Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 29 Μαρ 2024, 01:44 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 18:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
παιδια μου ηρθε η απαντηση απο την fga motorsport, kai σας την παραθετω οπως σας ειχα υποσχεθει. Βασικα ρωτουσα πως γινεται και ενω ολοι οι οικοι βελτιωσεων υποσχονται για τον συγκεκριμενο κινητηρα 7 ιππους περιπου με 8,μεσω ecu, αυτοι υποσχονται 16, δλδ πανω απο τα διπλασια! Ηθελα να δω τι στο καλο θα απαντησει..

So the things are like this, reprogramming the ECU is one thing, power box is a different thing. We have already installed the box on the same engine and you should expect somewhere between 15-18 HP and 27-30 NM. Tell me as well which year is your car and how many KM you have passed, that is important for the engine condition as well? Feel free to go and check that on a dyno machine whenever you want and call the ECU programmers to watch:)). On the initial installation and run you will feel normally around 60-70% of the power evenly distributed among gears and RPM, that's because the car needs some time to adjust its internal settings on the new power level, after around 50-100 kilometres passed, after that you get all the extra HP available. If you check it to the dyno machine, do one run before installation and one after (after 50-100 km) so you see the proper gain. As I said depending on your car's condition ( year, KM's, etc) it probably produces less HP than the factory's original condition.
We are existing on the market for more than 13 years, export everywhere and we have done many Citroen's. Unless there isn't something very wrong with your car, normally you will get the expected results without any problem. You get a 5 years warranty for the box as well.
Please, if you need any other information regarding this or some other car model for which you are interested feel free to ask me at any time and I will give you information.

Best Regards and Looking forward on your reply.

Christian
FGA Motorsport

Η διαφορα με κατι αλλες εταιριες με τις οποιες επικοινωνησα και ρωτουσα τα ιδια,ηταν πολυ απλα οτι δεν απαντησαν σε τιποτα,παρα μον του στυλ δοκιμαστε το και θα δειτε τρελες διαφορες κλτ. θα δειξει!

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 24 Σεπ 2011, 10:03 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 18 Απρ 2010, 17:13
Δημοσιεύσεις: 723
Ούτε ο Χαρδαβέλας δε κάνει τέτοιο ρεπορτάζ φίλε :laugh
Φως στο τουνελ !!!! :no1


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 25 Σεπ 2011, 14:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Εννοειται! ειμαι πολυ περιεργος να δω τι ροπη θα δωσει.

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 27 Σεπ 2011, 15:34 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Παιδια εγινε η παραγγελια του Evo-R tuning box απο την FGA Motorsport.
http://www.fgamotorsport.com/fr/shop/ci ... -2004.aspx
Λογικα μεχρι το τελος της εβδομαδας θα το εχω παραλαβει και θα το βαλω στο αμαξι,οποτε θα σας πω και εντυπωσεις,ξερω διαφωνειτε αλλα καιρος να δοκιμασουμε και κατι,περα απο τις θεωρητικες αναλυσεις περι παραλληλων τσιπ ειδικα αλλα και προγραμματων!

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 27 Σεπ 2011, 15:38 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 26 Ιουν 2007, 02:20
Δημοσιεύσεις: 6098
Τοποθεσία: Πισω σου και παίζω φώτα
Ωραίος, αν σε παίρνει να κάνεις δυναμομέτρηση πριν και μετά είναι ευπρόσδεκτη!

send from a galaxy far far away

_________________
ex GS 1220 club
ex ZX 1.4 Avantage
ex ΖΧ 2.0 16v
ex Xsara VTS 1.6 16v

Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 27 Σεπ 2011, 16:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Κι εγω ψηνομαι για δυναμομετρηση πολυ,ομως ειμαι οριακα στα χρηματα γιατι μαζεψα στην ακρη για τον παραλληλο,και δεν θελω να ξεφυγω. Εγω για αρχη θελω να δω τι νιωθω στην οδηγηση,υπαρχει η οχι εμφανης διαφορα?! και σκεφτομαι αν ολα πανε καλα,αφου αλλωστε αυτο μπαινει κ βγαινει με τα εργοστασιακα φυσακια που εχει,να κανω μια δυναμομετρηση να δουμε και τι ακριβως δινει,αλλα προς Χριστουγεννα να παρουμε και το δωρο! (αν δεν το κοψει κ αυτο η κυβερνηση). Εννοειται πως θα σας πω επ ακριβως αν αξιζει η οχι! φανταζομαι αν τυχον δω μια αξιολογη διαφορα εγω με 1.4,τοτε οι κινητηρες 1.6 και οι τουρμπο θα αξιζουν την προσθηκη του ακομη περισσοτερο,εν αναμονη!

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 27 Σεπ 2011, 17:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Μολις ειχα ειδοποιηση οτι επειδη ειναι out of stock το συγκεκριμενο για το c4 μας,θα το εχουν την Δευτερα,οποτε και θα σταλει,επομενως μεσα στην επομενη βδομαδα θα γινει η τοποθετηση,αντε να δουμε! να σας πω και εντυπωσεις.

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Οκτ 2011, 19:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Απο το μεσημερι εχω βαλει στον αμαξι μου το παραλληλο εγκεφαλακι της fga motrosport. Oι πρωτες ενυπωσεις αψογες! αν και ακομα πρεπει να κανω 300-400 χιλιομετρα,για να μπορεσει και ο marelli να συγρονιστει,γιατι ακομα ειμαι στο 55-60% της δυναμης,παρατηρησα με την πρωτη κιολλας βολτα μετα το μαγαζι του παλικαριου που το εβαλε,οτι το αμαξι αρπαζει πολυ πιο σβελτα, η ροπη ξεκινα απο πιο χαμηλα, περιπου 700-800 στροφες κατω αν τα λεω καλα,και βγηκα λιγο εθνικη (απο αυριο θα κανω μεγαλες αποστασεις να τεσταρω),και παρατηρησα πως η τριτη του εχει δυναμοσει αρκετα,σε σημειο να μη την κραταω πολυ οπως παλια και να βαζω τετσρτη χωρις να χανει το αμαξι πολυ δυναμη,αυτα σαν πρωτες παρατηρησεις,παντος ειτε ειναι στο 60% οπως που ειπαν ειτε οχι και ετσι ειμαι οκ! ποσο μαλλον αν οντος ειμαι στα μισα.τωρα θα δειξει,λαμπακια κτλ τπτ δεν αναψε,ειδομεν!!

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Οκτ 2011, 19:19 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 18 Απρ 2010, 17:13
Δημοσιεύσεις: 723
Ωραία πήρες τα πάνω σου, Θα δεις κ μικρότερη κατανάλωση :thumb
Έχει στάνταρ ρυθμίσεις μπορείς να αλλάξεις παραμέτρους ?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ 06 Οκτ 2011, 20:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Παραμετρους οχι δεν αλλαζεις,εχει στανταρ ρυθμισεις φιλε μου,αυτο και καλα για καθε μοντελο κυβισμο κτλ,εχει και διαφορετικο,με τα αναλογα φυσακια. Απλα χριειαζεται ενα στρωσιματακι,να συγψρονιστει και ο εγκεφαλος μας.Παντος φοβομουν μηπως μπω στο αμαξι και δεν δω τιποτα,και πω οτι πεταξα τα λεφτα,ευτυχως ομως δεν συνεβη! Ναι η καταναλωση θα κατεβει,με την προυποθεση οτι δεν θα το παταω συνεχεια τωρα που ειναι αρχη!! αν οδηγω οπως πριν,σαφως θα κατεβει λιγο.Παντος θελω να δω αν οντος μετα απο χιλιομετρα θα δω κι αλλο,περα του 60% που ειναι τωρα,η μεινει εκει! Νιωθω σαν να εχω βαλει ενα προγραμματακι να πω την αληθεια. Εντομεταξυ αυτο αν θες μετα να βαλεις και κατι αλλο,συγχρονιζεται,δεν ειναι πχ σαν τον προγραμματισμο ECU,που πρωτα φτιαχνεις τα παντα κ τελευταιο το προγραμμα.Με εξατμισουλα μπρος πισω εχω ψηθει....εχω βρει τιμη 600 ευρω,απο Δανελατο,αφου ειδα διαφορα με αυτο,,πιστευω ενας συνδιασμος με εξατμισουλα μπρος πισω ολο το συστημα θα ειναι οτι πρεπει.Σγα σιγα βεβαια!

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 01:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2007, 00:50
Δημοσιεύσεις: 2141
Εικόνες: 3
:clap :clap :clap ωραιος!!!
Οταν κανεις καποια χιλιομετρα παιζει να κανεις και μια δυναμομετρηση;
Αν παει οντως καλα σε 1-2 μηνες θα το βαλω και γω!!!Δωρο για τα γεννεθλια του!!! :) :) :)
Θυμισε μου την τιμουλα του και αν παιζει φτηνοτερα αν το παραγγηλεις απο ιντερνετ..

_________________
Εικόνα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 08:02 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 18 Απρ 2010, 17:13
Δημοσιεύσεις: 723
Haris_c4_1.4 έγραψε:
Παραμετρους οχι δεν αλλαζεις,εχει στανταρ ρυθμισεις φιλε μου,αυτο και καλα για καθε μοντελο κυβισμο κτλ,εχει και διαφορετικο,με τα αναλογα φυσακια. Απλα χριειαζεται ενα στρωσιματακι,να συγψρονιστει και ο εγκεφαλος μας.Παντος φοβομουν μηπως μπω στο αμαξι και δεν δω τιποτα,και πω οτι πεταξα τα λεφτα,ευτυχως ομως δεν συνεβη! Ναι η καταναλωση θα κατεβει,με την προυποθεση οτι δεν θα το παταω συνεχεια τωρα που ειναι αρχη!! αν οδηγω οπως πριν,σαφως θα κατεβει λιγο.Παντος θελω να δω αν οντος μετα απο χιλιομετρα θα δω κι αλλο,περα του 60% που ειναι τωρα,η μεινει εκει! Νιωθω σαν να εχω βαλει ενα προγραμματακι να πω την αληθεια. Εντομεταξυ αυτο αν θες μετα να βαλεις και κατι αλλο,συγχρονιζεται,δεν ειναι πχ σαν τον προγραμματισμο ECU,που πρωτα φτιαχνεις τα παντα κ τελευταιο το προγραμμα.Με εξατμισουλα μπρος πισω εχω ψηθει....εχω βρει τιμη 600 ευρω,απο Δανελατο,αφου ειδα διαφορα με αυτο,,πιστευω ενας συνδιασμος με εξατμισουλα μπρος πισω ολο το συστημα θα ειναι οτι πρεπει.Σγα σιγα βεβαια!


Τον κόφτη τον έχει στις ίδιες στροφές ?


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 11:28 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
Καλημερα,ναι κοφτης στις ιδιες στροφες! αλλωστε δεν το φθανω στα ορια του,δεν θελω να το πειραζω εως εκει,απλα αυτο το κλικ το παραπανω ηθελα,αλλα μεχρι στιγμης το βλεπω καλυτερο κ απο τις προσδοκιες μου! πρεπει να το δουμε και σε λιγα χιλιομετρα ακομα μην σας παρω στον λαιμο μου, να συγχρονιστει και ο εγκφαλος με τις νεες εντολες και να δουμε το 100%! παντος και ετσι,πολυ ευχαριστημενος ειμαι! για δυναμομετρηση το θελω κ εγω πολυ,ομως για αργοτερα 1) για να στρωσει οπως προανεφερα το συστημα ολο 2) το βλεπς προς γιορτες κ εγω λογω δωρου αν παρουμε βεβαια με αυτους μπλεξαμε!!

εγω φιλε μου GeoC4Madness , το εψαχνα καιρο,και βρηκα τυχαια ενα παλικαρι Ν.Ιονια που τα κανει εισαγωγη. Μου ειχε πει τοτε οτι ειναι απ τα καλυτερα που εχει φερει,διοτι καμμια ποτε ενδειξη - λαμπακι δεν εχει αναψει,και κανεις δεν ειχε προβλημα σε σχεση με κατι αλλα του ανταγωνισμου που 4 στις 10 με το που εβαζες μπρος αναβαν λαμπακια κτλ. Επειτα βεβαια εγω του ειπα θα ξαναμιλησουμε, βρηκα την επισημη σελιδα κατα τυχη http://www.fgamotorsport.com/ επικοινωνησα και με email και τηλεφωνικα,και καταλαβα πως δεν ειναι τουλαχιστον απατεωνες. Εκει αν πας λεει περιπου 445 με φπα συν μεταφιρικα (αυτο με τις original φισσες) δλδ ενα 500αρι πανω κατω. Ομως το παιδι εκει τα παραγγελνει και τα φερνει σε χοντρικες τιμες,και το δινει 350 ολα,τοποθετηση τα παντα και 5 χρονια γραπτη εγγυηση ΤΟΥ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΟΣ,οχι αυτοκινητου!

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 11:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ 30 Μαρ 2011, 01:13
Δημοσιεύσεις: 1541
ξεχασα να πω εχει και διακοπτη on/off και επεισης εγω γενικα δεν ηθελα να βαλω προγραμμα κτλ μεσω ecu,ηθελα κατι που να ξερω πως οποτε θελω το βγαζω,η και σαν μεταπωλητικη αξια να μην το χασω.Δεν πιστευω με προγραμμα θα εβλεπα κατι καλυτερο να πω την αληθεια,το αντιθετο!

_________________
1.4 - 102 hps VTRS
Peugeot 508 1.5 130hp bluehdi eat8 Gt-line
Citroen c3 1.4 75hp 402.000 χλμ


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Προγραμμα,παραλληλος εγκεφαλος,superchip
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 11:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 10 Αύγ 2010, 11:56
Δημοσιεύσεις: 6179
Τοποθεσία: Newcastle-Athens
Εικόνες: 6
Haris_c4_1.4 έγραψε:
ξεχασα να πω εχει και διακοπτη on/off και επεισης εγω γενικα δεν ηθελα να βαλω προγραμμα κτλ μεσω ecu,ηθελα κατι που να ξερω πως οποτε θελω το βγαζω,η και σαν μεταπωλητικη αξια να μην το χασω.Δεν πιστευω με προγραμμα θα εβλεπα κατι καλυτερο να πω την αληθεια,το αντιθετο!

Τωρα νομιζω εχεις λαθος εδω! Ετσι και αλλιως το χανεις αφου εχεις το τσιπακι που ειναι για τις ρυθμισεις του δικου σου αυτοκινητου.


Sent from my iPhone -driving DS3

_________________
White and Black ,anti-retro.. powered by e-tuners and J&P-PRORACE(AUTOFIT ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα 120 000 km tuned!


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 4 από 7 [ 93 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο



Συναφή θέματα

Πρόγραμμα για C2 VTS
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C2
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 283
Ηλεκτρικό τιμόνι, εγκέφαλος, ABS ή γενικά ηλεκτρικά?
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C3
Συγγραφέας: demkat1
Απαντήσεις: 6
Πρόγραμμα Συντήρησης
Δ. Συζήτηση: Τεχνικά-Μηχανολογικά-Ηλεκτρ/ικά C1
Συγγραφέας: anestakos
Απαντήσεις: 11
Ομαδική αγορά για πρόγραμμα
Δ. Συζήτηση: Γενική συζήτηση C2
Συγγραφέας: VAGOS
Απαντήσεις: 0
Προγραμμα για c2????
Δ. Συζήτηση: Βελτιώσεις C2
Συγγραφέας: Thanos
Απαντήσεις: 13
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια