Ημερολόγιο Γκαλερί Αναζήτηση Εγγραφή Σύνδεση 

[ +/- ] [ Τώρα είναι Παρ 19 Απρ 2024, 10:13 ]


 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Ιαν 2010, 18:30 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ 13 Ιουν 2009, 12:48
Δημοσιεύσεις: 14107
Εικόνες: 3
Επειδη και σενα Δημητρη ειναι κοφτερο το μυαλο σου, νομιζω οτι σου ξεφυγε ενας παραγωντας!!! Ενα μικρο αλλα αισθητο σφαλμα!!!
Δεν ελλαβες υποψη οτι και τα δυο ρεζερβουαρ δε θα τελειωνουν ποτε!
Δηλαδη για να ειναι ακριβεις αυτες οι μετρισεις που θα καταγραφεις (οι οποιες εχουν μια πολυ σωστη και λογικη δομη) θα πρεπει να καταναλωνεις και την τελευταια σταγονα και απο τα δυο καυσιμα!
Οπως ειπες και συ, αφησες 7 λιτρα υγραεριο ωσπου το ξαναγεμισες!

Επισης να τονισω και κατι αλλο!
Αν με χαλαρη οδηγηση εντος πολεως και επισης χαλαρη οδηγηση και εκτος πολεως, δεις τη διαφορα να εκτινασεται πανω απο τα 20 ευρω/ανα γεμισμα, τοτε θα εισαι πραγματικααα κερδισμενος!
Τωρα αν γεμιζεις μια φορα καθε 2 βδομαδες πχ και κερδιζεις 20ευρω το μηνα δεν εχει να λεει κατι και ειναι απολυτως φυσιολογικο!
Τελικα με την γλωσσα των αριθμων, υποψιαζομαι οτι αυτου του ειδους η κινηση πρεπει να συμφερει τραγικα πολυ ανθρωπους που κανουν πολλαααα χιλιομετρα!


Keep Walking Δημητρη...
Ενημερωνε το excell σου και μας...(σα να φανταζει δοκιμη μακρας διαρκειας!!!) :mrgreen

_________________
Bravo Lima Alfa November Charlie
Citroën ZX 1.4i avantage
Renault Clio II phase2 1.4 16V Dynamique


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Ιαν 2010, 19:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Blanc Ange έγραψε:
Επειδη και σενα Δημητρη ειναι κοφτερο το μυαλο σου, νομιζω οτι σου ξεφυγε ενας παραγωντας!!! Ενα μικρο αλλα αισθητο σφαλμα!!!
Δεν ελλαβες υποψη οτι και τα δυο ρεζερβουαρ δε θα τελειωνουν ποτε!
Δηλαδη για να ειναι ακριβεις αυτες οι μετρισεις που θα καταγραφεις (οι οποιες εχουν μια πολυ σωστη και λογικη δομη) θα πρεπει να καταναλωνεις και την τελευταια σταγονα και απο τα δυο καυσιμα!
Οπως ειπες και συ, αφησες 7 λιτρα υγραεριο ωσπου το ξαναγεμισες!


Βασιλη.... :)

δεν υπάρχει κανένας λόγος να αδειάσουν τα ρεζερβουάρ. Μα κανένας όμως. Μετρήσεις μπορεις να πάρεις και με μισό ρεζερβουάρ. Σου ξαναγραφω τον τρόπο :

α) Φουλάρεις
β) κάνεις μετακινήσεις.... πχ 300χλμ ή όσο θες εσύ.
γ) ΞΑΝΑΦΟΥΛΑΡΕΙΣ. Πόσα λίτρα έβαλες? Πες 30 λίτρα.

Αρα για αυτά τα 300χλμ έκαψες 30 λίτρα (γιατι τόσα έβαλες στο 2ο φουλάρισμα). Μπορεί να τα έβαλες ΜΕΤΑ, αλλα μετράς στάθμη χαμηλή, με στάθμη υψηλή. Αρα αφού με 30 λίτρα έκανες 300 χλμ, στα 100 χλμ ποσο ? 10 λίτρα τα 100 χλμ.

το πιασες ?


ΥΓ Φυσικά μετά απο κάθε φουλάρισμα, μηδενίζουμε τον μετρητή.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Ιαν 2010, 19:56 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Blanc Ange έγραψε:

Επισης να τονισω και κατι αλλο!
Αν με χαλαρη οδηγηση εντος πολεως και επισης χαλαρη οδηγηση και εκτος πολεως, δεις τη διαφορα να εκτινασεται πανω απο τα 20 ευρω/ανα γεμισμα, τοτε θα εισαι πραγματικααα κερδισμενος!
Τωρα αν γεμιζεις μια φορα καθε 2 βδομαδες πχ και κερδιζεις 20ευρω το μηνα δεν εχει να λεει κατι και ειναι απολυτως φυσιολογικο!
Τελικα με την γλωσσα των αριθμων, υποψιαζομαι οτι αυτου του ειδους η κινηση πρεπει να συμφερει τραγικα πολυ ανθρωπους που κανουν πολλαααα χιλιομετρα!


Keep Walking Δημητρη...
Ενημερωνε το excell σου και μας...(σα να φανταζει δοκιμη μακρας διαρκειας!!!) :mrgreen


Εστω οτι κάνεις 1300χλμ το μήνα είτε με το ένα είτε με το άλλο καύσιμο. 15600 το χρόνο.

Με βενζίνη καίς 11,5 λίτρα και στοιχίζει 1,03. Αρα τα 15600 χλμ τα κάνεις με 1794 λίτρα
(τα 100χλμ τα κάνεις με 11,5 λίτρα. Τα 15.600 με πόσα λίτρα τα κάνεις?) 1794.

1794 λίτρα βενζίνης Χ 1,03 = 1847 ευρω το χρόνο. πάει αυτό...


Με υγραέριο καίς 13.5 λίτρα κι στοιχίζει 0,62. Αρα τα 15600 χλμ τα κάνεις με 2106 λίτρα
(τα 100χλμ τα κάνεις με 13,5 λίτρα. Τα 15.600 με πόσα λίτρα τα κάνεις?) 2106.

2106 λίτρα υγραερίου Χ 0,62 = 1305 ευρώ.

Αρα τον χρόνο έχεις κέρδος 1847 - 1305 = 542 ευρω

1600 ευρω που στοιχισε η μετατροπή δια 542 = 2.95 χρόνια για να κάνω απόσβεση.

Βέβαια δεν πιστευω να έχω την ίδια κατανάλωση, και δεν πιστεύω οτι η βενζίνη δεν θα αυξηθεί. Ηδη το 1.03 δεν υπάρχει.
Αρα υπολογίζω σε κάτι λιγότερο απο 2,5 χρόνια να έχω πάρει τα χρήματά μου πίσω.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 25 Ιαν 2010, 21:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 15:07
Δημοσιεύσεις: 400
Τοποθεσία: Αθήνα
nrap έγραψε:
μου είχε πεί κάποτε ενας οδηγός ταξί (με υγραέριο-πετρέλαιο) οτι αν ειναι κανενας περίεργος και δεν γουστάρει να τον πάει εκει που του λέει, αν κανει την αλλαγή (υγραέριο-> πετρέλαιο η αντίστροφα) σε στάση, σβήνει η μηχανή και δεν ξαναπαίρνει μέχρι να του κανει κάτι απο το κάπο.. (σου έχουν πεί τιποτα τετοιο??)
δηλαδή οτι πρεπει πάντα να κανει την αλλαγή εν κινήση???


Δεν μπορεί να γινει μετατροπή σε υγραέριο, πετρελαιοκινητήρα λόγο διαφορετικού τρόπου ανάφλεξης (το πετρέλαιο με αυτανάφλεξη λογο πίεσης & θερμότητας και η βενζίνη - υγραέριο με σπινθήρα)

Πάντως αυτό που σου είπε είναι βλακεία... ή καποια πολύ απαρχαιομένη τεχνολογία!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 26 Ιαν 2010, 11:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ 01 Μαρ 2007, 14:53
Δημοσιεύσεις: 171
Τοποθεσία: Athina
Καλα κοιτα η συζητηση με τον ταριφα είχε γίνει πριν απο.. 12-14 χρόνια οταν ειμουν ακομα πιτσιρικας!.. δηλαδή ...εντάξει!!! Απλα ξερεις ειναι απο αυτα που τα ακους για πρωτη φορά και σου μένουν...
Απλα επειδη παντού διαβάζω να γράφουν "αλλαγή καυσίμου εν κινήση..." λεω "Αν ειναι σταματημένος στο φανάρι και του έρθει να βάλει υγραέριο θα σβήσει??"
προφανώς με τον εγκέφαλο που βάζεις στην ουσία το κάνει transparent! :)

Τέσπα... Ταρίφες!!

Πόσο στοιχίζει η συντήρηση του υγραερίου?? κάθε 30.000 χλμ πρέπει να του αλλάζεις φίλτρο έτσι δεν είναι?? κανονικά το υπολογίζεις κι αυτό μεσα στην.. "κατανάλωση" γιατι είναι κάτι το οποίο δεν θα το αλλαζες αν δεν το είχες, επομένως επιβαρύνει την κατανάλωση/χλμ...

_________________
C4 1.6 VTS - 2007
15 years on the road and counting....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 26 Ιαν 2010, 12:09 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 15:07
Δημοσιεύσεις: 400
Τοποθεσία: Αθήνα
nrap έγραψε:
Πόσο στοιχίζει η συντήρηση του υγραερίου?? κάθε 30.000 χλμ πρέπει να του αλλάζεις φίλτρο έτσι δεν είναι?? κανονικά το υπολογίζεις κι αυτό μεσα στην.. "κατανάλωση" γιατι είναι κάτι το οποίο δεν θα το αλλαζες αν δεν το είχες, επομένως επιβαρύνει την κατανάλωση/χλμ...


Το σύστημα - γενιά που έβαλε ο MeddlingMageGR όπως επίσης και εγώ (5ης Γενιάς) η μόνη συντήρηση που θέλει είναι κάθε 30.000 Km να αλλάξεις ένα φίλτρο εισαγωγής υγραερίου (μπαίνει μεταξύ πλήρωσης υγραερίου και φιάλης) όπου μαζεύει τα σκουπίδια και τις σκόνες και στοιχίζει περίπου 15€ !!! και κάνει περίπου 20 λεπτά για να αλλάξει!!!
Αυτή είναι η μόνη υποχρέωση που έχεις!!!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 26 Ιαν 2010, 17:17 
Χωρίς σύνδεση
Honored Member
Honored Member
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 22 Ιαν 2007, 21:35
Δημοσιεύσεις: 1404
Τοποθεσία: Λοφος Σκουζε
MeddlingMageGR έγραψε:
Αρα υπολογίζω σε κάτι λιγότερο απο 2,5 χρόνια να έχω πάρει τα χρήματά μου πίσω.


θα παρεις πισω τα χρηματα που εδωσες για την μετατροπη. αρα στο ιδιο σημειο που ησουν και πριν την μετατροπη.
δηλαδη κερδος στην τσεπη σου θα δεις μετα τα 2,5 χρονια για να ακριβολογουμε.
ξερω γω ρε συ δημητρη αξιζει? και ποιος μου λεει οτι σε 2,5 χρονια δεν θα ισοσταθμιστει η τιμη του αεριου με της βενζινης η να την ξεπερασει κιολας? κανεις και την ζωη σου δυσκολη χαλωντας το πορτ παγκαζ και βγαζοντας την ρεζερβα.
δεν ξερω μονο εγω βλεπω οτι ειναι αδικος κοπος?

_________________
Life is too short to drink cheep beer... cheers mate!!


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 26 Ιαν 2010, 20:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιούλ 2007, 13:44
Δημοσιεύσεις: 540
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Εγώ πάντως, το σκέφτομαι σοβαρά, γιατί κάνω περίπου 25000 χλμ το χρόνο. Τα περισσότερα είναι σε εθνική οδό και λόγω των πολλών χλμ απόσβεση θα κάνω σε 1 με 1,5 χρόνο. Για κάποιον που δεν κάνει πολλά χιλιόμετρα δεν πολυσυμφέρει. Δεν έχω υπολογίσει μ.ο. κατανάλωσης,, αλλά το οτι σε ένα χρόνο βάζω περίπου 3200 ευρώ βενζίνης με τιμή περίπου στο 1,15. Αν αυτό γίνει 0,7/λίτρο τότε λίγο μετά το χρόνο θα αρχίζω να κερδίζω (αν ισχύει αυτό που λένε τα παιδιά για 1λτ/100χλμ παραπάνω κατανάλωση). Δεν πιστεύω οτι σε 1 χρόνο θα έχει πάει το υγραέριο στο 1,2 και η βενζίνη δεν θα ανέβει....

_________________
Εικόνα
C4 2.0lt 2007-2012
C3 Diesel 2012-.....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 26 Ιαν 2010, 21:30 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί 05 Ιαν 2010, 16:31
Δημοσιεύσεις: 190
Μπορούμε να δούμε που έχει πρατήρια υγραερίου στην Ελλάδα; Υπάρχει κάπου κάποια λίστα;


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 26 Ιαν 2010, 21:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 11 Σεπ 2006, 08:06
Δημοσιεύσεις: 2852
Τοποθεσία: Phoenix - LineageII official Server
Petran έγραψε:
MeddlingMageGR έγραψε:
Αρα υπολογίζω σε κάτι λιγότερο απο 2,5 χρόνια να έχω πάρει τα χρήματά μου πίσω.


θα παρεις πισω τα χρηματα που εδωσες για την μετατροπη. αρα στο ιδιο σημειο που ησουν και πριν την μετατροπη.
δηλαδη κερδος στην τσεπη σου θα δεις μετα τα 2,5 χρονια για να ακριβολογουμε.
ξερω γω ρε συ δημητρη αξιζει? και ποιος μου λεει οτι σε 2,5 χρονια δεν θα ισοσταθμιστει η τιμη του αεριου με της βενζινης η να την ξεπερασει κιολας? κανεις και την ζωη σου δυσκολη χαλωντας το πορτ παγκαζ και βγαζοντας την ρεζερβα.
δεν ξερω μονο εγω βλεπω οτι ειναι αδικος κοπος?


Πέτρο, C4 οδηγώ 4 χρόνια (3+1)... και δεν προτίθεμαι να αλλάξω αυτοκίνητο την επόμενη 5ετία τουλάχιστον. Για μένα που είμαι σίγουρος το τι θέλω, δεν χρειάστηκε να το επεξεργαστώ πολύ. Με συμφερει? Το κάνω. Δες το σαν ενα στοίχημα. Αν καταφέρεις να κρατήσεις το αυτοκινητό 2,5 χρόνια κάνοντας τα συγκεκριμένα χλμ που έχεις υπολογίσει, τότε στο τέλος βγαίνεις κερδισμένος. Αν δεν τα κάνεις ή αν το αυτοκίνητο γίνει ενα μάτσο παλιοσίδερα, τότε ναι έχεις δίκιο. Ηταν άδικος κόπος και πεταμένα λεφτά.
Αρα, το μόνο που ελπίζω είναι να έχω την υγειά μου να χαίρομαι το αγαπημένο μου αυτοκινητάκι. Και τα 1600 ευρω? Δε γ@$%#νται... νέοι είμαστε θα δουλέψουμε και θα τα ξαναβγάλουμε ρε συ Πετραν. Δεν χάθηκε ο κόσμος....


Όσον αφορά την διαφορά τιμής βενζίνης και υγραερίου, το έχουμε πεί και το έχουμε γράψει σε παλαιότερο θέμα. Η διαφορά τιμής (υπολογίζω το 60% της κατώτερης τιμής) της βενζίνης, είναι κλειδωμένη μέχρι το 2019. Δλδ 1 ευρω η βενζίνη? 0,60 το υγραέριο. 1,05 η βενζίνη? 0,65 το υγραέριο. Αυτη τη στιγμή υπάρχουν πρατήρια που πωλούν την βενζίνη 1,18. Αλλα είναι κλέφτες. Το συγκεκριμένο πρατήριο που έβαζα, την έχει 1,07. Αυτοί είναι ανεξέλεκτοι... Αλλα τουλάχιστον το υγραέριο είναι πιο φτηνό.


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί 26 Ιαν 2010, 23:08 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 15:07
Δημοσιεύσεις: 400
Τοποθεσία: Αθήνα
gmv έγραψε:
Μπορούμε να δούμε που έχει πρατήρια υγραερίου στην Ελλάδα; Υπάρχει κάπου κάποια λίστα;


εχω την λίστα


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιαν 2010, 11:24 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 26 Ιαν 2009, 15:07
Δημοσιεύσεις: 400
Τοποθεσία: Αθήνα
Η λίστα με όλα τα πρατήρια δεν μπορώ να την επισυνάψω!
στείλτε μου όσοι θέλετε, pm με e-mail σας για να σας την στείλω με e-mail

Επίσης για όσους έχουν Τεμπέλη (GPS μαραφέτι) μπορείτε να κατεβάσετε τα POI's που είναι εδώ
http://index.pois.gr/poicard.asp?POI_ID=143


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιαν 2010, 15:46 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 16 Ιούλ 2007, 14:19
Δημοσιεύσεις: 4901
Τοποθεσία: Αθήνα
Εικόνες: 1
koshalVTS έγραψε:
Εγώ πάντως, το σκέφτομαι σοβαρά, γιατί κάνω περίπου 25000 χλμ το χρόνο. Τα περισσότερα είναι σε εθνική οδό και λόγω των πολλών χλμ απόσβεση θα κάνω σε 1 με 1,5 χρόνο.


Με 25000 το χρόνο το βλέπω να συμφέρει 100%. Πηγαινοέρχεσαι Τανάγρα να υποθέσω; ;)


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ 27 Ιαν 2010, 16:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Κυρ 29 Ιούλ 2007, 13:44
Δημοσιεύσεις: 540
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
aiolos έγραψε:
Με 25000 το χρόνο το βλέπω να συμφέρει 100%. Πηγαινοέρχεσαι Τανάγρα να υποθέσω; ;)


Ακριβώς...

_________________
Εικόνα
C4 2.0lt 2007-2012
C3 Diesel 2012-.....


Κορυφή 
 
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Citroen C4 LPG (Liquid Petroleum Gas)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 30 Ιαν 2010, 23:17 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ 19 Νοέμ 2007, 12:15
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: MALESINA
Εικόνες: 0
λοιπον να καταθεσω και εγω την εμπειρια μου σαν υγραεριο κινητος. γεμισα με 32 ευρο κορινο και εφτασα μεχρι το σουφλι . ειναι 460 χλμ περιπου.εχω εξηνταρα ρεζερβα και το διλιτρο c5.ρυθμος κινησης 130 κμ/ωρα.με συμφερει απιστευτα .

_________________
ας ριξουμε τους φαυλους


Κορυφή 
 
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
 Σελίδα 4 από 117 [ 1748 Δημοσιεύσεις ] Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 117  Επόμενο



Συναφή θέματα

Ζητηση Citroen DS
Δ. Συζήτηση: DS / Traction Avant
Συγγραφέας: Quelle_Ntomat
Απαντήσεις: 0
Κινέζικα Citroen
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Giorgos
Απαντήσεις: 47
Μια φωτο απο το ΑΛΛΟ αυτοκινητο σου (οχι citroen)
Δ. Συζήτηση: Τα πρώτα σας βήματα!
Συγγραφέας: nonos
Απαντήσεις: 925
Ανακατατάξεις στην Citroen
Δ. Συζήτηση: Διεθνείς Αγώνες
Συγγραφέας: Prokopas
Απαντήσεις: 0
πλαίσιο ταχυτήτων citroen c2
Δ. Συζήτηση: Γενικές συζητήσεις
Συγγραφέας: Anonymous
Απαντήσεις: 1
Κορυφή
 


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
Σύνδεση
Όνομα μέλους:

Εγγραφή
Κωδικός:

Ξέχασα τον κωδικό μου
Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

 
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια
Γίνε σήμερα club member και απέκτησε ΜΟΝΑΔΙΚΑ προνόμια