: 4
Καλησπέρα. c4 cactus του 2016 με το γνωστό πρόβλημα στην αντλία του AdBlue. Το μήνυμα εμφανίζεται και εξαφανίζεται μετά από κάποια χιλιομέτρα και μετά πάλι το ίδιο. Είχε αρχίσει και η αντίστροφη μέτρηση αλλά διεκόπη μόνη της. Επειδή είναι μέσα στην οκταετία, μου είπανε ότι βάζει συμμετοχή η Citroen και θα μου το αφήσουν στα 580 με την εργασία, αλλά χωρίς μέριμνα σε περίπτωση βλάβης ξανά. Πως την ακούτε την τιμή?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Ιαν 2023, 17:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 25 Νοέμ 2015, 13:19
Δημοσιεύσεις: 37
Εικόνες: 0
fromfleet7 έγραψε:
Καλησπέρα. c4 cactus του 2016 με το γνωστό πρόβλημα στην αντλία του AdBlue. Το μήνυμα εμφανίζεται και εξαφανίζεται μετά από κάποια χιλιομέτρα και μετά πάλι το ίδιο. Είχε αρχίσει και η αντίστροφη μέτρηση αλλά διεκόπη μόνη της. Επειδή είναι μέσα στην οκταετία, μου είπανε ότι βάζει συμμετοχή η Citroen και θα μου το αφήσουν στα 580 με την εργασία, αλλά χωρίς μέριμνα σε περίπτωση βλάβης ξανά. Πως την ακούτε την τιμή?


Ακόμα και 1 ευρώ να πλήρωνες είναι ΞΕΦΤΙΛΑ!! (χώρια τον κόπο και την ταλαιπωρία, μία μέρα χωρίς αμάξι) και να είσαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι θα ξαναβγάλει τη ζημιά.

Διάβασε 4 μηνύματα πιο πίσω για την προτεινόμενη αναβάθμιση της μαμάς Σιτροέν στον εγκέφαλο και επικοινώνησε με εξουσιοδοτημένο ή την Μακρής Α.Ε.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Ιαν 2023, 17:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 25 Νοέμ 2015, 13:19
Δημοσιεύσεις: 37
Εικόνες: 0
nontaskatsaras έγραψε:
Ενδιαφέρον. Αν όντως μιλήσεις με τον τωρινό ιδιοκτήτη κ μάθουμε τη συνέχεια, θα ήταν χρήσιμο να μας ενημερώσεις!

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk


Ενημέρωσα τον νέο ιδιοκτήτη αλλά από εκεί και πέρα δεν θα έχω άλλη επικοινωνία μαζί του.

Λατρεύω αυτό το αμάξι (1,6 100hp) όπως και 2-3 άλλα citroen-peugeot με το ίδιο μοτέρ,
αλλά αν δεν λυθεί το πρόβλημα οριστικά, ανέξοδα και αναίμακτα δεν θα μπω στον κόπο ούτε καν να κοιτάζω τις αγγελίες.

Ευτυχώς βρήκα ένα εισαγωγής C3 II, 1,2 βενζίνη αυτόματο Exclusive (τα πάντα από μαμά εξοπλισμό) με παρμπρίζ Zenith
και απολαμβάνω τον Αττικό ουρανό!! αντί να ανησυχώ πότε θα ανάψουν τα λαμπάκια της ουρίας!!!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Ιαν 2023, 19:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 08 Δεκ 2008, 12:58
Δημοσιεύσεις: 2220
Translatoras έγραψε:
fromfleet7 έγραψε:
Καλησπέρα. c4 cactus του 2016 με το γνωστό πρόβλημα στην αντλία του AdBlue. Το μήνυμα εμφανίζεται και εξαφανίζεται μετά από κάποια χιλιομέτρα και μετά πάλι το ίδιο. Είχε αρχίσει και η αντίστροφη μέτρηση αλλά διεκόπη μόνη της. Επειδή είναι μέσα στην οκταετία, μου είπανε ότι βάζει συμμετοχή η Citroen και θα μου το αφήσουν στα 580 με την εργασία, αλλά χωρίς μέριμνα σε περίπτωση βλάβης ξανά. Πως την ακούτε την τιμή?


Ακόμα και 1 ευρώ να πλήρωνες είναι ΞΕΦΤΙΛΑ!! (χώρια τον κόπο και την ταλαιπωρία, μία μέρα χωρίς αμάξι) και να είσαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι θα ξαναβγάλει τη ζημιά.

Διάβασε 4 μηνύματα πιο πίσω για την προτεινόμενη αναβάθμιση της μαμάς Σιτροέν στον εγκέφαλο και επικοινώνησε με εξουσιοδοτημένο ή την Μακρής Α.Ε.


Δηλαδή του έβγαλε μία βλάβη στα 8 χρόνια, θα πληρώσει τα μισά και τους κράζεις ?

Και εμένα η C5 μου έβγαλε βλάβη των 1400 ευρώ στα 10 χρόνια, που δεν την είχε βγάλει άλλο αμάξι και μου έκαναν έκπτωση 20 %.

Με πόνεσε αλλά τι να τους πω.

Και τώρα αν του ξαναβγάλει μετά από 3-4-5 χρόνια δηλαδή στα 11-12-13 θα είχες απαίτηση να σου την καλύψει η εταιρεία ?

Η εταιρεία δεν ασχολείται με εμάς που είμαστε φτωχοί Ευρωπαίοι. Εχει ενιαία πολιτική.

Οι άλλες μάρκες που δίνουν 2 άντε 4 χρόνια εγγύηση και αλλάζουν αυτόματα κιβώτια κάθε 3 χρόνια τι να κάνουν ?

Ναι να έχουμε απαιτήσεις και να τους κράζουμε, αλλά πάντα στο μέτρο της λογικής.

_________________
Citroen Pony 1981 , Citroen BX atout 1987 , Citroen BX 1.4 i 1991 , Citroen ZX Avantage 1991 , Citroen ZX Havai 1997 , Citroen Xantia II 1.8 16V 1998 , Citroen C4 1.6 exclusive 2005 ,Citroen C5 2.0 exclusive 2009 ,Citroen C3 Aircross Shine 1.2 EAT6 2018, Citroen C3 Aircross Business 1.5 EAT6 2020Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Ιαν 2023, 20:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 25 Νοέμ 2015, 13:19
Δημοσιεύσεις: 37
Εικόνες: 0
Η συγκεκριμένη «βλάβη» είναι σχεδόν σίγουρη (εκτός εάν μεριμνήσει ο ιδιοκτήτης με πρόσθετα και αντικατάσταση του AdBlue κάθε χρόνο).

Στον φίλο βγήκε στα 8 χρόνια, εμένα βγήκε στα 5 χρόνια και την ίδια μέρα που πήγα για διάγνωση (μέχρι τις 10 το πρωί !!!)
ήταν μέσα ήδη 2 Cactus 3-ετίας με το ίδιο πρόβλημα (1.300 ευρώ το μπουγιουρντί).
Το πρόβλημα εμφανίζεται ακόμα και πριν κλείσει ο χρόνος, αλλά επειδή το αντικαθιστούν στην εγγύηση δεν θα ακούσουμε παράπονα.
Το ξέρεις ότι υπάρχει «σιωπηρή» εγγύηση 5 ετών αποκλειστικά για τη συγκεκριμένη «βλάβη»;;;; (αρκεί να έχεις όλα τα παραστατικά συντήρησης και μάλιστα στην ώρα τους!)

Από πέρυσι όμως που έκλεισε πενταετία από την εμφάνιση του συγκεκριμένου μοτέρ, και όλο και περισσότερα θα ακούγονται.

Οπότε μην το συγκρίνεις με τη δική σου βλάβη 10-ετίας που δεν βγήκε σε άλλο αμάξι.

Αν έχεις το C3 της υπογραφής σου και κάνεις περίπου 10 χιλ. χλμ τον χρόνο βάζω στοίχημα ότι θα επισκεφτείς ξανά αυτό το τόπικ μέσα στη χρονιά που έρχεται.
(Αν κάνεις περισσότερα θα εμφανιστείς στην τριετία).

Κράζω διότι ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ, αλλά δεν το ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ.
Κράζω διότι δεν προλαβαίνουν να ξεφορτώνουν κοντέινερ με δοχεία ουρίας.
Κράζω διότι αν τους «κυνηγήσεις» τελικά θα το γλιτώσεις το χιλιάρικο+,
αλλά προτιμάνε να κάνουνε τους ψόφιους κοριούς στην αρχή (ενώ οι αποθήκες τους είναι γεμάτες με «χαλασμένα» δοχεία) και
μετά παρουσιάζονται σαν σωτήρες που σου έκαναν χάρη!!

Κράζω διότι είναι μια βλάβη που μπορείς να την αποφύγεις αν κάνεις τη σωστή συντήρηση αλλά δεν την ενσωματώνουν στο πρόγραμμα και
Κράζω διότι είναι μια βλάβη που επισκευάζεται με 100ευρώ, αλλά για να μην αλλάξουν το Logistics τους την πληρώνουμε 1300€.

Να αντικαθιστάς εντελώς το AdBlue κάθε χρόνο (το πολύ) για να μην έχεις την ταλαιπωρία που τραβήξαμε τόσοι και τόσοι!!!
Καλό βράδυ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 27 Ιαν 2023, 22:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2023, 22:01
Δημοσιεύσεις: 2
Και εγώ είμαι ιδιοκτήτης C4 diesel AdBlue 2016. To αμάξι είχε βγάλει 5 προβλήματα στην εγγύηση που ευτυχώς καλύφτηκαν στην 5ετή εγγύηση. Ενώ μου είχαν αλλάξει το δοχείο της urea το 2020 (μου χάλασε και τις διακοπές), πάλι εμφανίστηκε πρόβλημα urea emissions fault, πήγα στον Βαλσαμάκη μου έβαλε υγρό urea και μάλιστα το ξεχείλισε και έτρεχε από κάτω, μου έσβησε το error στο διαγνωστικό, αλλά εμφανίστηκε ξανά η ένδειξη urea emissions fault και το κόκκινο σηματάκι engine fault και μου είπε ότι πρέπει να αλλαχτεί το δοχείο urea ΞΑΝΑ. Η τιμή είναι 1200 ευρώ και μου ζητάει περίπου 600 ευρώ. Έστειλα εμαιλ στην citroen hellas οπου τους τα έχωνα, ζητούσα να μου το αλλάξουν και να πληρώσω μόνο τα εργατικά και μου τηλεφώνησαν λέγοντας μου ότι επειδή υπάρχει θέμα, η εταιρία καλύπτει το 42% της ζημιάς. Έστειλα εμαιλ και στα κεντρικά της Γαλλίας, αλλά δεν έχουν απαντήσει.

Εννοείται ότι θα στείλω εμαιλ στο ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ κάνοντας παράπονα με βάση την προτεινόμενη επιστολή, αλλά τι ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ; Διάβασα διάφορα για αναβάθμιση εγκεφάλου σχετικά με το σύστημα του AdBlue, για 10λιτρο cleranox adblue της total που ίσως λύνει το πρόβλημα και πίεση στην αντιπροσωπεία. Πίεσα και στο συνεργείο και στην μαμά εταιρία και τους απείλησα ότι θα πάω και στον συνήγορο του καταναλωτή, αλλά δεν έγινε τίποτα. Έχω κάνει όλα τα σέρβις και άλλαζα το adblue όταν μου ζητούσε ένδειξη.

Σας ευχαριστώ πολύ!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιαν 2023, 00:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Translatoras έγραψε:
Ευτυχώς βρήκα ένα εισαγωγής C3 II, 1,2 βενζίνη αυτόματο Exclusive (τα πάντα από μαμά εξοπλισμό) με παρμπρίζ Zenith
και απολαμβάνω τον Αττικό ουρανό!! αντί να ανησυχώ πότε θα ανάψουν τα λαμπάκια της ουρίας!!!!!!


Τώρα έχεις να ανησυχείς, για άλλα πράγματα, ακόμα χειρότερα, πιο πολυέξοδα.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιαν 2023, 00:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 25 Νοέμ 2015, 13:19
Δημοσιεύσεις: 37
Εικόνες: 0
tasos_m έγραψε:
Και εγώ είμαι ιδιοκτήτης C4 diesel AdBlue 2016. To αμάξι είχε βγάλει 5 προβλήματα στην εγγύηση που ευτυχώς καλύφτηκαν στην 5ετή εγγύηση. Ενώ μου είχαν αλλάξει το δοχείο τ..........


Καλώς ήρθες και μη στεναχωριέσαι.
Δεν είσαι μόνος δεν είσαι ο μόνος!!!!

Τα μεγάλα ζόρια (και έξοδα) τα τράβηξαν οι πρώτοι που το έπαθαν και τους έπιασαν στον ύπνο (για να μην πω κορόιδα!!).

Αν σου αρέσει το αμαξάκι σου και σε καλύπτει ακόμα,
πιστεύω ότι το καλύτερο που έχεις να κάνει είναι να μάθεις
από ένα εξουσιοδοτημένο για αυτήν την «αναβάθμιση» που κάνουν
με τις ευλογίες της μαμάς Σιτροέν και να την κάνεις, αν σου εγγυώνται ότι δεν θα έχεις προβλήματα αλλού.
Θα έχεις το κεφάλι σου (σχετικά) ήσυχο σε σχέση με επεμβάσεις τρίτων στον εγκέφαλο.

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΑΛΛΟ με το δοχείο.
Έπρεπε να το περιμένεις, μιας και σε είχε προειδοποιήσει αρκετές φορές....

Δευτέρα πρωί τηλέφωνο (ή επίσκεψη) στο συνεργείο της αντιπροσωπείας...
Καλό βράδυ


Το/Τα ακόλουθα μέλος ευχαρίστησε Translatoras για την δημοσίευση του/της: tasos_m
Κορυφή 
 
 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιαν 2023, 00:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 25 Νοέμ 2015, 13:19
Δημοσιεύσεις: 37
Εικόνες: 0
bakevang έγραψε:
Translatoras έγραψε:
Ευτυχώς βρήκα ένα εισαγωγής C3 II, 1,2 βενζίνη αυτόματο Exclusive (τα πάντα από μαμά εξοπλισμό) με παρμπρίζ Zenith
και απολαμβάνω τον Αττικό ουρανό!! αντί να ανησυχώ πότε θα ανάψουν τα λαμπάκια της ουρίας!!!!!!


Τώρα έχεις να ανησυχείς, για άλλα πράγματα, ακόμα χειρότερα, πιο πολυέξοδα.


Μάλλον εννοείς τον ενεργοποιητή του συμπλέκτη!!!
Σωστά;;;;

Από όσα διάβασα, θα ζητήσει το 1000ρικο στις 50Κ χλμ μέσα στην πόλη ή στα 70Κ χλμ μικτό κύκλο!!

Ευτυχώς το βρήκα (πέρυσι που μιλήσαμε) με 18Κ χλμ και κάνω μέχρι 10Κ χλμ τον χρόνο, οπότε έχω ακόμα 2-3 χρόνια μέχρι το εγκεφαλικό :laugh :laugh :laugh

Έβαλα και 15άρια ζαντολάστιχα από C5 με 185 λάστιχα και είναι κομπλέ !!

Εεε, αν τύχει τίποτα άλλο, έχουμε και το φόρουμ!! :clap :clap :clap :clap :clap


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 28 Ιαν 2023, 00:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Εννοώ τον κινητήρα σου! Ο ενεργοποιητής του συμπλέκτη σου είναι πολύ αξιόπιστος!

Sent from my AC2003 using Tapatalk

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Ιαν 2023, 07:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 04 Δεκ 2021, 10:18
Δημοσιεύσεις: 4
Το να συνδέσεις ένα διαγνωστικό και κάθε φορά που εμφανίζει μήνυμα να το απενεργοποιείς χειροκίνητα δεν είναι μια λύση;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 29 Ιαν 2023, 09:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 01 Ιουν 2013, 18:48
Δημοσιεύσεις: 10560
Τοποθεσία: Σουφλί, Έβρος
Προφανώς και δεν είναι λύση.

Έχω ακούσει πάντως αρκετές περιπτώσεις, που αδειάζουν το AdBlue, γεμίζουν με Total Clearnox και βάζουν μεγάλη δόση από το Tunap. Γράφουν χιλιόμετρα, τους πετάει σίγουρα μια με δυο φορές ξανά τη βλάβη. Μηδενίζουν κάθε φορά. Και μετά από κάποια χιλιόμετρα επανέρχεται και δουλεύει!

Πρόβλημα είναι οι κρυσταλλώσεις. Το Tunap σε συνδυασμό με το Clearnox είναι δυναμίτης.

Υ.Γ.: Δεν χάνει κάποιος να το δοκιμάσει. Εξάλλου δεν είναι και τόσο πολυέξοδο σε σχέση με τις υπόλοιπες λύσεις.

_________________
C4 1.6 e-HDi SST MCP - 115hp (2013) "Clara" / C4 1.6 BlueHDi SST Feel - 100 hp (2017) "Michelle"
Εικόνα...Εικόνα


Είχαμε ένα C4, πήραμε και δεύτερο.......

Ευάγγελος

Να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 30 Ιαν 2023, 15:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2023, 22:01
Δημοσιεύσεις: 2
Η αντιπροσωπεία μου απάντησε ότι δεν υπάρχει άλλη αναβάθμιση για το αυτοκίνητο. Μου είπε ότι μου καλύπτει το 58%, οπότε μου ζήτησε επειδή το αμάξι είναι του 2016 627 ευρώ!!!!! Την πρώτη φορά που μου έτυχε ήταν στην εγγύηση. Πολύ μεγάλο ποσό για ένα κατασκευαστικο πρόβλημα για το οποίο δεν ευθύνομαι.

Οι επιλογές που έχω βρει είναι
1.αλλαγη δοχείου (627 ευρώ) με 1 χρόνο εγγύηση
2. Ανακατασκευή (450 ευρώ) με 1 χρόνο εγγύηση
3. Να βάλω total clearnox και Tunap (50 ευρώ) και να κάνω την προσευχή μου.

Υπάρχει κάποιος που έχει δοκιμάσει το clearnox και Tunap αφότου προέκυψε το πρόβλημα με αποτέλεσμα να γλιτώσει την αλλαγή του δοχείου; Ο φίλος bakevang είπε ότι έχει ακούσει αρκετές περιπτώσεις. Είναι επιβεβαιωμενες;

Σας ευχαριστώ πολύ!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ακινητοποίηση λόγω βλάβης δοχείου adblue
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 01 Φεβ 2023, 21:26 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
1 χρόνος εγγύηση για καινούργιο δοχείο είναι μεγάλη αλητεία, ειδικά για ένα πρόβλημα που ταλαιπωρεί χιλιάδες κόσμο και είναι γνωστό εδώ και χρόνια..απαράδεκτη-ανύπαρκτη η PSA..
Δώσε το 50άρικο μπας και γλυτώσεις τη φασαρία..μπροστά στα 627 δεν είναι τίποτα

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 34 από 38 [ 559 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Επόμενο



Συναφή θέματα

Αλλαγή βαλβίδας λόγω διαρροής λαδιού
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C4
Συγγραφέας: Spiros5000
Απαντήσεις: 14
Τα κακά μαντάτα λόγω οικονομικής κρίσης
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: xantiamanolis
Απαντήσεις: 0
Δοχείο Adblue citroen c4 cactus bluehdi
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά Θέματα
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 2
Μετά από ακινητοποίηση
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: graphic1970
Απαντήσεις: 7
Ιστορικό βλάβης C3 1.4ehdi
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: marinosmanol
Απαντήσεις: 6
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 7 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
Απέκτησε Greek Citroen Club αξεσουάρ
 
cron